Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 02. 04. 2017 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvasejovice Pomahačová Lucie | BN | 1,857 | 1,860 | 1,857 | |
2. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 1,932 | 1,932 | 1,932 | |
3. | Staré Heřminovy Žižková Ester | BR | 1,971 | 2,018 | 1,971 | |
4. | Úněšov Kaprová Sára | PS | 1,973 | 2,034 | 1,973 | |
5. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 1,986 | 1,986 | 2,434 | |
6. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 1,988 | 2,260 | 1,988 | |
7. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 2,003 | 2,386 | 2,003 | |
8. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 2,006 | 2,059 | 2,006 | |
9. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 2,017 | 2,073 | 2,017 | |
9. | - Bucková Jaroslava Semily 1 | - | 2,017 | 2,017 | 2,061 | |
11. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 2,033 | 12,000 | 2,033 | |
12. | Křešice Hudcová Klára | LT | 2,043 | 2,527 | 2,043 | |
13. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 2,085 | 2,109 | 2,085 | |
14. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 2,088 | 2,088 | 2,132 | |
15. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 2,105 | 2,105 | 2,168 | |
16. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 2,117 | 2,117 | 2,136 | |
17. | Kamenec u Poličky Petržálková Markéta | SY | 2,120 | 2,120 | 2,127 | |
18. | Pačlavice Vdolečková Klára | KM | 2,123 | 2,589 | 2,123 | |
19. | Bozkov Dolenská Kristýna | SM | 2,135 | 2,182 | 2,135 | |
20. | Bořitov Páralová Simona | BK | 2,139 | 2,398 | 2,139 | |
21. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 2,143 | 2,262 | 2,143 | |
22. | Jabloňov Báňová Natálie | ZR | 2,165 | 2,239 | 2,165 | |
23. | Zahořany Šafářová Tereza | BN | 2,174 | 2,184 | 2,174 | |
24. | Dolní Kounice Rybenská Anna Marie | BO | 2,178 | 2,208 | 2,178 | |
25. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 2,184 | 2,184 | 3,416 | |
26. | Sadská Procházková Martina | NB | 2,185 | 2,328 | 2,185 | |
27. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 2,194 | 2,241 | 2,194 | |
28. | Dobřany Provazníková Monika | PJ | 2,197 | 2,197 | 2,330 | |
29. | - Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště | - | 2,199 | 2,249 | 2,199 | |
30. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 2,217 | 2,264 | 2,217 | |
31. | Markvartovice Horčičková Karolína | OP | 2,222 | 2,222 | 2,242 | |
32. | Jabloňov Sladká Kateřina | ZR | 2,224 | 2,441 | 2,224 | |
33. | - Stalmachová Renata Těrlicko-Hradiště | - | 2,256 | 2,256 | 2,479 | |
34. | Staré Heřminovy Žižková Vendula | BR | 2,260 | 2,520 | 2,260 | |
35. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 2,274 | 2,274 | 2,280 | |
36. | Jablonec nad Jizerou Jonová Veronika | SM | 2,276 | 2,286 | 2,276 | |
37. | Všetaty Žáková Tereza | ME | 2,305 | 2,416 | 2,305 | |
38. | Bozkov Koucká Tereza | SM | 2,306 | 2,369 | 2,306 | |
39. | Výčapy Ošmerová Kateřina | TR | 2,314 | 2,423 | 2,314 | |
40. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 2,321 | 12,000 | 2,321 | |
41. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 2,323 | 2,385 | 2,323 | |
42. | Jabloňov Čechmanová Markéta | ZR | 2,349 | 2,349 | 2,704 | |
43. | Letňany Hospodková Anna | AB | 2,351 | 2,351 | 2,359 | |
44. | Trusovice Spáčilová Pavla | SY | 2,353 | 2,408 | 2,353 | |
45. | Lhenice Vyskočilová Eliška | TP | 2,354 | 12,000 | 2,354 | |
46. | Kosmonosy Dlouhá Lucie | MB | 2,364 | 2,399 | 2,364 | |
47. | Těpeře Sedláková Anna | JN | 2,373 | 2,373 | 2,564 | |
48. | Zlatá Olešnice Šmídová Kateřina | JN | 2,385 | 2,385 | 2,635 | |
49. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 2,420 | 2,443 | 2,420 | |
50. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 2,450 | 2,719 | 2,450 | |
51. | Dalovice Macháčková Tereza | KV | 2,451 | 2,451 | 2,766 | |
52. | Hřebeč Franková Sabina | KL | 2,452 | 3,595 | 2,452 | |
53. | Kvasiny Čeplová Lucie | RK | 2,470 | 2,470 | 2,676 | |
54. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 2,500 | 5,269 | 2,500 | |
55. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 2,520 | 2,520 | 2,620 | |
56. | Vilémovice Štěpánková Anna | BK | 2,522 | 2,571 | 2,522 | |
57. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 2,526 | 2,553 | 2,526 | |
58. | Těpeře Kurfiřtová Kateřina | JN | 2,532 | 3,295 | 2,532 | |
59. | Hřebeč Mullerová Veronika | KL | 2,556 | 2,565 | 2,556 | |
60. | Úvaly Mašatová Veronika | PH | 2,572 | 2,572 | 2,751 | |
61. | Kosmonosy Jelínková Jana | MB | 2,611 | 3,290 | 2,611 | |
62. | Byšice Chalupová Klára | ME | 2,623 | 2,623 | 3,274 | |
63. | Bozkov Marková Anna | SM | 2,650 | 2,748 | 2,650 | |
64. | Bozkov Dolenská Alena | SM | 2,654 | 3,404 | 2,654 | |
65. | Pačlavice Horáková Marie | KM | 2,688 | 2,706 | 2,688 | |
66. | Velenka Košnářová Ivana | NB | 2,743 | 2,912 | 2,743 | |
67. | Dalovice Krumphanzlová Klára | KV | 2,820 | 3,126 | 2,820 | |
68. | - Jiroušková Radka Hodkovice nad Moh. | - | 2,824 | 5,794 | 2,824 | |
69. | Řeporyje Podroužková Leontýna | AB | 2,916 | 2,916 | 2,967 | |
70. | Hodkovice nad Mohelkou Líznerová Kristýna | LI | 3,384 | 3,384 | 12,000 | |
71. | - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | - | 4,108 | 4,108 | 12,000 | |
72. | Úněšov Smutná Karolína | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
72. | Starý Lískovec Sport Doležalová Lenka | BM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
72. | Řeporyje Mlynářová Denisa | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
72. | Těpeře Halamová Eliška | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 1,720 | 1,720 | 1,985 | |
2. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 1,764 | 1,764 | 12,000 | |
3. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 1,787 | 1,810 | 1,787 | |
4. | Dobrá Kasalová Apolena | HB | 1,831 | 1,831 | 12,000 | |
5. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 1,836 | 1,836 | 1,844 | |
6. | Vigantice Sklářová Veronika | VS | 1,851 | 1,922 | 1,851 | |
7. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 1,880 | 2,267 | 1,880 | |
8. | Obory Plavcová Miloslava | PB | 1,905 | 1,905 | 1,917 | |
9. | Žlutice Horská Štěpánka | KV | 1,906 | 1,958 | 1,906 | |
10. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 1,911 | 1,911 | 1,961 | |
11. | Malechov Pícková Gabriela | KT | 1,923 | 1,923 | 1,982 | |
12. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 1,953 | 1,953 | 3,202 | |
13. | Písková Lhota Martinová Kateřina | NB | 1,956 | 2,068 | 1,956 | |
14. | Nová Ves Bobrovská Adéla | OV | 1,958 | 1,974 | 1,958 | |
15. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 1,962 | 2,038 | 1,962 | |
16. | Dolní Kounice Kadeřávková Anna | BO | 1,963 | 1,963 | 1,986 | |
17. | Úněšov Šafrová Zuzana | PS | 1,971 | 2,206 | 1,971 | |
18. | Dobřany Provazníková Michaela | PJ | 1,972 | 2,216 | 1,972 | |
19. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 1,974 | 1,976 | 1,974 | |
20. | Brada Fialová Iveta | JC | 1,977 | 2,091 | 1,977 | |
21. | Sychotín Pařízková Klára | BK | 1,988 | 1,988 | 2,862 | |
22. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 1,995 | 1,995 | 2,002 | |
23. | Teplá Hemzová Kateřina | KV | 2,013 | 2,013 | 2,370 | |
24. | Dalovice Krumphanzlová Andrea | KV | 2,020 | 2,020 | 2,029 | |
24. | Malechov Kašpárková Kateřina | KT | 2,020 | 2,065 | 2,020 | |
26. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 2,023 | 2,150 | 2,023 | |
27. | Jabloňov Rousová Jitka | ZR | 2,036 | 2,036 | 2,066 | |
28. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 2,038 | 2,216 | 2,038 | |
29. | Dobřejovice Dvořáková Marie - Anna | PH | 2,053 | 2,110 | 2,053 | |
30. | Jarcová Geryková Tereza | VS | 2,058 | 12,000 | 2,058 | |
31. | Trusovice Krabicová Dana | SY | 2,061 | 2,126 | 2,061 | |
31. | Horní Těrlicko Kalová Markéta | KA | 2,061 | 2,088 | 2,061 | |
33. | Poniklá Šperlová Sandra | SM | 2,070 | 12,000 | 2,070 | |
33. | Malé Hoštice Kravarová Vendula | OP | 2,070 | 2,070 | 2,091 | |
35. | Hřibojedy Vodehnalová Anna | TU | 2,073 | 2,073 | 12,000 | |
36. | Stráž nad Nisou Křížová Monika | LI | 2,081 | 2,137 | 2,081 | |
37. | Horní Lánov Horníková Karolína | TU | 2,083 | 2,083 | 2,112 | |
38. | Dřísy Zubalíková Lucie | ME | 2,084 | 2,101 | 2,084 | |
39. | Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína | CB | 2,088 | 2,088 | 2,699 | |
40. | Jáchymov Novotná Eliška | KV | 2,093 | 2,320 | 2,093 | |
41. | Kosmonosy Fialová Eva | MB | 2,094 | 2,172 | 2,094 | |
42. | Velenka Miklusčáková Veronika | NB | 2,097 | 2,097 | 2,110 | |
43. | Kamenec u Poličky Andrlíková Marie | SY | 2,107 | 2,107 | 2,251 | |
44. | Lhenice Sas Anna | TP | 2,110 | 2,146 | 2,110 | |
45. | Sadská Husáková Adéla | NB | 2,115 | 2,308 | 2,115 | |
46. | Nedaříž Ježková Kateřina | SM | 2,118 | 2,936 | 2,118 | |
47. | Frýdek Kačandyová Kristýna | FM | 2,130 | 2,188 | 2,130 | |
48. | Dobřejovice Ošmerová Natálie | PH | 2,134 | 2,287 | 2,134 | |
49. | Libiš Kalinová Monika | ME | 2,138 | 12,000 | 2,138 | |
50. | Semily Kövaryová Petronela | SM | 2,153 | 2,183 | 2,153 | |
51. | Lužná Hejdová Adriana | RA | 2,154 | 2,154 | 12,000 | |
52. | Malé Hoštice Pekárková Nela | OP | 2,157 | 2,157 | 2,212 | |
53. | Dobřejovice Faktorová Tereza | PH | 2,161 | 2,192 | 2,161 | |
54. | Kvasiny Kroupová Tereza | RK | 2,164 | 2,164 | 2,185 | |
55. | Semily Dolenská Natálie | SM | 2,178 | 2,178 | 2,622 | |
56. | Bozkov Rydvalová Dana | SM | 2,181 | 2,210 | 2,181 | |
57. | Byšice Komeštíková Kristýna | ME | 2,190 | 2,251 | 2,190 | |
58. | Šošůvka Němcová Veronika | BK | 2,204 | 2,998 | 2,204 | |
59. | Sloup Hrušková Barbora | PZ | 2,206 | 2,206 | 3,240 | |
60. | Lhenice Capoušková Jana | TP | 2,209 | 12,000 | 2,209 | |
61. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 2,212 | 2,212 | 2,231 | |
62. | Byšice Vlčková Tereza | ME | 2,213 | 2,213 | 2,255 | |
63. | Úvaly Korbelová Barbora | PH | 2,221 | 2,238 | 2,221 | |
64. | Dolní Bukovsko Pernicová Lívia | CB | 2,234 | 2,265 | 2,234 | |
64. | Krušovice Novotná Barbora | RA | 2,234 | 2,234 | 2,241 | |
66. | Sloup Vltavská Markéta | PZ | 2,240 | 2,258 | 2,240 | |
67. | Dalovice Radová Lucie | KV | 2,260 | 2,347 | 2,260 | |
68. | Lučany nad Nisou Šulcová Adéla | JN | 2,267 | 2,323 | 2,267 | |
69. | Sloup Melicharová Marcela | PZ | 2,274 | 2,419 | 2,274 | |
70. | Hrušovany u Brna Zabloudilová Aneta | BO | 2,285 | 2,285 | 3,257 | |
70. | Hrochův Týnec Rajnetová Radka | CR | 2,285 | 12,000 | 2,285 | |
72. | Jarcová Rusková Kateřina | VS | 2,295 | 2,392 | 2,295 | |
73. | Starý Lískovec Sport Stará Klára | BM | 2,303 | 2,345 | 2,303 | |
74. | Český Dub I Medunová Marie | LI | 2,304 | 2,397 | 2,304 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Špásová Magda | HK | 2,309 | 3,217 | 2,309 | |
76. | Hrušovany u Brna Philippi Valerie | BO | 2,312 | 2,312 | 2,658 | |
77. | Bozkov Martínková Michaela | SM | 2,313 | 2,313 | 2,564 | |
77. | Dolní Bukovsko Landová Lada | CB | 2,313 | 2,761 | 2,313 | |
79. | Lhenice Pauzová Hana | TP | 2,320 | 2,320 | 2,385 | |
80. | Řeporyje Fialová Sofie | AB | 2,325 | 2,446 | 2,325 | |
81. | Pačlavice Kaňová Hana | KM | 2,327 | 2,327 | 12,000 | |
82. | Bozkov Marková Alena | SM | 2,337 | 2,406 | 2,337 | |
83. | - Pazgyerová Adéla Těrlicko-Hradiště | - | 2,339 | 2,373 | 2,339 | |
84. | Všetaty Potužníková Štěpánka | ME | 2,344 | 2,344 | 2,593 | |
85. | Frýdlant Němcová Karolína | LI | 2,346 | 2,346 | 2,445 | |
86. | Semily Stránská Vendula | SM | 2,348 | 2,972 | 2,348 | |
87. | Hodkovice nad Mohelkou Kašpárková Nikola | LI | 2,363 | 2,492 | 2,363 | |
88. | Horní Lánov Hajzerová Nikola | TU | 2,365 | 2,365 | 2,555 | |
89. | - Čipčalová Michaela Rýnholec | - | 2,373 | 2,398 | 2,373 | |
90. | Řeporyje Vanclová Alex | AB | 2,375 | 2,375 | 2,397 | |
91. | Křešice Andrlová Daniela | LT | 2,377 | 2,450 | 2,377 | |
92. | Řeporyje Obermannová Nicola | AB | 2,383 | 2,383 | 3,006 | |
93. | Úvaly Vančurová Eliška | PH | 2,402 | 2,418 | 2,402 | |
94. | Horní Lánov Mejsnarová Simona | TU | 2,404 | 2,549 | 2,404 | |
95. | Křižovatka Vrtišková Michaela | CH | 2,420 | 2,806 | 2,420 | |
96. | Horní Lánov Tázlerová Eliška | TU | 2,431 | 2,757 | 2,431 | |
97. | Mohelnice Krásná Vašková Kristýna | FM | 2,432 | 12,000 | 2,432 | |
98. | Stráž nad Nisou Jurisová Viktorie Alexandra | LI | 2,444 | 2,659 | 2,444 | |
99. | - Kolářová Julie Rýnholec | - | 2,449 | 2,449 | 3,316 | |
100. | Česká Lípa Prokýšková Nicola | CL | 2,455 | 2,476 | 2,455 | |
101. | Řeporyje Jirasová Anita | AB | 2,465 | 2,465 | 2,476 | |
102. | Teplá Lodesová Dana | KV | 2,569 | 2,648 | 2,569 | |
103. | Bukovina u Čisté Čejková Eliška | SM | 2,581 | 2,581 | 2,666 | |
104. | Solopisky Cvrková Lucie | PZ | 2,585 | 2,585 | 12,000 | |
105. | Křešice Hyšplerová Eliška | LT | 2,591 | 2,591 | 2,623 | |
106. | Úvaly Klímová Klára | PH | 2,593 | 2,593 | 2,991 | |
107. | Stráž nad Nisou Doubová Michaela | LI | 2,600 | 2,752 | 2,600 | |
108. | Vilémovice Hnyková Eliška | BK | 2,653 | 3,204 | 2,653 | |
109. | Solopisky Klusáčková Jana | PZ | 2,703 | 3,171 | 2,703 | |
110. | Seč Karlíková Lenka | PJ | 2,805 | 5,171 | 2,805 | |
111. | Úžice Reinerová Tereza | KH | 2,838 | 3,293 | 2,838 | |
112. | Lučany nad Nisou Habrová Martina | JN | 2,840 | 3,130 | 2,840 | |
113. | Řeporyje Jezdinská Anna | AB | 3,504 | 3,504 | 3,883 | |
114. | - Patáková Valentýna Semily 1 | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
114. | Vilémovice Patočková Michaela | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,742 | 1,742 | 12,000 | |
2. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 1,777 | 1,840 | 1,777 | |
3. | Litovany Polová Nikola | TR | 1,802 | 1,842 | 1,802 | |
4. | Topolany Macháňová Lucie | VY | 1,825 | 1,855 | 1,825 | |
5. | Kostomlátky Říhová Věra | NB | 1,843 | 1,858 | 1,843 | |
6. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 1,860 | 1,860 | 1,873 | |
7. | Velenka Hamáčková Tereza | NB | 1,862 | 1,862 | 12,000 | |
8. | Žernovník Kašparcová Eva | BK | 1,875 | 1,927 | 1,875 | |
9. | Morkovice Žemžulová Zuzana | KM | 1,883 | 1,883 | 2,917 | |
10. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 1,904 | 1,904 | 1,949 | |
11. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 1,909 | 2,519 | 1,909 | |
12. | - Pecháčková Dominika Mělník Blata | - | 1,922 | 1,922 | 12,000 | |
13. | Kamenec u Poličky Drašarová Iveta | SY | 1,926 | 1,926 | 1,927 | |
14. | Skuteč Kadlecová Natálie | CR | 1,936 | 1,936 | 1,958 | |
15. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 1,939 | 2,016 | 1,939 | |
16. | Křešice Opavová Tereza | LT | 1,966 | 2,067 | 1,966 | |
17. | Skuteč Truncová Kamila | CR | 1,970 | 1,970 | 2,570 | |
18. | Střezimíř Kubešová Karolína | BN | 1,972 | 2,127 | 1,972 | |
19. | Vratislavice nad Nisou Hanzlíčková Monika | LI | 1,994 | 1,994 | 2,069 | |
20. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 2,003 | 2,003 | 2,167 | |
21. | Hajnice Packová Barbora | TU | 2,018 | 2,018 | 2,026 | |
21. | Kamenec u Poličky Pešková Pavlína | SY | 2,018 | 2,241 | 2,018 | |
23. | Petrovice Tichá Aneta | TR | 2,027 | 2,027 | 3,671 | |
24. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 2,030 | 2,030 | 2,045 | |
25. | Markvartovice Tessarzová Kristýna | OP | 2,037 | 2,037 | 2,712 | |
25. | Úněšov Krejčová Martina | PS | 2,037 | 2,278 | 2,037 | |
27. | Moravský Beroun Červinková Sandra | BR | 2,041 | 2,041 | 4,663 | |
28. | Frýdek Rusinová Klára | FM | 2,054 | 2,108 | 2,054 | |
29. | Morkovice Mazurová Martina | KM | 2,066 | 2,084 | 2,066 | |
30. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 2,080 | 2,125 | 2,080 | |
31. | Velenka Ševčíková Tereza | NB | 2,086 | 2,154 | 2,086 | |
32. | - Salačová Karla Mělník Blata | - | 2,091 | 2,435 | 2,091 | |
33. | Oznice Skýpalová Tereza | VS | 2,096 | 2,096 | 2,199 | |
34. | Dolní Bojanovice Nováková Kristýna | HO | 2,103 | 2,103 | 2,331 | |
35. | Jáchymov Masarová Vendula | KV | 2,109 | 2,109 | 12,000 | |
36. | Křižovatka Šmatová Nikola | CH | 2,111 | 2,111 | 2,173 | |
36. | Zlatá Olešnice Hovorková Kateřina | JN | 2,111 | 2,349 | 2,111 | |
38. | Tuhaň Králová Anežka | ME | 2,115 | 12,000 | 2,115 | |
39. | Sloup Vandasová Zuzana | PZ | 2,118 | 12,000 | 2,118 | |
40. | Jáchymov Dyedeková Tereza | KV | 2,124 | 12,000 | 2,124 | |
41. | Tuhaň Potočiarová Hana | ME | 2,129 | 2,160 | 2,129 | |
42. | Sloup Dufková Kateřina | PZ | 2,134 | 2,214 | 2,134 | |
43. | Vratislavice nad Nisou Drechslerová Pavlína | LI | 2,135 | 2,186 | 2,135 | |
44. | Horní Lánov Pavelková Tereza | TU | 2,137 | 2,162 | 2,137 | |
45. | Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda | BM | 2,141 | 2,141 | 2,714 | |
46. | Sloup Kaňková Lenka | PZ | 2,144 | 2,207 | 2,144 | |
47. | Moravský Beroun Pavlicová Jana | BR | 2,145 | 2,145 | 2,166 | |
48. | Vilémovice Kobrová Monika | BK | 2,156 | 2,156 | 2,174 | |
49. | Zahořany Hanusová Jana | BN | 2,162 | 2,162 | 2,682 | |
50. | Horní Lánov Nosková Marcela | TU | 2,192 | 2,192 | 2,834 | |
51. | Dalešice Tarantová Marie | JN | 2,220 | 2,220 | 2,430 | |
52. | Zličín Císařová Kateřina | AB | 2,240 | 2,304 | 2,240 | |
53. | Líšnice Zmetáková Sára | CB | 2,245 | 12,000 | 2,245 | |
54. | Vratislavice nad Nisou Havrdová Kateřina | LI | 2,269 | 2,581 | 2,269 | |
55. | Sazovice Jurčáková Iveta | ZL | 2,271 | 2,274 | 2,271 | |
56. | Milotice nad Bečvou Šubová Michaela | PR | 2,278 | 2,305 | 2,278 | |
57. | Solopisky Klusáčková Šárka | PZ | 2,284 | 2,364 | 2,284 | |
58. | Skuteč Vybíralová Lucie | CR | 2,287 | 2,287 | 2,335 | |
59. | Hřebeč Kaiserová Berenika | KL | 2,322 | 2,364 | 2,322 | |
60. | Skuteč Sedláková Denisa | CR | 2,324 | 3,416 | 2,324 | |
61. | Kvasiny Dušánková Petra | RK | 2,332 | 2,332 | 2,346 | |
62. | Počátky Kadlecová Aneta | HB | 2,343 | 2,356 | 2,343 | |
63. | Vyšehořovice Masopustová Kateřina | PH | 2,348 | 2,443 | 2,348 | |
64. | Letňany Dolejšová Tereza | AB | 2,352 | 2,352 | 2,436 | |
65. | Rokytnice v Orlických horách Doležalová Daniela | RK | 2,380 | 2,380 | 2,464 | |
66. | Česká Lípa Slezáková Nikola | CL | 2,405 | 2,405 | 2,879 | |
67. | Kvasiny Tošovská Andrea | RK | 2,434 | 12,000 | 2,434 | |
68. | Čelákovice Chramostová Barbora | PH | 2,478 | 2,478 | 2,523 | |
69. | Malé Hoštice Bochnakova Petra | OP | 2,594 | 2,594 | 12,000 | |
70. | Štěpánkovice Borunská Petra | OP | 2,604 | 12,000 | 2,604 | |
71. | Libiš Pokorná Tereza | ME | 2,920 | 2,920 | 3,117 | |
72. | Střezimíř Jiráková Dominika | BN | 3,062 | 3,062 | 12,000 | |
73. | Velenka Košnářová Michaela | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves Lefner Matyáš | OV | 1,825 | 1,986 | 1,825 | |
2. | Bořitov Fojt Patrik | BK | 1,863 | 2,076 | 1,863 | |
3. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 1,873 | 2,079 | 1,873 | |
4. | Oznice Holčák Martin | VS | 1,918 | 2,252 | 1,918 | |
5. | Petrovice Stehlík Jiří | BK | 1,923 | 1,923 | 2,120 | |
6. | Bořitov Karásek Pavel | BK | 1,965 | 1,965 | 2,470 | |
7. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 1,971 | 2,009 | 1,971 | |
8. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 1,977 | 2,054 | 1,977 | |
9. | Kly-Větrušice Andrée Dominik | ME | 1,983 | 1,983 | 2,151 | |
10. | Křešice Sibera Radek | LT | 2,005 | 2,005 | 3,967 | |
11. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 2,049 | 3,698 | 2,049 | |
12. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 2,069 | 2,123 | 2,069 | |
13. | Kamenec u Poličky Šváb Vojtěch | SY | 2,073 | 2,073 | 3,112 | |
14. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 2,074 | 12,000 | 2,074 | |
15. | Nižná Šuňava Dravecký Filip | PP | 2,098 | 2,159 | 2,098 | |
16. | Zlatá Olešnice Hovorka Jakub | JN | 2,103 | 2,103 | 2,127 | |
17. | Sloup Dufek Martin | PZ | 2,108 | 2,308 | 2,108 | |
18. | Velenka Ševčík Vojtěch | NB | 2,126 | 2,141 | 2,126 | |
19. | Byšice Macháček Martin | ME | 2,142 | 2,142 | 2,172 | |
20. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 2,146 | 2,146 | 2,247 | |
21. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 2,183 | 2,228 | 2,183 | |
22. | Lužná Valenta Adam | RA | 2,215 | 2,327 | 2,215 | |
23. | Bukovina u Čisté Ježek Jakub | SM | 2,219 | 2,338 | 2,219 | |
23. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 2,219 | 2,219 | 2,219 | |
25. | Pačlavice Kaňa Vojtěch | KM | 2,222 | 2,260 | 2,222 | |
26. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 2,241 | 2,241 | 4,403 | |
27. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | 2,290 | 2,290 | 2,444 | |
28. | Dalovice Turek Dominik | KV | 2,294 | 2,332 | 2,294 | |
29. | Kly-Větrušice Mikulec Martin | ME | 2,297 | 2,297 | 2,378 | |
30. | Byšice Hora Martin | ME | 2,304 | 4,432 | 2,304 | |
31. | Dobřejovice Dvořák Tobiáš | PH | 2,357 | 2,524 | 2,357 | |
32. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 2,388 | 2,388 | 2,543 | |
33. | Křižovatka Strachota Jan | CH | 2,406 | 2,406 | 2,489 | |
34. | Těpeře Neugebauer Lukáš | JN | 2,472 | 2,472 | 2,607 | |
35. | Dřísy Schober Antonín | ME | 2,489 | 2,489 | 2,634 | |
36. | Horní Lánov Rojt Matěj | TU | 2,506 | 2,580 | 2,506 | |
37. | Frýdlant Lenhart Jaromír | LI | 2,526 | 2,544 | 2,526 | |
38. | Choustníkovo Hradiště Medlík Petr | TU | 2,555 | 2,555 | 2,897 | |
39. | Kosmonosy Fišera Ondřej | MB | 2,570 | 12,000 | 2,570 | |
40. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 2,583 | 2,611 | 2,583 | |
41. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 2,680 | 2,680 | 12,000 | |
42. | Vratislavice nad Nisou Hanzlíček Lukáš | LI | 2,681 | 2,681 | 3,260 | |
43. | Byšice Vlček Radim | ME | 2,692 | 2,692 | 2,761 | |
44. | Hřebeč Jakub Materna | KL | 2,773 | 2,773 | 2,843 | |
45. | Zličín Staněk František | AB | 2,844 | 2,844 | 3,196 | |
46. | - Hanuš Matěj Chrast u Chrudimi | - | 2,890 | 2,890 | 3,400 | |
47. | - Dalecký Jiří Chrast u Chrudimi | - | 2,969 | 12,000 | 2,969 | |
48. | Sadská Husák Michal | NB | 3,061 | 3,157 | 3,061 | |
49. | Hřebeč Materna Jan | KL | 3,865 | 12,000 | 3,865 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře