Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 10. 04. 2016 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ústí nad Orlicí Paulíček Jakub | UO | 1,626 | 1,626 | 12,000 | |
2. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 1,634 | 1,675 | 1,634 | |
3. | Hradec Králové Zhříval Jan | HK | 1,645 | 1,702 | 1,645 | |
4. | Poprad Rerko Marián | PP | 1,646 | 1,646 | 1,654 | |
5. | Hradec Králové Divoš Václav | HK | 1,649 | 1,650 | 1,649 | |
6. | Karviná Kudrna Šimon | KA | 1,664 | 1,709 | 1,664 | |
7. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 1,664 | 1,713 | 1,664 | |
8. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 1,667 | 12,000 | 1,667 | |
9. | Karviná Vyvial Jan | KA | 1,675 | 1,675 | 12,000 | |
10. | Hradec Králové Mařan Petr | HK | 1,677 | 1,700 | 1,677 | |
11. | Poprad Štinčík Viliam | PP | 1,687 | 1,687 | 1,780 | |
12. | Liberec Jirouš Zdeněk | LI | 1,700 | 12,000 | 1,700 | |
13. | Velké Meziříčí Skalka Tomáš | ZR | 1,701 | 1,766 | 1,701 | |
14. | Hradec Králové Volf Jiří | HK | 1,703 | 1,703 | 12,000 | |
15. | Plzeň - město Harasimovič Jindřich | PM | 1,707 | 1,754 | 1,707 | |
16. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,712 | 12,000 | 1,712 | |
17. | Poprad Baláž Robert | PP | 1,730 | 1,794 | 1,730 | |
18. | Poprad Hudáč Jaroslav | PP | 1,735 | 1,735 | 1,805 | |
19. | Velké Meziříčí Korábečný Petr | ZR | 1,740 | 1,740 | 12,000 | |
20. | Praha Čermák Jakub | AB | 1,744 | 1,744 | 2,540 | |
21. | Karviná Langer Petr | KA | 1,745 | 1,745 | 1,746 | |
22. | Velké Meziříčí Foukal Tomáš | ZR | 1,754 | 1,791 | 1,754 | |
23. | Kutná Hora Viktora Martin | KH | 1,766 | 2,678 | 1,766 | |
24. | Liberec Masný Matěj | LI | 1,769 | 1,826 | 1,769 | |
25. | Karviná Motyka Jiří | KA | 1,781 | 1,802 | 1,781 | |
26. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 1,782 | 1,782 | 12,000 | |
27. | Louky Masný Aleš | ZL | 1,844 | 1,844 | 12,000 | |
28. | Liberec Němec Lukáš | LI | 1,873 | 1,876 | 1,873 | |
29. | Poprad Vitko Peter | PP | 1,878 | 1,878 | 12,000 | |
30. | Liberec Kokta Filip | LI | 1,897 | 1,897 | 2,626 | |
31. | Ústí nad Orlicí Hynek Lukáš | UO | 1,910 | 1,910 | 12,000 | |
32. | Liberec Novotný Vladimír | LI | 1,932 | 1,946 | 1,932 | |
33. | Olomouc Navrátil Jaroslav | OL | 1,946 | 1,946 | 12,000 | |
34. | Louky Žáček Tomáš | ZL | 1,976 | 1,976 | 12,000 | |
35. | Liberec Žilík Vojtěch | LI | 1,993 | 3,222 | 1,993 | |
36. | Poland ( Polsko ) Komenda Miejska | - | 2,001 | 12,000 | 2,001 | |
37. | Kutná Hora Filip Vladislav | KH | 2,027 | 2,027 | 12,000 | |
38. | Liberec Vančura Václav | LI | 2,090 | 12,000 | 2,090 | |
39. | Karviná Sikora David | KA | 2,104 | 2,104 | 12,000 | |
40. | Liberec Krejčík Jaroslav | LI | 2,320 | 2,320 | 12,000 | |
41. | Ústí nad Orlicí Matějka Jan | UO | 2,382 | 2,382 | 12,000 | |
42. | Velké Meziříčí Fiurášek Lukáš | ZR | 2,797 | 2,797 | 12,000 | |
43. | Ústí nad Orlicí Váňa Marek | UO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Chrudim I Bělský Patrik | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Závišice Melnar David | NJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Olomouc Buchta Josef | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | - Stoiciu Ionut Dumitru Rumunsko | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Plzeň - město Hospr Tomáš | PM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Olomouc Blažek Václav | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Poprad Kičin Marek | PP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | - Pavel Cezar-Bogdan Rumunsko | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | - Kuzstibschi Gelu Rumunsko | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Poprad Šary Miroslav | PP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Olomouc Klimecký Jan | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Karviná Gryč Jakub | KA | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Závišice Kahánek Ondřej | NJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karviná HZS MSK ÚO Karvina | KA | 5,948 | - | - | |
2. | Poprad OR HaZZ Poprad 2 | PP | 5,958 | - | - | |
3. | Plzeň - město HZS Plzeňského kraje | PM | 5,964 | - | - | |
4. | Hradec Králové HZS Královehradeckého k. | HK | 6,123 | - | - | |
5. | Velké Meziříčí HZS p DEZA Val. Mez. | ZR | 6,190 | - | - | |
6. | Olomouc HZS Olomouckého kraje | OL | 6,325 | - | - | |
7. | Ústí nad Orlicí HZS Ústí nad Orlicí | UO | 6,338 | - | - | |
8. | Liberec HZS Libereckého kraje 2 | LI | 6,373 | - | - | |
9. | Poprad OR HaZZ Poprad 1 | PP | 6,420 | - | - | |
10. | Liberec HZS Libereckého kraje 1 | LI | 6,599 | - | - | |
11. | Poland ( Polsko ) Kronos Polska | - | 7,163 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře