Ústí nad Labem, věž 2019 - Mistrovství republiky v požárním sportu 2019

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Kdy: 30. 08. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbice Karel RYL KA 1,414 1,414 1,818
2.  Žebnice Dominik SOUKUP PS 1,522 1,522 12,000
3.  Mosty Marcel DAL KA 1,644 1,644 1,686
4.  Mistřín Petr VAŠULKA HO 1,848 1,848 2,338
5.  Kvasiny Lukáš KROUPA RK 1,862 1,862 12,000
6.  Michálkovice Miroslav ARVAI OV 1,958 1,958 2,045
7.  Dobrá Prokop KASAL HB 1,976 1,976 2,301
8.  Šošůvka Martin KRÁLÍK BK 2,027 2,082 2,027
9.  Lavičky Dominik CHALUPA ZR 2,372 2,372 12,000

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá ŠÁRKA JIROUŠOVÁ SM 1,600 1,600 12,000
2.  Dolní Čermná MARKÉTA MARKOVÁ UO 1,632 1,632 12,000
3.  Horní Lideč PETRA CHOVANCOVÁ VS 1,664 1,693 1,664
4.  Ledenice LENKA ŠESTÁKOVÁ CB 1,688 1,713 1,688
5.  Semetín SIMONA KRAMPOTOVÁ VS 1,701 1,701 3,307
6.  Úněšov KATEŘINA VÉBROVÁ PS 1,704 1,733 1,704
7.  Horní Cerekev KAMILA BARTOŠKOVÁ PE 1,707 1,707 12,000
8.  Karviná KAROLÍNA WITOSZOVÁ KA 1,726 1,726 12,000
9.  Spišská Teplica RADKA ČERVEŇOVÁ PP 1,733 1,746 1,733
10.  Staré Město NIKOLA ŠKULTETYOVÁ FM 1,743 1,761 1,743
11.  Hvězdoňovice MARCELA VRTALOVÁ TR 1,743 1,743 1,779
12.  Česká Bělá JANA DIPOLDOVÁ HB 1,745 1,779 1,745
13.  Alojzov MARTINA PEKROVÁ PV 1,753 1,779 1,753
14.  Litovany NIKOLA POLOVÁ TR 1,769 1,769 2,606
15.  Kvasejovice KLÁRA HULÍNSKÁ BN 1,775 12,000 1,775
16.  Štěnovický Borek MONIKA MAREŠOVÁ PJ 1,776 1,783 1,776
17.  Morkovice KAMILA KREJČÍ KM 1,782 1,782 1,852
18.  Morkovice KATEŘINA BOROVIČKOVÁ KM 1,784 1,784 2,009
19.  Chválenice DOMINIKA CALTOVÁ PJ 1,792 1,842 1,792
20.  Raškovice ANEŽKA ŠVRČKOVÁ FM 1,793 2,100 1,793
21.  Oznice DOMINIKA KLVAŇOVÁ VS 1,798 1,798 2,645
22.  Skalice ANDREA ŠKULTETYOVÁ FM 1,817 1,817 12,000
23.  Malechov NATÁLIE PRESSLOVÁ KT 1,824 1,824 1,949
24.  Krmelín DOMINIKA RUČKOVÁ FM 1,827 1,876 1,827
25.  Martinice MICHAELA VANCLOVÁ KM 1,831 1,831 12,000
26.  Dobrá APOLENA KASALOVÁ HB 1,832 2,018 1,832
27.  - PETRA ADAMCOVÁ Sobiňov - 1,837 2,564 1,837
28.  Jičina IVANA VOLKOVÁ NJ 1,873 1,938 1,873
29.  Frýdek NIKOL PĚTROŠOVÁ FM 1,876 1,908 1,876
30.  Bukovice ADÉLA LEPPELTOVÁ BK 1,881 1,891 1,881
31.  Kamenec u Poličky DANIELA ŠVÁBOVÁ SY 1,884 2,720 1,884
32.  Žernovník EVA KAŠPARCOVÁ BK 1,886 1,891 1,886
33.  Dobrá GABRIELA SZENDREIOVÁ HB 1,889 1,889 2,961
34.  Topolany LUCIE MACHÁŇOVÁ VY 1,910 1,910 1,911
35.  Želčany ALŽBĚTA JERMÁŘOVÁ PJ 1,918 1,918 2,361
36.  Mistřín MARIE ANNA PLATZKOVÁ HO 1,934 3,394 1,934
37.  Skalice NATÁLIE BOJKOVÁ FM 1,935 1,935 1,975
38.  Dolní Měcholupy TEREZA RŮŽIČKOVÁ AB 1,945 2,525 1,945
39.  Raškovice NICOLA JANČÍKOVÁ FM 1,976 1,976 2,865
40.  Úněšov ZUZANA ŠAFROVÁ PS 1,977 1,977 2,041
41.  Kamenec u Poličky MARIE ANDRLÍKOVÁ SY 1,978 3,736 1,978
42.  Tuhaň LENKA DVOŘÁKOVÁ ME 1,985 1,986 1,985
43.  Budíkovice MICHAELA PEŠTÁLOVÁ TR 1,989 2,096 1,989
44.  Řepiště JANA POLACHOVÁ FM 2,013 2,522 2,013
45.  Tísek BARBORA HOMOLOVÁ NJ 2,040 2,065 2,040
46.  Dolní Životice KRISTÝNA UVÍROVÁ OP 2,066 2,066 2,503
47.  Šošůvka VERONIKA NĚMCOVÁ BK 2,083 2,092 2,083
48.  Kojetice HANA KUČEROVÁ TR 2,095 2,095 2,280
49.  Liptál KAMILA LYSÁKOVÁ VS 2,124 2,124 2,133
50.  Křešice TEREZA OPAVOVÁ LT 2,136 2,136 2,335
51.  Vsetín KATEŘINA GOLÁŇOVÁ VS 2,161 2,161 2,188
52.  Kravaře BRIGITA BERNEISCHOVÁ OP 2,162 2,162 2,646
53.  Křešice DANIELA ANDRLOVÁ LT 2,178 3,121 2,178
54.  Letňany ADÉLA FEGLAROVÁ AB 2,264 2,346 2,264
55.  Chlum ELIŠKA HENDRYCHOVÁ CK 2,329 2,329 2,377
56.  Nová Ves ADÉLA BOBROVSKÁ OV 2,565 2,565 12,000
57.  Hovězí TEREZA LESKOVJANOVÁ VS 2,822 3,304 2,822
58.  Oprechtice VERONIKA KRPCOVÁ FM 12,000 12,000 12,000

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA OV 1,357 1,368 1,357
2.  HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ OV 1,366 1,399 1,366
3.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL OV 1,392 1,473 1,392
4.  HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA HK 1,399 1,447 1,399
5.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK PM 1,420 1,420 12,000
6.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ HK 1,422 1,441 1,422
7.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC OV 1,427 1,427 1,562
8.  HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL PM 1,432 1,432 1,460
9.  HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL JI 1,447 1,586 1,447
10.  HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA ZL 1,447 1,778 1,447
11.  HZS Královéhradeckého kraje Václav NOVOTNÝ HK 1,450 1,450 1,466
12.  HZS kraje Vysočina Lukáš HONS JI 1,453 1,481 1,453
13.  HZS Královéhradeckého kraje Patrik KLIGL HK 1,464 1,579 1,464
14.  HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP AB 1,469 1,751 1,469
15.  HZS Královéhradeckého kraje Jan ZHŘÍVAL HK 1,476 1,980 1,476
16.  HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK PA 1,478 1,478 1,529
17.  HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ PM 1,489 1,492 1,489
18.  HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK AB 1,493 1,563 1,493
19.  HZS Moravskoslezského kraje Adam HRBÁČ OV 1,497 1,759 1,497
20.  HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS AB 1,504 1,504 12,000
21.  HaZZ Slovenské republiky Ján BODORÍK - 1,509 1,524 1,509
22.  HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO JI 1,510 1,531 1,510
23.  HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA AB 1,515 2,040 1,515
24.  HZS Moravskoslezského kraje Richard SVAČINA OV 1,518 1,545 1,518
25.  HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK JI 1,520 1,520 12,000
26.  HZS Zlínského kraje Petr VACULÍN ZL 1,523 1,580 1,523
27.  HZS Plzeňského kraje Martin ROHÁČ PM 1,526 1,975 1,526
28.  HZS Plzeňského kraje Jan HŮLA PM 1,529 1,563 1,529
29.  HZS Středočeského kraje Milan TŮMA AB 1,529 1,529 1,886
30.  HZS Jihočeského kraje Ivan PENČA CB 1,531 1,565 1,531
31.  HZS Moravskoslezského kraje Jakub ARVAI OV 1,531 1,531 1,617
32.  HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK AB 1,532 1,592 1,532
33.  HZS Ústeckého kraje David SOMOL UL 1,533 1,533 1,537
34.  HZS Zlínského kraje Radek CHMELA ZL 1,543 1,543 12,000
35.  HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ OL 1,550 1,550 12,000
36.  HZS Pardubického kraje Stanislav PAULÍČEK PA 1,552 1,621 1,552
37.  HZS Plzeňského kraje Jaroslav HRDLIČKA PM 1,552 1,661 1,552
38.  HZS hlavního města Prahy Petr MIŘÁTSKÝ AB 1,557 1,843 1,557
39.  HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC AB 1,563 1,591 1,563
40.  HaZZ Slovenské republiky Štefan BELKO - 1,563 1,653 1,563
41.  HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ LI 1,567 1,567 1,580
42.  HZS Plzeňského kraje Michal BULÍN PM 1,569 1,569 1,692
43.  HaZZ Slovenské republiky Jaroslav CHALÁNY - 1,570 1,588 1,570
44.  HaZZ Slovenské republiky Ján ŠULEK - 1,570 1,630 1,570
45.  HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN HK 1,573 1,637 1,573
46.  HZS Pardubického kraje Josef KOZEL PA 1,577 1,658 1,577
47.  HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA KV 1,579 1,579 2,066
48.  HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH PA 1,582 1,582 1,629
49.  HZS Zlínského kraje Petr KUCHAŘÍK ZL 1,583 1,609 1,583
50.  HZS Jihočeského kraje Jan JEŽEK CB 1,590 1,676 1,590
51.  HZS Ústeckého kraje Martin VLČEK UL 1,592 1,634 1,592
52.  HZS hlavního města Prahy Marek ŠVEC AB 1,592 1,734 1,592
53.  HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK PM 1,598 1,598 1,728
54.  HZS Jihočeského kraje Michal DOKTOR CB 1,601 1,725 1,601
55.  HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA ZL 1,604 1,604 12,000
56.  HZS hlavního města Prahy Marián FRANCÚZ AB 1,610 1,610 2,190
57.  HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA ZL 1,615 1,667 1,615
58.  HZS Jihočeského kraje Radim ŠVEHLA CB 1,617 1,648 1,617
59.  HZS kraje Vysočina Marek PEŠTÁL JI 1,629 1,629 1,702
60.  HaZZ Slovenské republiky Jozef PAZERA - 1,639 1,769 1,639
61.  HZS kraje Vysočina Vilém RYŠAVÝ JI 1,652 1,677 1,652
62.  HZS Královéhradeckého kraje Dominik BĚLSKÝ HK 1,655 1,655 -
63.  HZS Jihočeského kraje Stanislav ŠMÍD CB 1,656 1,667 1,656
64.  HZS hlavního města Prahy Jakub ČERMÁK AB 1,663 1,722 1,663
65.  HZS Středočeského kraje Václav ŘÍHA AB 1,666 1,666 1,723
66.  HZS Olomouckého kraje Jan ŠINDELKA OL 1,666 1,666 12,000
67.  HZS Středočeského kraje Josef VLACH AB 1,671 1,671 1,762
68.  HZS kraje Vysočina Radek NECHVÁTAL JI 1,671 1,671 12,000
69.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA VS 1,676 1,691 1,676
70.  HZS Královéhradeckého kraje Vojtěch KLENKA HK 1,676 1,900 1,676
71.  HZS Jihočeského kraje Patrik LUČANSKÝ CB 1,681 1,681 1,856
72.  HaZZ Slovenské republiky Jakub PAVELKA - 1,687 1,687 1,938
73.  HZS Zlínského kraje Petr KORÁBEČNÝ ZL 1,688 1,688 1,966
74.  HZS Ústeckého kraje Jan VÁCHA UL 1,691 1,691 1,759
75.  HZS Jihočeského kraje Pavel JANŮ CB 1,692 1,692 1,729
76.  HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ OL 1,698 1,698 12,000
77.  HZS Ústeckého kraje Jan FINDA UL 1,700 1,700 2,083
78.  HZS Olomouckého kraje Zbyněk HRADIL OL 1,705 1,749 1,705
79.  HZS Pardubického kraje Lukáš BEER PA 1,711 1,864 1,711
80.  HZS hlavního města Prahy Ondřej NOVÁK AB 1,713 1,735 1,713
81.  HZS Olomouckého kraje Marek BIA OL 1,714 1,737 1,714
82.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš FOUKAL VS 1,717 2,273 1,717
83.  HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN AB 1,719 1,719 1,775
84.  HZS Jihočeského kraje Jan KUČERA CB 1,730 1,843 1,730
85.  HZS Moravskoslezského kraje Martin GRYČ OV 1,734 1,847 1,734
86.  HZS Pardubického kraje Jakub DUŠEK PA 1,737 1,751 1,737
87.  HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA ZL 1,746 1,746 12,000
88.  HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH KV 1,750 1,959 1,750
89.  HZS Ústeckého kraje Tomáš PAVLÍČEK UL 1,753 1,753 1,798
90.  HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL KV 1,756 1,810 1,756
91.  HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ LI 1,759 1,799 1,759
92.  HZS Jihomoravského kraje Petr KOLÍNEK BM 1,763 1,763 1,896
93.  HZS Ústeckého kraje Marek VÁŇA UL 1,767 2,165 1,767
94.  HZS Jihomoravského kraje Martin BŘENEK BM 1,769 2,243 1,769
95.  HZS Jihomoravského kraje Martin BÍLEK BM 1,791 1,848 1,791
96.  HZS Karlovarského kraje Jiří KARAS KV 1,798 1,814 1,798
97.  HZS podniku DEZA a.s. Adam BARTOŇ VS 1,811 1,827 1,811
98.  HZS Jihomoravského kraje František KUBÍK BM 1,815 1,815 1,931
99.  HZS podniku DEZA a.s. Radek PIVKO VS 1,820 1,820 12,000
100.  HaZZ Slovenské republiky Matúš SOLTIŠIK - 1,836 1,836 2,224
101.  HZS Ústeckého kraje Martin HOVORKA UL 1,862 1,862 12,000
102.  HaZZ Slovenské republiky Richard BUJNA - 1,875 2,090 1,875
103.  HZS Libereckého kraje Jaroslav KREJČÍK LI 1,884 1,884 2,060
104.  HZS Ústeckého kraje Václav ŠEINER UL 1,885 1,885 2,197
105.  HZS Karlovarského kraje Miroslav PAVLIŠ KV 1,897 1,957 1,897
106.  HZS podniku DEZA a.s. Jan KUBĚNA VS 1,907 1,907 2,596
107.  HZS Olomouckého kraje Ladislav PATRMAN OL 1,918 1,918 1,937
108.  HZS Středočeského kraje Jan VYHNÁNEK AB 1,923 1,923 2,396
109.  HZS Jihomoravského kraje Michal OSTRÝ BM 1,942 1,942 1,942
110.  HZS Libereckého kraje Vladimír NOVOTNÝ LI 1,948 2,050 1,948
111.  HZS Libereckého kraje Jan LAMPA LI 1,954 2,416 1,954
112.  HZS Karlovarského kraje David TRÁVNÍČEK KV 1,988 2,038 1,988
113.  HZS podniku DEZA a.s. Martin GÁŠEK VS 1,995 1,995 2,359
114.  HZS kraje Vysočina Jiří JOUKL JI 2,016 2,016 2,109
115.  HZS Jihomoravského kraje Lukáš VONDÁL BM 2,026 2,026 12,000
116.  HZS Jihomoravského kraje Jakub POKRUTA BM 2,044 2,318 2,044
117.  HZS Libereckého kraje Jakub KOZÁK LI 2,061 2,296 2,061
118.  HZS Olomouckého kraje Václav BLAŽEK OL 2,075 2,369 2,075
119.  HZS Olomouckého kraje Michal KUKLA OL 2,079 2,079 2,245
120.  HZS podniku DEZA a.s. Petr KLVAŇA VS 2,197 2,549 2,197
121.  HZS Karlovarského kraje Tomáš JINDRA KV 2,221 2,221 12,000
122.  HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK KV 2,227 2,227 2,244
123.  HZS Pardubického kraje Patrik SERBOUSEK PA 2,233 2,251 2,233
124.  HZS Jihomoravského kraje Patrik NĚMEC BM 2,277 2,277 2,321
125.  HZS Pardubického kraje František KUCHTA PA 2,373 3,207 2,373
126.  HZS Libereckého kraje José JIRÁNEK LI 2,681 2,760 2,681
127.  HZS Libereckého kraje Marek NEUMANN LI 3,532 3,675 3,532

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ UO 0,751 - -
2.  Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ PE 0,760 - -
3.  Oprechtice Veronika KRPCOVÁ FM 0,777 - -
4.  Česká Bělá Jana DIPOLDOVÁ HB 0,781 - -
5.  Dobrá Apolena KASALOVÁ HB 0,781 - -
6.  Horní Lideč Petra CHOVANCOVÁ VS 0,781 - -
7.  Kvasejovice Klára HULÍNSKÁ BN 0,781 - -
8.  Poniklá Šárka JIROUŠOVÁ SM 0,870 - -

Profi kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL OV 1,410 - -
2.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ HK 1,418 - -
3.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK PM 1,442 - -
4.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA OV 1,467 - -
5.  Vrbice Karel RYL KA 1,485 - -
6.  HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ OV 1,572 - -
7.  HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA HK 1,591 - -
8.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC OV 1,633 - -

Ženy kolo soutěže číslo 3, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ UO 0,743 - -
2.  Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ PE 0,748 - -
3.  Dobrá Jana DIPOLDOVÁ HB 0,774 - -
4.  Oprechtice Veronika KRPCOVÁ FM 0,778 - -

Profi kolo soutěže číslo 3, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK PM 1,381 - -
2.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL OV 1,394 - -
3.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ HK 1,468 - -
4.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA OV 12,000 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/09/18 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/19 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/20 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2019/08/30 Ústí nad Labem, věž, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - ženy, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - muži, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, Štafeta, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/09/01 Ústí nad Labem, požární útok, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře