Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 1,591 | 1,591 | 12,000 | |
2. | Juřinka Šuba Radek | VS | 1,633 | 1,633 | 12,000 | |
3. | Hradec Králové Paulíček Jakub | HK | 1,646 | 12,000 | 1,646 | |
4. | Nepolisy Zhříval Jan | HK | 1,653 | 1,691 | 1,653 | |
5. | Francova Lhota Chmela Radek | VS | 1,659 | 1,668 | 1,659 | |
6. | Široký Důl Flídr Jan | SY | 1,667 | 1,667 | 12,000 | |
7. | Ostrava Vondra Adam | OV | 1,675 | 1,675 | 12,000 | |
8. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 1,682 | 1,682 | 1,683 | |
9. | Morašice Škodný Jiří | SY | 1,685 | 1,685 | 12,000 | |
10. | Poprad Baláž Robert | PP | 1,689 | 1,715 | 1,689 | |
11. | Ostrava Bezruč Kamil | OV | 1,690 | 2,081 | 1,689 | |
12. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,701 | 2,024 | 1,701 | |
13. | Malechov Tůma Luboš | KT | 1,707 | 1,708 | 1,707 | |
14. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 1,708 | 1,991 | 1,707 | |
15. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 1,714 | 1,714 | 12,000 | |
16. | Podvysoká Šulek Ján | CA | 1,723 | 12,000 | 1,723 | |
17. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 1,726 | 1,828 | 1,726 | |
18. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 1,740 | 2,110 | 1,740 | |
19. | Michálkovice Svačina Richard | OV | 1,753 | 2,036 | 1,753 | |
20. | Maršová Kresáň Ivan | BY | 1,763 | 1,763 | 1,763 | |
21. | - Zavadzan Stanislav | - | 1,769 | 1,840 | 1,769 | |
22. | Trusovice Brodacký Michal | SY | 1,773 | 1,773 | 1,801 | |
23. | Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan | PB | 1,776 | 1,776 | 12,000 | |
24. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 1,779 | 1,779 | 12,000 | |
25. | Karviná Sikora David | KA | 1,783 | 12,000 | 1,783 | |
26. | Karviná Dal Marcel | KA | 1,789 | 1,842 | 1,789 | |
27. | Rosice Šach Martin | PA | 1,798 | 1,798 | 3,661 | |
28. | Písková Lhota Adam Josef | MB | 1,799 | 12,000 | 1,799 | |
29. | Krouna Bělský Dominik | CR | 1,809 | 1,809 | 2,813 | |
30. | Kúty Režný Michal | SE | 1,812 | 1,812 | 2,231 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,721 | 1,734 | 1,721 | |
2. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,740 | 1,796 | 1,740 | |
3. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,750 | 1,996 | 1,750 | |
4. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda | CB | 1,770 | 1,796 | 1,770 | |
5. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,771 | 12,000 | 1,771 | |
6. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 1,772 | 1,785 | 1,772 | |
7. | Komárovice Pavlíková Ester | VS | 1,790 | 1,790 | 1,811 | |
8. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,820 | 2,791 | 1,820 | |
9. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,827 | 1,831 | 1,827 | |
10. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 1,832 | 1,832 | 12,000 | |
11. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 1,851 | 1,851 | 1,879 | |
12. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | 1,861 | 1,861 | 1,925 | |
13. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 1,869 | 2,123 | 1,869 | |
14. | Vlčnov Mertová Martina | UH | 1,877 | 1,890 | 1,877 | |
15. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 1,878 | 1,878 | 1,937 | |
16. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 1,901 | 1,925 | 1,901 | |
17. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 1,903 | 1,903 | 3,748 | |
18. | Veľká Bytča Čupcová Erika | BY | 1,924 | 1,950 | 1,924 | |
19. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 1,942 | 2,065 | 1,942 | |
20. | Kúty Bolfová Erika | SE | 1,944 | 1,944 | 1,979 | |
21. | Vlčnov Pestlová Michaela | UH | 1,964 | 2,097 | 1,964 | |
22. | Skuteč Matoušová Lenka | CR | 1,968 | 1,991 | 1,968 | |
23. | Vlčnov Dacíková Barbora | UH | 1,979 | 1,979 | 2,015 | |
24. | Zahnašovice Možíšová Lucie | KM | 2,064 | 2,065 | 2,064 | |
25. | Komárovice Květoňová Veronika | VS | 2,070 | 2,106 | 2,070 | |
26. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 2,081 | 12,000 | 2,081 | |
27. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 2,100 | 2,100 | 2,891 | |
28. | Komárovice Plesníková Patricie | VS | 2,101 | 2,100 | 12,000 | |
29. | Dolní Třešňovec Šilarová Vendula | UO | 2,102 | 2,319 | 2,101 | |
30. | Ostrožská Nová Ves Zmeškalová Klára | UH | 2,145 | 2,145 | 2,149 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2012/08/11 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce, Horní Lideč |
VHL |
2013/07/27 |
Horní Lideč, Stovky Horní Lideč |
ČP |
2013/08/10 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce |
VHL |
2013/08/10 |
Horní Lideč, 3. ročník o pohár starosty obce Horní Lideč |
- |
2014/07/26 |
Horní Lideč, Stovky Horní Lideč |
ČP |
2014/08/09 |
Horní Lideč - hřiště, O pohár starosty obce,Soutěž na 2B |
- |
2015/07/11 |
Horní Lideč - sportovní areál, O pohár starosty obce(noční soutěž) |
- |
2016/07/02 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce |
JLNS |
2017/07/01 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce |
JLNS |
2018/07/14 |
Horní Lideč sportovní areal, O putovní pohár starosty obce |
- |
2019/07/13 |
Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B |
- |
2021/07/10 |
Horní Lideč sportovní areal, O pohár starosty obce |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře