Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 08. 05. 2010 10:00 |
Kontakt: | Daniel Štěpán, |
Telefon: | |
Okres: | Plzeň-město |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Josef |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
3. | Manětín A | PS | 1,786 | 2,230 | 1,786 | |
4. | Nevřeň A | PS | 1,920 | 12,000 | 1,920 | |
5. | Všeruby | PS | 1,989 | 2,494 | 1,989 | |
6. | Robčice | PJ | 2,032 | 2,032 | 12,000 | |
7. | Bučí | PS | 2,140 | 2,140 | 2,152 | |
8. | Štichovice | PS | 2,257 | 2,257 | 2,444 | |
9. | Manětín B | PS | 2,285 | 2,285 | 2,935 | |
10. | Líté | PS | 2,343 | 4,750 | 2,343 | |
11. | Obora | PS | 2,455 | 2,455 | 3,717 | |
12. | Horní Bělá | PS | 2,584 | 2,728 | 2,584 | |
13. | Ledce | PS | 2,848 | 2,427 | 2,848 | |
14. | Tlucná B | PS | 3,003 | 3,003 | 3,175 | |
15. | Chotíkov | PS | 3,424 | 12,000 | 3,424 | |
16. | Mrtník | PS | 4,764 | 4,764 | 6,854 | |
17. | Kaznějov | PS | 11,696 | 12,000 | 11,696 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov | PS | 1,666 | 1,666 | 1,765 | |
2. | Nevřeň B | PS | 1,762 | 1,762 | 2,622 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Manětín A | PS | 1,726 | 2,053 | 1,726 | |
2. | Nekmíř | PS | 1,838 | 2,121 | 1,838 | |
3. | Ledce A | PS | 1,839 | 1,839 | 1,898 | |
4. | Všeruby | PS | 1,911 | 3,119 | 1,911 | |
5. | Nevřeň | PS | 1,920 | 1,920 | 3,361 | |
6. | Bučí | PS | 1,927 | 1,927 | 12,000 | |
7. | Obora A | PS | 1,930 | 2,013 | 1,930 | |
8. | Obora B | PS | 1,983 | 2,209 | 1,983 | |
9. | Horní Bělá | PS | 1,984 | 4,131 | 1,984 | |
10. | Robčice | PJ | 2,237 | 2,237 | 2,375 | |
11. | Kožlany A | PS | 2,317 | 2,849 | 2,317 | |
12. | Kaznějov B | PS | 3,182 | 3,182 | 3,340 | |
13. | Úněšov | PS | 3,297 | 3,521 | 3,297 | |
14. | Chotíkov | PS | 3,308 | 12,000 | 3,308 | |
15. | Manětín B | PS | 3,388 | 3,388 | 3,873 | |
16. | Kožlany C | PS | 3,666 | 12,000 | 3,666 | |
17. | Ledce B | PS | 3,860 | 3,860 | 4,519 | |
18. | Kaznějov A | PS | 4,171 | 12,000 | 4,171 | |
19. | Mrtník | PS | 4,680 | 12,000 | 4,680 | |
20. | Kožlany B | PS | 5,147 | 7,106 | 5,147 | |
21. | Obora C | PS | 5,557 | 5,557 | 12,000 | |
22. | Horní Hradiště B | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře