Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 23. 03. 2019 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč KÁBELE Matěj | CR | 1,166 | 12,000 | 1,166 | |
2. | Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Tomáš | HK | 1,176 | 1,196 | 1,176 | |
3. | Skuteč FLÉGR Lukáš | CR | 1,183 | 1,183 | 2,212 | |
4. | Vědomice SAZEČEK Zdeněk | LT | 1,230 | 1,404 | 1,230 | |
5. | Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Michal | HK | 1,237 | 1,246 | 1,237 | |
6. | Střezimíř KNOTEK Tomáš | BN | 1,238 | 1,238 | 1,403 | |
7. | Býškovice MIKULÍK Jakub | PR | 1,250 | 1,250 | 12,000 | |
8. | Dobroslavice LIŠANÍK Ondřej | OP | 1,269 | 1,269 | 1,276 | |
9. | Kyjovice NĚMEC Filip | OP | 1,278 | 1,278 | 12,000 | |
10. | Dolní Měcholupy KRONOVETR Matyáš | AB | 1,283 | 1,283 | 1,461 | |
11. | Bludov SOURAL Patrik | SU | 1,287 | 1,287 | 1,511 | |
11. | Kojetice ŘEHŮŘEK Jakub | TR | 1,287 | 1,311 | 1,287 | |
13. | Lučany nad Nisou ŠRUMA Matěj | JN | 1,297 | 1,297 | 1,332 | |
14. | Skryje MIKUŠÍK Matouš | ZR | 1,301 | 1,352 | 1,301 | |
15. | Lhenice VLČEK Jan | TP | 1,307 | 1,307 | 12,000 | |
16. | Bystřice nad Úhlavou ŠOTA Marek | KT | 1,312 | 1,446 | 1,312 | |
17. | Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš | BR | 1,315 | 1,315 | 1,549 | |
18. | Kojetice ŘEHŮŘEK Vojtěch | TR | 1,323 | 1,718 | 1,323 | |
19. | Uhlířské Janovice TRNKA Vlastimil | KH | 1,326 | 1,363 | 1,326 | |
20. | Horní Bělá KAPR Matěj | PS | 1,338 | 1,338 | 1,431 | |
21. | Třebovice STOLAŘ Lukáš | OV | 1,342 | 1,580 | 1,342 | |
22. | Letkov DRNEK David | PJ | 1,347 | 1,347 | 1,637 | |
23. | Oznice TRUSINA Václav | VS | 1,362 | 12,000 | 1,362 | |
24. | Skuteč VEVERKA Jan | CR | 1,364 | 1,364 | 12,000 | |
25. | Všetaty TOMAN Vojtěch | ME | 1,365 | 1,365 | 1,929 | |
26. | Střelské Hoštice REJŽEK Roman | ST | 1,369 | 1,369 | 1,456 | |
27. | Dolní Měcholupy POPSIMOV Michal | AB | 1,370 | 1,370 | 12,000 | |
28. | Čeperka FORMÁNEK Roman | PA | 1,385 | 1,385 | 1,394 | |
29. | Střezimíř NOVÁČEK Jan | BN | 1,386 | 1,468 | 1,386 | |
30. | Stará Říše SVAČINA Marek | JI | 1,390 | 1,436 | 1,390 | |
31. | Písková Lhota STÝBLO Jakub | NB | 1,391 | 1,431 | 1,391 | |
32. | Hněvošice PUSTELNÍK Petr | OP | 1,403 | 1,501 | 1,403 | |
33. | Výčapy SVOBODA Tomáš | TR | 1,404 | 1,422 | 1,404 | |
34. | Chlumec nad Cidlinou I HOLAN Ondřej | HK | 1,408 | 1,408 | 1,461 | |
34. | Krouna ŠVANDA Ondřej | CR | 1,408 | 1,441 | 1,408 | |
36. | Jabloňov PETRUCHA Daniel | ZR | 1,409 | 1,409 | 1,478 | |
37. | Skuteč KÁBELE Ondřej | CR | 1,414 | 1,786 | 1,414 | |
37. | Písnice KULHÁNEK Ondřej | AB | 1,414 | 1,478 | 1,414 | |
39. | Hrdlořezy ŠTĚPÁNEK Ladislav | MB | 1,419 | 1,419 | 1,461 | |
40. | Staré Heřminovy MIKŠÍK Erik | BR | 1,421 | 1,421 | 1,465 | |
41. | Staré Heřminovy KAŠÍK Robin | BR | 1,422 | 1,422 | 1,582 | |
42. | Krouna BROULÍK Tomáš | CR | 1,424 | 1,636 | 1,424 | |
43. | Jabloňov STŘECHA Jaroslav | ZR | 1,425 | 1,425 | 1,665 | |
44. | Zličín KOCIÁN Šimon | AB | 1,432 | 1,432 | 1,588 | |
45. | Petrovice ŠEJBA Petr | TR | 1,440 | 1,440 | 12,000 | |
46. | Štěpánkovice TOMÍČEK Jan | OP | 1,450 | 1,450 | 1,573 | |
47. | Bludov MATĚJČEK David | SU | 1,451 | 1,519 | 1,451 | |
48. | Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon | PR | 1,454 | 1,454 | 12,000 | |
49. | Morkovice VYMAZAL Vít | KM | 1,457 | 1,457 | 1,633 | |
50. | Kravaře RYBKA Jakub | OP | 1,462 | 1,462 | 1,649 | |
51. | Písková Lhota ŠTEIGL Jan | NB | 1,469 | 1,469 | 1,898 | |
52. | Písnice CYLEK Ondřej | AB | 1,470 | 1,470 | 1,493 | |
52. | Český Dub I ŠVARC Jakub | LI | 1,470 | 1,470 | 1,534 | |
54. | Mojžíř URBAN Daniel | UL | 1,477 | 1,599 | 1,477 | |
55. | Výčapy SVOBODA Adam | TR | 1,478 | 1,478 | 12,000 | |
56. | Dolní Měcholupy KOLÁŘ Josef | AB | 1,480 | 1,759 | 1,480 | |
57. | Písnice DVOŘÁK Lukáš | AB | 1,481 | 1,481 | 1,825 | |
58. | Hrobce DOLEJŠÍ Václav | LT | 1,483 | 12,000 | 1,483 | |
59. | Frýdlant RASZKA Roman | LI | 1,488 | 12,000 | 1,488 | |
60. | Česká Lípa UJHELSKÝ Radoslav | CL | 1,490 | 1,490 | 1,559 | |
61. | Zličín BEREZNĚV Matěj | AB | 1,491 | 1,494 | 1,491 | |
61. | Velenka ŠTRYNEK Ondřej | NB | 1,491 | 1,810 | 1,491 | |
63. | Stará Říše TOMEK David | JI | 1,497 | 1,497 | 12,000 | |
64. | Seč ŠULC Martin | CR | 1,500 | 1,500 | 1,516 | |
65. | Čeperka DOLEŽAL Dominik | PA | 1,502 | 12,000 | 1,502 | |
66. | Písnice SCHWARZ Jakub | AB | 1,503 | 1,572 | 1,503 | |
67. | Kobeřice ŠVAN Matěj | OP | 1,504 | 1,504 | 12,000 | |
68. | Dřísy MALIŠKA Jakub | ME | 1,507 | 12,000 | 1,507 | |
69. | Písnice KOUBEK Jakub | AB | 1,508 | 1,624 | 1,508 | |
70. | Choceňské Předměstí KUBÍK Jiří | UO | 1,509 | 1,509 | 1,781 | |
71. | Choustníkovo Hradiště NOHEJL Dominik | TU | 1,510 | 1,803 | 1,510 | |
72. | Krouna BĚLSKÝ Adam | CR | 1,520 | 1,553 | 1,520 | |
72. | Krouna JANKO Lukáš | CR | 1,520 | 1,520 | 1,803 | |
74. | Semily MACH Adam | SM | 1,524 | 1,689 | 1,524 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I ŠAROUN Jakub | HK | 1,527 | 12,000 | 1,527 | |
76. | Kvasejovice VLÁSEK Luboš | BN | 1,529 | 12,000 | 1,529 | |
77. | Choceňské Předměstí ŠIMEK Filip | UO | 1,530 | 1,594 | 1,530 | |
78. | Byšice KREJČÍ František | ME | 1,535 | 1,535 | 1,641 | |
79. | Lhenice PETRLÍK Dominik | TP | 1,536 | 1,617 | 1,536 | |
80. | Semily BÉM Stanislav | SM | 1,537 | 1,537 | 12,000 | |
81. | Čeperka HRUBOŇ Tobias | PA | 1,539 | 1,598 | 1,539 | |
82. | Křešice HUDEC Jan | LT | 1,540 | 1,540 | 2,169 | |
83. | Všetaty LUŇÁK Ondřej | ME | 1,542 | 1,699 | 1,542 | |
84. | Bludov RENDA David | SU | 1,548 | 1,548 | 1,605 | |
85. | Srbice KEJVAL Martin | DO | 1,550 | 1,610 | 1,550 | |
85. | Oznice SKÝPALA Radek | VS | 1,550 | 1,550 | 1,611 | |
87. | Kvasejovice MAŠEK Jaroslav | BN | 1,556 | 1,582 | 1,556 | |
87. | Výčapy RŮŽIČKA Filip | TR | 1,556 | 1,556 | 12,000 | |
89. | Dolní Životice VOLKMER Matyáš | OP | 1,561 | 1,788 | 1,561 | |
90. | Letňany BĚHŮNEK Tomáš | AB | 1,563 | 1,637 | 1,563 | |
91. | Kravaře KUŠNIERIK Daniel | OP | 1,567 | 1,704 | 1,567 | |
92. | Tuhaň KOPECKÝ Václav | ME | 1,568 | 1,568 | 1,892 | |
92. | - STEBEL Václav Těrlicko-Hradiště | - | 1,568 | 1,568 | 12,000 | |
94. | Letňany MELČ Patrik | AB | 1,570 | 1,820 | 1,570 | |
94. | Písková Lhota MEIŠNER Samuel | NB | 1,570 | 1,788 | 1,570 | |
96. | Semily NERAD Tadeáš | SM | 1,576 | 1,576 | 1,748 | |
97. | Roštění ŠKRABALA Jan | KM | 1,585 | 1,677 | 1,585 | |
98. | Stará Říše NOVÁK Matyáš | JI | 1,586 | 1,586 | 1,599 | |
99. | Česká Lípa PROKÝŠEK Ladislav | CL | 1,589 | 1,834 | 1,589 | |
100. | Český Dub I MEDUNA Václav | LI | 1,594 | 1,594 | 12,000 | |
101. | Frýdlant MRÁZ Jan | LI | 1,596 | 2,164 | 1,596 | |
102. | Bludov FABIÁNEK Jakub | SU | 1,602 | 1,602 | 1,643 | |
103. | Štěpánkovice PISTORIUS Ondřej | OP | 1,603 | 1,603 | 12,000 | |
104. | Staré Heřminovy PECHÁČEK Jaroslav | BR | 1,604 | 1,632 | 1,604 | |
105. | Horní Bělá KRAUS Jan | PS | 1,610 | 1,947 | 1,610 | |
106. | Starý Kolín BUCHTÍK Vít | KO | 1,622 | 2,534 | 1,622 | |
107. | Cholupice LEBEDA Robert | AB | 1,623 | 1,629 | 1,623 | |
107. | Machnín, Liberec XXXIII ŠTORK Jakub | LI | 1,623 | 1,722 | 1,623 | |
109. | Dolany MASAŘÍK Štěpán | PT | 1,626 | 1,626 | 1,803 | |
109. | Chrastava MÁLEK Petr | LI | 1,626 | 12,000 | 1,626 | |
111. | Choustníkovo Hradiště ČERMÁK Jakub | TU | 1,627 | 1,627 | 12,000 | |
112. | Hrdlořezy BĚLSKÝ Jan | MB | 1,631 | 1,631 | 1,644 | |
113. | Česká Lípa BENDL Josef | CL | 1,637 | 1,749 | 1,637 | |
114. | Písková Lhota ZRADIČKA Filip | NB | 1,638 | 1,729 | 1,638 | |
114. | Mojžíř NOSEK Jakub | UL | 1,638 | 2,037 | 1,638 | |
116. | Písnice MOHAMED HAFIZ Adam | AB | 1,639 | 1,639 | 12,000 | |
117. | Krouna JANKO Ondřej | CR | 1,644 | 1,807 | 1,644 | |
118. | Střezimíř ŠIMÁK David | BN | 1,645 | 1,645 | 12,000 | |
118. | Zličín ZAPLETAL Pavel | AB | 1,645 | 1,877 | 1,645 | |
120. | Čeperka DOLEŽAL Šimon | PA | 1,648 | 1,739 | 1,648 | |
121. | Chlumec nad Cidlinou I VÁLEK Leoš | HK | 1,650 | 1,650 | 11,596 | |
122. | Seč HOFMAN Miroslav | CR | 1,651 | 1,786 | 1,651 | |
123. | Kunovice GÁBA Pavel | UH | 1,655 | 1,722 | 1,655 | |
123. | Křešice SIBERA Jakub | LT | 1,655 | 1,655 | 1,660 | |
125. | Bohousová DIVÍŠEK Radim | UO | 1,658 | 1,658 | 1,819 | |
125. | Česká Lípa HALUŠKA Matěj | CL | 1,658 | 12,000 | 1,658 | |
127. | Hrdlořezy FAIT Jan | MB | 1,660 | 1,733 | 1,660 | |
128. | Dolní Životice NĚMEC Adam | OP | 1,662 | 1,732 | 1,662 | |
129. | Semily SOUKUP Ondřej | SM | 1,667 | 1,667 | 1,827 | |
130. | Tvarožná TINKA Jakub | BO | 1,669 | 3,276 | 1,669 | |
131. | Kvasejovice ČÁSTKA Vojtěch | BN | 1,670 | 1,687 | 1,670 | |
132. | Střelské Hoštice LEBEDA Jiří | ST | 1,671 | 1,671 | 12,000 | |
133. | Velenka VRÁNA Štěpán | NB | 1,673 | 1,718 | 1,673 | |
134. | Skryje HOŠEK Jan | ZR | 1,675 | 1,675 | 2,147 | |
135. | Tuhaň KLAPKA Matěj | ME | 1,677 | 1,755 | 1,677 | |
135. | Letňany SALVET Michael | AB | 1,677 | 1,677 | 1,750 | |
137. | Lučany nad Nisou BOUDA Antonín | JN | 1,682 | 1,686 | 1,682 | |
138. | Dobroslavice DURLÁK Daniel | OP | 1,683 | 1,683 | 1,778 | |
139. | Štěpánkovice BALARIN Radek | OP | 1,694 | 1,775 | 1,694 | |
140. | Srbice KUBIŠ Ondřej | DO | 1,696 | 1,965 | 1,696 | |
141. | Tvarožná TOMÁNEK Michal | BO | 1,697 | 1,775 | 1,697 | |
142. | Raškovice ŠVRČEK Jozef | FM | 1,700 | 1,700 | 1,724 | |
143. | Tvarožná MOLIŠ Ondřej | BO | 1,702 | 1,889 | 1,702 | |
144. | Býškovice MIKŠÁNEK Tomáš | PR | 1,704 | 2,023 | 1,704 | |
145. | Skryje HOŠEK Václav | ZR | 1,727 | 1,774 | 1,727 | |
146. | Střelské Hoštice KRÁL Karel | ST | 1,730 | 18,547 | 1,730 | |
147. | Dolany BEDNÁŘ Radek | PT | 1,743 | 1,743 | 1,824 | |
148. | Hrdlořezy SHEVCHUK Grigorii | MB | 1,754 | 1,754 | 12,000 | |
149. | Doloplazy ZBOŘIL Martin | OL | 1,761 | 1,761 | 1,851 | |
150. | Horní Růžodol, Liberec VII POVA Jáchym | LI | 1,762 | 1,762 | 2,787 | |
151. | Dolní Životice POLÁK Václav | OP | 1,766 | 1,966 | 1,766 | |
152. | Tuhaň KRAUTSCHNEIDER Patrik | ME | 1,774 | 1,811 | 1,774 | |
153. | Choceňské Předměstí SUSSER Sebastián | UO | 1,777 | 1,777 | 1,853 | |
154. | Ďáblice MALEČEK Eduard | AB | 1,778 | 1,778 | 1,781 | |
155. | Srbice KANTA Ondřej | DO | 1,779 | 1,779 | 12,000 | |
156. | Ďáblice JIRKŮ Viktor | AB | 1,782 | 1,785 | 1,782 | |
157. | Česká Lípa HRUBEŠ Michal | CL | 1,787 | 1,787 | 12,000 | |
158. | Lučany nad Nisou BOUDA Karel | JN | 1,793 | 1,793 | 1,813 | |
159. | Střezimíř OPELKA Filip | BN | 1,813 | 1,813 | 2,438 | |
160. | Srbice SRB Jindřich | DO | 1,817 | 12,000 | 1,817 | |
161. | Štěpánkovice ŠÍMA Cyril | OP | 1,819 | 1,819 | 12,000 | |
162. | Chrastava ŽAMPA Petr | LI | 1,821 | 1,821 | 12,000 | |
163. | Býškovice MALUDA Jan | PR | 1,822 | 2,440 | 1,822 | |
164. | Cholupice NEKOVÁŘ Filip | AB | 1,824 | 1,824 | 1,876 | |
165. | Bozkov SKRBEK Vladimír | SM | 1,856 | 1,856 | 2,114 | |
166. | Choustníkovo Hradiště MEDLÍK František | TU | 1,858 | 1,858 | 1,955 | |
167. | Jáchymov MRHÁLEK Tomáš | KV | 1,889 | 1,889 | 12,000 | |
168. | Kosmonosy PŘÍHODA Miroslav | MB | 1,891 | 2,023 | 1,891 | |
169. | Třebovice PROKOP Ondřej | OV | 1,894 | 12,000 | 1,894 | |
170. | Byšice PIKULA Ondřej | ME | 1,895 | 1,990 | 1,895 | |
171. | Čeperka KUDLÁČEK Jakub | PA | 1,898 | 1,939 | 1,898 | |
172. | Dobroslavice ŠIMÍČEK David | OP | 1,900 | 1,900 | 2,597 | |
173. | Frýdlant RAJSKÝ Jan | LI | 1,912 | 1,912 | 1,957 | |
174. | Výčapy GRUSZKA Jan | TR | 1,921 | 1,921 | 2,336 | |
175. | Cholupice ŠŤASTNÝ Matěj | AB | 1,929 | 1,940 | 1,929 | |
176. | Roštění LAJDA Jakub | KM | 1,952 | 1,952 | 12,000 | |
177. | Bozkov SKRBEK Lukáš | SM | 1,957 | 2,114 | 1,957 | |
178. | - BUDZINSKI Marek Těrlicko-Hradiště | - | 1,961 | 2,233 | 1,961 | |
179. | Štěpánkovice TRNEČKA Tomáš | OP | 1,967 | 1,967 | 2,054 | |
180. | Horní Bělá PERGL Filip | PS | 1,977 | 1,977 | 2,018 | |
181. | Jáchymov FREI Jiří | KV | 1,986 | 12,000 | 1,986 | |
182. | Bohousová KOČAJDA Vojtěch | UO | 1,989 | 2,328 | 1,989 | |
183. | Roštění DUDÍK Pavel | KM | 1,997 | 2,200 | 1,997 | |
184. | Bratříkov PETRÁŠEK Matěj | JN | 2,021 | 2,021 | 2,279 | |
185. | Ďáblice OLIČ Kryštof | AB | 2,025 | 2,025 | 12,000 | |
186. | Kostelec nad Černými Lesy ŽYLA Petr | KO | 2,044 | 2,425 | 2,044 | |
187. | Horní Růžodol, Liberec VII GAMZA Marián | LI | 2,047 | 2,047 | 2,131 | |
188. | Písnice SCHWARZ Jan | AB | 2,051 | 2,051 | 12,000 | |
189. | Nová Ves JANOŠŤÁK František | OV | 2,073 | 2,073 | 2,556 | |
190. | Jáchymov KOVÁŘ Filip | KV | 2,090 | 12,000 | 2,090 | |
191. | Jáchymov DVOŘÁK Dominik | KV | 2,103 | 2,204 | 2,103 | |
192. | Byšice HORA Ondřej | ME | 2,110 | 2,408 | 2,110 | |
193. | Kostelec nad Černými Lesy ŘEŘICHA Marek | KO | 2,114 | 2,114 | 2,115 | |
194. | Dolní Bečva BLINKA Jan | VS | 2,196 | 2,196 | 12,000 | |
195. | Rychnov u Jablonce nad Nisou HANYK Vojtěch | JN | 2,199 | 2,830 | 2,199 | |
196. | Kosmonosy LUTZ Dominik | MB | 2,214 | 2,214 | 2,472 | |
197. | Kunovice MAREČEK Lukáš | UH | 2,217 | 2,414 | 2,217 | |
198. | Jablonecké Paseky SVOBODA Adam | JN | 2,248 | 2,839 | 2,248 | |
199. | Kostelec nad Černými Lesy VOSECKÝ Jan | KO | 2,274 | 2,274 | 2,971 | |
200. | Rychnov u Jablonce nad Nisou MANHART Jakub | JN | 2,402 | 2,488 | 2,402 | |
201. | Cholupice SKŘIVÁNEK Miroslav | AB | 2,436 | 12,000 | 2,436 | |
202. | Jablonecké Paseky TARČÍNSKÝ Daniel | JN | 2,437 | 2,533 | 2,437 | |
203. | Machnín, Liberec XXXIII PETŘÍK Ondřej | LI | 2,549 | 2,582 | 2,549 | |
204. | Machnín, Liberec XXXIII PAPAJ Ondřej | LI | 2,672 | 12,000 | 2,672 | |
205. | Kunovice KRUTÍLEK Jan | UH | 3,420 | 3,420 | 12,000 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza | FM | 1,152 | 1,171 | 1,152 | |
2. | Tuhaň VACULÍKOVÁ Johanka | ME | 1,222 | 1,275 | 1,222 | |
3. | Skuteč NOVOTNÁ Leona | CR | 1,232 | 1,345 | 1,232 | |
3. | Kravaře ADAMCOVÁ Michaela | OP | 1,232 | 1,232 | 1,243 | |
5. | Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára | FM | 1,235 | 12,000 | 1,235 | |
6. | Bludov MATUROVÁ Michaela | SU | 1,247 | 1,632 | 1,247 | |
7. | Výčapy BULOVÁ Nikola | TR | 1,248 | 1,295 | 1,248 | |
8. | Střezimíř BRÁZDOVÁ Linda | BN | 1,250 | 1,274 | 1,250 | |
9. | Bystřice nad Úhlavou BABKOVÁ Iva | KT | 1,263 | 1,263 | 1,368 | |
10. | Bystřice nad Úhlavou HÁJKOVÁ Šárka | KT | 1,271 | 1,271 | 1,370 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou KALNÁ Štěpánka | KT | 1,274 | 1,305 | 1,274 | |
12. | Nová Ves ONDRÁČKOVÁ Julie | OV | 1,275 | 1,303 | 1,275 | |
13. | Skuteč KADLECOVÁ Linda | CR | 1,279 | 1,311 | 1,279 | |
14. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška | TR | 1,281 | 1,283 | 1,281 | |
15. | Komárovice BENDOVÁ Anna | VS | 1,282 | 1,282 | 1,287 | |
16. | Bludov JÍLKOVÁ Vendula | SU | 1,287 | 1,296 | 1,287 | |
16. | Lužná MATUŠKOVÁ Nela | RA | 1,287 | 1,287 | 1,308 | |
18. | Proseč ŠLÉGROVÁ Denisa | HB | 1,289 | 1,412 | 1,289 | |
19. | Trusovice WILDUNGOVÁ Michaela | SY | 1,291 | 12,000 | 1,291 | |
20. | Staré Heřminovy SOBOTÍKOVÁ Tereza | BR | 1,296 | 1,340 | 1,296 | |
20. | Nová Ves ŠUSTOVÁ Nikol | OV | 1,296 | 1,296 | 1,371 | |
22. | Doloplazy ZBOŘILOVÁ Anna | OL | 1,297 | 1,313 | 1,297 | |
23. | Roštění HEJNÍČKOVÁ Petra | KM | 1,298 | 1,325 | 1,298 | |
24. | Nová Ves LEFNEROVÁ Karolína | OV | 1,299 | 2,425 | 1,299 | |
25. | Třeština MATĚJÍČKOVÁ Vendula | SU | 1,316 | 1,316 | 1,327 | |
26. | Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea | UO | 1,317 | 1,317 | 1,403 | |
27. | Staré Heřminovy LEDABYLOVÁ Jana | BR | 1,319 | 1,322 | 1,319 | |
28. | Výčapy STOKLASOVÁ Nikola | TR | 1,328 | 1,328 | 1,416 | |
29. | Krouna CHLUPÁČOVÁ Agáta | CR | 1,335 | 1,335 | 1,347 | |
30. | Petrovice LESÁKOVÁ Eliška | TR | 1,339 | 1,417 | 1,339 | |
31. | Desná II KUSÁ Kateřina | JN | 1,346 | 1,555 | 1,346 | |
32. | Bludov HRABKOVSKÁ Markéta | SU | 1,348 | 1,348 | 12,000 | |
32. | - KALOVÁ Marie Těrlicko-Hradiště | - | 1,348 | 1,373 | 1,348 | |
34. | Tuhaň KUČEROVÁ Beata | ME | 1,349 | 1,400 | 1,349 | |
35. | Starý Kolín BÍŽOVÁ Nela | KO | 1,354 | 1,354 | 2,397 | |
36. | Skuteč ZAVORALOVÁ Karolína | CR | 1,355 | 1,355 | 1,459 | |
37. | Křešice HYŠPLEROVÁ Anna | LT | 1,360 | 1,360 | 2,349 | |
38. | Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana | OP | 1,370 | 1,370 | 1,610 | |
39. | Třeština JURÁSKOVÁ Eliška | SU | 1,372 | 1,622 | 1,372 | |
40. | Morkovice NAVRÁTILOVÁ Natálie | KM | 1,376 | 1,376 | 1,434 | |
40. | Bludov ŽENČÁKOVÁ Lucie | SU | 1,376 | 1,376 | 1,680 | |
40. | Skryje SOUČKOVÁ Michala | ZR | 1,376 | 1,383 | 1,376 | |
43. | Klamoš MATOUŠOVÁ Viktorie | HK | 1,377 | 1,377 | 1,452 | |
44. | Rokytnice v Orlických horách HORÁKOVÁ Alice | RK | 1,380 | 1,380 | 1,390 | |
44. | Tuhaň RYCHTAŘÍKOVÁ Michala | ME | 1,380 | 1,617 | 1,380 | |
46. | Dobroslavice KNÝBLOVÁ Bára | OP | 1,383 | 1,383 | 1,429 | |
47. | Dolní Měcholupy POPSIMOVOVÁ Klára | AB | 1,384 | 1,411 | 1,384 | |
48. | Bludov KULHAJOVÁ Natálie | SU | 1,388 | 1,388 | 1,489 | |
48. | Hrobce MALÁ Kateřina | LT | 1,388 | 1,388 | 1,723 | |
50. | Roštění ŠKRABALOVÁ Veronika | KM | 1,389 | 1,389 | 1,398 | |
51. | Choceňské Předměstí KŘÍŽOVÁ Darina | UO | 1,392 | 1,392 | 1,502 | |
52. | Skuteč JONÁŠOVÁ Andrea | CR | 1,396 | 1,396 | 1,470 | |
52. | Střezimíř ELIÁŠOVÁ Lada | BN | 1,396 | 12,000 | 1,396 | |
54. | Zádveřice SCHOVAJSOVÁ Nikola | ZL | 1,398 | 1,473 | 1,398 | |
55. | Dolní Měcholupy KOLÁŘOVÁ Anna | AB | 1,399 | 1,399 | 1,595 | |
56. | Rokytnice v Orlických horách HANUŠOVÁ Klára | RK | 1,400 | 1,400 | 1,413 | |
57. | Dolní Měcholupy VOJTOVÁ Klára | AB | 1,402 | 1,423 | 1,402 | |
58. | Dobroslavice STAVINOHOVÁ Beáta | OP | 1,405 | 1,405 | 1,657 | |
58. | Bohousová ANDRŠOVÁ Martina | UO | 1,405 | 1,405 | 1,421 | |
60. | Hrobce NAGYOVÁ Blanka | LT | 1,406 | 1,406 | 1,524 | |
61. | Kobeřice KUBNÁ Barbora | OP | 1,415 | 1,455 | 1,415 | |
62. | Heřmanice BURDOVÁ Michaela | OV | 1,422 | 1,422 | 1,481 | |
63. | Proseč POSLUŠNÁ Liliana | HB | 1,423 | 2,170 | 1,423 | |
64. | Skryje BATALOVÁ Andrea | ZR | 1,425 | 1,432 | 1,425 | |
65. | Zaječov BRAUNOVÁ Aneta | BE | 1,426 | 1,641 | 1,426 | |
65. | Dobroslavice FIALOVÁ Tereza | OP | 1,426 | 1,437 | 1,426 | |
65. | Kyjovice KRČMÁŘOVÁ Vanessa | OP | 1,426 | 1,426 | 1,642 | |
68. | Bludov ZAORALOVÁ Eliška | SU | 1,431 | 1,712 | 1,431 | |
69. | Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie | KM | 1,434 | 1,434 | 1,647 | |
70. | Skryje KLEKNEROVÁ Eliška | ZR | 1,435 | 1,632 | 1,435 | |
70. | Zličín FRAŇKOVÁ Kamila | AB | 1,435 | 12,000 | 1,435 | |
72. | Rožmitál pod Třemšínem VLACHOVÁ Karolína | PB | 1,436 | 1,436 | 1,734 | |
73. | Malé Hoštice GRYGARČÍKOVÁ Adéla | OP | 1,437 | 1,437 | 2,303 | |
74. | Hrobce JELÍNKOVÁ Eliška | LT | 1,443 | 1,443 | 1,601 | |
75. | Třeština URBÁŠKOVÁ Klára | SU | 1,445 | 12,000 | 1,445 | |
76. | Kojetice ŘEHŮŘKOVÁ Soňa | TR | 1,448 | 1,454 | 1,448 | |
77. | Kšely MASAŘOVÁ Eliška | KO | 1,449 | 1,478 | 1,449 | |
78. | Uhlířské Janovice TRNKOVÁ Justýna | KH | 1,452 | 1,476 | 1,452 | |
79. | Chrastava MACHATÁ Anna | LI | 1,453 | 1,537 | 1,453 | |
79. | Tuhaň ŠŤASTNÁ Vendula | ME | 1,453 | 1,472 | 1,453 | |
81. | Dobroslavice SCHIMÁNKOVÁ Monika | OP | 1,456 | 1,501 | 1,456 | |
81. | Nechvalice PEŠTOVÁ Rozálie | TP | 1,456 | 1,611 | 1,456 | |
83. | Heřmanice CHYTILOVÁ Adéla | OV | 1,459 | 1,719 | 1,459 | |
83. | Výčapy OŠMEROVÁ Kateřina | TR | 1,459 | 1,459 | 1,473 | |
85. | Dolní Bečva PAVELKOVÁ Hana | VS | 1,461 | 12,000 | 1,461 | |
86. | Nechvalice SKALICKÁ Eliška | TP | 1,462 | 2,361 | 1,462 | |
87. | Bludov HOLINKOVÁ Tereza | SU | 1,463 | 1,491 | 1,463 | |
88. | Lhenice POLÁKOVÁ Adéla | TP | 1,469 | 1,469 | 1,469 | |
89. | Čeperka BUBÁKOVÁ Natálie | PA | 1,473 | 12,000 | 1,473 | |
90. | Dolní Životice PAVELKOVÁ Barbora | OP | 1,475 | 1,511 | 1,475 | |
91. | Choustníkovo Hradiště KLÍMOVÁ Terezie | TU | 1,476 | 1,553 | 1,476 | |
92. | Kšely HANDANAGIĆ Kimi | KO | 1,482 | 1,516 | 1,482 | |
93. | Tuhaň ŽEŽULKOVÁ Vanesa | ME | 1,484 | 1,504 | 1,484 | |
94. | Trojanovice ČERVENKOVÁ Andrea | NJ | 1,486 | 1,486 | 1,566 | |
95. | Střezimíř PAVLÍKOVÁ Aneta | BN | 1,492 | 12,000 | 1,492 | |
96. | Skuteč BUBENÍČKOVÁ Denisa | CR | 1,494 | 12,000 | 1,494 | |
97. | Chlumec nad Cidlinou I MYŠKOVÁ Viktoria | HK | 1,503 | 1,664 | 1,503 | |
98. | Jabloňov PELÁNKOVÁ Vendula | ZR | 1,505 | 1,609 | 1,505 | |
99. | Třebovice KRÁLOVÁ Laura | OV | 1,506 | 12,000 | 1,506 | |
100. | Kosmonosy JELÍNKOVÁ Jana | MB | 1,512 | 1,627 | 1,512 | |
101. | Horní Růžodol, Liberec VII SVAČINKOVÁ Zuzana | LI | 1,513 | 1,617 | 1,513 | |
101. | Písková Lhota GAJDOŠOVÁ Kateřina | NB | 1,513 | 1,513 | 1,521 | |
103. | Čeperka CHUDOMSKÁ Amálie | PA | 1,515 | 1,603 | 1,515 | |
104. | Štěpánov DOLEŽÁLKOVÁ Tereza | OL | 1,516 | 1,516 | 1,520 | |
104. | Hrdlořezy KARDOŠOVÁ Lucie | MB | 1,516 | 1,669 | 1,516 | |
106. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Veronika | TR | 1,519 | 1,602 | 1,519 | |
107. | Dolany KEŇOVÁ Svatava | PT | 1,534 | 1,558 | 1,534 | |
108. | Jabloňov BÁŇOVÁ Zuzana | ZR | 1,541 | 1,541 | 1,604 | |
108. | Morkovice BALÁŽIOVÁ Eliška | KM | 1,541 | 1,541 | 1,660 | |
110. | Trojanovice KŇAZOVIČOVÁ Marika | NJ | 1,542 | 1,549 | 1,542 | |
110. | Choustníkovo Hradiště HILLERMANNOVÁ Nela | TU | 1,542 | 1,572 | 1,542 | |
112. | Bozkov KUNCEOVÁ Petra | SM | 1,545 | 1,545 | 1,552 | |
112. | Chlumec nad Cidlinou I VESELÁ Tereza | HK | 1,545 | 1,592 | 1,545 | |
114. | Heřmanice HOLBERGOVÁ Hana | OV | 1,546 | 1,546 | 12,000 | |
115. | Choustníkovo Hradiště MEDLÍKOVÁ Anna | TU | 1,548 | 12,000 | 1,548 | |
116. | Uhlířské Janovice ADÁMKOVÁ Karolína | KH | 1,549 | 1,549 | 12,000 | |
116. | Heřmanice VIRCOVÁ Vendula | OV | 1,549 | 1,549 | 1,549 | |
116. | Střelské Hoštice PECHLÁTOVÁ Michaela | ST | 1,549 | 1,549 | 1,676 | |
119. | Hrobce JELÍNKOVÁ Zuzana | LT | 1,551 | 1,563 | 1,551 | |
120. | Dolní Životice ULITZKOVÁ Laura | OP | 1,552 | 1,552 | 1,866 | |
121. | Hrdlořezy HANUSOVÁ Gabriela | MB | 1,555 | 1,925 | 1,555 | |
122. | Heřmanice KOCIÁNOVÁ Martina | OV | 1,559 | 1,559 | 1,655 | |
123. | Výčapy STUCHLÍKOVÁ Zuzana | TR | 1,560 | 2,222 | 1,560 | |
124. | Rokytnice v Orlických horách DUŠKOVÁ Eliška | RK | 1,562 | 1,917 | 1,562 | |
125. | Štěpánkovice SCHIEDKOVÁ Jana | OP | 1,565 | 1,592 | 1,565 | |
126. | Kobeřice BRULÍKOVÁ Adéla | OP | 1,566 | 1,566 | 1,635 | |
127. | Lužná LUŽNÁ Elena | RA | 1,569 | 1,569 | 12,000 | |
128. | Byšice KOROUSOVÁ Nela | ME | 1,574 | 2,136 | 1,574 | |
129. | Třeština LAŠTŮVKOVÁ Tereza | SU | 1,575 | 2,164 | 1,575 | |
129. | Bludov DIVIŠOVÁ Michaela | SU | 1,575 | 1,602 | 1,575 | |
131. | Semily TOMÁŠKOVÁ Michaela | SM | 1,576 | 1,576 | 2,588 | |
132. | Písková Lhota BILÁ Adéla | NB | 1,580 | 12,000 | 1,580 | |
133. | Kravaře KŘÍŽOVÁ Šarlota | OP | 1,582 | 1,748 | 1,582 | |
134. | Starý Kolín TYŠEROVÁ Natálie | KO | 1,594 | 12,000 | 1,594 | |
135. | Výčapy DRÁPELOVÁ Sára | TR | 1,598 | 1,598 | 12,000 | |
136. | Tvarožná PEJŘILOVÁ Aneta | BO | 1,599 | 1,599 | 2,125 | |
137. | Semily SKRBKOVÁ Anna | SM | 1,605 | 12,000 | 1,605 | |
138. | Jáchymov JIŘÍKOVÁ Marie | KV | 1,607 | 1,607 | 1,675 | |
139. | Lužná ROUČOVÁ Eliška | RA | 1,609 | 1,727 | 1,609 | |
139. | Jabloňov ČECHMANOVÁ Veronika | ZR | 1,609 | 1,698 | 1,609 | |
141. | Kobeřice TOMÍČKOVÁ Karolína | OP | 1,614 | 1,614 | 1,734 | |
141. | Písková Lhota NOVÁKOVÁ Marcela | NB | 1,614 | 1,614 | 1,677 | |
143. | Bohousová PRACHAŘOVÁ Lucie | UO | 1,616 | 1,616 | 1,922 | |
144. | - GUZIUROVÁ Natálie Těrlicko-Hradiště | - | 1,617 | 1,617 | 1,887 | |
145. | Lužná RÁCOVÁ Karolína | RA | 1,618 | 1,675 | 1,618 | |
146. | Lužná TOTHOVÁ Berenika | RA | 1,619 | 1,649 | 1,619 | |
147. | Střelské Hoštice JANOCHOVÁ Eva | ST | 1,620 | 1,620 | 1,635 | |
148. | Štěpánkovice SLIVKOVÁ Linda | OP | 1,648 | 1,700 | 1,648 | |
149. | Starý Kolín BENEŠOVÁ Sabina | KO | 1,650 | 12,000 | 1,650 | |
150. | Cholupice JANSOVÁ Eliška | AB | 1,651 | 3,279 | 1,651 | |
151. | Choustníkovo Hradiště VTÍPILOVÁ Alice | TU | 1,659 | 12,000 | 1,659 | |
152. | Písnice LASEVIČOVÁ Kristýna | AB | 1,660 | 1,660 | 2,045 | |
153. | Stráž pod Ralskem CAKLOVÁ Tereza | CL | 1,661 | 1,661 | 1,970 | |
154. | Lhenice TUŠINSKÁ Petra | TP | 1,663 | 12,000 | 1,663 | |
155. | Všetaty NEBESKÁ Marie | ME | 1,665 | 1,665 | 1,721 | |
156. | Stará Říše SVAČINOVÁ Lucie | JI | 1,672 | 1,672 | 1,735 | |
157. | Petrovice ŠEJBOVÁ Tereza | TR | 1,679 | 12,000 | 1,679 | |
158. | Nechvalice PEŠTOVÁ Amálie | TP | 1,684 | 1,684 | 12,000 | |
159. | Dalešice PSOTIAKOVÁ Natali | JN | 1,706 | 1,706 | 1,767 | |
160. | Frýdlant KOKTOVÁ Natálie | LI | 1,708 | 2,059 | 1,708 | |
160. | Machnín, Liberec XXXIII HANCOVÁ Nikola | LI | 1,708 | 12,000 | 1,708 | |
162. | Semily CEÉ Tereza | SM | 1,718 | 1,934 | 1,718 | |
163. | Roštění DĚDIČOVÁ Karolína | KM | 1,725 | 1,859 | 1,725 | |
164. | Česká Lípa VÍCHOVÁ Barbora | CL | 1,731 | 1,731 | 1,757 | |
165. | Kunovice GÁBOVÁ Pavlína | UH | 1,737 | 1,737 | 2,243 | |
166. | Malé Hoštice KRAVAROVÁ Veronika | OP | 1,746 | 1,746 | 2,039 | |
167. | Bozkov MARKOVÁ Anna | SM | 1,748 | 1,748 | 1,886 | |
168. | Písnice ČERNÁ Terezie | AB | 1,751 | 1,751 | 12,000 | |
169. | Dobroslavice TOMÁNKOVÁ Michaela | OP | 1,752 | 1,992 | 1,752 | |
170. | Česká Lípa FRYDRYCHOVÁ Julie | CL | 1,756 | 2,525 | 1,756 | |
171. | Frýdlant HIMMELOVÁ Dominika | LI | 1,770 | 1,770 | 2,266 | |
172. | Střezimíř NOVOTNÁ Hana | BN | 1,780 | 1,780 | 1,802 | |
173. | Červený Hrádek HRUBOŠOVÁ Eliska | KO | 1,781 | 12,000 | 1,781 | |
174. | - PAZGYEROVÁ Aneta Těrlicko-Hradiště | - | 1,782 | 2,070 | 1,782 | |
175. | Býškovice MIKŠÁNKOVÁ Nikola | PR | 1,785 | 1,785 | 12,000 | |
176. | Jabloňov SLADKÁ Magdalena | ZR | 1,788 | 1,847 | 1,788 | |
177. | Bratříkov ŠTĚPÁNOVÁ Bára | JN | 1,792 | 3,363 | 1,792 | |
178. | Velenka JANDOVÁ Anna | NB | 1,811 | 2,319 | 1,811 | |
179. | Český Dub I OLŠANSKÁ Kristina | LI | 1,814 | 1,814 | 12,000 | |
180. | Dolní Bečva BABINCOVÁ Pavlína | VS | 1,841 | 1,843 | 1,841 | |
181. | Dolní Bečva MIKUDOVÁ Aneta | VS | 1,848 | 1,848 | 12,000 | |
182. | Bozkov KUNCEOVÁ Bára | SM | 1,849 | 1,900 | 1,849 | |
183. | Heřmanice SUKUPOVÁ Klára | OV | 1,857 | 1,914 | 1,857 | |
184. | Semily ROČÁKOVÁ Stella | SM | 1,869 | 1,919 | 1,869 | |
185. | Jabloňov OTIEPKOVÁ Karolína | ZR | 1,888 | 12,000 | 1,888 | |
186. | Dřísy TINTĚROVÁ Anna | ME | 1,896 | 1,954 | 1,896 | |
187. | Střezimíř KOFROŇOVÁ Karolína | BN | 1,902 | 1,902 | 1,941 | |
188. | Malé Hoštice KLINGEROVÁ Sabina | OP | 1,926 | 12,000 | 1,926 | |
189. | Roštění FLEISCHMANNOVÁ Klára | KM | 1,936 | 1,936 | 12,000 | |
190. | Dalešice SMOLÍKOVÁ Pavlína | JN | 1,963 | 3,587 | 1,963 | |
190. | Heřmanice OSTŘIŽIKOVÁ Adina | OV | 1,963 | 1,963 | 2,034 | |
192. | Bratříkov ŠÍRKOVÁ Anežka | JN | 1,984 | 1,984 | 2,121 | |
193. | Malé Hoštice SILBEROVÁ Klára | OP | 1,988 | 2,379 | 1,988 | |
194. | Kostelec nad Černými Lesy ŘEŘICHOVÁ Nikol | KO | 1,993 | 3,609 | 1,993 | |
195. | Rychnov u Jablonce nad Nisou PREISLEROVÁ Josefína | JN | 2,023 | 2,023 | 12,000 | |
196. | Lučany nad Nisou ŠTRYNCLOVÁ Anna | JN | 2,028 | 12,000 | 2,028 | |
197. | Machnín, Liberec XXXIII ČIHÁČKOVÁ Gabriela | LI | 2,051 | 12,000 | 2,051 | |
198. | Bratříkov ŠILHANOVÁ Barbora | JN | 2,098 | 2,098 | 12,000 | |
199. | Stráž pod Ralskem ŠLEHOFEROVÁ Rozálie | CL | 2,161 | 2,161 | 2,558 | |
200. | Bystřice nad Úhlavou KORČÍKOVÁ Karolína | KT | 2,163 | 12,000 | 2,163 | |
201. | Kostelec nad Černými Lesy EICHLEROVÁ Kristýna | KO | 2,228 | 2,228 | 2,356 | |
202. | Machnín, Liberec XXXIII NETUŠILOVÁ Anna | LI | 2,245 | 2,621 | 2,245 | |
203. | Česká Lípa BLÁHOVÁ Karolína | CL | 2,246 | 2,246 | 2,272 | |
204. | Horní Růžodol, Liberec VII TOMÁNKOVÁ Viktorie | LI | 2,262 | 2,691 | 2,262 | |
205. | Byšice JAVORSKÁ Dominika | ME | 2,685 | 2,685 | 3,032 | |
206. | Střelské Hoštice CYCOŇOVÁ Petra | ST | 2,706 | 12,000 | 2,706 | |
207. | Skryje SOUČKOVÁ Andrea | ZR | 2,820 | 2,820 | 12,000 | |
208. | Rychnov u Jablonce nad Nisou VADLEJCHOVÁ Ema | JN | 3,199 | 3,199 | 12,000 | |
209. | Tuhaň FABIANOVÁ Klára | ME | 4,152 | 12,000 | 4,152 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře