Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | JN | 1,585 | 1,585 | 1,518 | |
2. | Krásná Ves | MB | 1,626 | 1,626 | 1,599 | |
3. | Desná III | JN | 1,652 | 1,646 | 1,652 | |
4. | Sezemice | MB | 1,696 | 1,609 | 1,696 | |
5. | Doubrava | MB | 1,704 | 1,600 | 1,704 | |
6. | Březovice | MB | 1,707 | 1,649 | 1,707 | |
7. | Janův Důl | LI | 1,740 | 1,740 | 1,675 | |
8. | Olešnice | SM | 1,746 | 1,473 | 1,746 | |
9. | Jeřmanice | LI | 2,054 | 1,900 | 2,054 | |
10. | Škodějov | SM | 2,226 | 2,166 | 2,226 | |
11. | Hradčany | LI | 3,061 | 2,183 | 3,061 | |
12. | Tanvald Šumburk | JN | 3,182 | 3,182 | 3,176 | |
13. | Koberovy | JN | 3,846 | 3,646 | 3,846 | |
14. | Brada - Rybníček | JC | 4,241 | 4,241 | 1,574 | |
15. | Jirkov B | JN | 5,592 | 5,511 | 5,592 | |
16. | Karlinky | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
16. | Škodějov CHASSA | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
16. | Bozkov | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | MB | 1,923 | 1,892 | 1,923 | |
2. | Slatiny | JC | 2,061 | 2,061 | 2,025 | |
3. | Radimovice | LI | 2,156 | 2,156 | 2,091 | |
4. | Frýdlant | LI | 2,164 | 2,146 | 2,164 | |
5. | Jeřmanice | LI | 2,563 | 2,563 | 1,941 | |
6. | Olešnice | SM | 2,843 | 2,739 | 2,843 | |
7. | Pěnčín | LI | 3,218 | 2,921 | 3,218 | |
8. | Dalešice | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Březovice | MB | 2,109 | 2,108 | 2,109 | |
2. | Roztoky u Semil | SM | 2,121 | 2,121 | 2,093 | |
3. | Brada - Rybníček | JC | 2,138 | 2,138 | 2,101 | |
4. | Hradčany | LI | 2,178 | 2,178 | 2,094 | |
5. | Janův Důl | LI | 2,201 | 2,201 | 2,091 | |
6. | Krásná Ves | MB | 2,227 | 2,227 | 2,081 | |
7. | Bozkov | SM | 2,232 | 2,232 | 2,224 | |
8. | Škodějov CHASSA | SM | 2,293 | 2,293 | 2,137 | |
9. | Dalešice | JN | 2,297 | 2,297 | 2,261 | |
10. | Doubrava | MB | 2,352 | 2,352 | 2,223 | |
11. | Jeřmanice Ženy | LI | 2,507 | 2,323 | 2,507 | |
12. | Brniště | CL | 2,564 | 2,564 | 2,409 | |
13. | Koberovy | JN | 2,753 | 2,626 | 2,753 | |
14. | Dalešice dorostenky | JN | 3,347 | 3,347 | 3,345 | |
15. | Jeřmanice | LI | 6,429 | 2,189 | 6,429 | |
16. | Dalešice dorostenci | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
16. | Sezemice | MB | 12,000 | 2,516 | 12,000 | |
16. | Škodějov | SM | 12,000 | 2,549 | 12,000 | |
16. | Mimoň I | CL | 12,000 | 12,000 | 2,703 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře