Liga: | Šumavská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 09. 04. 2016 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Železný hasič
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plánice Roman Kohout | KT | 7,640 | - | - | |
2. | Nebílovy Zbyněk Myslivec | PJ | 8,220 | - | - | |
3. | Díly Pavel Kouřík | DO | 8,262 | - | - | |
4. | Česká Kubice Antonín Rendl | DO | 8,326 | - | - | |
5. | Koloveč Jaroslav Klička | DO | 8,348 | - | - | |
6. | Kvasetice Ondřej Klíma | KT | 8,396 | - | - | |
7. | Králův Dvůr Dušan Plodr | BE | 8,645 | - | - | |
8. | Pařezov Lukáš Macht | DO | 8,766 | - | - | |
9. | Díly Patrik Kouřík | DO | 9,067 | - | - | |
10. | Postřekov Robin Knopf | DO | 9,155 | - | - | |
11. | Plánice Lukáš Plánička | KT | 9,355 | - | - | |
12. | Uhelná Příbram Ladislav Vobejda | HB | 9,553 | - | - | |
13. | Kvasetice Pavel Ballý | KT | 9,585 | - | - | |
14. | Příšovice Petr Uher | LI | 9,652 | - | - | |
15. | Čeminy Stanislav Valenta | PS | 9,774 | - | - | |
16. | Cítoliby Robin Bureš | LN | 9,826 | - | - | |
17. | Zahorčice Petr Kollross | KT | 9,888 | - | - | |
18. | Pocinovice Petr Formánek | DO | 9,892 | - | - | |
19. | Díly Václav Buršík | DO | 10,081 | - | - | |
20. | - Edig Amberger Gleissenberg | - | 10,096 | - | - | |
21. | Mračnice Viktor Bosák | DO | 10,138 | - | - | |
22. | Turkovice Josef Brabec | PH | 10,148 | - | - | |
23. | Hrad Nečtiny Karel Zapletal | PS | 10,209 | - | - | |
24. | Tlumačov Jakub Kulhánek | ZL | 10,218 | - | - | |
25. | Příšovice Dominik Rauner | LI | 10,236 | - | - | |
26. | Česká Kubice Martin Šindelář | DO | 10,288 | - | - | |
27. | Česká Kubice Ondřej Blažek | DO | 10,462 | - | - | |
28. | Stanětice Josef Hoffmann | DO | 10,474 | - | - | |
29. | Postřekov Petr Anderle | DO | 10,518 | - | - | |
30. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Michal Jungmann | DO | 10,546 | - | - | |
31. | Štítary Petr Bajer | DO | 10,549 | - | - | |
32. | Brandov Lukáš Mooz | MO | 10,616 | - | - | |
33. | - Hans Schmidt Gleissenberg | - | 10,700 | - | - | |
34. | Zahorčice Pavel Kollross | KT | 10,759 | - | - | |
35. | - Thomas Greil Gleissenberg | - | 10,819 | - | - | |
36. | Bdeněves Jiří Pešta | PS | 10,837 | - | - | |
37. | Nýřany Marek Štěpánek | PS | 10,851 | - | - | |
38. | Rynholec Vašek Tůma | RA | 10,961 | - | - | |
39. | Zlatá Koruna Tomáš Melner | CK | 11,005 | - | - | |
40. | Čižice Pavel Hauer | PJ | 11,021 | - | - | |
41. | Kdyně Václav Milfort | DO | 11,050 | - | - | |
42. | Pelechy Josef Váchal | DO | 11,093 | - | - | |
43. | Dolní Folmava Ondřej Bolovanský | DO | 11,292 | - | - | |
44. | Koloveč Lukáš Krechler | DO | 11,301 | - | - | |
45. | Příšovice Lukáš Racek | LI | 11,356 | - | - | |
46. | - Simon Decker Döfering | - | 11,388 | - | - | |
47. | Zahorčice Daniel Hudský | KT | 11,391 | - | - | |
48. | Štítary Jakub Hasenöhrl | DO | 11,532 | - | - | |
49. | Nebílovy Jakub Komorous | PJ | 11,573 | - | - | |
50. | Postřekov Jan Kreuz | DO | 11,622 | - | - | |
51. | Mnichovice Leoš Gurniok | BN | 11,820 | - | - | |
52. | Stanětice Daniel Kněz | DO | 11,865 | - | - | |
53. | Bořice Jakub Řehák | DO | 11,914 | - | - | |
54. | Srbice Petr Svoboda | DO | 11,922 | - | - | |
55. | Česká Kubice Lukáš Höfler | DO | 11,937 | - | - | |
56. | Zlatá Koruna Antonín Haniš | CK | 12,061 | - | - | |
57. | Meclov Miroslav Žáček | DO | 12,085 | - | - | |
58. | Stanětice Josef Váchal | DO | 12,128 | - | - | |
59. | Hostouň Karel Šíma | DO | 12,140 | - | - | |
60. | Štítary Miroslav Malý | DO | 12,180 | - | - | |
61. | Rynholec Adam Šeba | RA | 12,221 | - | - | |
62. | Radkovice u Budče Petr Štěpán | TR | 12,257 | - | - | |
63. | Králův Dvůr Jaroslav Kocourek | BE | 12,349 | - | - | |
64. | Bdeněves Michal Vojáček | PS | 12,379 | - | - | |
65. | - Daniel Baier Schonthal | - | 12,582 | - | - | |
66. | Bdeněves Dan Stach | PS | 12,594 | - | - | |
67. | Hrad Nečtiny Vojtěch Pešta | PS | 12,595 | - | - | |
68. | Rynholec Radek Jungmann | RA | 12,723 | - | - | |
69. | Nýřany Vít Novák | PS | 12,807 | - | - | |
70. | Malechov Václav Voráček | KT | 12,857 | - | - | |
71. | Plánice Václav Babůrek | KT | 12,862 | - | - | |
72. | Tlumačov Jakub Přibyl | ZL | 12,912 | - | - | |
73. | Rynholec Jan Kaválek | RA | 12,967 | - | - | |
74. | Spůle Stanislav Fletter | KT | 13,014 | - | - | |
75. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Miloš Černohorský | DO | 13,254 | - | - | |
76. | Zlatá Koruna Jakub Hopman | CK | 13,518 | - | - | |
77. | Boršov Antonín Pácha | JI | 13,738 | - | - | |
78. | Spůle František Braunfuchs | KT | 13,748 | - | - | |
79. | Volšovy Matyáš Bernard | KT | 13,829 | - | - | |
80. | - Markus Steinwagner Döfering | - | 14,329 | - | - | |
81. | Kdyně Luděk Mlnařík | DO | 14,469 | - | - | |
82. | Tlumačov Jiří Ticháček | ZL | 14,578 | - | - | |
83. | Kdyně Tomáš Klička | DO | 14,888 | - | - | |
84. | Králův Dvůr Rudolf Bretschneider | BE | 15,142 | - | - | |
85. | Pocinovice Aleše Franěk | DO | 15,473 | - | - | |
86. | Boršov Jan Mašek | JI | 15,662 | - | - | |
87. | Malechov Martin Matěj | KT | 16,523 | - | - | |
88. | Uhelná Příbram Jindřich Cvačka | HB | 18,790 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře