Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz |
Kdy: | 02. 07. 2023 11:00 |
Kontakt: | SH ČMS |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovice | NA | 6,032 | - | - | |
2. | Bludov | SU | 6,096 | - | - | |
3. | Drahonice | ST | 6,097 | - | - | |
4. | Dobřany | PJ | 6,108 | - | - | |
5. | Rychvald | KA | 6,152 | - | - | |
6. | Střezimíř | BN | 6,154 | - | - | |
7. | Bozkov | SM | 6,188 | - | - | |
8. | Krouna | CR | 6,209 | - | - | |
8. | Výčapy | TR | 6,209 | - | - | |
10. | Počepice | PB | 6,220 | - | - | |
11. | Senetářov | BK | 6,230 | - | - | |
12. | Vědomice | LT | 6,251 | - | - | |
13. | Zličín | AB | 6,617 | - | - | |
14. | Oznice | VS | 6,656 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 7,414 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | SM | 2,767 | - | - | |
2. | Oznice | VS | 2,823 | - | - | |
3. | Bukovice | NA | 2,913 | - | - | |
4. | Počepice | PB | 2,954 | - | - | |
5. | Výčapy | TR | 2,969 | - | - | |
6. | Senetářov | BK | 3,080 | - | - | |
7. | Krouna | CR | 3,139 | - | - | |
8. | Rychvald | KA | 3,149 | - | - | |
8. | Dobřany | PJ | 3,149 | - | - | |
10. | Vědomice | LT | 3,249 | - | - | |
11. | Bludov | SU | 3,307 | - | - | |
12. | Střezimíř | BN | 3,337 | - | - | |
13. | Zličín | AB | 3,454 | - | - | |
14. | Drahonice | ST | 3,768 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 5,142 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 8,943 | - | - | |
2. | Bukovice | NA | 9,128 | - | - | |
3. | Senetářov | BK | 9,174 | - | - | |
4. | Krouna | CR | 9,177 | - | - | |
5. | Oznice | VS | 9,214 | - | - | |
6. | Dobřany | PJ | 9,266 | - | - | |
7. | Počepice | PB | 9,499 | - | - | |
8. | Vědomice | LT | 9,545 | - | - | |
9. | Střezimíř | BN | 9,590 | - | - | |
10. | Bozkov | SM | 9,598 | - | - | |
11. | Výčapy | TR | 9,710 | - | - | |
12. | Rychvald | KA | 9,849 | - | - | |
13. | Drahonice | ST | 10,094 | - | - | |
14. | Zličín | AB | 10,111 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 12,403 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Bukovice - Dorostenci | 2,913 | https://youtu.be/RBaQyUJ2hmQ | Jakub Šmída | |
Bukovice - Dorostenci | 6,032 | https://youtu.be/agWBtc0QLh8 | Jakub Šmída | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře