Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 19. 03. 2016 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třebovice Frič Michal | OV | 1,236 | 1,276 | 1,236 | |
2. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 1,283 | 1,283 | 12,000 | |
3. | Výčapy Drápela Jaroslav | TR | 1,302 | 1,339 | 1,302 | |
4. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 1,309 | 1,359 | 1,309 | |
5. | Výčapy Dokulil Dominik | TR | 1,334 | 1,334 | 1,358 | |
6. | Bludov Kotrlý Vojtěch | SU | 1,337 | 1,352 | 1,337 | |
7. | Třebovice Musiol Miroslav | OV | 1,345 | 12,000 | 1,345 | |
8. | Tvarožná Pejřil Michal | BO | 1,361 | 1,361 | 1,397 | |
9. | Nová Ves Martuš Petr | OV | 1,385 | 1,385 | 1,390 | |
10. | Tuhaň Mejzr Vladimír | ME | 1,387 | 1,442 | 1,387 | |
11. | Oznice Skýpala Vladimír | VS | 1,391 | 1,391 | 2,016 | |
12. | Nový Malín Krobot Michal | SU | 1,391 | 1,391 | 12,000 | |
13. | Dobřany Šváb Jan | PJ | 1,396 | 1,396 | 1,567 | |
14. | Lužná Svoboda Jan | RA | 1,400 | 1,405 | 1,400 | |
15. | Hrdlořezy Hofmann Tomáš | MB | 1,402 | 1,402 | 2,018 | |
16. | Oznice Baletka Adam | VS | 1,419 | 1,419 | 1,822 | |
17. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 1,428 | 1,428 | 1,463 | |
18. | - Kamenský Martin Koběřice u Brna | - | 1,435 | 1,435 | 1,475 | |
19. | Rybníček Válek Pavel | PE | 1,438 | 1,438 | 12,000 | |
20. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 1,441 | 1,580 | 1,441 | |
21. | Malé Hoštice Togel Ondřej | OP | 1,447 | 1,447 | 1,536 | |
22. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 1,451 | 1,536 | 1,451 | |
23. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 1,453 | 1,453 | 1,736 | |
24. | Kyjovice Linart Zdeněk | OP | 1,454 | 1,454 | 12,000 | |
25. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 1,460 | 1,701 | 1,460 | |
26. | Fulnek Navrátil Richard | NJ | 1,466 | 1,466 | 1,481 | |
27. | Horní Bělá Nový Jan | PS | 1,468 | 1,468 | 1,491 | |
28. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 1,471 | 1,471 | 12,000 | |
29. | Skuteč Kábele Matěj | CR | 1,476 | 1,581 | 1,476 | |
30. | Sloup Kurz Jakub | PZ | 1,481 | 1,558 | 1,481 | |
31. | Skuteč Dalecký Michal | CR | 1,482 | 1,482 | 1,615 | |
32. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 1,491 | 1,491 | 1,821 | |
33. | Stráž nad Nisou Radostný Tomáš | LI | 1,491 | 1,491 | 1,822 | |
34. | Uhlířské Janovice Vyhnánek Jakub | KH | 1,492 | 1,492 | 12,000 | |
35. | Střezimíř Kubálek Matěj | BN | 1,500 | 1,500 | 1,588 | |
36. | Tuhaň Rychtařík Jan | ME | 1,503 | 1,689 | 1,503 | |
37. | Lučany nad Nisou Kurej Josef | JN | 1,506 | 12,000 | 1,506 | |
38. | Nižná Šuňava Fridman Jakub | PP | 1,511 | 1,511 | 1,797 | |
39. | Křešice Sibera Radek | LT | 1,518 | 1,557 | 1,518 | |
40. | Těpeře Žilík Jan | JN | 1,519 | 1,519 | 1,703 | |
41. | Prostřední Bečva Lejska Vojtěch | VS | 1,521 | 1,521 | 1,805 | |
42. | Hrdlořezy Horyna Adam | MB | 1,525 | 1,525 | 1,775 | |
43. | Morkovice Dopita Lukáš | KM | 1,534 | 1,571 | 1,534 | |
44. | Bludov Matějček Filip | SU | 1,534 | 1,745 | 1,534 | |
45. | - Boch Josef Škodilov | - | 1,538 | 1,538 | 1,554 | |
46. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 1,538 | 1,585 | 1,538 | |
47. | Kamenec u Poličky Šváb Vojtěch | SY | 1,548 | 1,608 | 1,548 | |
48. | Kyjovice Vavrečka Kryštof | OP | 1,559 | 2,153 | 1,559 | |
49. | Velenka Košnář Jakub | NB | 1,559 | 3,135 | 1,559 | |
50. | Výčapy Bula Karel | TR | 1,559 | 1,559 | 1,646 | |
51. | Sloup Titěra Kryštof | PZ | 1,577 | 1,577 | 1,819 | |
52. | Třebovice Šretr Michal | OV | 1,577 | 1,577 | 1,782 | |
53. | Bludov Vojtek Štěpán | SU | 1,581 | 1,617 | 1,581 | |
54. | Tuhaň Kužel Jakub | ME | 1,582 | 1,582 | 1,612 | |
55. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 1,589 | 1,589 | 12,000 | |
56. | Bystré Janovice Práza Filip | FM | 1,590 | 1,590 | 12,000 | |
57. | Krouna Zezula Filip | CR | 1,597 | 1,720 | 1,597 | |
58. | Všetaty Hadrbolec Jan | ME | 1,601 | 1,912 | 1,601 | |
59. | Krouna Bárta Vojtěch | CR | 1,604 | 1,604 | 1,651 | |
60. | Hrdlořezy Bělský Tomáš | MB | 1,613 | 1,613 | 1,680 | |
61. | Chlumec nad Cidlinou I Horák Vojtěch | HK | 1,619 | 1,683 | 1,619 | |
62. | Frýdlant Vovček Josef | LI | 1,620 | 2,128 | 1,620 | |
63. | Všetaty Hybš Jakub | ME | 1,620 | 2,342 | 1,620 | |
64. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 1,621 | 1,621 | 1,706 | |
65. | Kvasejovice Pomahač Lukáš | BN | 1,622 | 1,622 | 1,823 | |
66. | Sloup Kaňka Tomáš | PZ | 1,628 | 1,766 | 1,628 | |
67. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 1,632 | 1,632 | 1,644 | |
68. | Frýdlant Žebro Miroslav | LI | 1,639 | 1,639 | 2,041 | |
69. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 1,641 | 1,641 | 2,414 | |
70. | Stráž nad Nisou Pěnkava Vít | LI | 1,645 | 12,000 | 1,645 | |
71. | Hřibojedy Hynek Vojtěch | TU | 1,648 | 1,713 | 1,648 | |
72. | Sloup Dufek Martin | PZ | 1,648 | 1,667 | 1,648 | |
73. | Dolní Měcholupy Plhal Lukáš | AB | 1,651 | 1,737 | 1,651 | |
74. | Horní Bělá Polák Marek | PS | 1,657 | 1,720 | 1,657 | |
75. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 1,659 | 1,756 | 1,659 | |
76. | Byšice Krajč Petr | ME | 1,663 | 1,956 | 1,663 | |
77. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 1,669 | 2,057 | 1,669 | |
78. | Bystré Janovice Marek Ondřej | FM | 1,672 | 1,672 | 1,762 | |
79. | Dolní Bečva Babinec Jakub | VS | 1,673 | 1,673 | 12,000 | |
80. | Byšice Hora Martin | ME | 1,686 | 1,686 | 12,000 | |
81. | Horní Bělá Třeštík Michal | PS | 1,691 | 2,298 | 1,691 | |
82. | Malé Hoštice Trulley Filip | OP | 1,697 | 1,745 | 1,697 | |
83. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 1,702 | 1,702 | 1,725 | |
84. | Velenka Ševčík Vojtěch | NB | 1,711 | 1,858 | 1,711 | |
85. | Lužná Valenta Adam | RA | 1,717 | 1,968 | 1,717 | |
86. | Střezimíř Eliáš Michal | BN | 1,727 | 12,000 | 1,727 | |
87. | Lhenice Loukota Petr | TP | 1,728 | 12,000 | 1,728 | |
88. | Křižovatka Strachota Jan | CH | 1,731 | 1,962 | 1,731 | |
89. | Rokytnice v Orlických horách Mamiňák Jan | RK | 1,736 | 1,736 | 12,000 | |
90. | Cholupice Schwarz David | AB | 1,737 | 1,797 | 1,737 | |
91. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 1,737 | 12,000 | 1,737 | |
92. | Cholupice Kulhánek Stanislav | AB | 1,738 | 1,738 | 2,014 | |
93. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 1,740 | 1,795 | 1,740 | |
94. | Polesí Buzek Viktor | PE | 1,740 | 1,740 | 1,760 | |
95. | Třebovice Prokop Ondřej | OV | 1,752 | 1,752 | 1,877 | |
96. | Horní Hradiště Škrobánek Daniel | PS | 1,763 | 1,834 | 1,763 | |
97. | Frýdlant Lenhatr Jaromír | LI | 1,765 | 1,765 | 1,969 | |
98. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 1,769 | 1,769 | 1,866 | |
99. | Kyjovice Juchelka Martin | OP | 1,773 | 12,000 | 1,773 | |
100. | Kyjovice Němec Filip | OP | 1,781 | 12,000 | 1,781 | |
101. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 1,786 | 2,025 | 1,786 | |
102. | Frýdlant Ječný Tomáš | LI | 1,800 | 12,000 | 1,800 | |
103. | Bratříkov Šourek Petr | JN | 1,810 | 1,929 | 1,810 | |
104. | Frýdlant Kytka Adam | LI | 1,825 | 1,825 | 1,893 | |
105. | Nedaříž Bajer David | SM | 1,830 | 1,830 | 2,952 | |
106. | Bystřice nad Úhlavou Rajšl Lukáš | KT | 1,844 | 1,844 | 12,000 | |
107. | Střezimíř Bartoň David | BN | 1,845 | 2,030 | 1,845 | |
108. | Byšice Krajč Dominik | ME | 1,849 | 1,849 | 1,858 | |
109. | Hrdlořezy Horyna Michal | MB | 1,856 | 2,402 | 1,856 | |
110. | Hřibojedy Medlík Petr | TU | 1,860 | 1,860 | 12,000 | |
111. | Hrdlořezy Kunst Martin | MB | 1,863 | 1,878 | 1,863 | |
112. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 1,865 | 1,865 | 4,351 | |
113. | Střezimíř Eliáš Lukáš | BN | 1,876 | 1,876 | 2,587 | |
114. | Všetaty Čurda Miroslav | ME | 1,876 | 2,138 | 1,876 | |
115. | Chlumec nad Cidlinou I Polák Jan | HK | 1,882 | 12,000 | 1,882 | |
116. | Dřísy Schober Antonín | ME | 1,897 | 2,012 | 1,897 | |
117. | Hřibojedy Hillermann Tomáš | TU | 1,899 | 1,899 | 1,911 | |
118. | Byšice Macháček Martin | ME | 1,905 | 1,905 | 12,000 | |
119. | Hrdlořezy Balicz Daniel | MB | 1,910 | 2,525 | 1,910 | |
120. | Český Dub I Dostál Pavel | LI | 1,934 | 5,628 | 1,934 | |
121. | Cholupice Schwarz Jakub | AB | 1,942 | 1,942 | 1,995 | |
122. | Dalešice Papay Patrik | JN | 1,960 | 2,309 | 1,960 | |
123. | Bystré Janovice Antal Filip | FM | 1,962 | 1,962 | 12,000 | |
124. | Hrdlořezy Trajkovski Simeon | MB | 1,962 | 1,962 | 2,070 | |
125. | Břehy Hataš Lukáš | MB | 1,975 | 2,512 | 1,975 | |
126. | Písková Lhota Svoboda Jan | NB | 1,979 | 2,747 | 1,979 | |
127. | Střezimíř Trachta Vítek | BN | 1,993 | 1,993 | 2,454 | |
128. | Velenka Štrynek František | NB | 2,017 | 12,000 | 2,017 | |
129. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 2,017 | 2,116 | 2,017 | |
130. | Dalešice Kopecký Martin | JN | 2,027 | 2,027 | 12,000 | |
131. | Cholupice Dvořák Lukáš | AB | 2,062 | 2,062 | 2,418 | |
132. | Plesná Kuneš Martin | OV | 2,093 | 2,267 | 2,093 | |
133. | Byšice Bradáček Petr | ME | 2,134 | 12,000 | 2,134 | |
134. | Kvasejovice Mašek Jaroslav | BN | 2,159 | 2,159 | 2,182 | |
135. | Velenka Král Miloslav | NB | 2,175 | 2,175 | 2,988 | |
136. | Bystré Janovice Mencl Jakub | FM | 2,188 | 2,188 | 2,199 | |
137. | Střezimíř Mrázek Lukáš | BN | 2,198 | 12,000 | 2,198 | |
138. | Střezimíř Chochole Ondřej | BN | 2,225 | 2,491 | 2,225 | |
139. | Dalešice Psotiak Max | JN | 2,268 | 12,000 | 2,268 | |
140. | Byšice Pikula Ondřej | ME | 2,273 | 2,273 | 2,326 | |
141. | Byšice Trnobranský Jakub | ME | 2,394 | 12,000 | 2,394 | |
142. | Bystré Janovice Musil Ondřej | FM | 2,558 | 2,649 | 2,558 | |
143. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 2,828 | 2,828 | 3,344 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 1,289 | 2,751 | 1,289 | |
2. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 1,297 | 12,000 | 1,297 | |
3. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 1,318 | 1,352 | 1,318 | |
4. | Sobíňov Adamcová Petra | HB | 1,339 | 1,339 | 1,372 | |
5. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 1,348 | 1,425 | 1,348 | |
6. | Dolní Kounice Kadeřávková Anna | BO | 1,352 | 1,352 | 1,447 | |
7. | Trusovice Krabicová Dana | SY | 1,367 | 1,367 | 1,396 | |
8. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 1,370 | 1,537 | 1,370 | |
8. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 1,370 | 1,370 | 12,000 | |
10. | Malé Hoštice Kravarová Vendula | OP | 1,375 | 1,375 | 1,470 | |
11. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 1,376 | 1,454 | 1,376 | |
12. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 1,377 | 1,377 | 1,386 | |
13. | Jarcová Geryková Tereza | VS | 1,383 | 1,383 | 1,452 | |
14. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 1,386 | 1,407 | 1,386 | |
15. | Nová Ves Bobrovská Adéla | OV | 1,390 | 1,390 | 12,000 | |
16. | Jarcová Kociánová Klára | VS | 1,396 | 1,396 | 1,401 | |
17. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 1,398 | 1,487 | 1,398 | |
18. | Bludov Březinová Štěpánka | SU | 1,421 | 1,456 | 1,421 | |
19. | Bozkov Holcová Natálie Jana | SM | 1,434 | 1,434 | 1,530 | |
20. | Jarcová Rusková Kateřina | VS | 1,435 | 1,459 | 1,435 | |
21. | Bozkov Martínková Michaela | SM | 1,437 | 1,598 | 1,437 | |
22. | Seč Karlíková Lenka | PJ | 1,441 | 1,441 | 12,000 | |
23. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 1,442 | 1,496 | 1,442 | |
24. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 1,444 | 1,676 | 1,444 | |
25. | Solanec pod Soláněm Křenková Darina | VS | 1,446 | 1,446 | 12,000 | |
26. | Nedaříž Ježková Kateřina | SM | 1,450 | 1,450 | 1,830 | |
27. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 1,454 | 1,454 | 1,464 | |
27. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 1,454 | 1,731 | 1,454 | |
29. | Chlumec nad Cidlinou I Petružálková Anna | HK | 1,455 | 1,488 | 1,455 | |
30. | Čeperka Sedláková Kristýna | PA | 1,459 | 1,459 | 12,000 | |
31. | Lučany nad Nisou Šulcová Adéla | JN | 1,468 | 1,468 | 1,527 | |
32. | Krouna Chlupáčová Kristýna | CR | 1,475 | 1,485 | 1,475 | |
32. | Horní Bělá Třeštíková Jana | PS | 1,475 | 1,475 | 1,483 | |
34. | Dolní Bukovsko Pernicová Lívia | CB | 1,482 | 1,482 | 1,669 | |
35. | Horní Hradiště Kalová Markéta | PS | 1,484 | 1,522 | 1,484 | |
36. | Heřmanice Jurkovská Lucie | OV | 1,485 | 1,485 | 1,584 | |
37. | Kvasejovice Pomahačová Lucie | BN | 1,486 | 1,486 | 1,527 | |
38. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,488 | 1,488 | 12,000 | |
39. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 1,492 | 1,511 | 1,492 | |
40. | Lužná Bendlová Adéla | RA | 1,494 | 1,512 | 1,494 | |
41. | Skuteč Ptáčková Barbora | CR | 1,497 | 1,527 | 1,497 | |
42. | Křešice Hudcová Klára | LT | 1,499 | 1,780 | 1,499 | |
43. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 1,500 | 1,500 | 1,523 | |
44. | Krouna Svatoňová Pavlína | CR | 1,502 | 1,580 | 1,502 | |
45. | Doloplazy Štefová Martina | OL | 1,503 | 1,503 | 1,575 | |
46. | Horní Hradiště Pazgyerová Adéla | PS | 1,504 | 1,561 | 1,504 | |
47. | Uhlířské Janovice Sládková Radka | KH | 1,506 | 1,697 | 1,506 | |
48. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 1,516 | 1,673 | 1,516 | |
49. | Chlumec nad Cidlinou I Špásová Magda | HK | 1,521 | 1,716 | 1,521 | |
50. | Kyjovice Laryšová Kateřina | OP | 1,525 | 1,551 | 1,525 | |
50. | Bystřice nad Úhlavou Malá Klára | KT | 1,525 | 1,628 | 1,525 | |
52. | Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína | CB | 1,529 | 1,529 | 1,601 | |
53. | Štěpánov Benešová Šárka | OL | 1,531 | 1,657 | 1,531 | |
54. | Sobíňov Titzová Lenka | HB | 1,539 | 1,606 | 1,539 | |
55. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 1,555 | 1,555 | 1,576 | |
55. | Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse | OL | 1,555 | 1,555 | 1,606 | |
57. | Dobřany Provazníková Michaela | PJ | 1,565 | 1,565 | 12,000 | |
58. | Lužná Straková Eliška | RA | 1,568 | 1,850 | 1,568 | |
59. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 1,569 | 1,765 | 1,569 | |
60. | Sobíňov Adamcová Veronika | HB | 1,580 | 1,580 | 12,000 | |
61. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 1,583 | 1,583 | 1,598 | |
62. | Horní Bělá Pešíková Klára | PS | 1,588 | 1,688 | 1,588 | |
63. | Bozkov Rydvalová Dana | SM | 1,590 | 1,937 | 1,590 | |
64. | Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela | KT | 1,591 | 1,591 | 12,000 | |
65. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 1,592 | 1,638 | 1,592 | |
66. | Horní Hradiště Issiridirová Sofia | PS | 1,594 | 1,612 | 1,594 | |
67. | Dolní Bečva Vachunová Markéta | VS | 1,596 | 1,596 | 2,535 | |
68. | Krouna Pavlišová Denisa | CR | 1,598 | 1,672 | 1,598 | |
69. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 1,599 | 1,667 | 1,599 | |
70. | Kamenec u Poličky Petržálková Markéta | SY | 1,601 | 1,720 | 1,601 | |
71. | Dolní Bukovsko Šimánková Veronika | CB | 1,602 | 1,602 | 2,014 | |
72. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 1,609 | 1,921 | 1,609 | |
72. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 1,609 | 1,609 | 1,634 | |
74. | Štěpánkovice Kramařová Kristýna | OP | 1,611 | 1,973 | 1,611 | |
75. | Markvartovice Horčičková Karolína | OP | 1,615 | 4,809 | 1,615 | |
76. | Tuhaň Krivokapičová Martina | ME | 1,617 | 1,617 | 1,662 | |
77. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 1,620 | 1,620 | 12,000 | |
78. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 1,622 | 1,622 | 1,808 | |
79. | Staré Heřminovy Žižková Ester | BR | 1,626 | 2,250 | 1,626 | |
80. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 1,633 | 1,806 | 1,633 | |
81. | Nové Syrovice Stará Klára | TR | 1,634 | 1,634 | 1,750 | |
82. | Výčapy Ošmerová Kateřina | TR | 1,640 | 1,640 | 1,708 | |
82. | Štěpánov Křepelková Nela | OL | 1,640 | 1,640 | 12,000 | |
84. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 1,641 | 12,000 | 1,641 | |
84. | Sloup Hrušková Barbora | PZ | 1,641 | 1,906 | 1,641 | |
84. | Bozkov Marková Alena | SM | 1,641 | 2,213 | 1,641 | |
87. | Trusovice Spáčilová Pavla | SY | 1,643 | 1,643 | 1,669 | |
88. | Uhlířské Janovice Bílková Vendula | KH | 1,647 | 3,199 | 1,647 | |
89. | Dřísy Zubalíková Lucie | ME | 1,648 | 1,648 | 1,741 | |
90. | Heřmanice Kozelská Vendula | OV | 1,652 | 1,652 | 1,943 | |
91. | Dobřany Provazníková Monika | PJ | 1,655 | 1,692 | 1,655 | |
92. | Štěpánov Uličná Michaela | OL | 1,662 | 1,688 | 1,662 | |
93. | Frýdlant Neumanová Drahomíra | LI | 1,664 | 1,664 | 1,720 | |
94. | Byšice Komeštíková Kristýna | ME | 1,665 | 2,011 | 1,665 | |
95. | Tuhaň Fabianová Klárka | ME | 1,671 | 1,671 | 1,808 | |
96. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 1,675 | 1,704 | 1,675 | |
97. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 1,680 | 1,680 | 1,720 | |
98. | Písková Lhota Rádlová Eliška | NB | 1,695 | 1,823 | 1,695 | |
99. | Kvasejovice Heranová Petra | BN | 1,704 | 1,704 | 1,858 | |
100. | Horní Hradiště Bystroňová Klára | PS | 1,710 | 1,710 | 1,731 | |
101. | Malé Hoštice Wehovská Vendula | OP | 1,715 | 1,715 | 1,935 | |
102. | Tuhaň Šelemberková Markéta | ME | 1,717 | 1,799 | 1,717 | |
103. | Raškovice Dolechová Michaela | FM | 1,727 | 1,811 | 1,727 | |
104. | Nová Ves Bůžková Tereza | OV | 1,731 | 12,000 | 1,731 | |
105. | Dobřany Kudličková Michaela | PJ | 1,732 | 1,897 | 1,732 | |
106. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 1,733 | 1,765 | 1,733 | |
107. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 1,746 | 1,746 | 1,780 | |
108. | Písková Lhota Jandová Klára | NB | 1,747 | 2,137 | 1,747 | |
109. | Dolní Bukovsko Vořechová Michaela | CB | 1,750 | 12,000 | 1,750 | |
110. | Rokytnice v Orlických horách Čtvrtlíková Libuše | RK | 1,759 | 1,795 | 1,759 | |
111. | Dub nad Moravou Pohlídalová Petra | OL | 1,779 | 2,113 | 1,779 | |
112. | Lhenice Vyskočilová Eliška | TP | 1,796 | 1,796 | 1,914 | |
113. | Byšice Vlčková Tereza | ME | 1,821 | 2,038 | 1,821 | |
114. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 1,844 | 2,257 | 1,844 | |
115. | Písková Lhota Kubenková Barbora | NB | 1,876 | 12,000 | 1,876 | |
116. | Dobroslavice Fialová Tereza | OP | 1,877 | 1,877 | 1,931 | |
117. | Malé Hoštice Pekárková Nela | OP | 1,886 | 3,918 | 1,886 | |
118. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 1,894 | 4,339 | 1,894 | |
119. | Bratříkov Černá Kateřina | JN | 1,908 | 2,475 | 1,908 | |
120. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice | RK | 1,913 | 1,913 | 2,147 | |
121. | Byšice Korousová Nela | ME | 1,923 | 2,203 | 1,923 | |
122. | Lhenice Pauzová Štěpánka | TP | 1,955 | 2,215 | 1,955 | |
123. | Heřmanice Dobošová Veronika | OV | 1,983 | 1,983 | 12,000 | |
124. | Český Dub I Medunová Marie | LI | 1,993 | 12,000 | 1,993 | |
125. | Komárovice Málková Adéla | VS | 2,000 | 2,000 | 2,083 | |
126. | Bratříkov Daníčková Daniela | JN | 2,019 | 2,019 | 2,154 | |
127. | Malé Hoštice Nováková Eliška | OP | 2,020 | 2,020 | 2,147 | |
128. | Komárovice Kindová Julie | VS | 2,021 | 2,021 | 2,042 | |
129. | Dolní Bečva Ručková Aneta | VS | 2,026 | 2,291 | 2,026 | |
130. | Komárovice Vavřínová Gabriela | VS | 2,038 | 2,352 | 2,038 | |
131. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 2,089 | 2,089 | 2,111 | |
132. | Štěpánkovice Vitasková Patricie | OP | 2,094 | 2,094 | 2,250 | |
133. | Dolní Bečva Solanská Věra | VS | 2,132 | 2,224 | 2,132 | |
134. | Křižovatka Krbcová Eliška | CH | 2,159 | 2,403 | 2,159 | |
135. | Odolenovice Jirošová Jasmína | JN | 2,165 | 12,000 | 2,165 | |
136. | Dolní Bečva Ondrušková Tereza | VS | 2,234 | 2,234 | 12,000 | |
137. | Komárovice Bártová Lenka | VS | 2,473 | 2,473 | 12,000 | |
138. | Byšice Chalupová Klára | ME | 2,591 | 2,591 | 12,000 | |
139. | Plesná Kalinová Aneta | OV | 2,835 | 12,000 | 2,835 | |
140. | Odolenovice Malátová Vendula | JN | 3,355 | 5,488 | 3,355 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves Rerko Michal | OV | 1,450 | 1,450 | 1,940 | |
2. | Lhenice Vlček Jan | TP | 1,484 | 1,782 | 1,484 | |
3. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 1,488 | 1,524 | 1,488 | |
4. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,494 | 1,494 | 1,546 | |
5. | Křešice Hudec Jan | LT | 1,502 | 1,515 | 1,502 | |
6. | Cholupice Kulhánek Ondřej | AB | 1,529 | 1,529 | 1,638 | |
7. | Dolní Bukovsko Jindra Matěj | CB | 1,541 | 1,541 | 2,937 | |
8. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 1,547 | 1,547 | 1,711 | |
8. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 1,547 | 1,620 | 1,547 | |
10. | Morkovice Janík Michal | KM | 1,548 | 1,548 | 1,610 | |
11. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 1,585 | 1,586 | 1,585 | |
12. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 1,610 | 1,699 | 1,610 | |
13. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 1,612 | 1,848 | 1,612 | |
14. | Dolní Bukovsko Jindra Josef | CB | 1,622 | 12,000 | 1,622 | |
15. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 1,633 | 1,633 | 1,682 | |
16. | Cholupice Mohamed Hafiz Adam | AB | 1,646 | 1,646 | 2,000 | |
17. | Hrdlořezy Štěpánek Ladislav | MB | 1,647 | 1,647 | 1,839 | |
18. | Seč Šulc Martin | PJ | 1,652 | 1,777 | 1,652 | |
19. | Heřmanice Svačina Ondřej | OV | 1,655 | 1,702 | 1,655 | |
20. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 1,666 | 1,774 | 1,666 | |
21. | Štěpánov Karafiát Vít | OL | 1,673 | 1,673 | 12,000 | |
22. | Hrdlořezy Bělský Jan | MB | 1,702 | 1,702 | 1,830 | |
23. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 1,708 | 2,239 | 1,708 | |
24. | Štěpánov Zelenka Ondřej | OL | 1,709 | 1,709 | 2,235 | |
25. | Kostomlátky Král Matěj | NB | 1,710 | 1,713 | 1,710 | |
26. | Písková Lhota Meišner Samuel | NB | 1,731 | 1,760 | 1,731 | |
27. | Hřibojedy Medlík František | TU | 1,761 | 1,761 | 1,810 | |
28. | Starý Lískovec Sport Novák Ondřej | BM | 1,764 | 1,787 | 1,764 | |
29. | Cholupice Koubek Jakub | AB | 1,779 | 1,795 | 1,779 | |
30. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | 1,788 | 1,788 | 1,907 | |
31. | Oznice Holčák Tomáš | VS | 1,792 | 2,355 | 1,792 | |
32. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 1,820 | 1,892 | 1,820 | |
33. | Bludov Matějček David | SU | 1,822 | 1,822 | 1,890 | |
34. | Krouna Filipi David | CR | 1,830 | 1,830 | 2,013 | |
35. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 1,859 | 1,882 | 1,859 | |
36. | Tuhaň Kužel Filip | ME | 1,865 | 1,865 | 1,916 | |
37. | Sloup Nástraha Adam | PZ | 1,887 | 2,190 | 1,887 | |
38. | Krouna Janko Lukáš | CR | 1,900 | 1,900 | 1,906 | |
39. | Všetaty Sosnovec Šimon | ME | 1,901 | 2,045 | 1,901 | |
40. | Tuhaň Jaroš Jiří | ME | 1,910 | 2,584 | 1,910 | |
41. | Třebovice Gelnar Matěj | OV | 1,920 | 1,920 | 12,000 | |
42. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr | HK | 1,923 | 2,309 | 1,923 | |
43. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 1,932 | 2,691 | 1,932 | |
44. | Písková Lhota Stýblo Jakub | NB | 1,935 | 2,688 | 1,935 | |
45. | Lhenice Karban Adam | TP | 1,954 | 1,961 | 1,954 | |
46. | Kostomlátky Krpata Michal | NB | 1,964 | 1,964 | 2,096 | |
47. | Střezimíř Kostka Robert | BN | 1,965 | 1,965 | 2,085 | |
48. | Krouna Bělský Adam | CR | 1,968 | 2,113 | 1,968 | |
49. | Dřísy Krejza Matěj | ME | 1,969 | 1,969 | 12,000 | |
50. | Stráž nad Nisou Kvapil Lukáš | LI | 1,979 | 12,000 | 1,979 | |
51. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 1,982 | 1,982 | 12,000 | |
51. | Sloup Nepraš Vojtěch | PZ | 1,982 | 2,032 | 1,982 | |
53. | Tuhaň Klapka Matěj | ME | 1,983 | 1,983 | 2,000 | |
54. | Dolní Bečva Kretek Matěj | VS | 1,990 | 2,332 | 1,990 | |
55. | Písková Lhota Zradička Filip | NB | 1,999 | 1,999 | 2,028 | |
56. | Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel | HK | 2,004 | 2,049 | 2,004 | |
57. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 2,009 | 12,000 | 2,009 | |
57. | Štěpánov Mihulka Ondřej | OL | 2,009 | 2,009 | 2,105 | |
59. | Sloup Jelínek Matyáš | PZ | 2,016 | 2,016 | 2,108 | |
60. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 2,020 | 2,072 | 2,020 | |
61. | Frýdlant Ptáček Matěj | LI | 2,024 | 2,119 | 2,024 | |
62. | Horní Hradiště Budzinski Marek | PS | 2,030 | 2,091 | 2,030 | |
63. | Krouna Janko Ondřej | CR | 2,037 | 2,391 | 2,037 | |
64. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 2,044 | 2,044 | 2,681 | |
65. | Kvasejovice Částka Vojtěch | BN | 2,067 | 2,334 | 2,067 | |
66. | Čeperka Hruboň Tobias | PA | 2,083 | 2,083 | 2,718 | |
67. | Kvasejovice Skalický Matěj | BN | 2,096 | 2,162 | 2,096 | |
68. | Seč Konečný Ondra | PJ | 2,102 | 2,102 | 2,231 | |
69. | Dolní Bečva Blinka Jan | VS | 2,107 | 2,618 | 2,107 | |
70. | Sloup Kula Matyáš | PZ | 2,120 | 2,190 | 2,120 | |
71. | Komárovice Bárta Michal | VS | 2,123 | 12,000 | 2,123 | |
72. | Písková Lhota Crkal Ondřej | NB | 2,155 | 2,155 | 2,383 | |
73. | Všetaty Čurda Pavel | ME | 2,167 | 2,167 | 12,000 | |
74. | Plesná Kováč Antonín | OV | 2,170 | 2,170 | 2,647 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Srdínko Jiří | HK | 2,192 | 2,322 | 2,192 | |
76. | Plesná Kůrka Jiří | OV | 2,219 | 2,219 | 3,400 | |
76. | Seč Konečný Matouš | PJ | 2,219 | 2,796 | 2,219 | |
78. | Štěpánov Kunhart Jan | OL | 2,222 | 2,222 | 2,576 | |
79. | Hrdlořezy Knotek Jakub | MB | 2,233 | 2,233 | 2,273 | |
80. | Choustníkovo Hradiště Kumpoch Martin | TU | 2,262 | 2,262 | 2,312 | |
81. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 2,268 | 3,031 | 2,268 | |
82. | Byšice Krejčí František | ME | 2,271 | 2,752 | 2,271 | |
83. | Hřibojedy Čermák Jakub | TU | 2,276 | 2,276 | 2,412 | |
83. | Tuhaň Krautschneider Patrik | ME | 2,276 | 2,276 | 12,000 | |
85. | Čeperka Hruboň Matyas | PA | 2,278 | 2,962 | 2,278 | |
86. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 2,290 | 2,290 | 4,859 | |
87. | Komárovice Benda Jan | VS | 2,291 | 2,291 | 2,460 | |
88. | Dřísy Rejšek Jakub | ME | 2,295 | 2,295 | 2,382 | |
89. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 2,296 | 2,372 | 2,296 | |
90. | Cholupice Nekovář Filip | AB | 2,297 | 2,297 | 2,458 | |
91. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 2,306 | 2,306 | 2,484 | |
92. | Kostomlátky Holas David | NB | 2,310 | 2,310 | 2,388 | |
93. | Dřísy Rejšek Adam | ME | 2,313 | 2,338 | 2,313 | |
94. | Tuhaň Veselý Jakub | ME | 2,314 | 2,482 | 2,314 | |
95. | Střezimíř Prucek Matěj | BN | 2,333 | 2,333 | 2,548 | |
96. | Belarus ( Bělorusko ) Petrášek Matěj | - | 2,336 | 12,000 | 2,336 | |
97. | Byšice Maňo Vojtěch | ME | 2,344 | 2,930 | 2,344 | |
98. | Kvasejovice Žemlička Vojtěch | BN | 2,352 | 2,352 | 2,478 | |
99. | Dolní Bukovsko Bárta Štěpán | CB | 2,372 | 12,000 | 2,372 | |
100. | Kostomlátky Král Daniel | NB | 2,388 | 3,195 | 2,388 | |
101. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 2,400 | 2,400 | 2,820 | |
102. | Byšice Hais Kryštof Robin | ME | 2,431 | 12,000 | 2,431 | |
103. | Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan | TU | 2,434 | 2,591 | 2,434 | |
104. | Hrdlořezy Hofmann David | MB | 2,450 | 2,755 | 2,450 | |
105. | Lužná Ullrich Radek | RA | 2,458 | 2,838 | 2,458 | |
106. | Cholupice Šťastný Matěj | AB | 2,464 | 2,464 | 3,124 | |
107. | Lučany nad Nisou Havel Richard | JN | 2,469 | 2,469 | 2,781 | |
108. | Dalešice Rose Tomáš | JN | 2,590 | 2,590 | 12,000 | |
109. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 2,595 | 2,595 | 2,725 | |
110. | Stráž nad Nisou Kasper Vojtěch | LI | 2,693 | 12,000 | 2,693 | |
111. | Křižovatka Krásný Tomáš Vincent | CH | 2,700 | 2,796 | 2,700 | |
112. | Tuhaň Janeček Vojtěch | ME | 2,718 | 12,000 | 2,718 | |
113. | Plesná Kalina David | OV | 2,728 | 2,728 | 3,312 | |
114. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 2,737 | 2,737 | 5,599 | |
115. | Přízřenice Konečný Pavel | BM | 2,739 | 2,739 | 3,206 | |
116. | Trusovice Streck Radim | SY | 2,805 | 2,805 | 3,100 | |
117. | Hrdlořezy Horyna Jakub | MB | 2,841 | 2,841 | 2,913 | |
118. | Nová Ves u Bakova Vymazal Matěj | MB | 2,849 | 2,849 | 2,944 | |
119. | Stráž nad Nisou Žampa Petr | LI | 2,941 | 2,941 | 12,000 | |
120. | Dalešice Lucke Jan | JN | 3,124 | 3,124 | 3,188 | |
121. | Nová Ves u Bakova Volák Jan | MB | 3,268 | 3,268 | 12,000 | |
122. | Přízřenice Vinkler Matyáš | BM | 3,350 | 3,719 | 3,350 | |
123. | Starý Lískovec Sport Všianský Vít | BM | 3,462 | 3,462 | 3,482 | |
124. | Nová Ves u Bakova Rejzek Michal | MB | 3,480 | 12,000 | 3,480 | |
125. | Byšice Hora Ondřej | ME | 3,612 | 12,000 | 3,612 | |
126. | Přízřenice Sycha Ondřej | BM | 3,918 | 3,962 | 3,918 | |
127. | Přízřenice Löffler Adam | BM | 5,241 | 5,241 | 12,000 | |
128. | Střezimíř Kostka Jakub | BN | 7,488 | 12,000 | 7,488 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,493 | 1,493 | 1,544 | |
1. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 1,493 | 1,584 | 1,493 | |
3. | Sloup Jelínková Barbora | PZ | 1,508 | 12,000 | 1,508 | |
4. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,527 | 1,680 | 1,527 | |
5. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 1,532 | 1,532 | 1,593 | |
6. | Bludov Jílková Vendula | SU | 1,542 | 1,542 | 12,000 | |
7. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 1,551 | 1,613 | 1,551 | |
8. | Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna | SY | 1,556 | 1,575 | 1,556 | |
9. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 1,603 | 1,660 | 1,603 | |
10. | Krouna Chlupáčová Agáta | CR | 1,639 | 1,852 | 1,639 | |
11. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 1,656 | 1,656 | 1,728 | |
12. | Dolní Bukovsko Zahradníková Andrea | CB | 1,658 | 1,658 | 1,828 | |
13. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 1,680 | 1,832 | 1,680 | |
14. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 1,695 | 1,695 | 1,773 | |
15. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 1,697 | 1,971 | 1,697 | |
16. | Malé Hoštice Pfllegrová Hana | OP | 1,713 | 1,817 | 1,713 | |
17. | Doloplazy Zbořilová Anna | OL | 1,732 | 1,743 | 1,732 | |
18. | Křižovatka Jandová Lucie | CH | 1,769 | 1,769 | 1,853 | |
19. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 1,777 | 1,777 | 12,000 | |
20. | Lužná Matušková Nela | RA | 1,788 | 1,882 | 1,788 | |
21. | Bozkov Martínková Marie | SM | 1,831 | 1,831 | 12,000 | |
22. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 1,848 | 1,848 | 1,924 | |
23. | Nová Ves Nováková Martina | OV | 1,860 | 2,502 | 1,860 | |
24. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 1,910 | 2,172 | 1,910 | |
25. | Hřibojedy Hillermannová Nela | TU | 1,927 | 2,487 | 1,927 | |
26. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 1,936 | 1,967 | 1,936 | |
27. | Malé Hoštice Kravarová Veronika | OP | 1,955 | 2,225 | 1,955 | |
28. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 1,967 | 1,967 | 2,088 | |
29. | Lužná Tothová Berenika | RA | 1,970 | 1,970 | 2,168 | |
30. | Bludov Krystková Šárka | SU | 1,973 | 1,973 | 12,000 | |
31. | Huť Strelová Nataša | JN | 1,989 | 2,015 | 1,989 | |
32. | Dolní Bukovsko Jindrová Anděla | CB | 2,011 | 2,041 | 2,011 | |
33. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 2,012 | 2,012 | 12,000 | |
34. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 2,046 | 2,185 | 2,046 | |
35. | Lužná Lužná Elena | RA | 2,067 | 2,067 | 2,278 | |
36. | Kostomlátky Mládenková Tereza | NB | 2,074 | 2,436 | 2,074 | |
37. | Hřibojedy Janečková Michaela | TU | 2,084 | 2,189 | 2,084 | |
38. | Sloup Fialová Aneta | PZ | 2,101 | 2,445 | 2,101 | |
39. | Lužná Roučová Eliška | RA | 2,110 | 2,158 | 2,110 | |
40. | Hřibojedy Vtípilová Alice | TU | 2,118 | 2,118 | 2,342 | |
41. | Břehy Uhrecká Eliška | MB | 2,121 | 2,566 | 2,121 | |
42. | Střezimíř Eliášová Anna | BN | 2,158 | 2,439 | 2,158 | |
43. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 2,176 | 2,198 | 2,176 | |
44. | Choustníkovo Hradiště Janáková Barbora | TU | 2,177 | 2,177 | 2,405 | |
45. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 2,198 | 2,502 | 2,198 | |
45. | Frýdlant Koktová Natálie | LI | 2,198 | 2,198 | 2,424 | |
47. | Trusovice Krausová Anna | SY | 2,200 | 2,200 | 12,000 | |
48. | Byšice Maňová Apolena | ME | 2,230 | 2,259 | 2,230 | |
49. | Písková Lhota Urbanová Adina | NB | 2,255 | 12,000 | 2,255 | |
50. | Hřibojedy Medlíková Anna | TU | 2,258 | 2,298 | 2,258 | |
51. | Lhenice Tušinská Petra | TP | 2,275 | 12,000 | 2,275 | |
51. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 2,275 | 2,275 | 3,057 | |
53. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 2,293 | 2,671 | 2,293 | |
54. | Lhenice Poláková Adéla | TP | 2,307 | 12,000 | 2,307 | |
55. | Dřísy Pokorná Eliška | ME | 2,313 | 2,313 | 2,510 | |
56. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | 2,332 | 12,000 | 2,332 | |
57. | Lužná Roučová Karolína | RA | 2,349 | 2,555 | 2,349 | |
58. | Lhenice Vyskočilová Vendula | TP | 2,373 | 2,373 | 2,543 | |
59. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 2,384 | 12,000 | 2,384 | |
60. | Čeperka Doležalová Adéla | PA | 2,426 | 4,050 | 2,426 | |
61. | Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza | HK | 2,427 | 2,531 | 2,427 | |
62. | Lučany nad Nisou Langová Eliška | JN | 2,428 | 12,000 | 2,428 | |
63. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 2,467 | 2,467 | 2,672 | |
64. | Kvasejovice Mašková Šárka | BN | 2,492 | 3,693 | 2,492 | |
65. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 2,494 | 2,494 | 3,269 | |
66. | Chlumec nad Cidlinou I Zborníková Milada | HK | 2,519 | 2,798 | 2,519 | |
67. | Bozkov Kunceová Bára | SM | 2,560 | 2,919 | 2,560 | |
68. | Střezimíř Šimková Kamila | BN | 2,565 | 12,000 | 2,565 | |
69. | Vědomice Šidláková Zuzana | LT | 2,574 | 2,574 | 2,605 | |
70. | Frýdlant Kančiová Tereza | LI | 2,577 | 12,000 | 2,577 | |
71. | Všetaty Hadrbolcová Jana | ME | 2,580 | 2,642 | 2,580 | |
72. | Střezimíř Gazdová Alice | BN | 2,590 | 12,000 | 2,590 | |
73. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 2,682 | 12,000 | 2,682 | |
74. | Byšice Krajčová Lucie | ME | 2,695 | 2,863 | 2,695 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 2,734 | 2,734 | 2,764 | |
76. | Nová Ves u Bakova Kubátová Denisa | MB | 2,746 | 2,746 | 12,000 | |
77. | Štěpánov Vtípilová Karolína | OL | 2,749 | 2,749 | 2,811 | |
78. | Lučany nad Nisou Štrynclová Anna | JN | 2,847 | 3,206 | 2,847 | |
79. | Dalešice Psotiaková Natali | JN | 2,866 | 2,866 | 2,872 | |
80. | Horní Hradiště Goluchová Karolina | PS | 2,896 | 12,000 | 2,896 | |
81. | Odolenovice Malátová Michaela | JN | 2,941 | 3,784 | 2,941 | |
82. | Kostomlátky Krpatová Barbora | NB | 2,961 | 3,462 | 2,961 | |
83. | Odolenovice Jirošová Leontýna | JN | 3,102 | 12,000 | 3,102 | |
84. | Střezimíř Fürová Kristýna | BN | 3,129 | 3,194 | 3,129 | |
85. | Břehy Hatašová Karolína | MB | 3,137 | 3,469 | 3,137 | |
86. | Předlánce Čejková Darina | LI | 3,179 | 12,000 | 3,179 | |
87. | Komárovice Maryšková Nikola | VS | 3,322 | 3,322 | 3,776 | |
88. | Bukovina u Čisté Ježková Karolína | SM | 3,383 | 3,383 | 12,000 | |
89. | Malé Hoštice Klingerová Sabina | OP | 3,407 | 3,961 | 3,407 | |
90. | Bratříkov Šírková Anežka | JN | 3,629 | 3,629 | 12,000 | |
91. | Předlánce Vrabcová Nela | LI | 3,648 | 12,000 | 3,648 | |
92. | Předlánce Čejková Veronika | LI | 3,681 | 12,000 | 3,681 | |
93. | Bratříkov Štěpánová Bára | JN | 3,915 | 3,915 | 12,000 | |
94. | Smržovka Engelová Lucie | JN | 4,928 | 4,928 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře