Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 23. 09. 2023 10:00 |
Kontakt: | Filip Holan |
Telefon: | 774 092 929 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobšín Kamenice | MB | 1,673 | 1,673 | 1,652 | |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 1,681 | 1,621 | 1,681 | |
3. | Dubenec | TU | 1,693 | 1,661 | 1,693 | |
4. | Obrubce | MB | 1,710 | 1,709 | 1,710 | |
4. | Dneboh | MB | 1,710 | 1,698 | 1,710 | |
6. | Krásná Ves | MB | 1,748 | 1,710 | 1,748 | |
7. | Olešnice | SM | 1,761 | 1,761 | 1,757 | |
8. | Březová | LI | 1,765 | 1,765 | 1,683 | |
9. | Doubrava | MB | 1,768 | 1,768 | 1,748 | |
10. | Sychrov | MB | 1,769 | 1,683 | 1,769 | |
11. | Rašín | JC | 1,808 | 1,790 | 1,808 | |
12. | Košťálov | SM | 1,812 | 1,812 | 1,763 | |
13. | Tatobity | SM | 1,820 | 1,820 | 1,810 | |
14. | Břehy | MB | 1,859 | 1,807 | 1,859 | |
15. | Horní Měcholupy | AB | 1,870 | 1,870 | 1,834 | |
16. | Bechov | MB | 1,944 | 1,765 | 1,944 | |
17. | Ploukonice | SM | 1,974 | 1,974 | 1,882 | |
18. | Třebnouševes | JC | 2,096 | 1,871 | 2,096 | |
19. | Pěnčín | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Jirkov B | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Radimovice | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Jílové u Držkova | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Velichovky | NA | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Jirkov A | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 1,676 | 1,676 | 1,654 | |
2. | Myštěves | HK | 1,698 | 1,690 | 1,698 | |
3. | Bechov | MB | 1,764 | 1,724 | 1,764 | |
4. | Ploukonice | SM | 1,780 | 1,780 | 1,710 | |
5. | Kosmonosy | MB | 1,786 | 1,731 | 1,786 | |
6. | Jeřice | JC | 1,799 | 1,799 | 1,721 | |
7. | Olešnice | SM | 1,802 | 1,763 | 1,802 | |
8. | Sychrov | MB | 1,823 | 1,823 | 1,756 | |
9. | Krásná Ves | MB | 1,855 | 1,833 | 1,855 | |
10. | Pěnčín | JN | 1,871 | 1,813 | 1,871 | |
11. | Katusice | MB | 1,911 | 1,911 | 1,826 | |
12. | Třebovětice | JC | 1,951 | 1,883 | 1,951 | |
13. | Malá Skála Béčko | JN | 1,978 | 1,978 | 1,974 | |
14. | Radimovice | LI | 1,996 | 1,996 | 1,867 | |
15. | Slatiny | JC | 2,059 | 1,878 | 2,059 | |
16. | Huť | JN | 2,309 | 2,283 | 2,309 | |
17. | Bukovno | MB | 2,586 | 2,586 | 1,825 | |
18. | Břehy | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře