Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://www.dh.cz/ |
Kdy: | 03. 07. 2018 13:00 |
Kontakt: | Andrea Dopitová |
Telefon: | +420 606 757 843 |
Okres: | Plzeň-město |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vědomice Petr Loukota | LT | 1,179 | 1,179 | 12,000 | |
2. | Písková Lhota Martin Zradička | NB | 1,187 | 1,187 | 12,000 | |
3. | Manětín Lukáš Pergl | PS | 1,192 | 12,000 | 1,192 | |
4. | Oznice Martin Holčák | VS | 1,192 | 1,192 | 12,000 | |
5. | Vědomice Zdeněk Sazeček | LT | 1,265 | 1,265 | 1,285 | |
6. | Manětín Jiří Kupka | PS | 1,266 | 1,570 | 1,266 | |
7. | Písková Lhota Vojtěch Urban | NB | 1,267 | 1,448 | 1,267 | |
8. | Písková Lhota Vojtěch Ševčík | NB | 1,282 | 1,328 | 1,282 | |
9. | Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský | HK | 1,298 | 1,337 | 1,298 | |
10. | Střezimíř Filip Hulan | BN | 1,299 | 1,299 | 1,582 | |
11. | Chlumec nad Cidlinou I Tomáš Rakouský | HK | 1,308 | 1,520 | 1,308 | |
12. | Markvartice Jakub Řehůřek | JI | 1,308 | 1,523 | 1,308 | |
13. | Písková Lhota Šimon Crkal | NB | 1,311 | 1,311 | 1,662 | |
14. | Dolní Měcholupy Michal Popsimov | AB | 1,313 | 1,313 | 1,698 | |
15. | Střezimíř Michal Eliáš | BN | 1,319 | 1,319 | 1,437 | |
16. | Vědomice Radek Sibera | LT | 1,321 | 1,365 | 1,321 | |
17. | Žlutice Martin Malina | KV | 1,337 | 1,637 | 1,337 | |
18. | Oznice Tomáš Bětuňák | VS | 1,337 | 2,235 | 1,337 | |
19. | Žlutice Ondřej Klaban | KV | 1,345 | 1,592 | 1,345 | |
20. | Střezimíř Tomáš Knotek | BN | 1,345 | 12,000 | 1,345 | |
21. | Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý | UO | 1,346 | 1,346 | 1,680 | |
22. | Vědomice Vojtěch Čecho | LT | 1,352 | 1,370 | 1,352 | |
23. | Žlutice Dominik Svoboda | KV | 1,355 | 12,000 | 1,355 | |
24. | Dolní Dobrouč Michal Kristek | UO | 1,363 | 1,421 | 1,363 | |
25. | Bludov Martin Žižka | SU | 1,363 | 1,363 | 1,429 | |
26. | Žlutice Marek Vršínský | KV | 1,365 | 1,427 | 1,365 | |
27. | Bludov Martin Renda | SU | 1,366 | 1,366 | 1,619 | |
28. | Oznice Jaroslav Tkadlec | VS | 1,379 | 1,379 | 1,533 | |
29. | Dolní Dobrouč Marek Hubálek | UO | 1,386 | 1,466 | 1,386 | |
30. | Oznice Marek Bětuňák | VS | 1,397 | 2,325 | 1,397 | |
31. | Markvartice Bořivoj Fučík | JI | 1,406 | 1,672 | 1,406 | |
32. | Žlutice Kamil Plaček | KV | 1,411 | 1,411 | 2,037 | |
33. | Žlutice Mikuláš Slavík | KV | 1,419 | 1,560 | 1,419 | |
34. | Manětín Vojtěch Maršán | PS | 1,422 | 1,833 | 1,422 | |
35. | Michálkovice Ondřej Svačina | OV | 1,424 | 12,000 | 1,424 | |
36. | Mistřín David Fric | HO | 1,426 | 1,447 | 1,426 | |
37. | Mistřín David Budík | HO | 1,428 | 1,459 | 1,428 | |
38. | Dolní Dobrouč Matěj Pražák | UO | 1,439 | 1,479 | 1,439 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Jakub Šaroun | HK | 1,442 | 1,442 | 1,622 | |
40. | Střezimíř Jan Torkel | BN | 1,447 | 1,447 | 1,533 | |
41. | Mistřín Vojtěch Výlet | HO | 1,454 | 1,608 | 1,454 | |
42. | Střezimíř Šimon Talpa | BN | 1,466 | 1,466 | 1,508 | |
43. | Oznice Vojtěch Motalík | VS | 1,479 | 1,479 | 1,494 | |
44. | Dolní Měcholupy Petr Voříšek | AB | 1,483 | 1,483 | 1,549 | |
45. | Manětín Jan Maršán | PS | 1,485 | 1,485 | 1,561 | |
46. | Těpeře Adam Vít | JN | 1,493 | 1,493 | 1,826 | |
47. | Manětín Jaroslav Hruška | PS | 1,518 | 1,518 | 1,738 | |
48. | Střezimíř Lukáš Eliáš | BN | 1,528 | 1,528 | 1,658 | |
49. | Bludov Ondřej Jašek | SU | 1,529 | 1,550 | 1,529 | |
50. | Markvartice David Kříž | JI | 1,554 | 1,554 | 12,000 | |
51. | Dolní Měcholupy Matyáš Kronovetr | AB | 1,557 | 1,557 | 12,000 | |
52. | Dolní Bukovsko Josef Jindra | CB | 1,567 | 1,567 | 1,704 | |
53. | Michálkovice Tomáš Dámek | OV | 1,573 | 1,573 | 2,998 | |
54. | Dolní Měcholupy Josef Kolář | AB | 1,604 | 1,604 | 12,000 | |
55. | Střezimíř Jan Nováček | BN | 1,608 | 1,608 | 1,712 | |
56. | Střezimíř Tomáš Králík | BN | 1,614 | 1,664 | 1,614 | |
57. | Dolní Bukovsko Štěpán Dudlíček | CB | 1,633 | 2,588 | 1,633 | |
58. | Oznice Václav Trusina | VS | 1,695 | 1,695 | 1,778 | |
59. | Chlumec nad Cidlinou I Ondřej Holan | HK | 1,702 | 12,000 | 1,702 | |
60. | Bludov Daniel Vykoupil | SU | 1,738 | 1,738 | 1,799 | |
61. | Michálkovice Jan Goj | OV | 1,776 | 1,776 | 12,000 | |
62. | Manětín Jakub Zíma | PS | 1,780 | 1,780 | 1,807 | |
63. | Dolní Bukovsko František Dudlíček | CB | 1,822 | 1,822 | 12,000 | |
64. | Michálkovice Daniel Ožana | OV | 1,880 | 12,000 | 1,880 | |
65. | Dolní Bukovsko Matěj Jindra | CB | 2,029 | 2,029 | 2,227 | |
66. | Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský | AB | 2,122 | 2,241 | 2,122 | |
67. | Oznice Martin Gerža | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
68. | Písková Lhota Václav Soukup | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Dobrouč Libuše Holečková | UO | 1,203 | 1,207 | 1,203 | |
2. | Manětín Sára Kaprová | PS | 1,230 | 1,776 | 1,230 | |
3. | Vědomice Klára Hudcová | LT | 1,268 | 12,000 | 1,268 | |
4. | Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová | AB | 1,269 | 1,269 | 1,315 | |
5. | Písková Lhota Eliška Němečková | NB | 1,282 | 2,199 | 1,282 | |
6. | Písková Lhota Karolína Lefnerová | NB | 1,282 | 1,282 | 12,000 | |
7. | Střezimíř Eliška Nováková | BN | 1,287 | 1,344 | 1,287 | |
8. | Oznice Klára Kociánová | VS | 1,290 | 1,290 | 1,770 | |
9. | Mistřín Kateřina Matykánová | HO | 1,291 | 12,000 | 1,291 | |
10. | Střezimíř Linda Brázdová | BN | 1,302 | 1,302 | 12,000 | |
11. | Žlutice Žaneta Řezáčová | KV | 1,310 | 1,310 | 2,229 | |
12. | Bludov Vendula Jílková | SU | 1,321 | 1,322 | 1,321 | |
13. | Písková Lhota Valentýna Homolková | NB | 1,325 | 1,366 | 1,325 | |
14. | Žlutice Antonie Minářová | KV | 1,327 | 1,704 | 1,327 | |
15. | Oznice Karolína Skýpalová | VS | 1,334 | 1,885 | 1,334 | |
16. | Dolní Dobrouč Nicole Melšová | UO | 1,345 | 1,345 | 1,346 | |
17. | Markvartice Andrea Musilová | JI | 1,349 | 1,537 | 1,349 | |
18. | Vědomice Anna Hyšplerová | LT | 1,358 | 1,656 | 1,358 | |
19. | Markvartice Iveta Štětinová | JI | 1,360 | 1,382 | 1,360 | |
20. | Markvartice Hana Svobodová | JI | 1,390 | 1,527 | 1,390 | |
21. | Dolní Bukovsko Daniela Bartošová | CB | 1,391 | 1,391 | 1,581 | |
22. | Markvartice Petra Urbanová | JI | 1,398 | 1,398 | 1,424 | |
23. | Dolní Dobrouč Tereza Hušková | UO | 1,399 | 1,399 | 1,477 | |
24. | Dolní Měcholupy Anna Kolářová | AB | 1,399 | 1,399 | 12,000 | |
25. | Dolní Měcholupy Klára Popsimovová | AB | 1,406 | 1,406 | 1,789 | |
26. | Manětín Anna Vandrovcová | PS | 1,409 | 1,409 | 2,303 | |
27. | Písková Lhota Martina Kovaříková | NB | 1,413 | 1,415 | 1,413 | |
28. | Oznice Hana Rudolecká | VS | 1,429 | 1,483 | 1,429 | |
29. | Michálkovice Lucie Kučerová | OV | 1,449 | 1,501 | 1,449 | |
30. | Mistřín Veronika Fricová | HO | 1,461 | 1,461 | 1,480 | |
31. | Manětín Nela Steidlová | PS | 1,472 | 1,516 | 1,472 | |
32. | Dolní Bukovsko Adéla Jindrová | CB | 1,479 | 1,496 | 1,479 | |
33. | Dolní Měcholupy Klára Vojtová | AB | 1,501 | 1,576 | 1,501 | |
34. | Žlutice Klára Krumphanzlová | KV | 1,502 | 1,502 | 1,518 | |
35. | Michálkovice Marie Lörinczová | OV | 1,524 | 1,524 | 12,000 | |
36. | Mistřín Karolína Vaňková | HO | 1,543 | 1,697 | 1,543 | |
37. | Vědomice Eliška Šidláková | LT | 1,563 | 1,563 | 1,678 | |
38. | Dolní Bukovsko Anděla Jindrová | CB | 1,621 | 2,770 | 1,621 | |
39. | Dolní Měcholupy Julie Jurčová | AB | 1,655 | 2,051 | 1,655 | |
40. | Dolní Bukovsko Michaela Vořechová | CB | 1,660 | 1,660 | 12,000 | |
41. | Dolní Bukovsko Marie Tůmová | CB | 1,720 | 1,720 | 2,128 | |
42. | Dolní Bukovsko Eliška Zettnerová | CB | 2,558 | 2,558 | 12,000 | |
43. | Těpeře Anna Sedláková | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Bludov Markéta Hrabkovská | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Žlutice Tereza Smrčková | KV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Michálkovice Nikola Chobotová | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře