Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 01. 04. 2017 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 1,579 | 1,605 | 1,579 | |
2. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 1,599 | 1,617 | 1,599 | |
3. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 1,623 | 1,623 | 12,000 | |
4. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 1,664 | 1,664 | 12,000 | |
5. | Morašice Škodný Jiří | SY | 1,677 | 1,677 | 12,000 | |
6. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 1,679 | 1,679 | 12,000 | |
7. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 1,682 | 1,682 | 12,000 | |
8. | Poniklá Jirouš Jakub | SM | 1,707 | 1,780 | 1,707 | |
9. | Krouna Bělský Dominik | CR | 1,718 | 1,718 | 12,000 | |
10. | Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr | KT | 1,725 | 1,725 | 12,000 | |
11. | Závišice Kahánek Ondřej | NJ | 1,732 | 12,000 | 1,732 | |
12. | Mistřín Bezucha Vojtěch | HO | 1,733 | 1,733 | 12,000 | |
13. | Trpín Břenek Martin | SY | 1,739 | 12,000 | 1,739 | |
14. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 1,747 | 2,092 | 1,747 | |
15. | - Gehlert Tom Team Lausitz | - | 1,748 | 1,812 | 1,748 | |
16. | Mlékosrby Richter Lukáš | HK | 1,750 | 1,750 | 12,000 | |
16. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 1,750 | 12,000 | 1,750 | |
18. | Bozkov Lampa Jan | SM | 1,759 | 1,785 | 1,759 | |
19. | Brloh Volejník Jiří | CK | 1,764 | 1,764 | 12,000 | |
20. | - Kučera Jan Rokytnice nad Jizerou | - | 1,768 | 1,768 | 2,191 | |
21. | Michálkovice Svačina Richard | OV | 1,770 | 1,770 | 1,936 | |
22. | - Snášel Patrik Hradec u Stoda | - | 1,772 | 1,772 | 2,274 | |
22. | Austria ( Rakousko ) Preundler Philipp | - | 1,772 | 1,772 | 1,772 | |
24. | Pikov Tejnor Lukáš | TA | 1,777 | 1,778 | 1,777 | |
25. | Oznice Bartoň Adam | VS | 1,780 | 1,780 | 12,000 | |
26. | - Endemann Maik Team Lausitz | - | 1,781 | 1,781 | 12,000 | |
27. | Kúty Kovár Ján | SE | 1,789 | 2,296 | 1,789 | |
28. | Zbožnov Lidmila Jaromír | CR | 1,791 | 1,791 | 12,000 | |
29. | Lavičky Chalupa Dominik | ZR | 1,805 | 1,805 | 12,000 | |
30. | Starý Bohumín Pácal Filip | KA | 1,809 | 1,851 | 1,809 | |
31. | Mistřín Vašulka Michal | HO | 1,813 | 1,813 | 12,000 | |
32. | Kúty Maxian Boris | SE | 1,819 | 1,962 | 1,819 | |
33. | Frýdek Žurovec Tomáš | FM | 1,829 | 1,845 | 1,829 | |
34. | Austria ( Rakousko ) Prurrer Thomas | - | 1,830 | 1,830 | 1,845 | |
35. | Kladoruby Dvořáček Michal | BK | 1,833 | 1,833 | 2,282 | |
36. | - Volf Jakub Rokytnice nad Jizerou | - | 1,836 | 1,862 | 1,836 | |
37. | Bílá Třemešná Fiala Vojtěch | TU | 1,841 | 1,965 | 1,841 | |
38. | Střezimíř Střelka Pavel | BN | 1,854 | 1,854 | 1,927 | |
39. | Líchovy Švec Marek | PB | 1,859 | 1,859 | 12,000 | |
40. | Choltice Mňuk Ondřej | PA | 1,863 | 1,863 | 2,634 | |
41. | Bozkov Blažek Tomáš | SM | 1,872 | 2,137 | 1,872 | |
42. | Střezimíř Pavlík Jan | BN | 1,877 | 1,948 | 1,877 | |
43. | Ivanovice na Hané Kusala Dušan | VY | 1,885 | 1,885 | 2,453 | |
44. | Vidochov Pavlas Stanislav | JC | 1,886 | 12,000 | 1,886 | |
45. | Hrdlořezy Čermák Michal | MB | 1,888 | 1,888 | 2,740 | |
46. | Poniklá Hartig Aleš | SM | 1,889 | 1,889 | 3,196 | |
47. | Dolní Marklovice Chrobok Jiří | KA | 1,893 | 2,251 | 1,893 | |
48. | Kochánov Sojka Marek | BN | 1,894 | 12,000 | 1,894 | |
48. | Raškovice Dolech Jaroslav | FM | 1,894 | 1,946 | 1,894 | |
50. | - Šmída Jakub Olešnice u RK | - | 1,897 | 1,914 | 1,897 | |
51. | Prosetín Pražan David | CR | 1,901 | 1,901 | 12,000 | |
52. | Železná Ruda Mašek Dominik | KT | 1,910 | 2,357 | 1,910 | |
53. | Austria ( Rakousko ) Preundler Thomas | - | 1,911 | 1,994 | 1,911 | |
54. | Austria ( Rakousko ) Puchler Roland | - | 1,913 | 1,976 | 1,913 | |
55. | Všechlapy Burda Marek | BN | 1,914 | 1,986 | 1,914 | |
56. | Prosetín Janeček David | CR | 1,917 | 1,917 | 1,951 | |
57. | Pohodlí Křivka David | SY | 1,922 | 3,132 | 1,922 | |
58. | Dobrá Hospodka Jakub | HB | 1,923 | 2,355 | 1,923 | |
58. | Polabiny Krupka Michal | PA | 1,923 | 1,923 | 2,034 | |
60. | Mistřín Vašulka Petr | HO | 1,928 | 1,928 | 12,000 | |
61. | Dobrá Kasal Matěj | HB | 1,933 | 1,933 | 1,949 | |
62. | Tuhaň Šťastný Vladimír | ME | 1,934 | 2,037 | 1,934 | |
63. | Petrovice Jeřábek Jakub | TR | 1,943 | 2,087 | 1,943 | |
64. | Lučany nad Nisou Kocourek Tomáš | JN | 1,950 | 1,992 | 1,950 | |
65. | Dolní Bukovsko Dudlíček Josef | CB | 1,952 | 1,952 | 2,967 | |
66. | Bukovina u Čisté Sucharda Pavel | SM | 1,955 | 2,045 | 1,955 | |
67. | Vilémovice Schneider Denis | BK | 1,961 | 1,961 | 2,274 | |
68. | Bozkov Zelenka Tomáš | SM | 1,962 | 2,058 | 1,962 | |
69. | Dobrá Pejzl Patrik | HB | 1,970 | 2,058 | 1,970 | |
70. | Bozkov Hušek Václav | SM | 1,980 | 12,000 | 1,980 | |
71. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 1,989 | 2,008 | 1,989 | |
72. | Vrchotice Bursík František | BN | 1,996 | 1,996 | 2,146 | |
73. | Líchovy Hanus Lukáš | PB | 2,011 | 2,011 | 12,000 | |
74. | Krouna Kalous Tomáš | CR | 2,020 | 2,084 | 2,020 | |
75. | Choltice Dušek Martin | PA | 2,025 | 2,025 | 12,000 | |
76. | Lišov Lubinski Dominik | CB | 2,026 | 12,000 | 2,026 | |
77. | Jablonec nad Jizerou Mečíř Radek | SM | 2,048 | 2,048 | 2,331 | |
78. | Valdice Mizera Radek | JC | 2,053 | 3,850 | 2,053 | |
79. | Krouna Kunhart Marek | CR | 2,061 | 2,160 | 2,061 | |
80. | Frýdek Hota Marek | FM | 2,084 | 2,084 | 12,000 | |
81. | Trusovice Hradil Tomáš | SY | 2,086 | 2,129 | 2,086 | |
82. | Vilémovice Votoček Jaroslav | BK | 2,105 | 2,354 | 2,105 | |
83. | Raškovice Samec Lukáš | FM | 2,133 | 2,133 | 12,000 | |
84. | Lhenice Dedec Ondřej | TP | 2,137 | 2,137 | 12,000 | |
85. | Dolní Bukovsko Chochol Filip | CB | 2,152 | 2,152 | 2,323 | |
86. | Smržovka Briestenský Martin | JN | 2,158 | 2,339 | 2,158 | |
87. | Bukovina u Čisté Ježek Jiří | SM | 2,167 | 2,167 | 2,187 | |
88. | Kúty Palkovič Jakub | SE | 2,179 | 2,253 | 2,179 | |
89. | Tuhaň Kutílek Jaromír | ME | 2,188 | 2,202 | 2,188 | |
90. | Morašice Hejkal Tomáš | SY | 2,192 | 2,192 | 2,335 | |
91. | Tuhaň Franěk Lukáš | ME | 2,222 | 3,400 | 2,222 | |
92. | Velké Opatovice Foret Erik | BK | 2,234 | 2,311 | 2,234 | |
93. | Lučany nad Nisou Pauly Jan | JN | 2,244 | 2,244 | 2,624 | |
94. | Kúty Režný Michal | SE | 2,252 | 2,252 | 12,000 | |
95. | Smržovka Schmidt Pavel | JN | 2,253 | 2,384 | 2,253 | |
96. | Střezimíř Prucek Jan | BN | 2,287 | 2,287 | 3,718 | |
97. | Dešenice Kindlman Patrik | KT | 2,293 | 2,987 | 2,293 | |
98. | Bukovina u Čisté Prokeš Jan | SM | 2,339 | 2,339 | 12,000 | |
99. | Desná II Pavlišta František | JN | 2,340 | 3,066 | 2,340 | |
100. | Bozkov Vávra František | SM | 2,379 | 2,590 | 2,379 | |
101. | Bukovina u Čisté Boukal Jakub | SM | 2,381 | 2,720 | 2,381 | |
102. | Bukovina u Čisté Hák Tomáš | SM | 2,403 | 12,000 | 2,403 | |
103. | Lučany nad Nisou Haltuf Filip | JN | 2,408 | 2,408 | 2,432 | |
104. | Bukovina u Čisté Svoboda David | SM | 2,431 | 2,431 | 12,000 | |
105. | - Jež Vojtěch Těrlicko-Hradiště | - | 2,460 | 2,795 | 2,460 | |
106. | Lučany nad Nisou Kocourek Otakar | JN | 2,497 | 2,497 | 12,000 | |
107. | Střezimíř Bartoň David | BN | 2,522 | 2,527 | 2,522 | |
108. | Bukovina u Čisté Paulů Tomáš | SM | 2,585 | 2,592 | 2,585 | |
109. | Horní Slavkov Vašíček Richard | SO | 2,592 | 2,592 | 12,000 | |
110. | Dolní Bukovsko Koudelka Jakub | CB | 2,657 | 2,657 | 12,000 | |
111. | Bílá Třemešná Mareček Miroslav | TU | 2,679 | 12,000 | 2,679 | |
112. | Střezimíř Holý René | BN | 2,704 | 2,704 | 12,000 | |
113. | Bukovina u Čisté Ježek Pavel | SM | 2,837 | 2,837 | 12,000 | |
114. | Lhenice Richter Milan | TP | 3,283 | 3,283 | 12,000 | |
115. | Libež Adam Martin | BN | 3,800 | 3,800 | 12,000 | |
116. | Kúty Pavelka Denis | SE | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
116. | Frýdlant Kokta Jiří | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,625 | 1,625 | 1,815 | |
2. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 1,668 | 1,719 | 1,668 | |
3. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,727 | 1,727 | 1,735 | |
4. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,750 | 2,040 | 1,750 | |
5. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,751 | 1,771 | 1,751 | |
6. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,776 | 1,787 | 1,776 | |
7. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,780 | 1,780 | 12,000 | |
8. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 1,808 | 1,808 | 12,000 | |
8. | Střezimíř Jiráková Dominika | BN | 1,808 | 1,924 | 1,808 | |
10. | Litovany Polová Nikola | TR | 1,810 | 1,810 | 12,000 | |
11. | - Píchová Aneta Hradec u Stoda | - | 1,823 | 1,859 | 1,823 | |
12. | Topolany Macháňová Lucie | VY | 1,834 | 1,851 | 1,834 | |
12. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,834 | 1,834 | 12,000 | |
14. | Paskov Pastorková Hana | FM | 1,836 | 1,836 | 1,873 | |
15. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,840 | 1,878 | 1,840 | |
16. | - Podlipská Karolína Hradec u Stoda | - | 1,846 | 1,879 | 1,846 | |
17. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 1,847 | 1,879 | 1,847 | |
18. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 1,849 | 1,849 | 1,858 | |
19. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 1,850 | 1,850 | 1,860 | |
20. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 1,851 | 1,851 | 1,860 | |
21. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,854 | 1,854 | 12,000 | |
22. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 1,868 | 1,868 | 1,891 | |
23. | Martinice Vanclová Michaela | KM | 1,875 | 1,875 | 3,152 | |
24. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 1,883 | 1,883 | 1,908 | |
25. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 1,887 | 2,006 | 1,887 | |
26. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 1,888 | 1,962 | 1,888 | |
27. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 1,895 | 2,050 | 1,895 | |
28. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,897 | 1,897 | 2,121 | |
29. | Poniklá Pajerová Karolína | SM | 1,903 | 1,903 | 2,418 | |
29. | Morkovice Žemžulová Zuzana | KM | 1,903 | 2,114 | 1,903 | |
31. | Hať Mučková Karolína | OP | 1,912 | 1,932 | 1,912 | |
32. | Markvartovice Tessarzová Kristýna | OP | 1,913 | 1,931 | 1,913 | |
33. | Petrovice Vrtalová Marcela | TR | 1,914 | 1,978 | 1,914 | |
34. | Dolní Bukovsko Landová Lada | CB | 1,915 | 1,915 | 1,918 | |
35. | Semetín Krampotová Simona | VS | 1,916 | 1,916 | 1,948 | |
36. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 1,920 | 12,000 | 1,920 | |
37. | Úněšov Vébrová Adéla | PS | 1,923 | 3,306 | 1,923 | |
38. | Dobrá Szendreiová Gabriela | HB | 1,925 | 12,000 | 1,925 | |
39. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 1,926 | 1,926 | 1,941 | |
39. | Tísek Nohlová Daniela | NJ | 1,926 | 2,762 | 1,926 | |
41. | Petrovice Vodičková Kateřina | TR | 1,938 | 1,975 | 1,938 | |
42. | Poniklá Prchlíková Lenka | SM | 1,940 | 2,014 | 1,940 | |
43. | Tuhaň Dvořáková Radka | ME | 1,942 | 1,971 | 1,942 | |
44. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 1,955 | 1,955 | 12,000 | |
45. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,960 | 1,960 | 2,929 | |
46. | Střezimíř Kubešová Karolína | BN | 1,964 | 1,964 | 2,027 | |
47. | Dolní Čermná Lešikarová Markéta | UO | 1,965 | 1,965 | 2,761 | |
48. | Hrdlořezy Čermáková Lucie | MB | 1,975 | 2,415 | 1,975 | |
49. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 1,977 | 1,977 | 3,543 | |
50. | Obora Holá Nikola | PS | 1,978 | 2,073 | 1,978 | |
51. | Touchovice Hetzerová Jana | LN | 1,980 | 1,980 | 1,990 | |
51. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 1,980 | 2,198 | 1,980 | |
53. | Poniklá Butulová Dana | SM | 1,990 | 2,443 | 1,990 | |
54. | Poniklá Jónová Karolína | SM | 1,997 | 1,997 | 2,002 | |
54. | Velké Opatovice Dvořáková Adriana | BK | 1,997 | 2,022 | 1,997 | |
56. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | 1,999 | 2,104 | 1,999 | |
57. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 2,010 | 2,010 | 2,066 | |
58. | Morkovice Mazurová Martina | KM | 2,023 | 2,078 | 2,023 | |
59. | - Vaňková Lenka Hradec u Stoda | - | 2,024 | 2,025 | 2,024 | |
60. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 2,034 | 2,078 | 2,034 | |
61. | Stařeč Maštalířová Sabina | TR | 2,035 | 2,035 | 2,062 | |
62. | - Mueller Melanie Team Lausitz | - | 2,043 | 2,106 | 2,043 | |
63. | Dobřejovice Dvořáková Marie - Anna | PH | 2,046 | 2,093 | 2,046 | |
64. | - Grauová Dagmar Praha-Zličín | - | 2,052 | 2,052 | 2,309 | |
65. | Vidochov Medlíková Adéla | JC | 2,055 | 2,055 | 2,078 | |
66. | Tísek Homolová Barbora | NJ | 2,069 | 2,069 | 12,000 | |
67. | Bozkov Soukupová Veronika | SM | 2,076 | 2,076 | 12,000 | |
68. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 2,078 | 2,111 | 2,078 | |
69. | Moravský Beroun Cíchová Aneta | BR | 2,080 | 2,318 | 2,080 | |
70. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 2,086 | 2,099 | 2,086 | |
70. | Stařeč Trojanová Eliška | TR | 2,086 | 2,124 | 2,086 | |
72. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 2,093 | 2,095 | 2,093 | |
73. | Tísek Jedličková Lucie | NJ | 2,111 | 2,111 | 12,000 | |
74. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 2,113 | 2,115 | 2,113 | |
75. | Tuhaň Fibichová Alena | ME | 2,121 | 2,456 | 2,121 | |
76. | Všechlapy Škvorová Anna | BN | 2,125 | 2,125 | 2,959 | |
76. | Vladislav Česneková Karolína | TR | 2,125 | 2,136 | 2,125 | |
78. | Skalice Onderková Lucie | FM | 2,126 | 2,148 | 2,126 | |
78. | Smržovka Tůmová Petra | JN | 2,126 | 2,126 | 2,845 | |
80. | Tuhaň Dvořáková Lenka | ME | 2,134 | 2,179 | 2,134 | |
81. | Bozkov Kafková Lucie | SM | 2,139 | 2,139 | 2,161 | |
81. | Poniklá Schovánková Lucie | SM | 2,139 | 2,139 | 2,139 | |
83. | Dobřejovice Faktorová Tereza | PH | 2,145 | 2,161 | 2,145 | |
84. | Želčany Jermářová Alžběta | PJ | 2,147 | 2,176 | 2,147 | |
85. | Hřibojedy Vodehnalová Lenka | TU | 2,148 | 2,148 | 12,000 | |
86. | Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda | BM | 2,171 | 2,171 | 2,189 | |
87. | Úněšov Krejčová Martina | PS | 2,179 | 12,000 | 2,179 | |
88. | Duchcov Erbenová Michaela | TP | 2,183 | 2,183 | 2,297 | |
89. | Tísek Dohnalová Adéla | NJ | 2,184 | 2,184 | 2,738 | |
90. | Tísek Kubesová Ludmila | NJ | 2,185 | 2,185 | 2,252 | |
91. | Tísek Vajdová Kateřina | NJ | 2,207 | 2,207 | 2,527 | |
92. | Poniklá Zevelová Michaela | SM | 2,209 | 2,209 | 2,298 | |
93. | Starý Lískovec Sport Ryšavá Kristýna | BM | 2,210 | 12,000 | 2,210 | |
94. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 2,213 | 2,213 | 2,236 | |
95. | - Elschner Claudia Taura | - | 2,227 | 2,270 | 2,227 | |
96. | Dolní Bukovsko Pernicová Lívia | CB | 2,248 | 2,248 | 2,411 | |
97. | Hřibojedy Jaklová Natálie | TU | 2,277 | 2,290 | 2,277 | |
98. | Vidochov Martinková Aneta | JC | 2,300 | 2,436 | 2,300 | |
99. | Obora Mirovská Vanda | PS | 2,307 | 2,419 | 2,307 | |
100. | Starý Lískovec Sport Stará Klára | BM | 2,342 | 3,143 | 2,342 | |
101. | Vladislav Havlenová Aneta | TR | 2,345 | 2,621 | 2,345 | |
102. | - Hoffmannová Denisa Březová u Sokolova | - | 2,353 | 2,353 | 12,000 | |
103. | Frýdštejn Vavřichová Andrea | JN | 2,354 | 2,354 | 2,474 | |
104. | - Pazgyerová Adéla Těrlicko-Hradiště | - | 2,375 | 2,875 | 2,375 | |
105. | Smržovka Mejsnarová Miroslava | JN | 2,607 | 3,081 | 2,607 | |
106. | Rudíkov Mejzlíková Blanka | TR | 2,636 | 2,636 | 12,000 | |
107. | - Kubienová Michaela Těrlicko-Hradiště | - | 2,647 | 2,647 | 3,153 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HZS Ústeckého kraje Pěkný Jakub | UL | 1,611 | 1,611 | 12,000 | |
2. | HZS Královéhradeckého kraje Divoš Václav | HK | 1,613 | 1,647 | 1,613 | |
3. | HZS Moravskoslezského kraje Krpec Pavel | OV | 1,623 | 1,673 | 1,623 | |
4. | HZS Královéhradeckého kraje Zhříval Jan | HK | 1,628 | 1,662 | 1,628 | |
5. | HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub | PA | 1,640 | 1,640 | 12,000 | |
6. | HZS Moravskoslezského kraje Kunovský František | OV | 1,648 | 1,699 | 1,648 | |
7. | HZS Královéhradeckého kraje Paulíček Stanislav | HK | 1,679 | 1,982 | 1,679 | |
8. | HZS Plzeňského kraje Harasimovič Jindřich | PM | 1,703 | 1,716 | 1,703 | |
9. | HZS podniku DEZA a.s. Korábečný Petr | VS | 1,725 | 2,606 | 1,725 | |
10. | HZS Plzeňského kraje Hospr Tomáš | PM | 1,736 | 2,109 | 1,736 | |
11. | HZS Pardubického kraje Flach Lukáš | PA | 1,740 | 1,937 | 1,740 | |
12. | HZS Karlovarského kraje Žižka Patrik | KV | 1,743 | 1,785 | 1,743 | |
12. | HZS Plzeňského kraje Gross Jakub | PM | 1,743 | 1,743 | 12,000 | |
14. | HZS podniku DEZA a.s. Fiurášek Lukáš | VS | 1,762 | 1,804 | 1,762 | |
15. | - Gryč Martin HZS Karviná | - | 1,772 | 1,772 | 12,000 | |
16. | HZS Ústeckého kraje Váňa Marek | UL | 1,776 | 2,645 | 1,776 | |
16. | HZS Pardubického kraje Dušek Jakub | PA | 1,776 | 2,149 | 1,776 | |
16. | Kúty Pavelka Jakub | SE | 1,776 | 1,975 | 1,776 | |
19. | HZS podniku DEZA a.s. Kuběna Jan | VS | 1,791 | 1,791 | 12,000 | |
19. | - Grygar Jan HZS Karviná | - | 1,791 | 1,791 | 12,000 | |
21. | HZS Libereckého kraje Jirouš Zdeněk | LI | 1,797 | 1,797 | 12,000 | |
22. | - Masný Aleš HZS Karviná | - | 1,804 | 12,000 | 1,804 | |
23. | HZS Pardubického kraje Kozel Josef | PA | 1,839 | 2,258 | 1,839 | |
24. | HZS Plzeňského kraje Provazník Martin | PM | 1,851 | 1,977 | 1,851 | |
25. | HZS Středočeského kraje Novotný Lukáš | AB | 1,866 | 1,866 | 1,883 | |
26. | - Dal Marcel HZS Karviná | - | 1,867 | 1,984 | 1,867 | |
27. | HZS Libereckého kraje Žilík Vojtěch | LI | 1,871 | 1,871 | 12,000 | |
28. | HZS podniku DEZA a.s. Arvai Miroslav | VS | 1,892 | 1,892 | 12,000 | |
29. | - Sikora David HZS Karviná | - | 1,912 | 2,136 | 1,912 | |
30. | HZS Libereckého kraje Novotný Vladimír | LI | 2,017 | 2,017 | 2,147 | |
31. | HZS Karlovarského kraje Pupák Petr | KV | 2,422 | 12,000 | 2,422 | |
32. | - Wanielista Adam Jelenia Gora | - | 2,760 | 12,000 | 2,760 | |
33. | - Kaminski Wojtek Jelenia Gora | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
33. | HZS Libereckého kraje Masný Matěj | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
33. | - Kanikowski Mariusz Jelenia Gora | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
33. | - Malec Michal Jelenia Gora | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
33. | - Romanski Bartosz Jelenia Gora | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře