Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Manětín A | PS | 1,734 | 1,734 | 1,553 | |
2. | Ledce | PS | 1,751 | 1,751 | 1,657 | |
3. | Horní Bělá | PS | 1,769 | 1,769 | 1,765 | |
4. | Manětín B | PS | 1,839 | 1,825 | 1,839 | |
5. | Letkov | PJ | 1,855 | 1,831 | 1,855 | |
6. | Obora | PS | 2,204 | 2,204 | 2,197 | |
7. | Rybnice A | PS | 2,238 | 0,221 | 2,238 | |
8. | Horní Hradiště A | PS | 2,279 | 2,054 | 2,279 | |
9. | Horní Hradiště B | PS | 2,441 | 2,441 | 2,396 | |
10. | Bolevec | PM | 3,147 | 3,128 | 3,147 | |
11. | Nevřeň | PS | 3,851 | 3,848 | 3,851 | |
12. | Kožlany | PS | 4,333 | 3,835 | 4,333 | |
13. | Bučí | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
14. | Rybnice B | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
15. | Mrtník | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
16. | Kaznějov | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
17. | Úněšov | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Hradiště | PS | 1,889 | 1,889 | 1,783 | |
2. | Ledce B | PS | 1,904 | 1,776 | 1,904 | |
3. | Manětín | PS | 2,059 | 1,999 | 2,059 | |
4. | Letkov | PJ | 2,131 | 2,131 | 2,067 | |
5. | Chrást | PB | 2,162 | 2,091 | 2,162 | |
6. | Ledce C | PS | 2,270 | 0,227 | 1,855 | |
7. | Horní Bělá A | PS | 2,493 | 2,326 | 2,493 | |
8. | Kaznějov | PS | 2,677 | 2,677 | 2,479 | |
9. | Obora A | PS | 2,843 | 2,463 | 2,843 | |
10. | Krašovice | PS | 3,097 | 2,535 | 3,097 | |
11. | Obora B | PS | 3,130 | 0,313 | 3,055 | |
12. | Mrtník | PS | 3,587 | 3,587 | 3,423 | |
13. | Bučí | PS | 3,661 | 3,661 | 0,277 | |
14. | Bolevec A | PM | 4,141 | 3,822 | 4,141 | |
15. | Kožlany | PS | 4,812 | 4,812 | 4,598 | |
16. | Všeruby | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
17. | Bolevec B | PM | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
18. | Horní Bělá B | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Bělá | PS | 1,737 | 1,737 | 1,726 | |
2. | Manětín A | PS | 1,749 | 1,749 | 1,656 | |
3. | Letkov | PJ | 1,784 | 1,644 | 1,784 | |
4. | Ledce | PS | 1,862 | 1,862 | 1,708 | |
5. | Horní Hradiště A | PS | 1,997 | 1,997 | 1,917 | |
6. | Bučí | PS | 2,143 | 2,093 | 2,143 | |
7. | Rybnice B | PS | 2,810 | 2,791 | 0,281 | |
8. | Mrtník | PS | 3,654 | 3,641 | 3,654 | |
9. | Rybnice A | PS | 3,659 | 0,365 | 3,659 | |
10. | Nevřeň | PS | 4,063 | 4,015 | 4,063 | |
11. | Bolevec | PM | 4,093 | 4,047 | 4,093 | |
12. | Kožlany | PS | 4,730 | 0,473 | 4,714 | |
13. | Kaznějov | PS | 5,528 | 5,278 | 5,528 | |
14. | Manětín B | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
15. | Obora | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
16. | Úněšov | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Hradiště | PS | 1,799 | 1,799 | 1,742 | |
2. | Manětín | PS | 1,902 | 1,891 | 1,902 | |
3. | Letkov | PJ | 1,922 | 0,189 | 1,922 | |
4. | Chrást | PB | 2,048 | 1,875 | 2,048 | |
5. | Ledce B | PS | 2,131 | 1,879 | 2,131 | |
6. | Kaznějov | PS | 2,189 | 2,048 | 2,189 | |
7. | Obora A | PS | 2,329 | 2,282 | 2,329 | |
8. | Krašovice | PS | 2,346 | 2,346 | 2,317 | |
9. | Obora B | PS | 2,504 | 2,402 | 2,504 | |
10. | Ledce C | PS | 2,878 | 2,878 | 2,359 | |
11. | Bolevec A | PM | 3,192 | 2,774 | 3,192 | |
12. | Všeruby | PS | 3,887 | 3,887 | 3,424 | |
13. | Kožlany | PS | 4,190 | 3,991 | 0,419 | |
14. | Bučí | PS | 4,695 | 4,695 | 4,626 | |
15. | Horní Bělá A | PS | 4,696 | 4,696 | 2,534 | |
16. | Mrtník | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
17. | Bolevec B | PM | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
18. | Horní Bělá B | PS | 12,000 | 0,120 | 0,120 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře