Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz |
Kdy: | 01. 07. 2023 11:00 |
Kontakt: | SH ČMS |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 6,199 | - | - | |
2. | Raškovice | FM | 6,481 | - | - | |
3. | Panská Lhota | JI | 6,613 | - | - | |
4. | Úněšov | PS | 6,640 | - | - | |
5. | Pohořelice | ZL | 6,743 | - | - | |
6. | Petrovice | PB | 6,755 | - | - | |
7. | Morašice | CR | 6,774 | - | - | |
8. | Písková Lhota | NB | 6,817 | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | AB | 6,851 | - | - | |
10. | Vědomice | LT | 6,972 | - | - | |
11. | Bukovice | NA | 7,024 | - | - | |
12. | Vítonice | ZN | 7,056 | - | - | |
13. | Lišov | CB | 7,122 | - | - | |
14. | Karlinky | LI | 7,140 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 8,634 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 2,582 | - | - | |
2. | Úněšov | PS | 2,704 | - | - | |
3. | Písková Lhota | NB | 2,706 | - | - | |
4. | Panská Lhota | JI | 2,793 | - | - | |
5. | Lišov | CB | 2,794 | - | - | |
6. | Petrovice | PB | 2,867 | - | - | |
7. | Karlinky | LI | 2,908 | - | - | |
8. | Morašice | CR | 2,962 | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | AB | 3,000 | - | - | |
10. | Vědomice | LT | 3,104 | - | - | |
11. | Vítonice | ZN | 3,587 | - | - | |
12. | Raškovice | FM | 3,778 | - | - | |
13. | Pohořelice | ZL | 3,976 | - | - | |
14. | Bukovice | NA | 5,772 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 12,000 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 9,215 | - | - | |
2. | Morašice | CR | 9,295 | - | - | |
3. | Raškovice | FM | 9,417 | - | - | |
4. | Úněšov | PS | 9,500 | - | - | |
5. | Dolní Měcholupy | AB | 9,563 | - | - | |
6. | Panská Lhota | JI | 9,564 | - | - | |
7. | Lišov | CB | 9,585 | - | - | |
8. | Vědomice | LT | 9,772 | - | - | |
9. | Petrovice | PB | 9,877 | - | - | |
10. | Písková Lhota | NB | 9,930 | - | - | |
11. | Pohořelice | ZL | 9,941 | - | - | |
12. | Vítonice | ZN | 10,046 | - | - | |
13. | Bukovice | NA | 10,052 | - | - | |
14. | Karlinky | LI | 10,114 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 10,904 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře