Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 24. 03. 2019 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánkovice PISTORIUS Jan | OP | 1,452 | 1,484 | 1,452 | |
2. | Uhlířské Janovice BÍLEK Pavel | KH | 1,454 | 1,454 | 1,591 | |
3. | Dolní Životice LOSERT Matouš | OP | 1,465 | 1,614 | 1,465 | |
4. | Komárovice BENDA Jan | VS | 1,473 | 1,537 | 1,473 | |
5. | Letkov VOŘÍŠEK Tadeáš | PJ | 1,474 | 12,000 | 1,474 | |
6. | Bobrovníky GUŘAN Šimon | OP | 1,484 | 1,484 | 1,777 | |
7. | Lužná ULLRICH Radek | RA | 1,491 | 2,091 | 1,491 | |
8. | Zibohlavy VANĚK Jaroslav | KO | 1,495 | 1,495 | 1,498 | |
9. | Uhlířské Janovice MAŠEK Matěj | KH | 1,510 | 1,560 | 1,510 | |
10. | Skuteč PEŠEK Tomáš | CR | 1,519 | 1,578 | 1,519 | |
11. | Hněvošice PUSTELNÍK Jakub | OP | 1,528 | 1,528 | 1,629 | |
12. | Výčapy SVOBODA Mikuláš | TR | 1,545 | 1,545 | 1,545 | |
13. | Hrdlořezy HOFMANN David | MB | 1,552 | 12,000 | 1,552 | |
14. | Vědomice JINDRÁK Michal | LT | 1,566 | 1,566 | 12,000 | |
15. | Skuteč VOBEJDA Marek | CR | 1,569 | 1,744 | 1,569 | |
16. | Střezimíř ŠIMEK Jaroslav | BN | 1,583 | 1,700 | 1,583 | |
17. | Nová Ves BOGUS Martin | OV | 1,589 | 1,603 | 1,589 | |
18. | Uhlířské Janovice ADÁMEK Tomáš | KH | 1,596 | 1,596 | 1,602 | |
19. | Slatina PETR Adam | NJ | 1,597 | 12,000 | 1,597 | |
20. | Dolní Životice NĚMEC Jiří | OP | 1,599 | 1,866 | 1,599 | |
21. | Chlumec nad Cidlinou I VOLEJNÍK Ondřej | HK | 1,601 | 1,601 | 1,758 | |
22. | Tuhaň KLAPKA Ondřej | ME | 1,606 | 1,606 | 12,000 | |
23. | Bludov MATĚJČEK Lukáš | SU | 1,617 | 1,828 | 1,617 | |
24. | Dobroslavice TOMÁNEK Matyáš | OP | 1,623 | 1,623 | 1,749 | |
25. | Rychlov PROKEŠ Vojtěch | KM | 1,628 | 1,663 | 1,628 | |
26. | Seč BENEŠ Jan | CR | 1,631 | 1,631 | 1,816 | |
27. | Seč SECKÝ Daniel | CR | 1,638 | 12,000 | 1,638 | |
28. | Písková Lhota STÝBLO Radim | NB | 1,638 | 1,638 | 12,000 | |
29. | Dolní Měcholupy PČOLINSKÝ Juraj | AB | 1,643 | 1,710 | 1,643 | |
30. | Staré Heřminovy MONSPORT Josef | BR | 1,651 | 2,160 | 1,651 | |
31. | Trusovice SIEGEL Filip | SY | 1,651 | 1,706 | 1,651 | |
32. | Lužná NĚMEC Petr | RA | 1,658 | 1,658 | 1,773 | |
33. | Chlumec nad Cidlinou I SVATOŇ Jan | HK | 1,660 | 1,709 | 1,660 | |
34. | Nová Ves MARTUŠ Michal | OV | 1,671 | 2,296 | 1,671 | |
35. | Tvarožná BARTOŠ Lukáš | BO | 1,676 | 1,676 | 12,000 | |
36. | Dolní Měcholupy TLÁSKAL Patrik | AB | 1,689 | 2,222 | 1,689 | |
37. | Zibohlavy GONDEK Matěj | KO | 1,692 | 1,692 | 1,703 | |
38. | Cholupice BUREŠ Jakub | AB | 1,695 | 1,695 | 1,836 | |
39. | Zibohlavy BENEŠ Petr | KO | 1,701 | 1,701 | 1,834 | |
40. | Letkov SNIEGOŇ Jan | PJ | 1,708 | 12,000 | 1,708 | |
41. | Uhlířské Janovice PROCHÁZKA Stanislav | KH | 1,711 | 1,740 | 1,711 | |
42. | Chlumec nad Cidlinou I KOČKA Jindřich | HK | 1,712 | 12,000 | 1,712 | |
43. | Trusovice AMBROZ Jaroslav | SY | 1,714 | 1,714 | 1,735 | |
44. | Skryje ŠNOBL Antonín | ZR | 1,714 | 1,735 | 1,714 | |
45. | Dolní Životice JASOŇEK Antonín | OP | 1,718 | 1,718 | 1,816 | |
46. | Ovčáry HOFIERKA Jakub | KO | 1,731 | 1,836 | 1,731 | |
47. | Raškovice VYKOUKAL Albert | FM | 1,734 | 1,846 | 1,734 | |
48. | Skryje BATAL Lukáš | ZR | 1,739 | 1,801 | 1,739 | |
49. | Ovčáry HOFIERKA Matěj | KO | 1,741 | 1,741 | 1,754 | |
50. | Zibohlavy KORUŠKA Jan | KO | 1,752 | 1,876 | 1,752 | |
51. | Výčapy VAŠEK Vojta | TR | 1,756 | 1,756 | 1,798 | |
52. | Dolní Životice HARAZÍN Aleš | OP | 1,766 | 12,000 | 1,766 | |
53. | Lužná NOSÁL Matyáš | RA | 1,767 | 1,830 | 1,767 | |
54. | Zádveřice KAROLA Josef | ZL | 1,777 | 1,890 | 1,777 | |
55. | Lužná KOLBEK Ondřej | RA | 1,785 | 1,823 | 1,785 | |
56. | Bludov FABIÁNEK Matěj | SU | 1,788 | 1,914 | 1,788 | |
57. | Štěpánkovice TOMÍČEK Michal | OP | 1,789 | 1,900 | 1,789 | |
58. | Střezimíř KOHOUT Vojtěch | BN | 1,794 | 2,102 | 1,794 | |
59. | Zádveřice HURTA Jiří | ZL | 1,798 | 1,798 | 2,575 | |
60. | Chlumec nad Cidlinou I LIEBICH Adam | HK | 1,804 | 1,804 | 2,251 | |
61. | Tuhaň MLÁDEK Lukáš | ME | 1,813 | 1,813 | 12,000 | |
62. | Zibohlavy VELIKÝ Jan | KO | 1,845 | 1,925 | 1,845 | |
63. | Trusovice KOUTNÝ Jan | SY | 1,857 | 1,857 | 1,991 | |
64. | Letňany KOMÁČKA Filip | AB | 1,867 | 12,000 | 1,867 | |
65. | Kravaře IGNÁC Matouš | OP | 1,869 | 1,869 | 2,189 | |
66. | Chlumec nad Cidlinou I HOLAN Kryštof | HK | 1,869 | 2,245 | 1,869 | |
67. | Střelské Hoštice SLAVÍČEK Jan | ST | 1,881 | 1,881 | 2,020 | |
68. | Nová Ves GREGOŘICA Filip | OV | 1,884 | 1,884 | 2,268 | |
69. | Střezimíř ŠIMEK Roman | BN | 1,906 | 1,906 | 1,990 | |
70. | Dolní Měcholupy TIPTA Matěj | AB | 1,912 | 2,350 | 1,912 | |
71. | Jáchymov KRÝSL Erich | KV | 1,914 | 12,000 | 1,914 | |
72. | Čeperka ŽALOUDEK Šimon | PA | 1,916 | 1,916 | 2,869 | |
73. | Velenka VOLEJNÍK Daniel | NB | 1,931 | 1,931 | 12,000 | |
74. | Zaječov RŮŽIČKA Vojtěch | BE | 1,931 | 2,537 | 1,931 | |
75. | Stará Říše NOVÁK Jakub | JI | 1,934 | 2,218 | 1,934 | |
76. | Lužná LUŽNÝ Vít | RA | 1,935 | 2,062 | 1,935 | |
77. | Kšely DMEJCHAL Josef | KO | 1,940 | 2,122 | 1,940 | |
78. | Bratříkov PFEIFER Tomáš | JN | 1,946 | 1,946 | 1,967 | |
79. | Velenka ČERNÝ Jakub | NB | 1,972 | 1,972 | 5,105 | |
80. | Kravaře HLAVÁČ Vojtěch | OP | 1,981 | 1,981 | 2,370 | |
81. | Štěpánkovice TOMÍČEK František | OP | 1,984 | 2,576 | 1,984 | |
82. | Bludov VOLKMAN Jan | SU | 2,001 | 2,001 | 12,000 | |
83. | Bratříkov ŠILHÁN Ondřej | JN | 2,021 | 2,021 | 12,000 | |
84. | Česká Lípa BAUER David | CL | 2,024 | 2,262 | 2,024 | |
85. | Zibohlavy SVOBODA Matyáš | KO | 2,029 | 2,029 | 2,044 | |
86. | Bludov CIKRYT Patrik | SU | 2,037 | 2,162 | 2,037 | |
87. | Česká Lípa FRYDRYCH Matěj | CL | 2,041 | 2,041 | 2,128 | |
88. | Frýdlant KRUPKA Radim | LI | 2,045 | 2,045 | 2,709 | |
89. | Skryje BARTOŇ Eduard | ZR | 2,047 | 12,000 | 2,047 | |
90. | Trusovice GÖTZ Šimon | SY | 2,057 | 2,057 | 12,000 | |
91. | Skuteč SODOMKA Daniel | CR | 2,061 | 2,061 | 12,000 | |
92. | Písková Lhota KUBENKA Daniel | NB | 2,064 | 2,978 | 2,064 | |
93. | Dalešice LUCKE Jan | JN | 2,065 | 2,065 | 12,000 | |
94. | Bohousová MIHULKA Jiří | UO | 2,081 | 2,081 | 2,459 | |
95. | Dolní Měcholupy VOJTA Štěpán | AB | 2,084 | 2,113 | 2,084 | |
96. | Starý Lískovec Sport RYMEŠ Daniel | BM | 2,101 | 2,302 | 2,101 | |
97. | Cholupice JANEČEK Pavel | AB | 2,106 | 2,106 | 12,000 | |
98. | Štěpánov KUNHART Jan | OL | 2,107 | 2,202 | 2,107 | |
99. | Ovčáry HOVORKA Radek | KO | 2,110 | 2,170 | 2,110 | |
100. | Cholupice VARGA Tomáš | AB | 2,117 | 2,117 | 2,118 | |
101. | Byšice KREJČÍ Václav | ME | 2,155 | 2,285 | 2,155 | |
102. | Frýdlant BERKA Václav | LI | 2,156 | 2,156 | 2,164 | |
103. | Bozkov VÁCLAVÍK Adam | SM | 2,165 | 2,165 | 2,188 | |
104. | Bozkov HUŠEK Jakub | SM | 2,184 | 2,184 | 2,365 | |
105. | Všetaty VIKTORIN Vít | ME | 2,191 | 2,496 | 2,191 | |
106. | Trusovice KOVÁČ Dominik | SY | 2,198 | 2,331 | 2,198 | |
107. | Lužná ROUČ Jakub | RA | 2,202 | 2,357 | 2,202 | |
108. | Frýdlant KNITL Ondřej | LI | 2,228 | 12,000 | 2,228 | |
109. | Frýdlant KOKTA Matěj | LI | 2,242 | 2,242 | 2,297 | |
110. | Starý Lískovec Sport OPLETAL Jan | BM | 2,250 | 2,250 | 2,347 | |
111. | Kosmonosy ČERVENKA Vojtěch | MB | 2,281 | 2,355 | 2,281 | |
112. | Tuhaň SVOBODA Marek | ME | 2,302 | 2,302 | 2,449 | |
113. | Písková Lhota BUCEK Jan | NB | 2,323 | 2,505 | 2,323 | |
114. | Dřísy MALIŠKA Václav | ME | 2,348 | 3,198 | 2,348 | |
115. | Stráž pod Ralskem PEŘINA Tobiáš | CL | 2,352 | 12,000 | 2,352 | |
116. | Kosmonosy KOPČAN Andrej | MB | 2,352 | 2,874 | 2,352 | |
117. | Písková Lhota JAVŮREK Jan | NB | 2,353 | 2,353 | 2,849 | |
118. | Cholupice NEKOVÁŘ Jakub | AB | 2,375 | 2,375 | 2,675 | |
119. | Velenka DOLEŽAL Vojtěch | NB | 2,376 | 2,376 | 2,428 | |
120. | Dolní Měcholupy JANKOVIČ Matěj | AB | 2,381 | 12,000 | 2,381 | |
121. | Chlumec nad Cidlinou I MEJTSKÝ Jakub | HK | 2,403 | 3,638 | 2,403 | |
122. | Byšice PANCHÁRTEK Václav | ME | 2,408 | 2,408 | 2,482 | |
123. | Všetaty SVOBODA Eliáš | ME | 2,409 | 2,409 | 2,610 | |
124. | Kosmonosy VOLF Zdeněk | MB | 2,428 | 2,428 | 2,981 | |
125. | Byšice KERN Jiří | ME | 2,429 | 2,926 | 2,429 | |
126. | Jáchymov BOUDNÝ David | KV | 2,454 | 12,000 | 2,454 | |
127. | Český Dub I ŠVARC Jan | LI | 2,496 | 12,000 | 2,496 | |
128. | Jáchymov BURKA Petr | KV | 2,506 | 2,506 | 12,000 | |
129. | Letňany KOMÁČKA Tomáš | AB | 2,561 | 2,696 | 2,561 | |
130. | Byšice CINNER Jakub | ME | 2,568 | 12,000 | 2,568 | |
131. | Všetaty RAJSKÝ Stanislav | ME | 2,568 | 2,568 | 12,000 | |
132. | Všetaty ČERNÝ Václav | ME | 2,598 | 2,598 | 3,225 | |
133. | Kosmonosy NOVÁK Vojta | MB | 2,613 | 3,230 | 2,613 | |
134. | Kravaře PETEREK Maxim | OP | 2,624 | 2,922 | 2,624 | |
135. | Kosmonosy PETŘÍČEK Václav | MB | 2,650 | 3,654 | 2,650 | |
136. | Písková Lhota MEIŠNER Jakub | NB | 2,674 | 2,674 | 12,000 | |
137. | Rychnov u Jablonce nad Nisou TROJÁK Vojtěch | JN | 2,688 | 12,000 | 2,688 | |
138. | Chrastava HOVAD Ondřej | LI | 2,808 | 3,073 | 2,808 | |
139. | Velenka ČERNÝ David | NB | 2,849 | 2,849 | 12,000 | |
140. | Frýdlant PAŽOUT Petr | LI | 2,861 | 12,000 | 2,861 | |
141. | Chlumec nad Cidlinou I MEJTSKÝ Tadeáš | HK | 2,910 | 2,910 | 12,000 | |
142. | Kostelec nad Černými Lesy BORNHORST Petr | KO | 2,921 | 2,921 | 3,235 | |
143. | Rychnov u Jablonce nad Nisou PAŽOUT Matěj | JN | 2,947 | 2,947 | 3,808 | |
144. | Chrastava ČÁLEK Zdeněk Petr | LI | 2,979 | 3,224 | 2,979 | |
145. | - MÍŠEK Mattias Cholupnice | - | 3,338 | 3,486 | 3,338 | |
146. | Hrdlořezy FAIT Daniel | MB | 3,363 | 3,873 | 3,363 | |
147. | Dolní Bečva MANA Filip | VS | 3,376 | 4,076 | 3,376 | |
148. | Bratříkov HORVÁT Daniel | JN | 3,393 | 3,405 | 3,393 | |
149. | Rychnov u Jablonce nad Nisou PIVRNEC Lukáš | JN | 3,824 | 3,824 | 4,001 | |
150. | Kosmonosy KULICH Štěpán | MB | 4,251 | 4,251 | 12,000 | |
151. | Rychnov u Jablonce nad Nisou NOSEK Dominik | JN | 4,764 | 4,764 | 12,000 | |
152. | Cholupice DUS Nicolas Patrick | AB | 6,412 | 7,003 | 6,412 | |
153. | Vědomice HODEK Daniel | LT | 6,423 | 12,000 | 6,423 | |
154. | Cholupice KOMÍNEK Michal | AB | 10,823 | 12,000 | 10,823 | |
155. | Chrastava HOVAD Josef | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
156. | Karlinky ŠEVČÍK Vítek | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
157. | Střezimíř PRUCEK Matěj | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
158. | - ŠŤASTNÝ Dominik Praha-Cholupice | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
159. | Rychnov u Jablonce nad Nisou VADLEJCH Radim | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
160. | Lučany nad Nisou ENGEL Tomáš | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov ŠUSTKOVÁ Denisa | SU | 1,434 | 1,478 | 1,434 | |
2. | Vědomice HODKOVÁ Denisa | LT | 1,505 | 1,505 | 1,551 | |
3. | Kojetice PEKÁRKOVÁ Klára | TR | 1,516 | 1,601 | 1,516 | |
4. | Štěpánov FIKEJZLOVÁ Andrea | OL | 1,522 | 1,522 | 1,619 | |
5. | Křížkový Újezdec KARPIELOVÁ Anna | PH | 1,523 | 1,523 | 1,726 | |
6. | Bludov KULHAJOVÁ Liliana | SU | 1,526 | 1,665 | 1,526 | |
7. | Skuteč SLEZÁKOVÁ Nela | CR | 1,533 | 1,533 | 2,768 | |
8. | Ruda MAŠKOVÁ Marika | ZR | 1,552 | 1,966 | 1,552 | |
9. | Staré Heřminovy MOLNÁROVÁ Gita | BR | 1,579 | 1,579 | 1,598 | |
10. | Skuteč ZAVORALOVÁ Aneta | CR | 1,589 | 1,589 | 1,672 | |
11. | - ADAMCOVÁ Barbora Hutisko-Solanec | - | 1,591 | 1,706 | 1,591 | |
12. | Svinov MAZZOLINI Petra | OV | 1,601 | 1,601 | 1,608 | |
13. | Třebovice KRÁLOVÁ Valérie | OV | 1,602 | 2,217 | 1,602 | |
14. | Zádveřice HURTOVÁ Natálie | ZL | 1,603 | 1,635 | 1,603 | |
15. | Starý Kolín MYKYTYUK Karina | KO | 1,607 | 1,618 | 1,607 | |
16. | Písková Lhota URBANOVÁ Adina | NB | 1,609 | 1,609 | 1,652 | |
17. | Velenka ZEMANOVÁ Sára | NB | 1,645 | 1,645 | 5,900 | |
18. | Nová Ves MATUROVÁ Karolína | OV | 1,669 | 1,805 | 1,669 | |
19. | Heřmanice ŽMOLÍKOVÁ Johanka | OV | 1,681 | 1,681 | 1,774 | |
20. | Starý Kolín PALIČKOVÁ Rozálie | KO | 1,682 | 1,682 | 1,707 | |
21. | Lužná ROUČOVÁ Karolína | RA | 1,690 | 2,229 | 1,690 | |
22. | Řídeč ŽOUŽELKOVÁ Adéla | OL | 1,691 | 1,691 | 1,720 | |
23. | Velenka JANDOVÁ Klára | NB | 1,691 | 1,850 | 1,691 | |
24. | Třebovice PROKOPOVÁ Barbora | OV | 1,692 | 1,692 | 1,779 | |
25. | Starý Kolín TYŠEROVÁ Sofie | KO | 1,693 | 2,076 | 1,693 | |
26. | Čeperka KOŽENÁ Aneta | PA | 1,700 | 1,858 | 1,700 | |
27. | Dobroslavice STAVINOHOVÁ Bára | OP | 1,702 | 1,708 | 1,702 | |
28. | Skuteč ŠŤASTNÁ Leontýna | CR | 1,702 | 1,702 | 1,747 | |
29. | Byšice MACHÁČKOVÁ Leontýna | ME | 1,708 | 1,708 | 1,755 | |
30. | Heřmanice SERYNOVÁ Gabriela | OV | 1,719 | 1,719 | 1,749 | |
31. | Střezimíř ŠIMKOVÁ Kamila | BN | 1,723 | 1,723 | 1,845 | |
32. | Zibohlavy VEJDĚLKOVÁ Anna | KO | 1,726 | 1,726 | 1,943 | |
33. | Chlumec nad Cidlinou I KVASNIČKOVÁ Kateřina | HK | 1,732 | 1,732 | 2,313 | |
34. | Dolní Životice VOLKMEROVÁ Justýna | OP | 1,734 | 1,786 | 1,734 | |
35. | Starý Kolín KUBEROVÁ Eliška | KO | 1,736 | 1,736 | 1,783 | |
36. | Písková Lhota MARTINOVÁ Barbora | NB | 1,737 | 2,069 | 1,737 | |
37. | Střezimíř FÜROVÁ Kristýna | BN | 1,749 | 1,773 | 1,749 | |
39. | Dolní Bečva SLÁVIKOVÁ Marie | VS | 1,750 | 12,000 | 1,750 | |
40. | Zádveřice ŽAMBOCHOVÁ Magdaléna | ZL | 1,752 | 1,776 | 1,752 | |
41. | Hrobce NOVÁKOVÁ Kateřina | LT | 1,762 | 1,762 | 2,182 | |
42. | Frýdlant RASZKOVÁ Tereza | LI | 1,768 | 1,818 | 1,768 | |
43. | Písková Lhota ŠTEIGLOVÁ Kristýna | NB | 1,774 | 2,281 | 1,774 | |
44. | Štěpánov KUNHARTOVÁ Kristýna | OL | 1,775 | 1,775 | 2,492 | |
45. | Starý Kolín MARTÍNKOVÁ Barbora | KO | 1,775 | 12,000 | 1,775 | |
46. | Vědomice JAVORČÁKOVÁ Melinda | LT | 1,777 | 1,927 | 1,777 | |
47. | Rychlov BAREŠOVÁ Natalie | KM | 1,777 | 1,777 | 12,000 | |
48. | Trusovice MORKESOVÁ Eliška | SY | 1,782 | 1,782 | 1,902 | |
49. | Dolní Životice GRABIÁŠOVÁ Nikola | OP | 1,794 | 2,343 | 1,794 | |
50. | Starý Kolín MUŠÁK Johana | KO | 1,795 | 1,795 | 12,000 | |
51. | Staré Heřminovy SZKANDEROVÁ Kristýna | BR | 1,796 | 1,832 | 1,796 | |
52. | Velenka HUBÁČKOVÁ Julie | NB | 1,802 | 1,802 | 2,051 | |
53. | Nová Ves PLEVOVÁ Barbora | OV | 1,803 | 1,928 | 1,803 | |
54. | Kravaře VEČERKOVÁ Sára | OP | 1,813 | 1,813 | 1,918 | |
55. | Kšely KUČEVOVÁ Veronika | KO | 1,825 | 1,825 | 1,953 | |
56. | Dolní Bečva CHUMCHALOVÁ Tereza | VS | 1,828 | 1,828 | 1,866 | |
57. | Štěpánov SALÁŠKOVÁ Elen | OL | 1,835 | 1,835 | 1,849 | |
58. | Chlumec nad Cidlinou I VESELÁ Nikola | HK | 1,838 | 1,838 | 2,136 | |
59. | Štěpánov VTÍPILOVÁ Karolína | OL | 1,853 | 1,853 | 1,856 | |
60. | Písková Lhota FOLBRECHTOVÁ Tereza | NB | 1,862 | 1,862 | 12,000 | |
61. | Morkovice DOBIÁŠOVÁ Tereza | KM | 1,868 | 12,000 | 1,868 | |
62. | Starý Lískovec Sport KOCMANOVÁ Natálka | BM | 1,878 | 1,878 | 1,903 | |
63. | Tuhaň JAROŠOVÁ Jana | ME | 1,894 | 1,894 | 2,089 | |
64. | Velenka KLOFANDOVÁ Karolína | NB | 1,912 | 1,912 | 12,000 | |
65. | Všetaty TOMANOVÁ Veronika | ME | 1,944 | 1,944 | 3,899 | |
66. | Zádveřice KRATINOVÁ Aneta | ZL | 1,947 | 2,126 | 1,947 | |
67. | Hrobce NITSCHOVÁ Eliška | LT | 1,947 | 12,000 | 1,947 | |
68. | Štěpánov SALÁŠKOVÁ Kateřina | OL | 1,964 | 2,097 | 1,964 | |
69. | Nová Ves VYDRŽELOVÁ Beata | OV | 1,967 | 1,967 | 2,161 | |
70. | Dolní Bečva ŠPANIHELOVÁ Vanesa | VS | 1,969 | 2,074 | 1,969 | |
71. | Kostelec nad Černými Lesy FOUSKOVÁ Alexandra | KO | 1,983 | 2,288 | 1,983 | |
72. | Morkovice VLČKOVÁ Gabriela | KM | 2,010 | 2,010 | 2,207 | |
73. | Řídeč ŽOUŽELKOVÁ Jitka | OL | 2,021 | 2,021 | 2,642 | |
74. | Frýdlant KUKALOVÁ Karolína | LI | 2,035 | 2,035 | 2,554 | |
75. | Trusovice JURAČKOVÁ Vanessa | SY | 2,036 | 2,850 | 2,036 | |
76. | Štěpánov NOVÁČKOVÁ Veronika | OL | 2,038 | 2,182 | 2,038 | |
77. | Dřísy KREJZAROVÁ Tereza | ME | 2,040 | 2,465 | 2,040 | |
78. | Chlumec nad Cidlinou I VOSÁHLOVÁ Kristýna | HK | 2,049 | 2,049 | 12,000 | |
79. | Velenka ŠIMONOVÁ Sofie | NB | 2,058 | 6,322 | 2,058 | |
80. | Dolní Měcholupy CARDOVÁ Anna | AB | 2,075 | 2,075 | 12,000 | |
81. | Hrdlořezy HANUSOVÁ Michaela | MB | 2,079 | 12,000 | 2,079 | |
82. | Stráž pod Ralskem SVOBODOVÁ Sára | CL | 2,100 | 2,292 | 2,100 | |
83. | Byšice BENEŠOVÁ Kateřina | ME | 2,107 | 2,261 | 2,107 | |
84. | Starý Kolín HORÁKOVÁ Karolína | KO | 2,111 | 12,000 | 2,111 | |
85. | Zibohlavy POSPÍŠILOVÁ Tereza | KO | 2,127 | 2,127 | 2,291 | |
86. | Písková Lhota ŠAFRÁNKOVÁ Andrea | NB | 2,131 | 2,237 | 2,131 | |
87. | Štěpánov KREJČÍ Aneta | OL | 2,147 | 2,436 | 2,147 | |
88. | Bludov ŠVÉDOVÁ Veronika | SU | 2,151 | 2,151 | 12,000 | |
89. | Kravaře PETERKOVA Laura | OP | 2,160 | 2,681 | 2,160 | |
90. | Heřmanice JAKOBOVSKÁ Tereza | OV | 2,163 | 2,200 | 2,163 | |
91. | Stará Říše FEJKOVÁ Rozálie | JI | 2,166 | 2,166 | 2,172 | |
92. | - SPÁLENSKÁ Anna Seč | - | 2,176 | 2,838 | 2,176 | |
93. | Bratříkov CHLUMOVÁ Nikola | JN | 2,184 | 2,375 | 2,184 | |
94. | Střelské Hoštice KROPÁČKOVÁ Lenka | ST | 2,184 | 2,272 | 2,184 | |
95. | Hrdlořezy HORYNOVÁ Eliška | MB | 2,185 | 3,297 | 2,185 | |
96. | Střelské Hoštice VOTAVOVÁ Hedvika | ST | 2,187 | 3,775 | 2,187 | |
97. | Chlumec nad Cidlinou I HEDVIČÁKOVÁ Eliška | HK | 2,188 | 12,000 | 2,188 | |
98. | Jáchymov PETEŘÍKOVÁ Magdalena | KV | 2,229 | 2,229 | 3,637 | |
99. | Skryje ŠNOBLOVÁ Tereza | ZR | 2,232 | 2,232 | 2,257 | |
100. | Písková Lhota ŠAFRÁNKOVÁ Tereza | NB | 2,236 | 2,516 | 2,236 | |
101. | Lučany nad Nisou ENGELOVÁ Lucie | JN | 2,249 | 2,249 | 2,594 | |
102. | Rožmitál pod Třemšínem VONDRUŠKOVÁ Petra | PB | 2,260 | 2,685 | 2,260 | |
103. | Starý Kolín MELENOVÁ Sára | KO | 2,263 | 2,265 | 2,263 | |
104. | Tuhaň KRAUTSCHNEIDEROVÁ Karolína | ME | 2,292 | 12,000 | 2,292 | |
105. | Karlinky DÝCKOVÁ Tereza | LI | 2,302 | 3,603 | 2,302 | |
106. | Karlinky SKRUŽNÁ Tereza | LI | 2,308 | 2,329 | 2,308 | |
107. | Chlumec nad Cidlinou I KOČKOVÁ Julie | HK | 2,313 | 2,355 | 2,313 | |
108. | Střezimíř ZEMANOVÁ Veronika | BN | 2,314 | 2,486 | 2,314 | |
109. | Kostelec nad Černými Lesy ŽYLOVÁ Patricie | KO | 2,321 | 2,321 | 2,783 | |
110. | Dolní Měcholupy KAŠPÁRKOVÁ Eliška | AB | 2,331 | 2,331 | 2,387 | |
111. | Střezimíř BRÁZDOVÁ Sofie | BN | 2,349 | 2,556 | 2,349 | |
112. | Kostelec nad Černými Lesy LINDÁKOVÁ Petra | KO | 2,367 | 2,367 | 2,426 | |
113. | Dalešice HANYKOVÁ Natálie | JN | 2,375 | 2,375 | 2,503 | |
114. | Všetaty ČERNÁ Daniela | ME | 2,382 | 2,382 | 2,644 | |
115. | Kosmonosy JIŘIŠTOVÁ Zuzana | MB | 2,393 | 2,393 | 2,416 | |
116. | Karlinky KOUDELKOVÁ Petra | LI | 2,395 | 2,395 | 12,000 | |
117. | Stráž pod Ralskem PEŇAZOVÁ Natálie | CL | 2,406 | - | 2,406 | |
118. | Byšice KALIVODOVÁ Anežka | ME | 2,423 | 2,712 | 2,423 | |
119. | Dolní Životice RÁDKOVÁ Viktorie | OP | 2,439 | 2,439 | 3,144 | |
120. | Tuhaň HOMUTOVÁ Sabina | ME | 2,451 | 4,454 | 2,451 | |
121. | Stráž pod Ralskem ČECHOVÁ Adéla | CL | 2,488 | 2,638 | 2,488 | |
122. | Všetaty SEDLÁČKOVÁ Adéla | ME | 2,505 | 12,000 | 2,505 | |
123. | Kšely DMEJCHALOVA Nela | KO | 2,531 | 2,581 | 2,531 | |
124. | Skryje VAŇKOVÁ Nela | ZR | 2,562 | 2,566 | 2,562 | |
125. | Velenka ŠIMONOVÁ Amálie | NB | 2,619 | 2,619 | 12,000 | |
126. | Kravaře RYBKOVÁ Tereza | OP | 2,622 | 2,622 | 3,344 | |
127. | Heřmanice ZACHODILOVÁ Zuzana | OV | 2,625 | 2,625 | 4,169 | |
128. | Bratříkov MEISNEROVÁ Natálie | JN | 2,690 | 3,076 | 2,690 | |
129. | Bratříkov POVOLNÁ Petra | JN | 2,713 | 2,713 | 2,933 | |
130. | Jáchymov BERANOVÁ Natálie | KV | 2,861 | 2,861 | 12,000 | |
131. | Jáchymov MIKULÁŠKOVÁ Johana | KV | 2,879 | 2,879 | 12,000 | |
132. | Rožmitál pod Třemšínem JANEČKOVÁ Kateřina | PB | 3,059 | 3,725 | 3,059 | |
133. | Rožmitál pod Třemšínem ŠOURKOVÁ Karolína | PB | 3,063 | 3,063 | 12,000 | |
134. | Rychnov u Jablonce nad Nisou PAPAY Barbora | JN | 3,072 | 3,224 | 3,072 | |
135. | Heřmanice ŽMOLÍKOVÁ Ema | OV | 3,082 | 3,082 | 3,146 | |
136. | Hrdlořezy MARŠÁLKOVÁ Eliška | MB | 3,218 | 3,218 | 3,297 | |
137. | Hrdlořezy KARDOŠOVÁ Ester | MB | 3,221 | 3,221 | 4,717 | |
138. | Kšely LANCINGEROVA Katerina | KO | 3,222 | 3,367 | 3,222 | |
139. | Frýdlant ČEČATKOVÁ Ladislava | LI | 3,298 | 3,298 | 3,647 | |
140. | Hrdlořezy BAČINOVÁ Lucie | MB | 3,341 | 3,341 | 6,512 | |
141. | Bratříkov MATELEHA Veronika | JN | 3,521 | 3,521 | 12,000 | |
142. | Rožmitál pod Třemšínem KORECKÁ Karolína | PB | 3,654 | 12,000 | 3,654 | |
143. | Cholupice KOSTKOVÁ Barbora | AB | 4,199 | 5,829 | 4,199 | |
144. | Starý Lískovec Sport RYMEŠOVÁ Ellen | BM | 4,276 | 4,276 | 12,000 | |
145. | Střelské Hoštice KOUDELKOVÁ Karolína | ST | 4,546 | 4,546 | 12,000 | |
146. | Dolní Bečva SKALÍKOVÁ Sára | VS | 4,705 | 12,000 | 4,705 | |
147. | Kosmonosy PETŘÍČKOVÁ Marie | MB | 5,365 | 12,000 | 5,365 | |
148. | Starý Kolín KRATOCHVÍLOVÁ Anežka | KO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
149. | Velenka KŘIVSKÁ Barbora | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
150. | Střezimíř ŠIMÁKOVÁ Markéta | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
151. | Velenka HUBÁČKOVÁ Viktorie | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře