Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Milavče A | DO | 0,180 | - | - | |
2. | Poděvousy | DO | 0,260 | - | - | |
3. | Dolní Folmava A | DO | 0,300 | - | - | |
4. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 0,310 | - | - | |
5. | Tlumačov A | DO | 0,440 | - | - | |
6. | Srbice | DO | 0,480 | - | - | |
7. | Milavče B | DO | 0,480 | - | - | |
8. | Pocinovice | DO | 0,510 | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 0,560 | - | - | |
10. | Domažlice | DO | 0,640 | - | - | |
11. | Meclov | DO | 0,690 | - | - | |
12. | Poběžovice | DO | 0,700 | - | - | |
13. | Holýšov A | DO | 0,710 | - | - | |
13. | Starý Klíčov | DO | 0,710 | - | - | |
15. | Tlumačov B | DO | 0,720 | - | - | |
16. | Horšovský Týn A | DO | 0,740 | - | - | |
17. | Petrovice | DO | 0,750 | - | - | |
18. | Horšovský Týn B | DO | 0,850 | - | - | |
19. | Chodov | DO | 0,860 | - | - | |
20. | Holýšov B | DO | 1,030 | - | - | |
21. | Sedlice | DO | 1,240 | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dolní Folmava A | DO | 0,022 | - | - | |
2. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 0,035 | - | - | |
3. | Milavče A | DO | 0,047 | - | - | |
4. | Hluboká A | DO | 0,048 | - | - | |
5. | Srbice A | DO | 0,057 | - | - | |
6. | Poděvousy | DO | 0,058 | - | - | |
7. | Srbice B | DO | 0,060 | - | - | |
8. | Chodská Lhota | DO | 0,069 | - | - | |
9. | Dehtín | KT | 0,071 | - | - | |
10. | Dolní Folmava B | DO | 0,072 | - | - | |
11. | Milavče B | DO | 0,074 | - | - | |
12. | Hluboká B | DO | 0,075 | - | - | |
13. | Meclov C | DO | 0,076 | - | - | |
14. | Domažlice A | DO | 0,078 | - | - | |
15. | Staňkov I | DO | 0,081 | - | - | |
15. | Domažlice B | DO | 0,081 | - | - | |
15. | Stráž | TC | 0,081 | - | - | |
18. | Kladruby | TC | 0,086 | - | - | |
18. | Poběžovice | DO | 0,086 | - | - | |
20. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 0,087 | - | - | |
21. | Sedlice | DO | 0,099 | - | - | |
21. | Petrovice | DO | 0,099 | - | - | |
23. | Starý Klíčov | DO | 0,106 | - | - | |
24. | Meclov A | DO | 0,107 | - | - | |
25. | Chodov B | DO | 0,109 | - | - | |
26. | Bělá nad Radbuzou | DO | 0,113 | - | - | |
27. | Meclov B | DO | 0,115 | - | - | |
28. | Chodov A | DO | 0,118 | - | - | |
29. | Hluboká | DO | MS | - | - | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Klenčí pod Čerchovem Kristýna Cimbolincová | DO | 0,018 | - | - | |
2. | Chodská Lhota Tereza Kureková | DO | 0,025 | - | - | |
3. | Milavče Klára Baláková | DO | 0,028 | - | - | |
4. | Domažlice Eliška Černá | DO | 0,031 | - | - | |
5. | Milavče Barbora Loritzová | DO | 0,033 | - | - | |
6. | Klenčí pod Čerchovem Agáta Skalová | DO | 0,034 | - | - | |
7. | Kladruby Alexandra Lehečková | TC | 0,036 | - | - | |
8. | Petrovice Lenka Svobodová | DO | 0,040 | - | - | |
9. | Hluboká Bretani Michaela | DO | 0,043 | - | - | |
10. | Hluboká Markéta Husníková | DO | 0,046 | - | - | |
11. | Stráž Tereza Waldmanová | TC | 0,051 | - | - | |
12. | Kladruby Eliška Súkeníková | TC | 0,053 | - | - | |
13. | Horšovský Týn Věra Krutinová | DO | 0,061 | - | - | |
14. | Hluboká Eva Víznerová | DO | 0,074 | - | - | |
15. | Horšovský Týn Karolína Izáková | DO | 0,097 | - | - | |
16. | Poběžovice Aneta Prajzentová | DO | 88,888 | - | - | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Milavče Adam Vaněk | DO | 0,006 | - | - | |
2. | Milavče Jan Zíka | DO | 0,017 | - | - | |
3. | Milavče Filip Janda | DO | 0,025 | - | - | |
4. | Milavče Šimon Pelnář | DO | 0,030 | - | - | |
5. | Horšovský Týn Filip Janča | DO | 0,031 | - | - | |
6. | Pocinovice Lukáš Nejedlý | DO | 0,032 | - | - | |
7. | Hluboká Pavel Kaiser | DO | 0,035 | - | - | |
8. | Pocinovice Aleš Bláha | DO | 0,038 | - | - | |
9. | Stráž Marek Dohányos | TC | 0,043 | - | - | |
10. | Petrovice Dominik Juhás | DO | 0,055 | - | - | |
11. | Hluboká Jiří Husník | DO | 0,057 | - | - | |
12. | Hluboká Jakub Gombár | DO | 0,060 | - | - | |
13. | Stráž Josef Turbák | TC | 0,061 | - | - | |
14. | Kladruby Filip Syrový | TC | 0,063 | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chodská Lhota Daniel Kratochvíl | DO | 0,014 | - | - | |
2. | Chodská Lhota Martin Sika | DO | 0,014 | - | - | |
3. | Chodská Lhota Jan Husník | DO | 0,020 | - | - | |
4. | Pocinovice Vít Braunfuchs | DO | 0,021 | - | - | |
5. | Petrovice Václav Maxa | DO | 0,032 | - | - | |
6. | Hluboká Ondřej Drahoňovský | DO | 0,032 | - | - | |
7. | Petrovice Jan Barborka | DO | 0,034 | - | - | |
8. | Domažlice Jaroslav Kohel | DO | 0,038 | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem Jiří Řezníček | DO | 0,039 | - | - | |
10. | Petrovice Michal Podestát | DO | 0,051 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2013/04/13 |
Domažlice, věž, Výstup na věž 2013 |
ŠH |
2013/07/27 |
Domažlice, ulice Petrovická, Domažlické překážky |
- |
2015/04/11 |
Domažlice, Domažlice |
ŠH |
2016/04/09 |
Domažlice, O pohár |
ŠH |
2018/06/24 |
Plzeň, Krajské kolo dorostu - Chodský přebor dorostenců |
CHL |
2019/02/02 |
ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu |
CHL |
2019/04/13 |
Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace |
CHL |
2020/02/29 |
ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu |
- |
2020/02/29 |
ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu |
CHL |
2023/03/04 |
ZŠ Komenského 17, Domažlice, I. kolo CHLMH a CHLD - Zimní (ne)setkání |
CHL |
2023/04/15 |
Domažlice, kasárny, II. kolo CHL - Uzlová štafeta + odborky |
CHL |
2023/06/24 |
Domažlice, TJ Jiskra, III. kolo CHL - Krajské kolo dorostu |
CHL |
2023/07/01 |
Domažlice, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023 |
MČR |
2023/07/02 |
Domažlice, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023 |
MČR |
2024/02/24 |
ZŠ Komenského 17, Domažlice, I. kolo CHLMH a CHLD - Zimní (ne)setkání |
CHL |
2024/04/20 |
Kasárny, Domažlice, II. kolo CHLD - uzlování + odborky/specializace |
CHL |
2024/07/27 |
Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka |
CHL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře