Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | http://www.dh.cz/ |
Kdy: | 04. 07. 2014 14:30 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Brno-město |
Kraj: | Jihomoravský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Bukovsko Barbora Venčovská | CB | 1,343 | 1,343 | 1,387 | |
2. | Bohuslavice u Zlína Adéla Rochovanská | ZL | 1,382 | 1,545 | 1,382 | |
3. | Dolní Bukovsko Lada Landová | CB | 1,386 | 1,386 | 1,390 | |
4. | Bludov Monika Sobotková | SU | 1,398 | 1,398 | 12,000 | |
5. | Manětín Petra Koudelová | PS | 1,406 | 1,475 | 1,406 | |
6. | Dolní Bukovsko Veronika Šimánková | CB | 1,411 | 1,628 | 1,411 | |
7. | Příštpo Hana Lorencová | TR | 1,416 | 1,416 | - | |
8. | Bohuslavice u Zlína Nikola Višenková | ZL | 1,434 | 1,434 | 1,485 | |
9. | Manětín Zuzana Šafrová | PS | 1,444 | 1,444 | 1,608 | |
10. | Bludov Eliška Březinová | SU | 1,451 | 1,554 | 1,451 | |
11. | Velenka Michaela Košnářová | NB | 1,458 | 1,458 | 1,603 | |
12. | Přerov Eliška Přikrylová | PR | 1,477 | 1,477 | - | |
13. | Dolní Měcholupy Aneta Tóthová | AB | 1,497 | 1,497 | 1,528 | |
14. | Dolní Měcholupy Tereza Tesárková | AB | 1,509 | 1,573 | 1,509 | |
15. | Manětín Jiřina Fenclová | PS | 1,533 | 1,533 | - | |
16. | Manětín Adéla Šafrová | PS | 1,562 | 1,562 | 12,000 | |
17. | Velenka Tereza Ševčíková | NB | 1,574 | 1,574 | - | |
18. | Bludov Karolína Jánětová | SU | 1,575 | 1,693 | 1,575 | |
19. | Brada Kateřina Čápová | JC | 1,581 | 1,581 | - | |
20. | Brada Leona Válková | JC | 1,582 | 1,582 | - | |
21. | Drnovice Marie Orálková | VY | 1,583 | 1,583 | - | |
22. | Žlutice Klára Richterová | KV | 1,590 | 2,213 | 1,590 | |
23. | Velenka Anna Kadeřávková | NB | 1,597 | 1,597 | 1,771 | |
24. | Bohuslavice u Zlína Dagmar Kulíšková | ZL | 1,609 | 1,609 | - | |
25. | Nová Ves Adéla Bobrovská | OV | 1,637 | 1,637 | 1,680 | |
26. | Žlutice Štěpánka Horská | KV | 1,710 | 12,000 | 1,710 | |
27. | Nová Ves Valentýna Homolková | OV | 1,713 | 1,713 | - | |
28. | Nová Ves Denisa Palčovičová | OV | 1,787 | 1,787 | - | |
29. | Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová | AB | 1,847 | 1,847 | - | |
30. | Manětín Michaela Maršánová | PS | 1,853 | 1,861 | 1,853 | |
31. | Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová | CB | 1,872 | 1,872 | - | |
32. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 1,884 | 1,884 | 2,555 | |
33. | Manětín Monika Jírová | PS | 1,905 | 1,905 | - | |
34. | Bludov Tereza Tylová | SU | 2,363 | 2,363 | - | |
35. | Bohuslavice u Zlína Klára Šůstková | ZL | 3,797 | 37,797 | 12,000 | |
36. | Klučov Šárka Židlická | KO | 12,000 | 12,000 | - | |
36. | Brada Barbora Smolíková | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
36. | Bludov Lenka Strouhalová | SU | 12,000 | 12,000 | - | |
36. | Poniklá Nikola Urbanová | SM | 12,000 | 12,000 | - | |
36. | Manětín Monika Špalková | PS | 12,000 | 12,000 | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10067337 Kód: a10067337 |
Soutěže pořadatele
Komentáře