Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 20. 03. 2016 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov Pícková Gabriela | KT | 1,907 | 1,907 | 2,536 | |
2. | Dobrá Kasalová Apolena | HB | 1,949 | 1,949 | 12,000 | |
3. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 1,955 | 1,955 | 2,048 | |
4. | Sloup Vltavská Markéta | PZ | 1,961 | 2,243 | 1,961 | |
5. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 1,964 | 1,984 | 1,964 | |
6. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 1,981 | 2,231 | 1,981 | |
7. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 2,002 | 2,065 | 2,002 | |
8. | Písková Lhota Martinová Kateřina | NB | 2,053 | 2,086 | 2,053 | |
9. | Nová Ves Bobrovská Adéla | OV | 2,109 | 2,134 | 2,109 | |
10. | Nedaříž Ježková Kateřina | SM | 2,116 | 2,179 | 2,116 | |
11. | Střezimíř Fárová Veronika | BN | 2,117 | 2,117 | 2,260 | |
12. | Malé Hoštice Kravarová Vendula | OP | 2,145 | 2,385 | 2,145 | |
13. | Bludov Březinová Štěpánka | SU | 2,156 | 2,734 | 2,156 | |
14. | Dobřany Provazníková Michaela | PJ | 2,180 | 2,204 | 2,180 | |
15. | Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína | CB | 2,196 | 2,196 | 2,213 | |
16. | Stráž nad Nisou Křížová Monika | LI | 2,238 | 2,358 | 2,238 | |
17. | - Vintrová Barbora Petrovice u Blanska | - | 2,238 | 2,238 | 2,304 | |
18. | Vigantice Sklářová Veronika | VS | 2,245 | 2,245 | 2,348 | |
19. | Malechov Kašpárková Kateřina | KT | 2,255 | 2,375 | 2,255 | |
20. | Tvarožná Machancová Petra | BO | 2,265 | 2,359 | 2,265 | |
21. | Dolní Bukovsko Pernicová Lívia | CB | 2,305 | 2,305 | 2,344 | |
22. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 2,321 | 2,321 | 12,000 | |
23. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 2,334 | 2,556 | 2,334 | |
24. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 2,339 | 3,327 | 2,339 | |
25. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 2,340 | 2,381 | 2,340 | |
26. | Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse | OL | 2,355 | 99,900 | 2,355 | |
27. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 2,361 | 2,397 | 2,361 | |
28. | Bořitov Páralová Simona | BK | 2,368 | 2,386 | 2,368 | |
29. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 2,403 | 2,478 | 2,403 | |
30. | Jablonec nad Jizerou Jonová Veronika | SM | 2,424 | 2,424 | 2,478 | |
31. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 2,472 | 3,373 | 2,472 | |
32. | Střelské Hoštice Štrynclová Nikola | ST | 2,556 | 2,556 | 12,000 | |
33. | Lučany nad Nisou Šulcová Adéla | JN | 2,560 | 3,129 | 2,560 | |
34. | Horní Hradiště Bystroňová Klára | PS | 2,626 | 2,626 | 12,000 | |
35. | Horní Hradiště Issiridirová Sofia | PS | 2,627 | 2,627 | 2,654 | |
36. | Rybníček Vávrová Tereza | PE | 2,701 | 2,717 | 2,701 | |
37. | Dub nad Moravou Pohlídalová Petra | OL | 2,873 | 2,873 | 12,000 | |
38. | Střelské Hoštice Kopelentová Eliška | ST | 3,020 | 3,020 | 12,000 | |
39. | Střelské Hoštice Pánková Adéla | ST | 3,176 | 3,176 | 3,446 | |
40. | Olešnice Šmídová Kateřina | RK | 3,207 | 3,207 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,760 | 1,761 | 1,760 | |
2. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 1,806 | 1,811 | 1,806 | |
3. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 1,839 | 1,839 | 1,856 | |
4. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 1,853 | 1,980 | 1,853 | |
5. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,854 | 1,881 | 1,854 | |
6. | Střezimíř Jiráková Dominika | BN | 1,864 | 1,864 | 1,910 | |
7. | Morkovice Žemžulová Zuzana | KM | 1,875 | 1,926 | 1,875 | |
8. | Moravský Beroun Červinková Sandra | BR | 1,891 | 12,000 | 1,891 | |
9. | Hrdlořezy Čermáková Lucie | MB | 1,894 | 1,965 | 1,894 | |
10. | Velenka Košnářová Michaela | NB | 1,978 | 2,020 | 1,978 | |
11. | Třebovice Zemánková Lucie | OV | 2,006 | 2,006 | 2,018 | |
12. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 2,010 | 2,355 | 2,010 | |
13. | Střezimíř Kubešová Karolína | BN | 2,022 | 2,126 | 2,022 | |
14. | Dalovy Aubrechtová Eliška | BN | 2,044 | 12,000 | 2,044 | |
15. | Byšice Salačová Karla | ME | 2,051 | 2,065 | 2,051 | |
16. | Markvartovice Mučková Karolína | OP | 2,056 | 2,178 | 2,056 | |
17. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 2,064 | 2,064 | 2,141 | |
18. | Velenka Hamáčková Tereza | NB | 2,065 | 2,065 | 2,124 | |
19. | Levínská Olešnice Suchardová Eliška | SM | 2,067 | 2,067 | 2,079 | |
20. | Písková Lhota Friedlová Eliška | NB | 2,110 | 2,110 | 2,449 | |
21. | Moravský Beroun Pavlicová Jana | BR | 2,147 | 2,147 | 2,350 | |
22. | Velenka Červená Veronika | NB | 2,148 | 2,148 | 2,266 | |
23. | Mimoň I Penčevová Nina | CL | 2,163 | 2,163 | 2,850 | |
24. | Zaliny Trojáková Simona | CB | 2,167 | 2,210 | 2,167 | |
25. | Ledenice Zušťáková Simona | CB | 2,171 | 2,171 | 2,172 | |
26. | Stařeč Maštalířová Sabina | TR | 2,172 | 2,307 | 2,172 | |
27. | Michálkovice Urbancová Gabriela | OV | 2,203 | 2,612 | 2,203 | |
28. | Slatiny Bílková Nikola | JC | 2,224 | 3,174 | 2,224 | |
29. | Frýdek Nováková Martina | FM | 2,233 | 2,233 | 12,000 | |
30. | Všechlapy Follerová Kateřina | BN | 2,233 | 2,233 | 2,718 | |
31. | Nové Syrovice Jiříkovská Vanda | TR | 2,265 | 2,466 | 2,265 | |
32. | Načeradec Čechová Kateřina | BN | 2,269 | 2,269 | 2,410 | |
33. | Frýdštejn Vavřichová Andrea | JN | 2,274 | 3,906 | 2,274 | |
34. | Vratislavice nad Nisou Hanzlíčková Monika | LI | 2,276 | 2,276 | 2,425 | |
35. | Byšice Jiráňová Tamara | ME | 2,287 | 2,357 | 2,287 | |
36. | Dolní Bukovsko Venčovská Barbora | CB | 2,309 | 2,309 | 12,000 | |
37. | Líšnice Zmetáková Sára | CB | 2,314 | 2,481 | 2,314 | |
38. | Štěpánkovice Borunská Petra | OP | 2,315 | 2,315 | 12,000 | |
39. | Lhenice Benešová Denisa | TP | 2,322 | 12,000 | 2,322 | |
40. | Kosmonosy Klimová Aneta | MB | 2,323 | 2,323 | 12,000 | |
41. | Břehy Jirčáková Anna | MB | 2,324 | 2,324 | 2,819 | |
42. | Machová Brázdilová Kateřina | ZL | 2,331 | 2,375 | 2,331 | |
43. | Lužná Typoltová Kateřina | RA | 2,350 | 2,439 | 2,350 | |
44. | Skuteč Sedláková Denisa | CR | 2,350 | 2,350 | 2,365 | |
45. | Zaliny Candrová Denisa | CB | 2,350 | 2,350 | 2,363 | |
46. | Rybníček Čápová Kateřina | PE | 2,352 | 2,358 | 2,352 | |
47. | Tuněchody Jánová Marie | CR | 2,363 | 2,557 | 2,363 | |
48. | Sazovice Lajdová Markéta | ZL | 2,371 | 2,437 | 2,371 | |
49. | Dřísy Mrhalová Marie | ME | 2,406 | 2,439 | 2,406 | |
50. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | 2,409 | 12,000 | 2,409 | |
51. | Kosmonosy Coufalová Veronika | MB | 2,421 | 2,421 | 2,550 | |
52. | Levínská Olešnice Machová Denisa | SM | 2,424 | 2,424 | 2,896 | |
53. | Cholupice Fortinová Michaela | AB | 2,437 | 2,437 | 2,503 | |
54. | Štěpánov Doležálková Michaela | OL | 2,495 | 2,495 | 2,801 | |
55. | Tuhaň Šoustková Barbora | ME | 2,511 | 2,709 | 2,511 | |
56. | Slatiny Rejmanová Lucie | JC | 2,515 | 2,658 | 2,515 | |
57. | Tanvald Holčíková Jana | JN | 2,780 | 3,318 | 2,780 | |
58. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 3,089 | 3,089 | 12,000 | |
59. | Dolní Čermná Lešikarová Markéta | UO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
60. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč Novotná Zdena | CR | 1,774 | 1,816 | 1,774 | |
2. | Příštpo Polová Nikola | TR | 1,862 | 1,891 | 1,862 | |
3. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 1,897 | 2,311 | 1,897 | |
4. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 1,915 | 1,915 | - | |
5. | Kostomlátky Říhová Věra | NB | 1,920 | 1,920 | - | |
6. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 1,922 | 1,998 | 1,922 | |
7. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 1,923 | 1,923 | - | |
8. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 1,963 | 1,963 | - | |
9. | - Strelová Ema ZK IMA ZŠ Hut.SNV | - | 1,967 | 1,967 | - | |
10. | Topolany Macháňová Lucie | VY | 1,973 | 1,973 | - | |
11. | Křešice Opavová Tereza | LT | 1,975 | 1,975 | - | |
12. | Dolní Kounice Kadeřávková Anna | BO | 1,981 | 1,981 | 2,279 | |
13. | Trusovice Becková Karolína | SY | 1,985 | 1,985 | - | |
14. | Třebeč Potůčková Natálie | CB | 1,989 | 2,651 | 1,989 | |
15. | Markvartovice Tessarzová Kristýna | OP | 1,994 | 1,994 | 2,073 | |
16. | Sloup Holubová Dominika | PZ | 1,995 | 12,000 | 1,995 | |
17. | - Tichá Aneta Petrovice | - | 1,999 | 1,999 | 2,155 | |
18. | Sloup Dufková Kateřina | PZ | 2,000 | 2,000 | - | |
19. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 2,018 | 2,171 | 2,018 | |
20. | Kosmonosy Kuntošová Kristýna | MB | 2,035 | 3,016 | 2,035 | |
21. | Smržovka Votočková Sabina | JN | 2,043 | 2,043 | 2,049 | |
22. | Sloup Kaňková Lenka | PZ | 2,049 | 2,049 | 2,083 | |
23. | Radimovice Műllerová Sára | LI | 2,061 | 2,061 | - | |
24. | Dolní Bečva Danková Tereza | VS | 2,061 | 2,061 | - | |
25. | Křižovatka Šmatová Nikola | CH | 2,065 | 2,154 | 2,065 | |
26. | Malé Hoštice Pekárková Nela | OP | 2,068 | 2,068 | - | |
27. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 2,072 | 2,072 | 2,155 | |
28. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 2,078 | 2,078 | - | |
29. | Olešnice Hovorková Kateřina | RK | 2,081 | 2,114 | 2,081 | |
30. | Vilémovice Patočková Michaela | BK | 2,081 | 2,081 | 3,034 | |
31. | Štěpánov Křepelková Nela | OL | 2,084 | 2,084 | 2,486 | |
32. | Sazovice Krejčí Lenka | ZL | 2,087 | 2,087 | - | |
33. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 2,090 | 2,090 | - | |
34. | Slatiny Zachovalová Lucie | JC | 2,100 | 2,226 | 2,100 | |
35. | Bozkov Holcová Natálie Jana | SM | 2,116 | 2,178 | 2,116 | |
36. | Sazovice Couralová Magdaléna | ZL | 2,116 | 2,116 | - | |
37. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 2,119 | 2,119 | - | |
38. | Horní Hradiště Kalová Markéta | PS | 2,130 | 2,243 | 2,130 | |
39. | Bozkov Rydvalová Dana | SM | 2,132 | 2,132 | - | |
40. | Bozkov Doležalová Jana | SM | 2,138 | 2,138 | - | |
41. | Štěpánov Tomečková Natálie | OL | 2,138 | 2,138 | - | |
42. | Radimovice Hrdinová Veronika | LI | 2,138 | 2,138 | - | |
43. | Tuhaň Králová Anežka | ME | 2,158 | 2,158 | 2,499 | |
44. | Štěpánov Benešová Šárka | OL | 2,159 | 2,346 | 2,159 | |
45. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 2,164 | 2,164 | - | |
46. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 2,164 | 2,164 | - | |
47. | Sychotín Pařízková Klára | BK | 2,166 | 2,166 | 2,787 | |
48. | Písková Lhota Kubenková Barbora | NB | 2,168 | 2,896 | 2,168 | |
49. | Rybníček Gottvaldová Veronika | PE | 2,177 | 2,177 | 2,449 | |
50. | Vratislavice nad Nisou Drechslerová Pavlína | LI | 2,187 | 2,661 | 2,187 | |
51. | Dřísy Zubalíková Lucie | ME | 2,204 | 2,204 | - | |
52. | Rybníček Smolíková Barbora | PE | 2,212 | 2,212 | - | |
53. | Staré Heřminovy Premusová Natálie | BR | 2,223 | 2,245 | 2,223 | |
54. | Lhenice Sas Anna | TP | 2,247 | 2,288 | 2,247 | |
55. | Sloup Vandasová Zuzana | PZ | 2,248 | 2,400 | 2,248 | |
56. | Slatiny Žitná Kristýna | JC | 2,268 | 2,287 | 2,268 | |
57. | Frýdek Kaňoková Nikol | FM | 2,270 | 2,270 | - | |
58. | Kamenec u Poličky Petržálková Eva | SY | 2,280 | 2,280 | - | |
59. | Dolní Bukovsko Šimánková Veronika | CB | 2,282 | 2,282 | - | |
60. | Tuhaň Potočiarová Hana | ME | 2,290 | 2,290 | - | |
61. | Slatiny Zumrová Kateřina | JC | 2,290 | 2,508 | 2,290 | |
62. | Nové Syrovice Stará Klára | TR | 2,297 | 2,297 | 2,311 | |
63. | Malechov Pazgyerová Adéla | KT | 2,300 | 2,300 | 2,323 | |
64. | Výčapy Matoušková Nikola | TR | 2,301 | 2,301 | 2,460 | |
65. | Vratislavice nad Nisou Cejpová Linda | LI | 2,304 | 2,393 | 2,304 | |
66. | Kyjovice Laryšová Kateřina | OP | 2,307 | 2,308 | 2,307 | |
67. | Střelské Hoštice Michelová Lucie | ST | 2,366 | 2,366 | 2,676 | |
68. | Výčapy Dobešová Michaela | TR | 2,370 | 2,370 | - | |
69. | Sloup Hrušková Barbora | PZ | 2,381 | 2,381 | - | |
70. | Bozkov Marková Alena | SM | 2,384 | 2,384 | 2,455 | |
71. | Česká Lípa Slezáková Nikola | CL | 2,409 | 2,409 | 2,538 | |
72. | Vladislav Havlenová Aneta | TR | 2,414 | 2,417 | 2,414 | |
73. | Bozkov Martínková Michaela | SM | 2,428 | 2,428 | - | |
74. | Cholupice Hrušková Kateřina | AB | 2,428 | 2,428 | 4,746 | |
75. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 2,463 | 2,463 | 2,476 | |
76. | Bozkov Chlupáčová Veronika | SM | 2,472 | 12,000 | 2,472 | |
77. | Sazovice Jurčáková Iveta | ZL | 2,478 | 2,533 | 2,478 | |
78. | Skuteč Vybíralová Lucie | CR | 2,481 | 2,531 | 2,481 | |
79. | Vilémovice Kobrová Monika | BK | 2,482 | 2,482 | 12,000 | |
80. | Dolní Bečva Vachunová Markéta | VS | 2,500 | 2,500 | 2,537 | |
81. | Tvarožná Ryšavá Marie | BO | 2,530 | 12,000 | 2,530 | |
82. | Skuteč Ptáčková Barbora | CR | 2,573 | 4,715 | 2,573 | |
83. | Český Dub I Medunová Marie | LI | 2,608 | 2,608 | - | |
84. | Lučany nad Nisou Habrová Martina | JN | 2,707 | 2,707 | 2,761 | |
85. | Slatiny Špínová Michaela | JC | 2,746 | 2,746 | - | |
86. | Skuteč Kadlecová Natálie | CR | 2,751 | 2,751 | - | |
87. | Tuhaň Krivokapičová Martina | ME | 2,772 | 2,826 | 2,772 | |
88. | Lhenice Capoušková Jana | TP | 2,842 | 2,842 | - | |
89. | Střelské Hoštice Vodičková Kristýna | ST | 2,847 | 2,847 | - | |
90. | Vratislavice nad Nisou Havrdová Kateřina | LI | 2,894 | 2,894 | - | |
91. | Štěpánkovice Vitasková Patricie | OP | 2,984 | 4,496 | 2,984 | |
92. | Stráž nad Nisou Jirásková Kateřina | LI | 3,042 | 3,042 | - | |
93. | Střelské Hoštice Pechlátová Veronika | ST | 3,107 | 3,107 | - | |
94. | Střelské Hoštice Kopelentová Barbora | ST | 3,691 | 12,000 | 3,691 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moravský Beroun Červinka Jiří | BR | 1,835 | 1,835 | 2,120 | |
2. | Stráž nad Nisou Radostný Tomáš | LI | 1,956 | 1,956 | 1,996 | |
3. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 1,968 | 3,028 | 1,968 | |
4. | Dobřany Šváb Jan | PJ | 1,969 | 2,043 | 1,969 | |
5. | Výčapy Dokulil Dominik | TR | 1,989 | 1,989 | 1,996 | |
6. | Oznice Holčák Martin | VS | 2,073 | 2,231 | 2,073 | |
7. | Bludov Kotrlý Vojtěch | SU | 2,073 | 2,187 | 2,073 | |
8. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 2,080 | 12,000 | 2,080 | |
9. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 2,087 | 2,121 | 2,087 | |
10. | Rybníček Válek Pavel | PE | 2,090 | 2,169 | 2,090 | |
11. | Těpeře Žilík Jan | JN | 2,158 | 2,210 | 2,158 | |
12. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 2,204 | 2,204 | 2,511 | |
13. | Střezimíř Kubálek Matěj | BN | 2,216 | 2,216 | 4,311 | |
14. | Oznice Baletka Adam | VS | 2,222 | 2,222 | 12,000 | |
15. | Střezimíř Trachta Vítek | BN | 2,249 | 12,000 | 2,249 | |
16. | Skuteč Dalecký Michal | CR | 2,269 | 2,269 | 2,418 | |
17. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 2,276 | 2,320 | 2,276 | |
18. | Sloup Dufek Martin | PZ | 2,286 | 2,349 | 2,286 | |
19. | Střelské Hoštice Kiša Dominik | ST | 2,298 | 12,000 | 2,298 | |
20. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 2,306 | 2,466 | 2,306 | |
21. | Hřibojedy Hynek Vojtěch | TU | 2,314 | 2,314 | 2,437 | |
22. | Morkovice Dopita Lukáš | KM | 2,324 | 2,388 | 2,324 | |
23. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 2,343 | 2,343 | 2,512 | |
24. | Olešnice Hovorka Jakub | RK | 2,365 | 2,365 | 2,372 | |
25. | Všetaty Hadrbolec Jan | ME | 2,376 | 2,580 | 2,376 | |
26. | Frýdek Žurovec David | FM | 2,425 | 2,425 | 2,973 | |
27. | Radvanice Zachoval Adam | PR | 2,433 | 12,000 | 2,433 | |
28. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 2,439 | 2,439 | 12,000 | |
29. | Bukovina u Čisté Ježek Jakub | SM | 2,515 | 2,647 | 2,515 | |
30. | Třebovice Šretr Michal | OV | 2,575 | 4,141 | 2,575 | |
31. | Frýdek Pětroš Daniel | FM | 2,593 | 2,593 | 4,222 | |
32. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 2,626 | 3,566 | 2,626 | |
33. | Střezimíř Bartoň David | BN | 2,647 | 2,647 | 2,668 | |
34. | Horní Hradiště Škrobánek Daniel | PS | 2,869 | 2,869 | 12,000 | |
35. | Vratislavice nad Nisou Hanzlíček Lukáš | LI | 3,598 | 12,000 | 3,598 | |
36. | Hřibojedy Medlík Petr | TU | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brloh Volejník Jiří | CK | 1,707 | 1,707 | 1,709 | |
2. | Jetřichovec Míka Lukáš | PE | 1,740 | 1,740 | 12,000 | |
3. | Hajnice Linhart Patrik | TU | 1,771 | 1,771 | 12,000 | |
4. | Starý Lískovec Sport Filipčík Jakub | BM | 1,773 | 12,000 | 1,773 | |
5. | Karviná Staněk David | KA | 1,779 | 2,503 | 1,779 | |
6. | Oznice Gerža Lukáš | VS | 1,797 | 1,797 | 12,000 | |
7. | Sazovice Gerža Martin | ZL | 1,800 | 1,879 | 1,800 | |
8. | Poniklá Hartig Aleš | SM | 1,814 | 1,849 | 1,814 | |
9. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 1,825 | 1,916 | 1,825 | |
10. | Štěpánkovice Bena Jiří | OP | 1,830 | 1,830 | 2,130 | |
11. | Vratislavice nad Nisou Kozák Martin | LI | 1,838 | 1,838 | 1,981 | |
12. | - Lorinc Marián ZK IMA ZŠ Hutp.N.Ves | - | 1,842 | 1,842 | 12,000 | |
13. | Třebovice Musiol Miroslav | OV | 1,845 | 1,845 | 2,462 | |
14. | Raškovice Samec Lukáš | FM | 1,854 | 1,854 | 1,979 | |
15. | Dobrá Kasal Prokop | HB | 1,855 | 2,579 | 1,855 | |
16. | Rybníček Plesar Jan | PE | 1,864 | 1,923 | 1,864 | |
17. | Choustníkovo Hradiště Frait Petr | TU | 1,866 | 1,866 | 1,929 | |
18. | Tvarožná Pejřil Michal | BO | 1,875 | 1,940 | 1,875 | |
19. | Třebovice Rojek Filip | OV | 1,876 | 1,881 | 1,876 | |
20. | Karviná Šebesta Petr | KA | 1,880 | 1,916 | 1,880 | |
21. | Nižná Šuňava Švajka Marek | PP | 1,880 | 1,945 | 1,880 | |
22. | Třtice Kočí Ondřej | NA | 1,907 | 1,907 | 12,000 | |
23. | Nová Ves Martuš Petr | OV | 1,913 | 2,382 | 1,913 | |
24. | Troubelice Pekr Antonín | OL | 1,915 | 1,915 | 2,489 | |
25. | Nižná Šuňava Fridman Jakub | PP | 1,928 | 1,937 | 1,928 | |
26. | Prostřední Bečva Růčka Pavel | VS | 1,931 | 1,931 | 12,000 | |
27. | Tuhaň Mejzr Vladimír | ME | 1,934 | 1,997 | 1,934 | |
28. | Trusovice Koutný Marek | SY | 1,940 | 1,940 | 12,000 | |
29. | - Bučák Samuel ZK IMA ZŠ Hutp.N.Ves | - | 1,967 | 1,968 | 1,967 | |
30. | Úvaly Zetek Petr | PH | 1,982 | 1,982 | 2,408 | |
31. | Tuhaň Adamec Martin | ME | 1,991 | 1,991 | 2,005 | |
32. | Dolní Bukovsko Chochol Filip | CB | 2,008 | 12,000 | 2,008 | |
33. | Lučany nad Nisou Bílý David | JN | 2,010 | 2,010 | 2,235 | |
34. | Bořitov Pospíšil David | BK | 2,023 | 2,023 | 12,000 | |
35. | Vilémovice Votoček Jaroslav | BK | 2,023 | 2,048 | 2,023 | |
36. | - Plíhal Jiří Petrovice u Blanska | - | 2,025 | 2,025 | 2,505 | |
37. | Choustníkovo Hradiště Polášek Jaroslav | TU | 2,031 | 2,067 | 2,031 | |
38. | Vratislavice nad Nisou Růžička Petr | LI | 2,031 | 2,811 | 2,031 | |
39. | Radvanice Krajniak Kryštof | PR | 2,035 | 2,087 | 2,035 | |
40. | Malé Hoštice Togel Ondřej | OP | 2,052 | 2,052 | 2,057 | |
41. | Zličín Žalud Jaroslav | AB | 2,055 | 2,076 | 2,055 | |
42. | Hrdlořezy Špringl Jan | MB | 2,069 | 2,203 | 2,069 | |
43. | Výčapy Ošmera Tomáš | TR | 2,077 | 12,000 | 2,077 | |
44. | Lužná Beránek Jiří | RA | 2,080 | 2,080 | 2,133 | |
45. | Všetaty Černý Tomáš | ME | 2,082 | 2,082 | 2,090 | |
46. | Těpeře Kurfiřt Jakub | JN | 2,083 | 2,083 | 2,698 | |
47. | Heřmanice Hurník Jan | OV | 2,088 | 2,088 | 2,653 | |
48. | Bukovina u Čisté Ježek Jiří | SM | 2,092 | 2,092 | 12,000 | |
49. | Frýdštejn Červa Jan | JN | 2,097 | 2,157 | 2,097 | |
50. | Choustníkovo Hradiště Polášek Miroslav | TU | 2,103 | 2,103 | 2,144 | |
51. | Štěpánkovice Vybrančík Jakub | OP | 2,106 | 2,106 | 2,107 | |
52. | Malé Hoštice Trulley Filip | OP | 2,119 | 12,000 | 2,119 | |
53. | Rybníček Klacek Michal | PE | 2,119 | 2,175 | 2,119 | |
54. | Trusovice Juračka Václav | SY | 2,144 | 2,144 | 2,221 | |
55. | Střezimíř Prucek Jan | BN | 2,151 | 2,321 | 2,151 | |
56. | Kyjovice Linart Zdeněk | OP | 2,151 | 12,000 | 2,151 | |
57. | Dolní Bečva Kulišták Vojtěch | VS | 2,157 | 2,273 | 2,157 | |
58. | Náměšť na Hané Navrátil Lukáš | OL | 2,159 | 12,000 | 2,159 | |
59. | Třebovice Volák Jakub | OV | 2,163 | 2,163 | 2,737 | |
60. | Načeradec Hergesell Marcel | BN | 2,173 | 3,147 | 2,173 | |
61. | Lučany nad Nisou Kurej Josef | JN | 2,177 | 2,177 | 2,262 | |
62. | Stráž nad Nisou Foit Antonín | LI | 2,188 | 2,313 | 2,188 | |
63. | Sloup Kurz Jakub | PZ | 2,194 | 2,194 | 2,309 | |
64. | Kvasejovice Kroužil Marek | BN | 2,199 | 2,199 | 12,000 | |
65. | Zličín Vršecký Karel | AB | 2,205 | 2,287 | 2,205 | |
66. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 2,213 | 2,788 | 2,213 | |
67. | Škodějov Boch Josef | SM | 2,224 | 2,264 | 2,224 | |
68. | Dobrá Pejzl Patrik | HB | 2,231 | 2,231 | 12,000 | |
69. | Zličín Holub Patrik | AB | 2,256 | 3,141 | 2,256 | |
70. | Sychotín Vach Jan | BK | 2,270 | 2,270 | 12,000 | |
71. | Kyjovice Juchelka Martin | OP | 2,282 | 2,282 | 12,000 | |
72. | Nedaříž Bajer David | SM | 2,289 | 2,414 | 2,289 | |
73. | Všetaty Hybš Jakub | ME | 2,313 | 2,335 | 2,313 | |
74. | Výčapy Bula Karel | TR | 2,349 | 2,472 | 2,349 | |
75. | Stráž nad Nisou Kvapil Jan | LI | 2,375 | 2,548 | 2,375 | |
76. | Třebovice Frič Michal | OV | 2,376 | 2,376 | 12,000 | |
77. | Staré Heřminovy Spevák Lukáš | BR | 2,377 | 2,377 | 2,476 | |
78. | Dřísy Schober Petr | ME | 2,385 | 2,385 | 2,402 | |
79. | Smržovka Fejfar Jaroslav | JN | 2,406 | 2,406 | 3,477 | |
80. | Dolní Bečva Babinec Jakub | VS | 2,411 | 2,411 | 2,430 | |
81. | Frýdek Opěla Petr | FM | 2,481 | 2,481 | 12,000 | |
82. | Tanvald Palme Tomáš | JN | 2,586 | 2,586 | 12,000 | |
83. | Lhenice Pauza Jiří | TP | 2,600 | 2,600 | 12,000 | |
84. | Raškovice Dolech Jaroslav | FM | 2,689 | 12,000 | 2,689 | |
85. | Plesná Gembický Martin | OV | 2,789 | 3,433 | 2,789 | |
86. | Dolní Bukovsko Nejedlý Filip | CB | 2,893 | 3,284 | 2,893 | |
87. | Písková Lhota Svoboda Jan | NB | 2,999 | 12,000 | 2,999 | |
88. | Břehy Chmurčiak Aleš | MB | 3,856 | 3,856 | 12,000 | |
89. | Krásná Ves Foldyna Jakub | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
90. | Lišov Lubinski Dominik | CB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
91. | Vysoká Pec Dundr Radek | PB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 1,601 | 1,648 | 1,601 | |
2. | Budíkovice Peštál Marek | TR | 1,712 | 1,767 | 1,712 | |
3. | Michálkovice Peterek Marek | OV | 1,726 | 2,024 | 1,726 | |
4. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 1,726 | 1,726 | 12,000 | |
5. | Polabiny Krupka Michal | PA | 1,734 | 1,756 | 1,734 | |
6. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 1,753 | 1,753 | 2,087 | |
7. | Jevíčko Dvořák David | SY | 1,788 | 1,843 | 1,788 | |
8. | Bílá Třemešná Fiala Vojtěch | TU | 1,807 | 1,821 | 1,807 | |
9. | Kamenec u Poličky Teplý Jan | SY | 1,846 | 1,875 | 1,846 | |
10. | Frýdek Žurovec Tomáš | FM | 1,857 | 2,845 | 1,857 | |
11. | Nová Ves Brim Lukáš | OV | 1,864 | 12,000 | 1,864 | |
12. | Načeradec Hlinský Tomáš | BN | 1,869 | 1,904 | 1,869 | |
13. | Lučany nad Nisou Haltuf Filip | JN | 1,885 | 1,885 | 1,916 | |
14. | Ledenice Veselý Jiří | CB | 1,891 | 1,891 | 12,000 | |
15. | Michálkovice Adámek Michal | OV | 1,891 | 1,948 | 1,891 | |
16. | Bozkov Šmíd Jaroslav | SM | 1,901 | 1,907 | 1,901 | |
17. | Lhenice Beneš Michal | TP | 1,919 | 2,003 | 1,919 | |
18. | Bílá Třemešná Mareček Miroslav | TU | 1,923 | 1,961 | 1,923 | |
19. | Kamenec u Poličky Nykl Michal | SY | 1,924 | 1,924 | 2,392 | |
20. | Choustníkovo Hradiště Slabý Petr | TU | 1,928 | 1,944 | 1,928 | |
21. | Lhenice Richter Milan | TP | 1,965 | 1,965 | 2,402 | |
22. | Třtice Svoboda Jiří | NA | 1,980 | 2,021 | 1,980 | |
23. | Načeradec Maršík Lukáš | BN | 1,988 | 1,988 | 2,108 | |
24. | Oznice Bartoň Adam | VS | 1,997 | 1,997 | 2,837 | |
25. | Kostomlátky Walter Jiří | NB | 2,003 | 2,003 | 2,033 | |
26. | Vrchotice Bursík František | BN | 2,011 | 2,054 | 2,011 | |
27. | Poniklá Erlebach František | SM | 2,013 | 2,013 | 2,178 | |
28. | Kostomlátky Zajan Filip | NB | 2,022 | 2,056 | 2,022 | |
29. | Poniklá Hartig Jan | SM | 2,032 | 2,032 | 2,047 | |
30. | Dolní Bečva Babinec Dominik | VS | 2,032 | 2,032 | 3,641 | |
31. | Cholupice Krýda Petr | AB | 2,037 | 2,037 | 2,804 | |
32. | Sazovice Sakin Štěpán | ZL | 2,046 | 2,046 | 12,000 | |
33. | Cholupice Trachta Filip | AB | 2,060 | 2,060 | 3,199 | |
34. | Lužná Beránek Eduard | RA | 2,068 | 2,271 | 2,068 | |
35. | Střezimíř Volalík Jaroslav | BN | 2,076 | 2,342 | 2,076 | |
36. | Cholupice Bureš Filip | AB | 2,080 | 2,129 | 2,080 | |
37. | Vilémovice Schneider Denis | BK | 2,095 | 2,291 | 2,095 | |
38. | Dolní Bukovsko Dudlíček Josef | CB | 2,102 | 2,102 | 2,268 | |
39. | Rybníček Kvapil Josef | PE | 2,115 | 2,115 | 2,119 | |
40. | Nová Ves Bobrovský Ondřej | OV | 2,116 | 2,116 | 2,245 | |
41. | Načeradec Doubek Karel | BN | 2,122 | 2,122 | 2,349 | |
42. | Tuhaň Šťastný Vladimír | ME | 2,123 | 2,123 | 2,844 | |
43. | Kostomlátky Pavelka Martin | NB | 2,158 | 2,225 | 2,158 | |
44. | Frýdlant Novák Michal | LI | 2,159 | 2,873 | 2,159 | |
45. | Střezimíř Novotný Michal | BN | 2,163 | 2,163 | 12,000 | |
46. | Lužná Fejfar David | RA | 2,170 | 2,227 | 2,170 | |
47. | Prostřední Bečva Lejska Michal | VS | 2,173 | 2,173 | 3,765 | |
48. | Lučany nad Nisou Pauly Maxmilián | JN | 2,225 | 2,333 | 2,225 | |
49. | Frýdštejn Matura Václav | JN | 2,248 | 2,248 | 2,638 | |
50. | Štěpánkovice Havrlant Milan | OP | 2,270 | 3,044 | 2,270 | |
51. | Bozkov Kafka Tomáš | SM | 2,277 | 12,000 | 2,277 | |
52. | Český Dub I Polák Josef | LI | 2,297 | 12,000 | 2,297 | |
53. | Zaliny Příhoda Josef | CB | 2,309 | 2,513 | 2,309 | |
54. | Frýdlant Beran Jaroslav | LI | 2,321 | 2,390 | 2,321 | |
55. | Cholupice Kostka Matěj | AB | 2,356 | 3,047 | 2,356 | |
56. | Tuhaň Derfl Zbyšek | ME | 2,366 | 3,154 | 2,366 | |
57. | Dolní Kounice Procházka Tomáš | BO | 2,393 | 2,393 | 3,080 | |
58. | Kvasejovice Hulínský Dominik | BN | 2,437 | 2,486 | 2,437 | |
59. | Dobrá Hospodka Jakub | HB | 2,447 | 12,000 | 2,447 | |
60. | Frýdek Skořepa Radim | FM | 2,454 | 2,454 | 12,000 | |
61. | Dolní Bečva Chovanec Jakub | VS | 2,539 | 2,539 | 12,000 | |
62. | - Dvořák Lukáš Tanvald Šumburk | - | 2,556 | 2,556 | 2,830 | |
63. | Markvartovice Tesař Martin | OP | 2,619 | 2,929 | 2,619 | |
64. | Stráž nad Nisou Novotný Jakub | LI | 2,740 | 2,740 | 12,000 | |
65. | Lučany nad Nisou Kocourek Tomáš | JN | 2,914 | 2,914 | 12,000 | |
66. | Střezimíř Holý René | BN | 3,048 | 12,000 | 3,048 | |
67. | Kvasejovice Hulan Jan | BN | 3,181 | 3,181 | 12,000 | |
68. | Mohelnice Krásná Pavlásek David | FM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
69. | Pardubice Kuthan Zdeněk | PA | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
70. | Řepy Helmich Václav | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
71. | Střemy Jírový Jiří | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
72. | Široký Důl Flídr Karel | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
73. | Stráž nad Nisou Firman Adam | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
74. | Mohelnice Krásná Guziur Ondřej | FM | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře