Muži Starší žáci Mladší žáci | |
---|---|
ID FireSport: | 27430 |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°52*53*N,18°08*31*E |
PSČ: | 747 94 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Durlák Daniel | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 1,780 | 114 | 0 | |
Durlák Daniel | 2018/11/03 | Praha | - | 1,785 | 206 | 0 | |
Durlák Daniel | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,875 | 147 | 0 | |
Exnerová Eliana | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,474 | 80 | 0 | |
Exnerová Eliana | 2018/11/03 | Praha | - | 1,480 | 114 | 0 | |
Exnerová Eliana | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 1,533 | 97 | 0 | |
Fialová Tereza | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,506 | 93 | 0 | |
Knýblová Bára | 2018/11/03 | Praha | - | 1,573 | 159 | 0 | |
Lazarová Eliška | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,623 | 125 | 0 | |
Lazarová Eliška | 2018/11/03 | Praha | - | 1,666 | 192 | 0 | |
Lišaník Ondřej | 2018/11/03 | Praha | - | 1,348 | 51 | 0 | |
Lišaník Ondřej | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 1,424 | 29 | 0 | |
Schimánková Monika | 2018/11/03 | Praha | - | 1,597 | 168 | 0 | |
Stavinohová Beáta | 2018/11/03 | Praha | - | 1,421 | 89 | 0 | |
Stavinohová Beáta | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 1,442 | 67 | 0 | |
Stavinohová Beáta | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 1,776 | 150 | 0 | |
Švestka Matyáš | 2018/11/03 | Praha | - | 1,323 | 38 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Durlák Daniel, nejlepěí čas: 1,785 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Durlák Daniel, nejlepěí čas: 1,780 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Exnerová Eliana, nejlepěí čas: 1,474 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Exnerová Eliana, nejlepěí čas: 1,480 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Fialová Tereza, nejlepěí čas: 1,506 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Knýblová Bára, nejlepěí čas: 1,573 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lazarová Eliška, nejlepěí čas: 1,623 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lazarová Eliška, nejlepěí čas: 1,666 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lišaník Ondřej, nejlepěí čas: 1,424 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lišaník Ondřej, nejlepěí čas: 1,348 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Schimánková Monika, nejlepěí čas: 1,597 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Stavinohová Beáta, nejlepěí čas: 1,442 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Stavinohová Beáta, nejlepěí čas: 1,421 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Švestka Matyáš, nejlepěí čas: 1,323 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře