Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 07. 04. 2018 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 1,544 | 1,705 | 1,544 | |
2. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 1,571 | 1,588 | 1,571 | |
3. | Žebnice Soukup Dominik | PS | 1,628 | 1,628 | 12,000 | |
4. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 1,637 | 12,000 | 1,637 | |
5. | Morašice Škodný Jiří | SY | 1,670 | 1,670 | 12,000 | |
6. | Oznice Bartoň Adam | VS | 1,694 | 2,230 | 1,694 | |
7. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 1,695 | 1,695 | 12,000 | |
8. | Lavičky Chalupa Dominik | ZR | 1,705 | 1,758 | 1,705 | |
9. | Bílá Třemešná Mareček Miroslav | TU | 1,737 | 1,737 | 12,000 | |
9. | Mistřín Bezucha Vojtěch | HO | 1,737 | 1,754 | 1,737 | |
11. | Úvaly Zetek Petr | PH | 1,745 | 1,745 | 2,447 | |
12. | Srubec Malý Dominik | CB | 1,753 | 12,000 | 1,753 | |
13. | Mistřín Vašulka Adam | HO | 1,755 | 1,755 | 12,000 | |
14. | Střezimíř Pavlík Jan | BN | 1,769 | 1,862 | 1,769 | |
15. | Zbožnov Lidmila Jaromír | CR | 1,779 | 1,996 | 1,779 | |
16. | Mlékosrby Richter Lukáš | HK | 1,780 | 12,000 | 1,780 | |
17. | Dobrá Kasal Prokop | HB | 1,785 | 1,785 | 12,000 | |
18. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 1,790 | 1,790 | 12,000 | |
19. | Brada Hartig Aleš | JC | 1,807 | 1,807 | 3,034 | |
20. | Topolany Ševčík Dominik | VY | 1,814 | 12,000 | 1,814 | |
21. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 1,815 | 2,009 | 1,815 | |
22. | Zličín Jiráček Vojta | AB | 1,817 | 1,817 | 1,833 | |
23. | Písnice Trachta Filip | AB | 1,819 | 1,957 | 1,819 | |
24. | Písková Lhota Procházka Tomáš | NB | 1,829 | 1,829 | 12,000 | |
25. | Choltice Dušek Martin | PA | 1,831 | 1,892 | 1,831 | |
26. | Mistřín Vašulka Petr | HO | 1,846 | 1,846 | 1,854 | |
26. | Železná Ruda Mašek Dominik | KT | 1,846 | 2,318 | 1,846 | |
28. | Velké Meziříčí Prchal Patrik | ZR | 1,849 | 1,875 | 1,849 | |
29. | Štichovice Zelenka Jan | PS | 1,851 | 1,851 | 1,859 | |
30. | Pikov Tejnor Lukáš | TA | 1,853 | 2,261 | 1,853 | |
31. | Klučov Benešovský David | KO | 1,862 | 1,879 | 1,862 | |
32. | Olešnice Šmída Jakub | RK | 1,875 | 1,875 | 12,000 | |
33. | Zličín Žalud Jaroslav | AB | 1,877 | 2,082 | 1,877 | |
34. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 1,881 | 1,881 | 12,000 | |
35. | Doubek Sirotek Tomáš | PH | 1,884 | 1,884 | 2,163 | |
36. | Klučov Řípa Ondřej | KO | 1,885 | 12,000 | 1,885 | |
37. | Tuhaň Šťastný Vladimír | ME | 1,891 | 1,891 | 1,895 | |
38. | Tuhaň Rychtařík Jan | ME | 1,895 | 1,895 | 1,896 | |
39. | Cholupice Bureš Filip | AB | 1,900 | 1,900 | 2,380 | |
40. | Vrchotice Bursík František | BN | 1,924 | 2,263 | 1,924 | |
41. | Zličín Holub Patrik | AB | 1,926 | 12,000 | 1,926 | |
42. | Lužná Beránek Eduard | RA | 1,927 | 2,031 | 1,927 | |
43. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 1,930 | 1,930 | 1,941 | |
43. | Lučany nad Nisou Haltuf Filip | JN | 1,930 | 1,930 | 12,000 | |
45. | Zličín Vršecký Karel | AB | 1,944 | 1,991 | 1,944 | |
46. | Lučany nad Nisou Kocourek Tomáš | JN | 1,948 | 2,001 | 1,948 | |
47. | Třtice Svoboda Jiří | NA | 1,952 | 2,082 | 1,952 | |
48. | Bozkov Šmíd Jaroslav | SM | 1,973 | 2,086 | 1,973 | |
49. | Klučov Zumr Filip | KO | 1,980 | 1,980 | 12,000 | |
50. | Mistřín Marada Petr | HO | 1,982 | 1,982 | 12,000 | |
51. | Karlinky Neumann Marek | LI | 1,989 | 12,000 | 1,989 | |
52. | Břehy Jirčák Ondřej | MB | 1,999 | 1,999 | 2,206 | |
53. | Lužná Svoboda Jan | RA | 2,014 | 12,000 | 2,014 | |
54. | Bozkov Slavík Martin | SM | 2,025 | 2,355 | 2,025 | |
55. | Karlinky Brázda Jiří | LI | 2,026 | 2,127 | 2,026 | |
56. | Zahořany Kšána Petr | PZ | 2,031 | 2,031 | 12,000 | |
57. | Ledenice Veselý Jiří | CB | 2,050 | 2,065 | 2,050 | |
58. | Kvasejovice Pomahač Lukáš | BN | 2,057 | 2,057 | 3,468 | |
59. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 2,058 | 2,058 | 12,000 | |
60. | Karlinky Stejskal Ladislav | LI | 2,068 | 2,068 | 2,122 | |
61. | Klučov Sládek Jiří | KO | 2,070 | 2,103 | 2,070 | |
62. | Karlinky Veverka Michal | LI | 2,073 | 2,073 | 2,557 | |
62. | Dneboh Senohrábek Bojislav | MB | 2,073 | 2,073 | 12,000 | |
64. | Střezimíř Prucek Jan | BN | 2,089 | 2,151 | 2,089 | |
65. | Dneboh Hartig Jan | MB | 2,096 | 2,587 | 2,096 | |
66. | Písnice Kulhánek Stanislav | AB | 2,115 | 2,115 | 2,494 | |
67. | Střezimíř Holý René | BN | 2,167 | 2,167 | 3,405 | |
68. | Choltice Mňuk Ondřej | PA | 2,177 | 2,177 | 2,429 | |
69. | Zličín Štekl Filip | AB | 2,207 | 12,000 | 2,207 | |
70. | Řepy Helmich Václav | AB | 2,213 | 2,213 | 12,000 | |
71. | Desná II Pavlišta František | JN | 2,215 | 12,000 | 2,215 | |
72. | Závišice Kahánek Ondřej | NJ | 2,218 | 2,218 | 12,000 | |
73. | Karlinky Augusta Petr | LI | 2,233 | 2,233 | 2,371 | |
74. | Zličín Škába Karel | AB | 2,290 | 2,290 | 3,270 | |
75. | Zličín Válek Jan | AB | 2,294 | 2,378 | 2,294 | |
76. | Střezimíř Bartoň David | BN | 2,305 | 2,305 | 2,317 | |
77. | Desná II Kokes Jan | JN | 2,358 | 12,000 | 2,358 | |
78. | Lučany nad Nisou Kocourek Otakar | JN | 2,404 | 3,094 | 2,404 | |
79. | Zličín Staněk František | AB | 2,539 | 12,000 | 2,539 | |
80. | Desná II Hejcman Marek | JN | 2,551 | 3,963 | 2,551 | |
81. | Klučov Kaše Jakub | KO | 2,886 | 12,000 | 2,886 | |
82. | Strážkovice Völfel David | CB | 2,954 | 12,000 | 2,954 | |
83. | Líchovy Hanus Lukáš | PB | 3,212 | 12,000 | 3,212 | |
84. | Horní Slavkov Vašíček Richard | SO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Jetřichovec Míka Lukáš | PE | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Krouna Bělský Dominik | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Bozkov Blažek Tomáš | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Klučov Král Jakub | KO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Prosetín Janeček David | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Prosetín Pražan David | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Žebnice Gross Ondřej | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Střezimíř Střelka Pavel | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Bělá u Jevíčka Vašek Ladislav | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,668 | 1,887 | 1,668 | |
2. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,711 | 1,717 | 1,711 | |
3. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,722 | 1,722 | 12,000 | |
4. | Poniklá Butulová Dana | SM | 1,734 | 2,033 | 1,734 | |
4. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,734 | 1,734 | 1,758 | |
6. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,749 | 1,770 | 1,749 | |
7. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 1,762 | 1,762 | 2,404 | |
8. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 1,765 | 1,765 | 1,806 | |
9. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 1,770 | 12,000 | 1,770 | |
10. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 1,781 | 2,419 | 1,781 | |
11. | Dobrá Kasalová Apolena | HB | 1,790 | 1,790 | 1,790 | |
12. | Ledenice Šestáková Lenka | CB | 1,795 | 1,795 | 12,000 | |
13. | Litovany Polová Nikola | TR | 1,801 | 1,801 | 1,801 | |
14. | Dobrá Szendreiová Gabriela | HB | 1,803 | 1,860 | 1,803 | |
15. | Topolany Macháňová Lucie | VY | 1,815 | 1,815 | 12,000 | |
16. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,816 | 1,832 | 1,816 | |
16. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 1,816 | 3,332 | 1,816 | |
18. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 1,819 | 2,057 | 1,819 | |
19. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 1,843 | 1,843 | 1,860 | |
20. | Střezimíř Jiráková Dominika | BN | 1,844 | 1,886 | 1,844 | |
21. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,846 | 1,852 | 1,846 | |
22. | Úněšov Šafrová Zuzana | PS | 1,871 | 1,871 | 2,259 | |
23. | Kvasejovice Pomahačová Lucie | BN | 1,875 | 3,077 | 1,875 | |
23. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 1,875 | 1,875 | 3,619 | |
25. | Markvartovice Tessarzová Kristýna | OP | 1,899 | 1,938 | 1,899 | |
26. | Velenka Hamáčková Tereza | NB | 1,921 | 2,044 | 1,921 | |
27. | Touchovice Hetzerová Jana | LN | 1,930 | 1,967 | 1,930 | |
28. | Zahořany Šafářová Tereza | PZ | 1,937 | 12,000 | 1,937 | |
29. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 1,943 | 1,943 | 3,926 | |
30. | Tuhaň Dvořáková Radka | ME | 1,944 | 1,944 | 2,095 | |
31. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 1,945 | 1,976 | 1,945 | |
32. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | 1,946 | 1,951 | 1,946 | |
33. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 1,949 | 1,978 | 1,949 | |
33. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,949 | 1,949 | 2,195 | |
33. | Poniklá Schovánková Lucie | SM | 1,949 | 1,976 | 1,949 | |
36. | Hať Mučková Karolína | OP | 1,956 | 2,481 | 1,956 | |
37. | Obora Holá Nikola | PS | 1,963 | 12,000 | 1,963 | |
38. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 1,981 | 1,996 | 1,981 | |
39. | Zličín Grauová Dagmar | AB | 1,986 | 12,000 | 1,986 | |
40. | Martinice v Krkonoších Vanclová Michaela | SM | 1,987 | 12,000 | 1,987 | |
41. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 1,991 | 1,997 | 1,991 | |
42. | Morkovice Mazurová Martina | KM | 1,993 | 1,993 | 2,057 | |
43. | Střezimíř Kubešová Karolína | BN | 1,998 | 2,142 | 1,998 | |
44. | Úněšov Krejčová Martina | PS | 2,002 | 2,002 | 3,186 | |
45. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 2,003 | 2,003 | 2,824 | |
46. | Sloup Kaňková Lenka | PZ | 2,010 | 2,010 | 2,193 | |
47. | Úvaly Tesařová Alena | PH | 2,019 | 2,019 | 2,088 | |
48. | Moravský Beroun Cíchová Aneta | BR | 2,029 | 2,029 | 2,072 | |
49. | Středokluky Třísková Šárka | PZ | 2,034 | 12,000 | 2,034 | |
50. | Zličín Dubová Karolína | AB | 2,036 | 2,125 | 2,036 | |
51. | Ledce Nová Adéla | PS | 2,047 | 2,262 | 2,047 | |
51. | Želčany Jermářová Alžběta | PJ | 2,047 | 2,066 | 2,047 | |
53. | Sloup Dufková Kateřina | PZ | 2,050 | 2,050 | 2,111 | |
54. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 2,052 | 2,113 | 2,052 | |
55. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 2,064 | 2,064 | 2,263 | |
56. | Křížkový Újezdec Muziková Vendula | PH | 2,070 | 2,070 | 2,099 | |
57. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 2,074 | 2,076 | 2,074 | |
58. | Hřibojedy Vodehnalová Lenka | TU | 2,075 | 2,075 | 2,207 | |
59. | Tísek Homolová Barbora | NJ | 2,086 | 2,086 | 12,000 | |
60. | Dobřejovice Faktorová Tereza | PH | 2,088 | 2,088 | 2,885 | |
61. | Tuhaň Dvořáková Lenka | ME | 2,094 | 2,109 | 2,094 | |
62. | Vyšehořovice Červená Karolína | PH | 2,100 | 2,205 | 2,100 | |
63. | - Císařová Kateřina Praha-Zličín | - | 2,102 | 2,207 | 2,102 | |
64. | Sloup Vandasová Zuzana | PZ | 2,114 | 2,122 | 2,114 | |
65. | Bozkov Bušková Karolína | SM | 2,124 | 2,421 | 2,124 | |
65. | Střezimíř Babická Monika | BN | 2,124 | 3,357 | 2,124 | |
67. | Zahořany Římalová Karolína | PZ | 2,162 | 2,340 | 2,162 | |
68. | Hřibojedy Jaklová Natálie | TU | 2,190 | 2,235 | 2,190 | |
69. | Kvasiny Dušánková Petra | RK | 2,192 | 3,039 | 2,192 | |
70. | Sloup Vltavská Markéta | PZ | 2,202 | 12,000 | 2,202 | |
70. | Stařeč Maštalířová Sabina | TR | 2,202 | 2,221 | 2,202 | |
72. | Tísek Jedličková Lucie | NJ | 2,228 | 2,232 | 2,228 | |
73. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 2,232 | 2,273 | 2,232 | |
74. | Zhoř u Tábora Macková Kateřina | TA | 2,247 | 2,247 | 2,256 | |
75. | Zahořany Bílá Sára | PZ | 2,269 | 2,298 | 2,269 | |
76. | Obora Alinčová Zuzana | PS | 2,271 | 2,271 | 12,000 | |
77. | Solopisky Klusáčková Šárka | PZ | 2,280 | 2,424 | 2,280 | |
78. | Kvasiny Kroupová Tereza | RK | 2,327 | 2,327 | 3,557 | |
79. | - Pavelková Nathálie Ostrava-Svinov | - | 2,339 | 2,356 | 2,339 | |
80. | Vyšehořovice Masopustová Kateřina | PH | 2,423 | 2,423 | 2,435 | |
81. | Střezimíř Pánková Kateřina | BN | 2,448 | 2,448 | 3,211 | |
82. | Rokytnice v Orlických horách Doležalová Daniela | RK | 2,491 | 2,491 | 12,000 | |
83. | Smržovka Cenknerová Kristýna | JN | 2,500 | 2,500 | 2,789 | |
84. | Obora Mirovská Vanda | PS | 2,554 | 3,029 | 2,554 | |
85. | Kvasiny Tošovská Andrea | RK | 2,645 | 2,645 | 3,251 | |
86. | Smržovka Mejsnarová Miroslava | JN | 2,649 | 3,077 | 2,649 | |
87. | Morkovice Žemžulová Zuzana | KM | 2,671 | 2,816 | 2,671 | |
88. | Střezimíř Zelená Martina | BN | 2,706 | 2,706 | 3,390 | |
88. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 2,706 | 2,706 | 2,949 | |
90. | Solopisky Klusáčková Jana | PZ | 2,817 | 2,930 | 2,817 | |
91. | Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda | BM | 3,021 | 12,000 | 3,021 | |
92. | Oprechtice Krpcová Veronika | FM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Semetín Krampotová Simona | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Tasovice Charvátová Michaela | ZN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Tvrdonice Stiburková Lucie | BV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Velenka Košnářová Michaela | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Horní Bělá Kaprová Sára | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
92. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec Králové Divoš Václav | HK | 1,609 | 1,632 | 1,609 | |
2. | Ostrava Kunovský František | OV | 1,629 | 1,673 | 1,629 | |
3. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David | DO | 1,655 | 1,655 | 12,000 | |
4. | Praha Čermák Jakub | AB | 1,659 | 12,000 | 1,659 | |
5. | Hradec Králové Zhříval Jan | HK | 1,669 | 12,000 | 1,669 | |
6. | Hradec Králové Kligl Patrik | HK | 1,671 | 1,828 | 1,671 | |
7. | HZS Zlínského kraje Šuba Radek | ZL | 1,672 | 1,697 | 1,672 | |
8. | Plzeň - město Harasimovič Jindřich | PM | 1,690 | 2,209 | 1,690 | |
9. | Karviná Gryč Martin | KA | 1,693 | 1,892 | 1,693 | |
10. | Ostrava Vyvial Jan | OV | 1,703 | 1,703 | 12,000 | |
11. | Plzeň - město Žák Vlastimil | PM | 1,709 | 12,000 | 1,709 | |
12. | HZS Jihomoravského kraje Břenek Martin | BM | 1,712 | 1,729 | 1,712 | |
13. | HZS Pardubického kraje Flach Lukáš | PA | 1,715 | 2,558 | 1,715 | |
14. | Liberec Kučera Jan | LI | 1,732 | 1,883 | 1,732 | |
15. | Liberec Jirouš Zdeněk | LI | 1,736 | 1,761 | 1,736 | |
16. | Modřany Zajan Jakub | AB | 1,746 | 12,000 | 1,746 | |
17. | Liberec Masný Matěj | LI | 1,784 | 1,831 | 1,784 | |
18. | Karviná Masný Aleš | KA | 1,790 | 1,790 | 12,000 | |
19. | HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub | PA | 1,848 | 1,848 | 2,929 | |
20. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav Novotný Lukáš | MB | 1,852 | 2,442 | 1,852 | |
21. | Plzeň - město Bulín Michal | PM | 1,866 | 1,866 | 12,000 | |
22. | HZS Pardubického kraje Kozel Josef | PA | 1,873 | 1,873 | 2,526 | |
23. | Morašice Petrovič Pavel | SY | 1,900 | 2,048 | 1,900 | |
24. | Olomouc Klimecký Jan | OL | 1,901 | 1,901 | 12,000 | |
25. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav Koutný Tomáš | MB | 1,925 | 1,925 | 1,992 | |
26. | Karviná Dal Marcel | KA | 1,938 | 1,938 | 12,000 | |
27. | Semily Vondra Adam | SM | 1,962 | 1,962 | 12,000 | |
28. | Olomouc Kukla Michal | OL | 1,967 | 1,967 | 2,590 | |
29. | Plzeň - město Hospr Tomáš | PM | 1,968 | 1,968 | 12,000 | |
30. | - Francúz Marián HZS Praha | - | 2,008 | 2,158 | 2,008 | |
31. | HZS Pardubického kraje Beer Lukáš | PA | 2,024 | 2,024 | 2,032 | |
32. | Liberec Novotný Vladimír | LI | 2,033 | 2,033 | 2,039 | |
33. | Semily Kašťák Martin | SM | 2,090 | 2,090 | 12,000 | |
34. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 2,154 | 2,154 | 12,000 | |
35. | Semily Krejčík Jaroslav | SM | 2,202 | 2,214 | 2,202 | |
36. | HZS Pardubického kraje Paulíček Stanislav | PA | 2,385 | 2,385 | 3,161 | |
37. | Poland ( Polsko ) Wanielista Adam | - | 2,402 | 12,000 | 2,402 | |
38. | Poland ( Polsko ) Malec Michal | - | 2,412 | 12,000 | 2,412 | |
39. | Poland ( Polsko ) Lisowski Szymon | - | 3,590 | 12,000 | 3,590 | |
40. | Velké Meziříčí Fiurášek Lukáš | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Chebzí Žižka Patrik | JE | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Pardubice Dušek Jakub | PA | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Liberec Kulhavý Martin | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | HZS Ústeckého kraje Váňa Marek | UL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Semily Lampa Jan | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Velké Meziříčí Arvai Miroslav | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Velké Meziříčí Korábečný Petr | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Poland ( Polsko ) Krupa Adam | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Praha Švec Marek | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
40. | Poland ( Polsko ) Kaminski Wojciech | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře