Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://stovky.cz/bludov/bludov.htm |
Kdy: | 27. 07. 2019 12:00 |
Kontakt: | Jiří Krejčí |
Telefon: | +420 603 495 741 |
Okres: | Šumperk |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jetřichovec MÍKA Lukáš | PE | 1,603 | 1,625 | 1,603 | |
2. | HZS Pardubického kraje PAULÍČEK Jakub | PA | 1,621 | 12,000 | 1,621 | |
3. | Kvasiny KROUPA Lukáš | RK | 1,629 | 2,481 | 1,629 | |
4. | Žebnice SOUKUP Dominik | PS | 1,630 | 1,630 | 12,000 | |
5. | Závišice KAHÁNEK Ondřej | NJ | 1,683 | 12,000 | 1,683 | |
6. | Tuhaň RYCHTAŘÍK Jan | ME | 1,694 | 1,694 | 12,000 | |
7. | Úvaly ZETEK Petr | PH | 1,706 | 1,706 | 1,722 | |
8. | Mistřín VAŠULKA Adam | HO | 1,718 | 1,718 | 12,000 | |
9. | Dobrá KASAL Prokop | HB | 1,720 | 2,024 | 1,720 | |
10. | HZS Pardubického kraje KOZEL Josef | PA | 1,732 | 12,000 | 1,732 | |
11. | Moravský Beroun ČERVINKA Jiří | BR | 1,735 | 3,758 | 1,735 | |
12. | Frýdek ŽUROVEC Tomáš | FM | 1,747 | 1,959 | 1,747 | |
13. | Bludov RIEDL Tomáš | SU | 1,764 | 12,000 | 1,764 | |
14. | Skuteč BUBENÍČEK Lukáš | CR | 1,789 | 2,110 | 1,789 | |
15. | Střezimíř KNOTEK Radim | BN | 1,796 | 12,000 | 1,796 | |
16. | Fulnek NAVRÁTIL Richard | NJ | 1,800 | 2,120 | 1,800 | |
17. | Podmoklany EIS Martin | HB | 1,801 | 1,839 | 1,801 | |
18. | Bořitov KUČERA Martin | BK | 1,808 | 2,212 | 1,808 | |
19. | Mistřín KYNĚRA Martin | HO | 1,810 | 1,810 | 12,000 | |
20. | Nižná Šuňava FRIDMAN Jakub | PP | 1,812 | 1,840 | 1,812 | |
21. | Žebnice TAUCHEN Aleš | PS | 1,826 | 2,308 | 1,826 | |
22. | Hustopeče nad Bečvou OREL Pavel | PR | 1,829 | 1,829 | 12,000 | |
23. | Manětín KŮSA Štěpán | PS | 1,835 | 1,835 | 1,870 | |
24. | Bludov KOTRLÝ Vojtěch | SU | 1,838 | 1,838 | 12,000 | |
25. | Svatý Jiří HORNÍČEK Daniel | UO | 1,841 | 1,841 | 12,000 | |
26. | Libňatov BORŮVKA Aleš | TU | 1,842 | 1,894 | 1,842 | |
27. | Mistřín MARADA Petr | HO | 1,848 | 12,000 | 1,848 | |
28. | Mistřín MARADA Vojtěch | HO | 1,853 | 12,000 | 1,853 | |
29. | Horní Hradiště KOLÁŘ Jakub | PS | 1,855 | 2,010 | 1,855 | |
30. | Slatiňany VINCENCI Jan | CR | 1,861 | 2,175 | 1,861 | |
31. | - PLÍHAL Jiří Petrovice u Blanska | - | 1,871 | 2,853 | 1,871 | |
32. | Manětín TOMÁŠEK Jan | PS | 1,872 | 1,876 | 1,872 | |
33. | Štěměchy ŠPAČEK Michal | TR | 1,873 | 2,531 | 1,873 | |
34. | Libňatov MÜLLER Petr | TU | 1,879 | 1,896 | 1,879 | |
35. | Bělá u Jevíčka VAŠEK Ladislav | SY | 1,880 | 2,092 | 1,880 | |
36. | Klučov ZUMR Filip | KO | 1,895 | 12,000 | 1,895 | |
37. | Nový Malín KROBOT Michal | SU | 1,922 | 1,922 | 1,958 | |
38. | Bystřice nad Úhlavou HÁJEK Jakub | KT | 1,927 | 2,003 | 1,927 | |
39. | Štichovice ZELENKA Jan | PS | 1,929 | 12,000 | 1,929 | |
40. | Frýdek ŽUROVEC David | FM | 1,940 | 1,940 | 2,447 | |
41. | Frýdek PĚTROŠ Daniel | FM | 2,017 | 2,017 | 2,552 | |
42. | Klopotovice NOVOTNÝ Daniel | PV | 2,063 | 2,063 | 2,207 | |
43. | Železná Ruda MAŠEK Dominik | KT | 2,069 | 12,000 | 2,069 | |
44. | - HOVORKA Vojtěch Neurčeno | - | 2,100 | 2,100 | 2,591 | |
45. | Dolní Dobrouč PECHÁČEK Šimon | UO | 2,101 | 2,101 | - | |
46. | Setechov ADAMÍK Pavol | BY | 2,186 | 12,000 | 2,186 | |
47. | Dobrá HOSPODKA Jakub | HB | 2,275 | 2,275 | 12,000 | |
48. | Letňany KNOTEK Martin | AB | 2,310 | 2,310 | 3,004 | |
49. | Svatý Jiří ZASTOUPIL Marek | UO | 2,313 | 2,313 | 12,000 | |
50. | Horní Studénky RÝZNAR David | SU | 2,411 | 2,429 | 2,411 | |
51. | Brumovice VARYŠ Prokop | BV | 2,462 | 2,546 | 2,462 | |
52. | Velenka HLAVINKA Ondřej | NB | 2,512 | 2,512 | 12,000 | |
53. | Letňany SULEK Matěj | AB | 2,551 | 2,668 | 2,551 | |
54. | Lavičky BÍLEK Tomáš | ZR | 2,687 | 12,000 | 2,687 | |
55. | Šošůvka KRÁLÍK Martin | BK | 2,769 | 12,000 | 2,769 | |
56. | Jindřichov BISKUP Jan | PR | 3,194 | 3,194 | 3,216 | |
57. | - SVAČINA Richard HZS MSK Ostrava | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
57. | Kosmonosy KLIMO Jakub | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
57. | Trusovice JURAČKA Václav | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,587 | 1,832 | 1,587 | |
2. | Oprechtice Krpcová Veronika | FM | 1,657 | 1,681 | 1,657 | |
3. | Hvězdoňovice Vrtalová Marcela | TR | 1,681 | 1,809 | 1,681 | |
4. | Karviná Vyvialová Karolina | KA | 1,683 | 1,683 | 12,000 | |
5. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,685 | 1,685 | 1,688 | |
6. | Poniklá Butulová Dana | SM | 1,696 | 1,696 | 2,076 | |
7. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,712 | 1,714 | 1,712 | |
8. | Dobrá Kasalová Apolena | HB | 1,715 | 1,715 | 12,000 | |
9. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,729 | 1,729 | 1,899 | |
10. | Semetín Krampotová Simona | VS | 1,733 | 1,733 | 12,000 | |
11. | Dobrá Szendreiová Gabriela | HB | 1,744 | 1,773 | 1,744 | |
12. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 1,747 | 1,770 | 1,747 | |
13. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,749 | 1,754 | 1,749 | |
14. | Martinice v Krkonoších Vanclová Michaela | SM | 1,756 | 1,756 | 2,878 | |
15. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 1,769 | 1,769 | 12,000 | |
16. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,778 | 1,954 | 1,778 | |
17. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,793 | 1,793 | 12,000 | |
18. | Litovany Polová Nikola | TR | 1,799 | 1,821 | 1,799 | |
19. | Žernovník Kašparcová Eva | BK | 1,804 | 1,804 | 12,000 | |
20. | Oprechtice Pastorková Hana | FM | 1,809 | 1,809 | 2,034 | |
21. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 1,815 | 1,815 | 2,523 | |
22. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 1,831 | 12,000 | 1,831 | |
23. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 1,846 | 1,846 | 2,639 | |
24. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 1,854 | 1,861 | 1,854 | |
25. | Klamoš Drahokoupilová Michaela | HK | 1,860 | 1,860 | 2,201 | |
26. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 1,880 | 2,044 | 1,880 | |
26. | Poniklá Prchlíková Lenka | SM | 1,880 | 1,880 | 12,000 | |
28. | Frýdek Pětrošová Nikola | FM | 1,882 | 1,882 | 1,887 | |
29. | Hřibojedy Vodehnalová Anna | TU | 1,903 | 1,918 | 1,903 | |
30. | Svatý Jiří Šplíchalová Eliška | UO | 1,907 | 1,907 | 1,934 | |
31. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 1,912 | 1,912 | 12,000 | |
31. | Horní Čermná Kulhavá Daniela | UO | 1,912 | 1,912 | 1,918 | |
33. | Jabloňov Rousová Jitka | ZR | 1,932 | 1,950 | 1,932 | |
34. | Jablonec nad Jizerou Jonová Karolína | SM | 1,935 | 1,989 | 1,935 | |
35. | - Haufová Zuzana Lukavice UO | - | 1,936 | 2,057 | 1,936 | |
36. | Skalice Bojková Natálie | FM | 1,941 | 1,941 | 1,967 | |
37. | Skuteč Truncová Kamila | CR | 1,954 | 1,954 | 12,000 | |
38. | Sobíňov Adamcová Petra | HB | 1,956 | 1,977 | 1,956 | |
38. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 1,956 | 1,956 | 3,122 | |
40. | Velké Meziříčí Štěpánková Marie | ZR | 1,977 | 1,977 | 2,005 | |
41. | Hřibojedy Vodehnalová Lenka | TU | 1,998 | 2,374 | 1,998 | |
42. | Kojetice Kučerová Hana | TR | 2,006 | 2,008 | 2,006 | |
43. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 2,013 | 12,000 | 2,013 | |
44. | Dolní Dobrouč Peřinová Tereza | UO | 2,021 | 2,021 | 2,296 | |
45. | Kamenec u Poličky Andrlíková Marie | SY | 2,037 | 2,596 | 2,037 | |
46. | Svatý Jiří Šímová Denisa | UO | 2,066 | 2,068 | 2,066 | |
47. | Kochánov Heřmánková Hana | BN | 2,068 | 2,068 | 2,085 | |
48. | Štěměchy Šilhavá Daniela | TR | 2,072 | 2,072 | 2,078 | |
49. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 2,088 | 2,124 | 2,088 | |
50. | - Křenková Darina Hutisko-Solanec | - | 2,096 | 2,346 | 2,096 | |
51. | Kšely Batelová Markéta | KO | 2,101 | 2,101 | 2,261 | |
52. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 2,116 | 12,000 | 2,116 | |
53. | Stařeč Maštalířová Sabina | TR | 2,136 | 2,136 | 2,325 | |
54. | Kšely Vaníčková Zuzana | KO | 2,165 | 3,057 | 2,165 | |
55. | Dolní Dobrouč Skalická Františka | UO | 2,234 | 2,234 | 12,000 | |
56. | Obora Kleinová Štěpánka | PS | 2,289 | 12,000 | 2,289 | |
57. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 2,448 | 12,000 | 2,448 | |
58. | Malechov Presslová Natálie | KT | 2,668 | 2,668 | 12,000 | |
59. | Bukovice Leppeltová Adéla | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza | FM | 1,760 | 1,800 | 1,760 | |
2. | Úněšov KLEINOVÁ Anna | PS | 1,850 | 1,850 | 2,262 | |
3. | Výčapy BULOVÁ Nikola | TR | 1,860 | 1,932 | 1,860 | |
4. | Bludov JÍLKOVÁ Vendula | SU | 1,875 | 1,954 | 1,875 | |
5. | Nosice SROGONČÍKOVÁ Terézia | PU | 1,882 | 1,907 | 1,882 | |
6. | Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára | FM | 1,903 | 2,039 | 1,903 | |
7. | Lužná MATUŠKOVÁ Nela | RA | 1,915 | 2,064 | 1,915 | |
8. | Svatý Jiří ŠPLÍCHALOVÁ Adéla | UO | 1,923 | 12,000 | 1,923 | |
9. | Horní Studénky MINÁŘOVÁ Karolína | SU | 1,926 | 1,976 | 1,926 | |
9. | Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana | OP | 1,926 | 1,988 | 1,926 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou BABKOVÁ Iva | KT | 1,928 | 2,834 | 1,928 | |
12. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška | TR | 1,941 | 1,941 | 1,996 | |
13. | Třeština MATĚJÍČKOVÁ Vendula | SU | 1,945 | 1,945 | 2,063 | |
14. | Těchov NEČASOVÁ Viktorie | BK | 1,978 | 2,327 | 1,978 | |
15. | Kšely HANDANAGIĆ Kimi | KO | 1,994 | 1,994 | 2,190 | |
16. | Bludov HRABKOVSKÁ Markéta | SU | 1,996 | 2,048 | 1,996 | |
17. | Hájov VLČKOVÁ Veronika | NJ | 2,020 | 12,000 | 2,020 | |
18. | Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie | KM | 2,042 | 2,119 | 2,042 | |
19. | Jabloňov HOLÍKOVÁ Lenka | ZR | 2,043 | 2,043 | 2,068 | |
20. | Malechov TÝZLOVÁ Eliška | KT | 2,049 | 2,111 | 2,049 | |
21. | Kamenec u Poličky ANDRLÍKOVÁ Vendula | SY | 2,144 | 2,192 | 2,144 | |
22. | Kšely BLÁHOVÁ Tereza | KO | 2,165 | 2,354 | 2,165 | |
23. | Výčapy DRÁPELOVÁ Sára | TR | 2,179 | 2,179 | 2,730 | |
24. | Jabloňov ČECHMANOVÁ Veronika | ZR | 2,192 | 2,208 | 2,192 | |
25. | Dolní Dobrouč MELŠOVÁ Aneta | UO | 2,222 | 2,222 | 12,000 | |
26. | Jabloňov SLADKÁ Magdalena | ZR | 2,282 | 12,000 | 2,282 | |
27. | Třeština LAŠTŮVKOVÁ Tereza | SU | 2,339 | 2,381 | 2,339 | |
28. | Komárovice BENDOVÁ Anna | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duchcov ŠÍP Adam | TP | 1,903 | 12,000 | 1,903 | |
2. | Střezimíř KNOTEK Tomáš | BN | 1,904 | 1,904 | 12,000 | |
3. | Počepice HABART Jonáš | PB | 1,962 | 2,031 | 1,962 | |
4. | Oznice HOLČÁK Tomáš | VS | 1,974 | 2,005 | 1,974 | |
5. | Morkovice VYMAZAL Vít | KM | 1,994 | 1,994 | 12,000 | |
6. | Těchov MORAVČÍK Daniel | BK | 2,094 | 2,094 | 12,000 | |
7. | Horní Studénky BABIŠTA Vít | SU | 2,123 | 2,167 | 2,123 | |
8. | Počepice BEJŠOVEC Martin | PB | 2,148 | 12,000 | 2,148 | |
9. | Michálkovice SVAČINA Ondřej | OV | 2,231 | 12,000 | 2,231 | |
10. | Chlum VÁLEK Leoš | CK | 2,252 | 3,130 | 2,252 | |
11. | Nižná Šuňava MURANSKÝ Damián | PP | 2,285 | 2,285 | 12,000 | |
12. | Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon | PR | 2,288 | 2,288 | 12,000 | |
13. | Počepice PŘIBYLSKÝ Jan | PB | 2,308 | 3,096 | 2,308 | |
14. | Hněvošice PUSTELNÍK Petr | OP | 2,464 | 2,464 | 12,000 | |
15. | Raškovice ŠVRČEK Jozef | FM | 2,504 | 2,504 | 2,522 | |
16. | Býškovice FIALA Jan | PR | 2,876 | 2,876 | 3,266 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 1,779 | 1,789 | 1,789 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Nemrlov A | SU | 1,798 | 1,745 | 1,798 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bludov | SU | 1,805 | 1,754 | 1,805 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Hrabišín | SU | 1,867 | 1,750 | 1,867 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Kosov | SU | 1,883 | 1,875 | 1,883 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Hrabišín | SU | 1,842 | 1,887 | 1,887 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Radimovice | LI | - | - | 1,894 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Štíty | SU | 1,895 | 1,884 | 1,895 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Čechtín | TR | - | - | 1,959 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Radíkov | PR | - | - | 1,963 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Opatovice | PR | - | - | 1,981 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Nová Dědina | OL | 1,982 | 1,875 | 1,982 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Brníčko | SU | 1,988 | 1,940 | 1,988 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Janovice | BR | 1,994 | 1,823 | 1,994 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Vodochody | PH | - | - | 2,008 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Velké Hoštice | OP | - | - | 2,008 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Vacenovice | HO | - | - | 2,011 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Hlubočky | OL | - | - | 2,037 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Dolany | OL | 2,040 | 1,792 | 2,040 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Rychlov | KM | - | - | 2,042 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Janovice | BR | 1,884 | 2,054 | 2,054 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Kosov | SU | 2,071 | 1,961 | 2,071 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Trnov | RK | - | - | 2,078 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Lesnice 1 | SU | 2,056 | 2,078 | 2,078 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Lesnice 1 | SU | 2,079 | 1,984 | 2,079 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Mikulovice | TR | - | - | 2,090 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Nový Malín | SU | 2,020 | 2,100 | 2,100 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Štíty | SU | 1,918 | 2,108 | 2,108 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Karolinka | VS | - | - | 2,111 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Dolní Studénky | SU | 2,136 | 2,117 | 2,136 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře