Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 09. 04. 2016 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Kamenice | DO | 5,740 | - | - | |
2. | Kozlovice | FM | 5,835 | - | - | |
3. | Žebnice | PS | 5,862 | - | - | |
4. | Zbožnov 1 | CR | 5,885 | - | - | |
5. | Široký Důl | SY | 5,922 | - | - | |
6. | Mosty | KA | 5,964 | - | - | |
7. | Tuř | JC | 6,004 | - | - | |
8. | Poprad 1 | PP | 6,297 | - | - | |
9. | Olomouc | OL | 6,313 | - | - | |
10. | Zbožnov 2 | CR | 6,352 | - | - | |
11. | Juřinka | VS | 6,361 | - | - | |
12. | Michálkovice 1 | OV | 6,532 | - | - | |
13. | Kúty | SE | 6,545 | - | - | |
14. | Dobrá | HB | 6,558 | - | - | |
15. | Mistřín 1 | HO | 6,563 | - | - | |
16. | Louky | ZL | 6,576 | - | - | |
17. | Frýdek | FM | 6,616 | - | - | |
18. | Mistřín 2 | HO | 6,818 | - | - | |
19. | Horní Čermná | UO | 7,046 | - | - | |
20. | Střezimíř | BN | 7,058 | - | - | |
21. | - Rumunsko | - | 7,178 | - | - | |
22. | Budíkovice | TR | 7,354 | - | - | |
23. | Lučany nad Nisou 1 | JN | 7,540 | - | - | |
24. | Závišice | NJ | 12,000 | - | - | |
24. | Poprad 2 | PP | 12,000 | - | - | |
24. | Dolní Bukovsko | CB | 12,000 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,682 | 1,682 | 1,688 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,726 | 1,754 | 1,726 | |
3. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,726 | 1,864 | 1,726 | |
4. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,749 | 1,749 | 12,000 | |
5. | Příštpo Polová Nikola | TR | 1,752 | 1,774 | 1,752 | |
6. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 1,762 | 1,799 | 1,762 | |
7. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 1,766 | 1,766 | 1,798 | |
8. | Valšovice (Hranice VI) Witoszová Karolína | PR | 1,768 | 1,797 | 1,768 | |
9. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,771 | 1,821 | 1,771 | |
10. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 1,776 | 1,776 | 2,262 | |
11. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,788 | 1,911 | 1,788 | |
12. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 1,793 | 1,793 | 2,033 | |
13. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 1,804 | 1,973 | 1,804 | |
14. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,810 | 1,810 | 1,843 | |
15. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,813 | 1,813 | 1,836 | |
16. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 1,824 | 1,842 | 1,824 | |
17. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 1,839 | 1,873 | 1,839 | |
18. | Dolní Bukovsko Venčovská Barbora | CB | 1,860 | 1,861 | 1,860 | |
19. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 1,863 | 1,863 | 1,873 | |
20. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 1,863 | 1,868 | 1,863 | |
21. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,864 | 1,872 | 1,864 | |
22. | Štěpánov Hrouzková Andrea | OL | 1,866 | 1,888 | 1,866 | |
23. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 1,883 | 1,907 | 1,883 | |
24. | Petrovice Kloudová Kateřina | TR | 1,889 | 1,916 | 1,889 | |
25. | Horní Lánov Hartigová Marcela | TU | 1,890 | 1,890 | 1,898 | |
26. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 1,894 | 1,907 | 1,894 | |
27. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 1,900 | 1,936 | 1,900 | |
28. | Hradec Králové Podhradská Karolina | HK | 1,918 | 1,918 | 1,989 | |
29. | Hradec Králové Mereššová Dominika | HK | 1,925 | 1,925 | 1,946 | |
30. | Petrovice Vrtalová Marcela | TR | 1,928 | 1,951 | 1,928 | |
31. | Dolní Bukovsko Landová Lada | CB | 1,930 | 1,930 | 1,932 | |
32. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 1,930 | 1,957 | 1,930 | |
33. | Martinice Vanclová Michaela | KM | 1,936 | 1,936 | 2,671 | |
34. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 1,938 | 1,951 | 1,938 | |
35. | Mosty Kijonková Petra | KA | 1,947 | 1,951 | 1,947 | |
36. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 1,961 | 1,961 | 2,084 | |
37. | Dolní Čermná Lešikarová Markéta | UO | 1,963 | 1,963 | 2,060 | |
38. | Bozkov Soukupová Veronika | SM | 1,965 | 1,965 | 3,107 | |
39. | Libňatov Borůvková Veronika | TU | 1,966 | 1,966 | 4,623 | |
40. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 1,984 | 1,984 | 12,000 | |
41. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,985 | 2,058 | 1,985 | |
42. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 1,992 | 1,992 | 2,008 | |
43. | Zličín Grauová Dagmar | AB | 1,997 | 2,047 | 1,997 | |
44. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 1,998 | 1,998 | 2,001 | |
45. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 1,999 | 1,999 | 2,056 | |
46. | Štěpánov Rybenská Vendula | OL | 2,013 | 2,077 | 2,013 | |
47. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 2,015 | 2,015 | 12,000 | |
48. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 2,020 | 2,054 | 2,020 | |
49. | Poniklá Jónová Karolína | SM | 2,021 | 2,021 | 2,264 | |
50. | Horní Lánov Capoušková Tereza | TU | 2,027 | 2,057 | 2,027 | |
51. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Kropáčková Anna | JN | 2,031 | 2,031 | 12,000 | |
52. | Bozkov Doležalová Jana | SM | 2,036 | 2,036 | 2,061 | |
53. | Velenka Košnářová Michaela | NB | 2,038 | 2,038 | 2,427 | |
54. | Tuhaň Dvořáková Radka | ME | 2,051 | 2,103 | 2,051 | |
55. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 2,063 | 2,117 | 2,063 | |
56. | Olešnice Hovorková Kateřina | RK | 2,072 | 2,072 | 2,111 | |
57. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 2,073 | 2,106 | 2,073 | |
58. | Všechlapy Škvorová Anna | BN | 2,104 | 2,104 | 2,138 | |
59. | Michálkovice Urbancová Gabriela | OV | 2,122 | 2,122 | 2,159 | |
60. | Štěpánov Tomečková Natálie | OL | 2,123 | 2,123 | 2,188 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice 2 | PJ | 6,318 | - | - | |
2. | Chválenice 1 | PJ | 6,666 | - | - | |
3. | Horní Lánov 1 | TU | 6,713 | - | - | |
4. | Michálkovice 1 | OV | 6,886 | - | - | |
5. | Poniklá | SM | 6,942 | - | - | |
6. | Hradec Králové | HK | 7,007 | - | - | |
7. | Horní Lánov 2 | TU | 7,048 | - | - | |
8. | Skalice | FM | 7,058 | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | AB | 7,154 | - | - | |
10. | Štěpánov | OL | 7,293 | - | - | |
11. | Petrovice 1 | TR | 7,321 | - | - | |
12. | Střezimíř | BN | 7,374 | - | - | |
13. | Michálkovice 2 | OV | 7,528 | - | - | |
14. | Dolní Bukovsko | CB | 7,645 | - | - | |
15. | Vidochov | JC | 7,853 | - | - | |
16. | Kvasiny | RK | 9,065 | - | - | |
17. | Zahořany | BN | 12,000 | - | - | |
17. | Petrovice | TR | 12,000 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře