Velké Hoštice 2014 - EXTRALIGA Velké Hoštice

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/248111935382111/?fref=ts
Kdy: 13. 07. 2014 09:30
Kontakt:   Martin Nevřela
Telefon:  604907120
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Martas Velké Hoštice Nevřela


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Trnava TR 1,624 1,623 1,624
2.  Plumlov PV 1,628 1,628 1,607
3.  Renmotor Jinolice JC 1,630 1,630 1,597
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB 1,637 1,624 1,637
5.  Stará Říše JI 1,646 1,646 1,586
6.  Sychotín BK 1,681 1,636 1,681
7.  Prchalov NJ 1,691 1,691 1,620
7.  Lavičky ZR 1,691 1,691 1,688
9.  Letohrad - Kunčice B UO 1,706 1,705 1,706
10.  Letohrad - Kunčice C UO 1,707 1,633 1,707
11.  Lhotky Sport ZR 1,728 1,728 1,699
12.  Kosmonosy MB 1,732 1,732 1,643
13.  Sádek OP 1,745 1,731 1,745
14.  Bolatice OP 1,777 1,763 1,777
15.  Hněvošice OP 1,781 1,677 1,781
16.  Svoboda OP 1,797 1,838 1,797
17.  Benešov u Semil SM 1,809 1,778 1,809
18.  Bříšťany JC 1,833 1,698 1,833
19.  Oprechtice FM 1,843 1,843 1,730
20.  Milostovice OP 1,845 1,840 1,845
21.  Velké Hoštice OP 1,891 1,632 1,891
22.  Velký Třebešov NA 1,894 1,838 1,894
23.  Vávrovice OP 1,900 1,900 1,794
24.  Libuň JC 1,950 1,901 1,950
25.  Vřesina A OP 1,951 1,951 1,842
26.  Velké Hoštice B OP 1,958 1,958 1,911
27.  Chlebičov OP 1,967 1,967 1,939
28.  Litenčice KM 2,114 1,913 2,114
29.  Služovice OP 2,310 2,310 1,823
30.  Pustkovec OV 2,329 2,329 1,788
31.  Jeseník JE 2,442 2,433 2,442
32.  Oldřišov OP 2,542 2,542 2,442
33.  Neplachovice OP 4,093 4,038 4,093
34.  Karolín KM 12,000 1,748 12,000
34.  Petrovice TR 12,000 12,000 12,000
34.  Kravaře OP 12,000 12,000 12,000
34.  Starý Lískovec Sport BM 12,000 12,000 12,000
34.  Pasohlávky BO 12,000 12,000 12,000
34.  Olšovec PR 12,000 12,000 12,000
34.  Luboměř NJ 12,000 12,000 12,000
34.  Komárov OP 12,000 12,000 12,000
34.  Závada OP 12,000 12,000 12,000
34.  Únětice 1911 PJ 12,000 12,000 12,000
44.  Žernovník BK 99,999 99,999 99,999

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 1,600 1,600 1,597
2.  Radíkov OL 1,654 1,606 1,654
3.  Vitiněves JC 1,732 1,732 1,637
4.  Libuň JC 1,735 1,665 1,735
5.  Benešov u Semil SM 1,807 1,807 1,752
6.  Bartovice A OV 1,827 1,827 1,769
7.  Letohrad - Jeleni UO 1,932 1,932 1,850
8.  Štěpánkovice OP 1,945 1,901 1,945
9.  Skrochovice OP 1,970 1,970 1,931
10.  Velké Hoštice OP 2,008 2,008 1,964
11.  Svoboda OP 2,024 2,024 1,801
12.  Vávrovice OP 2,091 2,022 2,091
13.  Oprechtice FM 2,731 2,731 1,646
14.  Nevcehle JI 3,215 3,156 3,215
15.  Chlebičov OP 3,322 3,177 3,322
16.  Malé Hoštice OP 12,000 12,000 12,000
16.  Chrášťany LT 12,000 12,000 12,000
16.  Hněvošice OP 12,000 12,000 12,000
19.  Služovice OP 99,999 99,999 99,999

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP1,4121,4011,4122019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI1,4121,4001,4122019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stachovice NJ1,4091,4271,4272019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Luboměř NJ1,4291,4241,4292017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brumov BZL1,4331,3851,4332019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pasohlávky BO1,3941,4361,4362017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bartovice OV1,4391,4281,4392019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jistebník NJ1,4221,4501,4502017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasonice JI1,4551,4511,4552017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jistebník NJ1,4521,4551,4552019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velké Hoštice OP1,4601,4141,4602011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krasonice JI1,4631,4591,4632019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svinov OV1,4571,4651,4652011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Jeleni UO1,4701,4181,4702017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  - Luboměr-1,4721,4731,4732019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zahorčice ST1,4701,4731,4732019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrabůvka PR1,4731,4331,4732019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plumlov PV1,4771,4601,4772013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stará Říše JI1,4721,4781,4782019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Prchalov ANJ1,4711,4821,4822019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  - Bijacovce -1,4851,4481,4852019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bartovice OV1,4861,4511,4862011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čikov TR1,4201,4891,4892017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ1,4721,4911,4912011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Trnava TR1,4911,4361,4912017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velké Hoštice AOP1,4941,4031,4942013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Oprechtice AFM1,4951,4841,4952017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  - EKOSPOL – SK-1,4971,4961,4972017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hněvošice OP1,5011,4351,5012011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hoštice OP1,4751,5051,5052017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT1,5921,5901,5922016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sychotín BK1,6001,5971,6002014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychotín B BK1,6061,6101,6102016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN1,6191,6191,6192016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Sychotín BK1,6291,6231,6292013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI1,6361,6241,6342012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vitiněves JC1,5741,6441,6442012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT1,6521,6021,6522012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO1,6411,6531,6532016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Radíkov OL1,6061,6541,6542014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radíkov PR1,6671,6191,6672013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Petrůvky TR1,6871,6061,6872013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nevcehle JI--1,6902011/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Skrochovice OP1,7011,6631,7012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Radíkov PR1,6211,7081,7082016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Svinov A OV1,6861,7121,7122019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vitiněves JC1,7151,6121,7152013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Radíkov PR1,6841,7161,7162017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Vitiněves JC1,6791,7171,7172016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Libuň JC1,7241,7091,7242016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Radíkov PR--1,7262011/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bartovice A OV1,7311,6851,7312011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Vitiněves JC1,7321,6371,7322014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Libuň JC1,6651,7351,7352014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nevcehle JI1,7431,7231,7432010/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chrášťany LT1,6781,7461,7462013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Skrochovice OP1,7481,6861,7482013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Velké Hoštice OP1,7381,7541,7542010/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Stará Říše JI1,7521,7651,7652017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ždírec nad Doubravou HB1,7661,7411,7662012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 24 11.07.2014 18:13
 Pepa Adam  16 ** 22 02.07.2014 01:34
 Petr Kropáč  16 ** 22 11.07.2014 14:24
 Danek Odložilík  16 ** 21 13.07.2014 09:16
 Martina Panožková  16 ** 20 02.07.2014 09:45
 David Sedlák  16 ** 19 30.06.2014 13:14
 Michal Matějíček  16 ** 19 12.07.2014 20:18
 Lukáš Nosek  16 ** 17 12.07.2014 21:39
 Daniel Štěpánek  16 ** 17 03.07.2014 16:25
 Radim Svěchota  16 ** 17 06.07.2014 10:52
 Patrik Baláž  16 ** 15 02.07.2014 06:26
 Jan Zahradník  16 ** 14 11.07.2014 16:38
 Josef Navrátil  16 ** 13 12.07.2014 00:26
 Petr Skřivánek  16 ** 12 12.07.2014 00:22
 Lukáš Brtník  16 ** 8 12.07.2014 12:23
 Hana Jarolímková  16 ** 7 10.07.2014 20:29


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Martina Panožková  16 ** 13 02.07.2014 09:45
 Pepa Adam  16 ** 12 02.07.2014 01:35
 Josef Navrátil  16 ** 11 12.07.2014 00:26
 Hana Jarolímková  16 ** 9 10.07.2014 20:29
 Michal Matějíček  16 ** 4 11.07.2014 13:49
 Petr Skřivánek  16 ** 4 12.07.2014 00:22
 Daniel Štěpánek  16 ** 2 03.07.2014 16:25
 Lukáš Nosek  16 ** 0 07.07.2014 20:59
 Honza Adamec  16 ** 0 11.07.2014 18:13
 Petr Kropáč  16 ** 0 11.07.2014 14:24
 Patrik Baláž  16 ** 0 02.07.2014 06:26
 Danek Odložilík  16 ** 0 13.07.2014 09:15
 Jan Zahradník  16 ** 0 11.07.2014 16:38
 Radim Svěchota  16 ** 0 12.07.2014 13:03

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sychotín - Ženy

1,600https://youtu.be/T7xinwVa6mI Aleš Havelka

Renmotor Jinolice - Muži

1,630https://youtu.be/vu_d7NwYpYs Hana Jarolímková

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

1,637https://youtu.be/T650XjTo-C0 Karel Boukal

Sychotín - Muži

1,681https://youtu.be/8n1Q1QW7gvI Aleš Havelka

Letohrad - Kunčice - Muži

1,707https://youtu.be/3dQeQnM28g4 Martin Valda

Kosmonosy - Muži

1,732https://youtu.be/XkszyAW4YB0 Jan Klimo

Libuň - Ženy

1,735https://youtu.be/Hoh8mfL9wqY Hana Jarolímková

Karolín - Muži

12,000https://youtu.be/D_mHhqouCDs Martin Ondra
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/wJX88xXMwH8

Kód: wJX88xXMwH8



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/07/06 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1997/07/06 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1998/07/18 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1999/07/04 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
2001/07/01 Velké Hoštice, OP,
EXČR
2003/07/06 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2003/07/06 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2004/07/04 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2004/07/04 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2005/07/03 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2005/07/03 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2006/07/02 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2006/07/02 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2007/07/01 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2007/07/01 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2008/07/06 Velké Hoštice, OP, -, MSP Velké Hoštice
MSP
2008/07/06 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2009/07/05 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2010/08/15 Velké Hoštice, OP,
EXČR
2011/07/17 Velké Hoštice, Extraliga ČR v p.ú.
-
2011/07/17 Velké Hoštice, OP, O pohár
EXČR
2011/10/08 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (October cup)
-
2012/07/15 Velké Hoštice, Extraliga ČR v p.ú.
EXČR
2013/07/14 Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké Hoštice
EXČR
2013/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (October cup)
-
2014/07/13 Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké Hoštice
EXČR
2016/06/23 Velké Hoštice, 6.kolo MSP
MSP
2016/07/23 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
Kdy Kde Liga


Komentáře