Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 12. 03. 2017 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 1,198 | 1,241 | 1,198 | |
2. | Oznice Baletka Adam | VS | 1,221 | 1,289 | 1,221 | |
3. | Stráž nad Nisou Radostný Tomáš | LI | 1,234 | 1,290 | 1,234 | |
4. | Horní Bělá Nový Jan | PS | 1,266 | 12,000 | 1,266 | |
5. | Výčapy Dokulil Dominik | TR | 1,289 | 1,291 | 1,289 | |
6. | Bludov Kotrlý Vojtěch | SU | 1,295 | 1,347 | 1,295 | |
7. | Nová Ves Lefner Matyáš | OV | 1,313 | 1,313 | 2,216 | |
8. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 1,315 | 1,389 | 1,315 | |
9. | Výčapy Drápela Jaroslav | TR | 1,318 | 1,318 | 1,476 | |
10. | Oznice Holčák Martin | VS | 1,318 | 1,391 | 1,318 | |
11. | Lhenice Loukota Petr | TP | 1,322 | 1,540 | 1,322 | |
12. | Křešice Sibera Radek | LT | 1,329 | 1,395 | 1,329 | |
13. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 1,337 | 1,450 | 1,337 | |
14. | Uhlířské Janovice Vyhnánek Jakub | KH | 1,343 | 1,393 | 1,343 | |
15. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 1,351 | 1,469 | 1,351 | |
16. | Bystřice nad Úhlavou Hájek Jakub | KT | 1,352 | 1,352 | 12,000 | |
17. | Církvice Klečka Karel | KO | 1,356 | 1,356 | 1,409 | |
18. | Uhlířské Janovice Bílek Ladislav | KH | 1,373 | 1,454 | 1,373 | |
19. | Velenka Košnář Jakub | NB | 1,373 | 1,400 | 1,373 | |
20. | Brada Válek Pavel | JC | 1,376 | 12,000 | 1,376 | |
21. | Zličín Škába Karel | AB | 1,379 | 1,587 | 1,379 | |
22. | Skryje Kvítek Jan | ZR | 1,381 | 1,426 | 1,381 | |
23. | Kamenec u Poličky Šváb Vojtěch | SY | 1,388 | 1,400 | 1,388 | |
24. | Lužná Pergner Adam | RA | 1,390 | 1,441 | 1,390 | |
25. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 1,391 | 1,391 | 1,470 | |
26. | Byšice Macháček Martin | ME | 1,392 | 1,392 | 1,423 | |
27. | Lhenice Kitner Sebastian | TP | 1,396 | 1,396 | 2,133 | |
28. | Seč Semerád David | PJ | 1,396 | 12,000 | 1,396 | |
29. | Hřebeč Kníže Vojta | KL | 1,397 | 2,631 | 1,397 | |
30. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 1,398 | 1,398 | 3,024 | |
31. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 1,405 | 1,454 | 1,405 | |
32. | Oznice Gerža Martin | VS | 1,410 | 1,410 | 1,411 | |
33. | Červené Záhoří Kubálek Matěj | TA | 1,425 | 1,427 | 1,425 | |
34. | Dolní Měcholupy Němeček Miroslav | AB | 1,435 | 1,435 | 1,773 | |
35. | Chlumec nad Cidlinou I Horák Vojtěch | HK | 1,437 | 1,437 | 12,000 | |
36. | Malé Hoštice Pflegr Vít | OP | 1,438 | 1,438 | 12,000 | |
37. | Morkovice Dopita Lukáš | KM | 1,439 | 1,525 | 1,439 | |
38. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 1,449 | 1,449 | 12,000 | |
39. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 1,455 | 1,455 | 1,492 | |
40. | Bludov Vojtek Štěpán | SU | 1,456 | 1,645 | 1,456 | |
41. | Hřibojedy Hynek Vojtěch | TU | 1,463 | 12,000 | 1,463 | |
42. | Všetaty Hadrbolec Jan | ME | 1,464 | 1,599 | 1,464 | |
43. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 1,467 | 1,854 | 1,467 | |
44. | Skuteč Dalecký Michal | CR | 1,468 | 1,468 | 1,508 | |
45. | Střezimíř Bartoň David | BN | 1,491 | 1,578 | 1,491 | |
46. | Letňany Jiroušek Matěj | AB | 1,498 | 12,000 | 1,498 | |
47. | Semily Vrtilka Viktor | SM | 1,502 | 12,000 | 1,502 | |
48. | Střezimíř Trachta Vítek | BN | 1,504 | 1,616 | 1,504 | |
49. | Střezimíř Mrázek Lukáš | BN | 1,509 | 1,593 | 1,509 | |
50. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 1,509 | 1,509 | 1,520 | |
51. | Dolní Měcholupy Plhal Lukáš | AB | 1,511 | 1,601 | 1,511 | |
52. | Semily Skrbek Radim | SM | 1,514 | 1,514 | 1,576 | |
53. | Malé Hoštice Pospíšil Matouš | OP | 1,516 | 1,516 | 1,751 | |
54. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | 1,522 | 1,522 | 2,771 | |
55. | Český Dub I Kopeček Roman | LI | 1,523 | 1,523 | 12,000 | |
56. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 1,524 | 1,524 | 1,559 | |
57. | Semily Doležal Šimon | SM | 1,533 | 12,000 | 1,533 | |
58. | Dřísy Vopat Josef | ME | 1,534 | 1,534 | 1,571 | |
59. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 1,542 | 1,542 | 1,951 | |
60. | Dřísy Schober Antonín | ME | 1,547 | 1,547 | 1,645 | |
61. | Bystřice nad Úhlavou Rajšl Lukáš | KT | 1,552 | 12,000 | 1,552 | |
62. | Tvarožná Tinka Tomáš | BO | 1,555 | 1,584 | 1,555 | |
63. | Zličín Štekl Filip | AB | 1,560 | 1,626 | 1,560 | |
64. | Písnice Kulhánek Stanislav | AB | 1,563 | 1,617 | 1,563 | |
65. | Střezimíř Eliáš Michal | BN | 1,568 | 1,568 | 12,000 | |
66. | Skryje Šíma Adam | ZR | 1,574 | 1,574 | 1,641 | |
67. | Dobroslavice Lišaník Ondřej | OP | 1,575 | 1,712 | 1,575 | |
68. | Frýdlant Raszka Roman | LI | 1,578 | 1,578 | 1,633 | |
69. | Výčapy Růžička Filip | TR | 1,586 | 3,586 | 1,586 | |
70. | Dolní Životice Rádek Vojtěch | OP | 1,586 | 2,342 | 1,586 | |
71. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 1,589 | 1,893 | 1,589 | |
72. | Dolní Bukovsko Jindra Matěj | CB | 1,605 | 12,000 | 1,605 | |
73. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 1,606 | 12,000 | 1,606 | |
74. | Byšice Hora Martin | ME | 1,606 | 1,926 | 1,606 | |
75. | Dřísy Hyka Ondra | ME | 1,612 | 1,637 | 1,612 | |
76. | Dolní Bukovsko Jindra Josef | CB | 1,623 | 1,660 | 1,623 | |
77. | Lhenice Vlček Jan | TP | 1,627 | 1,627 | 2,174 | |
78. | Český Dub I Szkandera Filip | LI | 1,644 | 1,644 | 1,796 | |
79. | Zličín Válek Jan | AB | 1,647 | 2,928 | 1,647 | |
80. | Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav | KT | 1,652 | 12,000 | 1,652 | |
81. | Čeperka Formánek Roman | PA | 1,654 | 1,654 | 1,860 | |
82. | Velenka Král Miloslav | NB | 1,664 | 1,749 | 1,664 | |
83. | Bratříkov Šourek Petr | JN | 1,667 | 12,000 | 1,667 | |
84. | Horní Bělá Nový David | PS | 1,667 | 1,831 | 1,667 | |
85. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 1,671 | 2,888 | 1,671 | |
86. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 1,674 | 1,674 | 2,104 | |
87. | Hněvošice Pustelník Petr | OP | 1,684 | 1,694 | 1,684 | |
88. | Střezimíř Eliáš Lukáš | BN | 1,685 | 1,748 | 1,685 | |
89. | Střezimíř Kopečný Filip | BN | 1,695 | 1,695 | 12,000 | |
90. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 1,697 | 1,697 | 1,718 | |
91. | Zličín Košnář Adam | AB | 1,705 | 12,000 | 1,705 | |
92. | Horní Hradiště Mrózek Samuel | PS | 1,718 | 1,718 | 1,788 | |
93. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 1,738 | 1,758 | 1,738 | |
94. | Stráž nad Nisou Kvapil Lukáš | LI | 1,739 | 1,899 | 1,739 | |
95. | Seč Kučera Daniel | PJ | 1,745 | 1,749 | 1,745 | |
96. | Krouna Janko Lukáš | CR | 1,757 | 1,757 | 1,805 | |
97. | Frýdlant Ječný Tomáš | LI | 1,761 | 1,823 | 1,761 | |
98. | Hněvošice Kubela Vojtěch | OP | 1,762 | 1,842 | 1,762 | |
99. | Dřísy Řehák Petr | ME | 1,772 | 1,814 | 1,772 | |
100. | Krouna Filipi David | CR | 1,776 | 1,776 | 1,972 | |
101. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 1,781 | 1,781 | 1,856 | |
102. | Hřibojedy Hillermann Tomáš | TU | 1,784 | 2,040 | 1,784 | |
103. | Střezimíř Torkel Jan | BN | 1,801 | 1,801 | 1,943 | |
104. | Seč Šulc Filip | PJ | 1,810 | 1,969 | 1,810 | |
105. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 1,823 | 1,823 | 1,901 | |
106. | Hřebeč Materna Jakub | KL | 1,825 | 1,825 | 2,055 | |
107. | Výčapy Abrahám Václav | TR | 1,828 | 1,977 | 1,828 | |
108. | Hřebeč Materna Jan | KL | 1,829 | 1,829 | 1,922 | |
109. | Prostřední Bečva Lejska Vojtěch | VS | 1,831 | 1,831 | 2,335 | |
110. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 1,833 | 2,160 | 1,833 | |
111. | Kostomlátky Král Matěj | NB | 1,840 | 1,840 | 1,917 | |
112. | Krouna Švanda Ondřej | CR | 1,853 | 1,853 | 4,219 | |
113. | Krouna Janko Ondřej | CR | 1,856 | 1,856 | 2,715 | |
114. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 1,856 | 12,000 | 1,856 | |
115. | Český Dub I Meduna Václav | LI | 1,865 | 1,865 | 1,946 | |
116. | Bludov Fabiánek Jakub | SU | 1,882 | 12,000 | 1,882 | |
117. | Střezimíř Nováček Karel | BN | 1,905 | 1,905 | 2,137 | |
118. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 1,926 | 12,000 | 1,926 | |
119. | Velenka Vrána Jaroslav | NB | 1,984 | 2,153 | 1,984 | |
120. | Střezimíř Chochole Ondřej | BN | 1,988 | 2,063 | 1,988 | |
121. | Dalešice Psotiak Max | JN | 1,991 | 1,991 | 12,000 | |
122. | Český Dub I Švarc Jakub | LI | 1,997 | 1,997 | 2,087 | |
123. | Krouna Drahoš Daniel | CR | 2,012 | 12,000 | 2,012 | |
124. | Letňany Trávníček Dominik | AB | 2,023 | 12,000 | 2,023 | |
125. | Hrdlořezy Knotek Jakub | MB | 2,025 | 2,181 | 2,025 | |
126. | Byšice Pikula Ondřej | ME | 2,045 | 2,045 | 2,182 | |
127. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 2,055 | 2,055 | 2,160 | |
128. | Střezimíř Nováček Jan | BN | 2,057 | 2,204 | 2,057 | |
129. | Machnín, Liberec XXXIII Čiháček Dominik | LI | 2,077 | 2,077 | 2,199 | |
130. | Horní Hradiště Škrobánek Daniel | PS | 2,088 | 12,000 | 2,088 | |
131. | Dalešice Drapák Daniel | JN | 2,157 | 12,000 | 2,157 | |
132. | Byšice Maňo Vojtěch | ME | 2,184 | 2,184 | 2,595 | |
133. | Letňany Běhůnek Tomáš | AB | 2,241 | 2,732 | 2,241 | |
134. | Machnín, Liberec XXXIII Kvapil Jakub | LI | 2,258 | 2,258 | 2,265 | |
135. | Všetaty Sosnovec Ondřej | ME | 2,321 | 12,000 | 2,321 | |
136. | Hřibojedy Nohejl Dominik | TU | 2,441 | 2,715 | 2,441 | |
137. | Písková Lhota Kalferst Matěj | NB | 2,539 | 3,532 | 2,539 | |
138. | Střezimíř Khalil Adam | BN | 2,624 | 2,624 | 12,000 | |
139. | Alšovice Lelek Jakub | JN | 2,641 | 2,641 | 12,000 | |
140. | Dalešice Rose Tomáš | JN | 2,740 | 2,740 | 2,755 | |
141. | Alšovice Lelek Richard | JN | 3,242 | 3,242 | 3,525 | |
142. | Frýdlant Kytka Adam | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
142. | Frýdlant Mráz Jan | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
142. | Chlumec nad Cidlinou I Polák Jan | HK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
142. | Frýdlant Žebro Miroslav | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
142. | Skuteč Kábele Matěj | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
142. | Dolní Bukovsko Klouček Daniel | CB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
142. | Horní Bělá Třeštík Michal | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vigantice Sklářová Veronika | VS | 1,218 | 1,218 | 1,527 | |
2. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 1,221 | 1,260 | 1,221 | |
3. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 1,235 | 1,240 | 1,235 | |
4. | Spišská Teplica Červeňová Radka | PP | 1,266 | 1,293 | 1,266 | |
5. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 1,269 | 1,269 | 2,514 | |
6. | Kvasejovice Pomahačová Lucie | BN | 1,283 | 1,283 | 1,447 | |
7. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 1,288 | 1,288 | 1,319 | |
8. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 1,297 | 1,328 | 1,297 | |
9. | Písková Lhota Martinová Kateřina | NB | 1,298 | 1,298 | 1,392 | |
10. | Jezeřany-Maršovice Svrčková Julie | ZN | 1,309 | 1,471 | 1,309 | |
11. | Křešice Hudcová Klára | LT | 1,313 | 1,313 | 1,437 | |
12. | Staré Heřminovy Žižková Vendula | BR | 1,328 | 12,000 | 1,328 | |
13. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 1,332 | 1,332 | 1,341 | |
14. | Staré Heřminovy Žižková Ester | BR | 1,337 | 2,709 | 1,337 | |
15. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 1,338 | 1,338 | 1,418 | |
16. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 1,340 | 1,702 | 1,340 | |
16. | Trusovice Krabicová Dana | SY | 1,340 | 1,340 | 1,951 | |
18. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 1,342 | 12,000 | 1,342 | |
19. | Horní Bělá Kaprová Sára | PS | 1,345 | 1,460 | 1,345 | |
20. | Nová Ves Hanková Sára | OV | 1,346 | 1,346 | 1,382 | |
21. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,347 | 1,373 | 1,347 | |
22. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 1,355 | 1,355 | 1,388 | |
23. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 1,359 | 1,363 | 1,359 | |
24. | Nová Ves Hanková Klaudia | OV | 1,399 | 1,399 | 12,000 | |
25. | Raškovice Kasincová Karolína | FM | 1,404 | 1,405 | 1,404 | |
25. | Žlutice Horská Štěpánka | KV | 1,404 | 1,404 | 2,235 | |
27. | Heřmanice Jurkovská Lucie | OV | 1,408 | 1,408 | 1,490 | |
27. | Bystřice nad Úhlavou Slunčíková Anna | KT | 1,408 | 1,408 | 12,000 | |
29. | Stráž nad Nisou Křížová Monika | LI | 1,415 | 1,455 | 1,415 | |
30. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 1,417 | 1,452 | 1,417 | |
31. | Tuhaň Borovičková Linda | ME | 1,419 | 1,419 | 1,425 | |
32. | Hřibojedy Vodehnalová Anna | TU | 1,420 | 1,456 | 1,420 | |
33. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 1,423 | 1,423 | 1,572 | |
34. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 1,426 | 1,686 | 1,426 | |
35. | Skuteč Brandová Michaela | CR | 1,427 | 1,449 | 1,427 | |
36. | Nová Ves Strelová Kristína | OV | 1,430 | 1,430 | 1,438 | |
37. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 1,437 | 1,520 | 1,437 | |
38. | Velenka Miklusčáková Veronika | NB | 1,438 | 1,497 | 1,438 | |
39. | Kamenec u Poličky Petržálková Markéta | SY | 1,444 | 1,444 | 1,454 | |
40. | Dolní Bečva Ondrušková Tereza | VS | 1,446 | 1,446 | 1,519 | |
40. | Tuhaň Fabianová Klárka | ME | 1,446 | 1,863 | 1,446 | |
42. | Dolní Bečva Vašková Tereza | VS | 1,448 | 12,000 | 1,448 | |
43. | Horní Hradiště Issiridirová Sofia | PS | 1,451 | 1,451 | 1,524 | |
44. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 1,457 | 2,389 | 1,457 | |
45. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 1,459 | 1,459 | 1,790 | |
46. | Bozkov Dolenská Alena | SM | 1,471 | 1,471 | 12,000 | |
47. | Bystřice nad Úhlavou Malá Klára | KT | 1,476 | 1,476 | 1,491 | |
48. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,477 | 1,477 | 1,525 | |
48. | Skryje Jedličková Marie | ZR | 1,477 | 1,477 | 1,503 | |
50. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 1,484 | 1,558 | 1,484 | |
51. | Bozkov Martínková Marie | SM | 1,487 | 1,545 | 1,487 | |
52. | Heřmanice Kozelská Vendula | OV | 1,489 | 1,534 | 1,489 | |
52. | Bozkov Dolenská Kristýna | SM | 1,489 | 1,489 | 1,491 | |
52. | Bludov Čermáková Vendula | SU | 1,489 | 1,699 | 1,489 | |
55. | Zličín Melicharová Eliška | AB | 1,493 | 1,765 | 1,493 | |
56. | Dolní Bukovsko Pernicová Lívia | CB | 1,495 | 1,554 | 1,495 | |
57. | Výčapy Ošmerová Kateřina | TR | 1,497 | 1,614 | 1,497 | |
57. | Semily Bucková Jaroslava | SM | 1,497 | 1,497 | 2,069 | |
59. | Krouna Chlupáčová Agáta | CR | 1,510 | 1,510 | 1,559 | |
60. | Bludov Březinová Štěpánka | SU | 1,516 | 12,000 | 1,516 | |
60. | Všetaty Žáková Tereza | ME | 1,516 | 1,578 | 1,516 | |
62. | Malé Hoštice Pflegrová Hana | OP | 1,519 | 1,519 | 1,728 | |
63. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 1,521 | 1,830 | 1,521 | |
64. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 1,525 | 1,537 | 1,525 | |
65. | Starý Lískovec Sport Doležalová Lenka | BM | 1,526 | 1,526 | 12,000 | |
66. | Bludov Ficnarová Marcela | SU | 1,547 | 1,547 | 1,591 | |
67. | Heřmanice Burdová Michaela | OV | 1,548 | 1,597 | 1,548 | |
68. | Písková Lhota Jandová Klára | NB | 1,549 | 1,549 | 12,000 | |
69. | Tuhaň Šelemberková Markéta | ME | 1,552 | 3,008 | 1,552 | |
70. | Heřmanice Lörinczová Marie | OV | 1,561 | 1,561 | 2,260 | |
71. | Dobřejovice Ošmerová Natálie | PH | 1,563 | 1,812 | 1,563 | |
72. | Semily Dolenská Natálie | SM | 1,564 | 1,564 | 12,000 | |
73. | Trusovice Spáčilová Pavla | SY | 1,565 | 1,662 | 1,565 | |
74. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 1,574 | 1,687 | 1,574 | |
75. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 1,576 | 1,576 | 1,586 | |
76. | Kamenec u Poličky Žáková Nikola | SY | 1,578 | 1,578 | 1,675 | |
77. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 1,584 | 1,584 | 1,633 | |
78. | Horní Hradiště Kalová Marie | PS | 1,590 | 1,625 | 1,590 | |
79. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 1,591 | 1,591 | 1,985 | |
80. | Malé Hoštice Kravarová Veronika | OP | 1,592 | 1,665 | 1,592 | |
81. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 1,594 | 1,594 | 1,669 | |
82. | Heřmanice Vircová Vendula | OV | 1,599 | 1,601 | 1,599 | |
83. | Malé Hoštice Wehovská Vendula | OP | 1,600 | 1,663 | 1,600 | |
84. | Skryje Jankovičová Nikol | ZR | 1,605 | 1,619 | 1,605 | |
85. | Stráž nad Nisou Jurisová Alexandra | LI | 1,643 | 1,678 | 1,643 | |
86. | Semily Melichová Karolína | SM | 1,645 | 2,194 | 1,645 | |
87. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 1,649 | 1,722 | 1,649 | |
88. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 1,653 | 1,653 | 1,654 | |
88. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 1,653 | 1,653 | 12,000 | |
88. | Zličín Raisová Veronika | AB | 1,653 | 1,743 | 1,653 | |
91. | Horní Bělá Pešíková Klára | PS | 1,658 | 12,000 | 1,658 | |
91. | Heřmanice Chytilová Adéla | OV | 1,658 | 1,658 | 2,058 | |
93. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 1,664 | 1,664 | 1,735 | |
94. | Vědomice Šidláková Eliška | LT | 1,665 | 1,728 | 1,665 | |
95. | Tuněchody Šulcová Soňa | CR | 1,666 | 2,574 | 1,666 | |
96. | Bratříkov Černá Kateřina | JN | 1,668 | 1,687 | 1,668 | |
97. | Střelské Hoštice Štrynclová Nikola | ST | 1,670 | 2,216 | 1,670 | |
98. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 1,672 | 1,900 | 1,672 | |
98. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 1,672 | 1,776 | 1,672 | |
98. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 1,672 | 1,709 | 1,672 | |
101. | Raškovice Klementová Magdaléna | FM | 1,674 | 1,674 | 1,804 | |
102. | Hněvošice Riplová Adéla | OP | 1,681 | 12,000 | 1,681 | |
102. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 1,681 | 1,681 | 1,925 | |
102. | Stráž nad Nisou Hamplová Kateřina | LI | 1,681 | 2,206 | 1,681 | |
105. | Machnín, Liberec XXXIII Supová Natálie | LI | 1,686 | 12,000 | 1,686 | |
106. | Komárovice Kindová Julie | VS | 1,688 | 1,688 | 1,818 | |
106. | Bratříkov Kuderová Eliška | JN | 1,688 | 1,688 | 12,000 | |
108. | Bozkov Koucká Tereza | SM | 1,691 | 1,691 | 1,864 | |
109. | Český Dub I Alfoldy Sára | LI | 1,692 | 12,000 | 1,692 | |
110. | Dobroslavice Gröbnerová Klára | OP | 1,693 | 1,732 | 1,693 | |
111. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 1,698 | 1,717 | 1,698 | |
112. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 1,700 | 1,830 | 1,700 | |
113. | Střelské Hoštice Pánková Adéla | ST | 1,720 | 12,000 | 1,720 | |
113. | Komárovice Vavřinová Gabriela | VS | 1,720 | 1,820 | 1,720 | |
115. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,723 | 12,000 | 1,723 | |
116. | Bozkov Marková Anna | SM | 1,731 | 1,741 | 1,731 | |
117. | Semily Skrbková Anna | SM | 1,732 | 1,732 | 1,734 | |
118. | Uhlířské Janovice Adámková Karolína | KH | 1,746 | 2,000 | 1,746 | |
119. | Střezimíř Eliášová Anna | BN | 1,750 | 2,205 | 1,750 | |
120. | Hřebeč Mullerová Veronika | KL | 1,761 | 1,778 | 1,761 | |
121. | Dobroslavice Lazarová Eliška | OP | 1,782 | 1,782 | 12,000 | |
122. | Horní Hradiště Goluchová Lucie | PS | 1,784 | 12,000 | 1,784 | |
123. | Byšice Korousová Nela | ME | 1,785 | 1,827 | 1,785 | |
124. | Dobroslavice Fialová Tereza | OP | 1,797 | 12,000 | 1,797 | |
125. | Malé Hoštice Nováková Eliška | OP | 1,801 | 1,801 | 2,421 | |
126. | Dolní Měcholupy Kašpárková Alena | AB | 1,814 | 2,102 | 1,814 | |
127. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 1,819 | 1,819 | 1,860 | |
128. | Český Dub I Olšanská Kristina | LI | 1,834 | 1,834 | 1,858 | |
129. | Seč Hofmanová Veronika | PJ | 1,839 | 1,846 | 1,839 | |
130. | Dobroslavice Stavinohová Beáta | OP | 1,951 | 12,000 | 1,951 | |
131. | Malé Hoštice Klingerová Sabina | OP | 1,954 | 1,954 | 2,299 | |
132. | Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína | CB | 1,989 | 12,000 | 1,989 | |
133. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 2,030 | 2,030 | 2,164 | |
134. | Stráž nad Nisou Caklová Tereza | LI | 2,033 | 2,033 | 2,055 | |
135. | Mělník Svobodová Hana | ME | 2,041 | 2,041 | 12,000 | |
136. | Frýdlant Koktová Natálie | LI | 2,045 | 2,045 | 3,342 | |
137. | Skryje Součková Andrea | ZR | 2,088 | 12,000 | 2,088 | |
138. | Dolní Bečva Solanská Věra | VS | 2,177 | 2,177 | 2,415 | |
138. | Církvice Ptáčková Andrea | KO | 2,177 | 4,102 | 2,177 | |
140. | Býškovice Mikšánková Lucie | PR | 2,186 | 2,186 | 12,000 | |
141. | Bratříkov Daničková Daniela | JN | 2,293 | 2,293 | 12,000 | |
142. | Bratříkov Lukešová Kristýna | JN | 2,317 | 2,317 | 12,000 | |
143. | Jáchymov Brachová Sára | KV | 2,726 | 2,726 | 2,749 | |
144. | Komárovice Bártová Lenka | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
144. | Malé Hoštice Silberová Klára | OP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
144. | Český Dub I Zapletalová Valerie | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
144. | Frýdlant Himmelová Dominika | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
144. | Machnín, Liberec XXXIII Hancová Nikola | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře