Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 02. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče A | DO | 2,000 | - | - | |
2. | Kdyně A | DO | 2,700 | - | - | |
3. | Hluboká A | DO | 3,250 | - | - | |
4. | Staňkov I A | DO | 3,800 | - | - | |
5. | Dolní Folmava | DO | 4,000 | - | - | |
6. | Pařezov | DO | 4,400 | - | - | |
7. | Hluboká C | DO | 4,800 | - | - | |
8. | Chodov A | DO | 5,000 | - | - | |
9. | Hostouň | DO | 5,900 | - | - | |
10. | Čermná | DO | 6,050 | - | - | |
11. | Tlumačov | DO | 6,600 | - | - | |
12. | Holýšov | DO | 7,700 | - | - | |
13. | Horšovský Týn | DO | 7,800 | - | - | |
13. | Stanětice | DO | 7,800 | - | - | |
15. | Meclov A | DO | 7,900 | - | - | |
16. | Poběžovice | DO | 8,050 | - | - | |
17. | Domažlice | DO | 8,200 | - | - | |
18. | Koloveč | DO | 8,300 | - | - | |
19. | Petrovice | DO | 8,450 | - | - | |
20. | Pocinovice | DO | 9,200 | - | - | |
21. | Chodov B | DO | 9,400 | - | - | |
22. | Bělá nad Radbuzou | DO | 9,600 | - | - | |
23. | Kdyně B | DO | 9,700 | - | - | |
24. | Hluboká B | DO | 10,000 | - | - | |
25. | Mnichov | DO | 10,200 | - | - | |
26. | Meclov B | DO | 10,900 | - | - | |
27. | Luženice | DO | 11,500 | - | - | |
27. | Staňkov I B | DO | 11,500 | - | - | |
29. | Starý Klíčov | DO | 11,800 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov | DO | 2,700 | - | - | |
2. | Milavče | DO | 3,150 | - | - | |
3. | Chodská Lhota | DO | 3,400 | - | - | |
4. | Hluboká | DO | 3,500 | - | - | |
4. | Dolní Folmava A | DO | 3,500 | - | - | |
6. | Meclov B | DO | 4,300 | - | - | |
7. | Postřekov A | DO | 4,900 | - | - | |
8. | Bělá nad Radbuzou | DO | 5,700 | - | - | |
8. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 5,700 | - | - | |
10. | Holýšov | DO | 6,200 | - | - | |
11. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 6,350 | - | - | |
12. | Pařezov A | DO | 6,400 | - | - | |
13. | Kladruby | ST | 6,650 | - | - | |
14. | Mnichov | DO | 7,900 | - | - | |
15. | Pocinovice | DO | 8,500 | - | - | |
17. | Starý Klíčov | DO | 8,600 | - | - | |
18. | Bezděkovské Předměstí smíchaný tým | DO | 8,750 | - | - | |
19. | Staňkov I | DO | 9,350 | - | - | |
20. | Tlumačov | DO | 9,500 | - | - | |
21. | Luženice | DO | 9,650 | - | - | |
22. | Domažlice | DO | 9,700 | - | - | |
23. | Postřekov | DO | 10,700 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hluboká Lenka Váchalová | DO | 2,550 | - | - | |
2. | Stanětice Kristýna Nekudová | DO | 3,100 | - | - | |
3. | Švihov Kašpárková | KT | 3,400 | - | - | |
4. | Švihov Krotká | KT | 3,850 | - | - | |
5. | Švihov Pícková | KT | 4,200 | - | - | |
6. | Meclov K. Vaňková | DO | 4,750 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov Mathauser | DO | 0,950 | - | - | |
2. | Milavče Dominik Forst | DO | 2,900 | - | - | |
3. | Meclov Jakub Sušický | DO | 3,750 | - | - | |
4. | Horšovský Týn Černý | DO | 4,450 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švihov | KT | 0,900 | - | - | |
2. | Domažlice | DO | 1,400 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krchleby | DO | 1,699 | 1,656 | 1,656 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Srbice | DO | 1,666 | 1,661 | 1,661 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Vidice | DO | 1,773 | 1,983 | 1,773 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Křenovy | DO | 1,775 | 1,886 | 1,775 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Zichov | DO | 12,000 | 2,045 | 2,045 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Neuměř | DO | 2,651 | 2,210 | 2,210 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Čermná A | DO | 2,323 | 2,308 | 2,308 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Staňkov I | DO | 12,000 | 2,363 | 2,363 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Ohučov | DO | 2,400 | 2,433 | 2,400 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Vránov | DO | 2,965 | 12,000 | 2,965 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Čermná B | DO | 3,585 | 3,614 | 3,585 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Velký Malahov | DO | 12,000 | 6,975 | 6,975 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Horní Metelsko | DO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ohučov | DO | 2,226 | 6,286 | 2,226 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Srbice | DO | 2,344 | 2,618 | 2,344 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Milavče | DO | 12,000 | 2,357 | 2,357 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Vidice | DO | 2,486 | 2,726 | 2,486 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Staňkov I | DO | 2,937 | 12,000 | 2,937 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Horšovský Týn | DO | 5,214 | 3,944 | 3,944 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Zichov | DO | 12,000 | 4,255 | 4,255 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2016/09/10 | Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města | |
2016/09/10 | Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8 | |
2016/09/24 | Staňkov, IV. kolo (závěrečné) | |
2017/08/19 | fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B | |
2017/08/19 | Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma | |
2017/09/30 | Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH | |
2018/02/17 | ZŠ Staňkov, 1. kolo se bude konat v rámci zimního setkání MH | |
2018/09/08 | Staňkov, O pohár města Staňkova | |
2018/09/08 | Staňkov, Noční soutěž se stroji ps8 | |
2018/09/09 | Staňkov, Hřiště, Závěrečné kolo CHLMH | |
2019/09/07 | Staňkov fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku | |
2019/09/14 | Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkova | |
2019/09/14 | Staňkov fotbalové hřiště, Noční osma | |
2024/10/19 | Lidový Dům Staňkov, Galavečer OPH | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře