Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 24. 04. 2010 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heraltice Kateřina Kloudová | TR | 1,885 | 1,885 | 12,000 | |
2. | Heraltice Marcela Vrtalová | TR | 1,928 | 1,994 | 2,024 | |
3. | Petrovice Veronika Šejbová | PB | 1,935 | 2,012 | 1,941 | |
4. | Petrovice Markéta Šejbová | PB | 1,939 | 2,563 | 1,987 | |
5. | Petrovice Markéta Škarková | PB | 1,941 | 1,977 | 1,973 | |
6. | Petrovice Martina Dvořáková | PB | 1,955 | 1,975 | 1,955 | |
7. | Úněšov Věra Šuchmanová | PS | 1,956 | 1,962 | 2,444 | |
8. | Heraltice Pavla Vrtalová | TR | 1,960 | 2,048 | 2,005 | |
9. | Štěpánovice Martina Jandová | KT | 1,964 | 1,964 | 2,208 | |
10. | Petrovice Petra Marešová | PB | 1,989 | 2,104 | 1,990 | |
11. | Mrtník Markéta Brunclíková | PS | 2,032 | 2,046 | 2,032 | |
12. | Úněšov Veronika Randová | PS | 2,054 | 2,088 | 2,096 | |
13. | Ivanovice na Hané Martina Slezáková | VY | 2,063 | 2,094 | 2,110 | |
13. | Všeruby Majda Stará | PS | 2,063 | 2,143 | 2,063 | |
15. | Jeřmanice Nikola Banyiová | LI | 2,068 | 2,100 | 2,068 | |
16. | Písková Lhota Majda Nezbedová | NB | 2,094 | 2,177 | 2,094 | |
17. | Písková Lhota Markéta Punčochářová | NB | 2,119 | 2,119 | 2,202 | |
18. | Ivanovice na Hané Denisa Francová | VY | 2,121 | 2,129 | 2,154 | |
19. | Manětín Monika Hnátková | PS | 2,126 | 2,477 | 2,128 | |
20. | Dolní Bukovsko Petra Venčovská | CB | 2,171 | 2,249 | 2,171 | |
21. | Jeřmanice Markéta Kristenová | LI | 2,182 | 2,202 | 2,182 | |
22. | Ivanovice na Hané Klára Urbánková | VY | 2,193 | 2,253 | 2,193 | |
23. | Obora Pavla Urbánková | PS | 2,225 | 2,645 | 2,225 | |
24. | Petrovice Zuzana Kolínová | PB | 2,226 | 2,325 | 2,226 | |
25. | Heraltice Taťána Krátká | TR | 2,235 | 2,309 | 2,235 | |
26. | Ivanovice na Hané Milana Kusalová | VY | 2,243 | 2,327 | 2,243 | |
27. | Písková Lhota Hana Škrdlová | NB | 2,245 | 2,301 | 2,245 | |
28. | Úněšov Veronika Lavičková | PS | 2,250 | 2,250 | 12,000 | |
29. | Manětín Sabina Vandrovcová | PS | 2,252 | 2,507 | 2,252 | |
30. | Písková Lhota Lucie Netíková | NB | 2,261 | 3,476 | 2,261 | |
31. | Úněšov Zuzana Koudelová | PS | 2,278 | 2,393 | 2,278 | |
32. | Písková Lhota Petra Baudyšová | NB | 2,301 | 2,616 | 2,301 | |
33. | Úněšov Karolína Genttnerová | PS | 2,325 | 2,325 | 2,330 | |
34. | Mrtník Andrea Chocholatá | PS | 2,419 | 2,419 | 2,597 | |
35. | Heraltice Tereza Haklová | TR | 2,424 | 2,424 | 12,000 | |
36. | Manětín Kristýna Eretová | PS | 2,440 | 2,440 | 2,446 | |
37. | Heraltice Veronika Březnová | TR | 2,442 | 2,442 | 2,550 | |
38. | Heraltice Adéla Škarvadová | TR | 2,455 | 2,481 | 2,455 | |
39. | Manětín Petra Šulková | PS | 2,456 | 2,505 | 2,456 | |
40. | Petrovice Zuzana Vanišová | PB | 2,459 | 2,804 | 2,459 | |
41. | Písková Lhota Marie Baudyšová | NB | 2,505 | 12,000 | 2,505 | |
42. | Úněšov Barbora Saková | PS | 2,616 | 2,616 | 12,000 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holýšov David Dopirák | DO | 1,712 | 2,776 | 1,735 | |
2. | Nechvalice Matěj Janoušek | TP | 1,735 | 1,785 | 1,825 | |
3. | Karlinky Michael Laufke | LI | 1,751 | 1,793 | 12,000 | |
4. | Karlinky Pavel Mencl | LI | 1,790 | 1,847 | 1,790 | |
5. | Kostomlátky Jakub Zajan | NB | 1,804 | 1,862 | 1,853 | |
6. | Zličín Vojtěch Jiráček | AB | 1,809 | 1,811 | 1,809 | |
7. | Zličín Ondřej Hruška | AB | 1,844 | 1,849 | 1,844 | |
8. | Bystřice nad Úhlavou Jakub Kieweg | KT | 1,867 | 1,975 | 1,917 | |
9. | Štěpánovice Jan Boroň | KT | 1,871 | 1,935 | 1,871 | |
10. | Ivanovice na Hané Radek Zápařka | VY | 1,875 | 1,875 | 12,000 | |
11. | Karlinky Ondřej Loukota | LI | 1,878 | 1,947 | 1,956 | |
12. | Karlinky Michal Gierlowski | LI | 1,879 | 12,000 | 1,879 | |
13. | Plesná Ondřej Krbec | OV | 1,885 | 1,973 | 1,899 | |
14. | Horní Hradiště Michal Bulín | PS | 1,892 | 2,294 | 1,971 | |
15. | Zličín Jakub Hrůza | AB | 1,895 | 2,846 | 1,895 | |
16. | Lhotka Václav Dolejš | FM | 1,906 | 1,906 | 12,000 | |
17. | Horní Hradiště Michal Soukup | PS | 1,941 | 1,983 | 1,941 | |
18. | Bezděkov pod Třemšínem David Studnička | PB | 1,967 | 2,113 | 1,967 | |
19. | Ivanovice na Hané Dušan Kusala | VY | 1,997 | 1,997 | 2,001 | |
20. | Obora Pavel Hyneš | PS | 2,002 | 2,092 | 2,002 | |
21. | Zličín Daniel Vondráček | AB | 2,022 | 2,022 | 2,259 | |
22. | Ivanovice na Hané Jakub Masařík | VY | 2,043 | 2,075 | 2,043 | |
23. | Plesná Michal Ivánek | OV | 2,054 | 2,054 | 2,201 | |
24. | Bystřice nad Úhlavou Jakub Grassl | KT | 2,060 | 12,000 | 2,060 | |
25. | Karlinky Ladislav Stejskal | LI | 2,080 | 2,080 | 12,000 | |
25. | Obora Jakub Jindra | PS | 2,080 | 2,103 | 2,080 | |
27. | Ivanovice na Hané Tomáš Urbánek | VY | 2,091 | 12,000 | 2,091 | |
28. | Plesná Patrik Žižka | OV | 2,094 | 2,164 | 2,094 | |
29. | Dolní Bukovsko Podhráský Radek | CB | 2,098 | 2,098 | 2,316 | |
30. | Karlinky Jan Fanta | LI | 2,107 | 2,789 | 2,107 | |
31. | Zličín Ondřej Wolf | AB | 2,112 | 2,173 | 2,112 | |
32. | Kosova Hora Marek Mulač | PB | 2,147 | 2,221 | 2,147 | |
33. | Zličín Tomáš Gregorovič | AB | 2,148 | 12,000 | 2,148 | |
34. | Líchovy Jakub Čermák | PB | 2,152 | 2,152 | 12,000 | |
35. | Obora Michal Baštrnák | PS | 2,202 | 2,202 | 2,231 | |
36. | Karlinky Marek Neumann | LI | 2,212 | 2,212 | 2,263 | |
37. | Zličín Jakub Knížek | AB | 2,280 | 2,280 | 2,887 | |
38. | Bystřice nad Úhlavou David Vild | KT | 2,304 | 2,479 | 2,304 | |
39. | Dolní Bukovsko František Křivánek | CB | 2,355 | 2,355 | 2,398 | |
40. | Zličín Jiří Brabenec | AB | 2,474 | 2,474 | 2,478 | |
41. | Bystřice nad Úhlavou Petr Grassl | KT | 2,477 | 12,000 | 2,477 | |
42. | Bystřice nad Úhlavou Ladislav Ivanič | KT | 2,743 | 4,108 | 2,743 | |
43. | Kostomlátky David Samek | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/04/24 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2011/05/07 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2012/05/27 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2013/05/04 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2014/05/03 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2015/05/02 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2018/09/22 | Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře