Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 14. 05. 2022 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 1,486 | 1,486 | 1,411 | |
2. | Domamyslice | PV | 1,488 | 1,450 | 1,488 | |
3. | Janovice | BR | 1,500 | 1,454 | 1,500 | |
4. | Břevenec | OL | 1,522 | 1,454 | 1,522 | |
5. | Kožušany | OL | 1,524 | 1,524 | 1,501 | |
6. | Mladeč | OL | 1,557 | 1,557 | 1,517 | |
7. | Nová Dědina | OL | 1,578 | 1,578 | 1,574 | |
8. | Plinkout | OL | 1,606 | 1,606 | 1,511 | |
9. | Břidličná | BR | 1,618 | 1,618 | 1,582 | |
10. | Kokory | PR | 1,655 | 1,655 | 1,554 | |
11. | Chválkovice | OL | 1,655 | 1,631 | 1,655 | |
12. | Sobotín | SU | 1,678 | 1,505 | 1,678 | |
13. | Těšetice | OL | 1,890 | 1,860 | 1,890 | |
14. | Bezděčí u Trnávky | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
15. | Velká Bystřice | OL | 12,000 | 1,503 | 12,000 | |
16. | Bílovice | PV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
17. | Dub nad Moravou | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
18. | Březová nad Svitavou | SY | 12,000 | 2,183 | 12,000 | |
19. | Střelice | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasice - Prostějov | PV | 1,678 | 1,601 | 1,678 | |
2. | Žernovník | BK | 1,692 | 1,676 | 1,692 | |
3. | Dolní Libina | SU | 1,896 | 1,764 | 1,896 | |
4. | Šumvald | OL | 1,914 | 1,914 | 1,801 | |
5. | Haňovice | OL | 1,925 | 1,911 | 1,925 | |
6. | Dub nad Moravou | OL | 1,939 | 1,807 | 1,939 | |
7. | Cholina | OL | 2,039 | 1,840 | 2,039 | |
8. | Pěnčín štiky | PV | 2,127 | 2,127 | 1,984 | |
9. | Vojnice | OL | 2,784 | 2,784 | 2,648 | |
10. | Bezděčí u Trnávky | SY | 3,025 | 2,930 | 3,025 | |
11. | Velký Týnec | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 1,449 | 1,427 | 1,449 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Hrabišín | SU | 1,411 | 1,490 | 1,490 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bílovice A | PV | 1,494 | 1,468 | 1,494 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Plinkout | OL | 1,498 | 1,450 | 1,498 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Stradouň | UO | 1,462 | 1,529 | 1,529 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Domamyslice | PV | 1,456 | 1,567 | 1,567 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Dolany | OL | 1,488 | 1,582 | 1,582 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Bezděčí u Trnávky | SY | 1,600 | 1,543 | 1,600 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Těšetice Tyfočáci | OL | 1,460 | 1,600 | 1,600 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Mladeč | OL | 1,608 | 1,601 | 1,608 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Bludov | SU | 1,637 | 1,643 | 1,643 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Dub nad Moravou | OL | 1,708 | 1,607 | 1,708 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Chválkovice | OL | 1,753 | 1,558 | 1,753 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Nemrlov | SU | 1,802 | 1,574 | 1,802 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Střelice | OL | 1,550 | 2,162 | 2,162 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Břevenec | OL | 2,206 | 1,499 | 2,206 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Břidličná | BR | 2,333 | 2,258 | 2,333 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Janovice | BR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Šumvald | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Sobotín | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Velká Bystřice | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žernovník A | BK | 1,680 | 1,720 | 1,720 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Krasice - Prostějov | PV | 1,757 | 1,693 | 1,757 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Hrabišín | SU | 1,835 | 1,760 | 1,835 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Dolní Libina | SU | 1,943 | 1,723 | 1,943 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Bezděčí u Trnávky | SY | 2,023 | 2,031 | 2,031 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Žernovník B | BK | 1,897 | 2,096 | 2,096 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Droždín Chvádrož | OL | 1,950 | 2,151 | 2,151 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Cholina | OL | 2,172 | 2,150 | 2,172 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Vojnice | OL | 2,105 | 2,198 | 2,198 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Nová Dědina | OL | 2,201 | 2,284 | 2,284 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Dub nad Moravou | OL | 1,882 | 3,615 | 3,615 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Senetářov | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Velký Týnec | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Dolany | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Plumlov | PV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/05/14 | Bezděčí u Trnávky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2024/05/04 | Bezděčí u Trvánky, Bezděčí u Trnávky (2B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře