Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 07. 2017 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Jiří Červinka | SU | 1,153 | 1,316 | 1,153 | |
2. | Michálkovice Maxim Rokosz | OV | 1,249 | 12,000 | 1,249 | |
3. | Oznice Martin Holčák | VS | 1,260 | 1,260 | 1,597 | |
4. | Bořitov Patrik Fojt | BK | 1,263 | 1,381 | 1,263 | |
5. | Písková Lhota Martin Zradička | MB | 1,265 | 12,000 | 1,265 | |
6. | Písková Lhota Vojtěch Urban | MB | 1,309 | 1,427 | 1,309 | |
7. | Michálkovice Bruno Šimek | OV | 1,310 | 12,000 | 1,310 | |
8. | Michálkovice Richard Šimek | OV | 1,341 | 1,341 | 1,547 | |
9. | Oznice Adam Baletka | VS | 1,342 | 1,555 | 1,342 | |
10. | Velké Meziříčí Ivo Březka | ZR | 1,344 | 1,344 | 12,000 | |
11. | Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský | HK | 1,355 | 12,000 | 1,355 | |
12. | Oznice Martin Gerža | VS | 1,366 | 12,000 | 1,366 | |
13. | Střezimíř Filip Hulan | BN | 1,377 | 1,460 | 1,377 | |
14. | Žlutice Jan Šlechta | KV | 1,383 | 1,472 | 1,383 | |
15. | Manětín Adam Kůsa | PS | 1,388 | 1,388 | 1,595 | |
16. | Písková Lhota Šimon Crkal | MB | 1,389 | 1,389 | 1,402 | |
17. | Písková Lhota Vojtěch Ševčík | MB | 1,398 | 1,445 | 1,398 | |
18. | Chlumec nad Cidlinou I Vojtěch Horák | HK | 1,398 | 1,398 | 12,000 | |
19. | Žlutice Jiří Pták | KV | 1,401 | 2,222 | 1,401 | |
20. | Manětín Aleš Severa | PS | 1,405 | 1,405 | 1,813 | |
21. | Dolní Měcholupy Miroslav Němeček | AB | 1,416 | 1,516 | 1,416 | |
22. | Střezimíř Tomáš Knotek | BN | 1,453 | 1,453 | 1,462 | |
23. | Dolní Měcholupy Lukáš Plhal | AB | 1,455 | 1,505 | 1,455 | |
24. | Střezimíř David Bartoň | BN | 1,463 | 1,463 | 1,711 | |
25. | Dolní Měcholupy Michael Jurča | AB | 1,471 | 2,007 | 1,471 | |
26. | Žlutice Ondřej Klaban | KV | 1,476 | 1,476 | 1,538 | |
27. | Žlutice Mikuláš Slavík | KV | 1,486 | 12,000 | 1,486 | |
28. | Michálkovice Ondřej Adámek | OV | 1,493 | 1,703 | 1,493 | |
29. | Manětín Vojtěch Maršán | PS | 1,496 | 1,546 | 1,496 | |
30. | Písková Lhota Jakub Košnář | MB | 1,499 | 12,000 | 1,499 | |
31. | Oznice Jaroslav Tkadlec | VS | 1,505 | 12,000 | 1,505 | |
32. | Michálkovice Ondřej Svačina | OV | 1,538 | 1,538 | 1,621 | |
33. | Střezimíř Filip Kopečný | BN | 1,567 | 12,000 | 1,567 | |
34. | Bludov Ondřej Jašek | SU | 1,568 | 1,568 | 2,096 | |
35. | Velké Meziříčí Petr Kutlvašr | ZR | 1,581 | 1,581 | 1,660 | |
36. | Střezimíř Vítek Trachta | BN | 1,585 | 12,000 | 1,585 | |
37. | Velké Meziříčí Matěj Plachetský | ZR | 1,619 | 1,619 | 2,446 | |
38. | Bořitov Marek Odehnal | BK | 1,629 | 1,799 | 1,629 | |
39. | Dolní Měcholupy Michal Popsimov | AB | 1,639 | 1,639 | 1,714 | |
40. | Velké Meziříčí Aleš Stejskal | ZR | 1,640 | 1,640 | 1,851 | |
41. | Žlutice Petr Skačan | KV | 1,643 | 1,643 | 1,906 | |
42. | Dolní Dobrouč Michal Krejčíř | UO | 1,670 | 12,000 | 1,670 | |
43. | Bludov David Matějček | SU | 1,683 | 12,000 | 1,683 | |
44. | Oznice Tomáš Bětuňák | VS | 1,698 | 1,698 | 1,704 | |
45. | Dolní Měcholupy Stanislav Kulhánek | AB | 1,698 | 1,698 | 2,045 | |
46. | Bořitov Štěpán Kašparec | BK | 1,715 | 12,000 | 1,715 | |
47. | Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý | UO | 1,741 | 12,000 | 1,741 | |
48. | Manětín Štěpán Kůsa | PS | 1,795 | 1,795 | 1,831 | |
49. | Žlutice Leon Daniš | KV | 1,968 | 1,968 | 12,000 | |
50. | Manětín Jan Maršán | PS | 1,993 | 1,993 | 12,000 | |
51. | Velké Meziříčí Martin Alló | ZR | 2,057 | 12,000 | 2,057 | |
52. | Velké Meziříčí Daniel Frey | ZR | 2,136 | 12,000 | 2,136 | |
53. | Bořitov Pavel Karásek | BK | 2,509 | 2,509 | 12,000 | |
54. | Střezimíř Michal Eliáš | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
54. | Michálkovice Karel Rožaš | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
54. | Bludov Vojtěch Kotrlý | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
54. | Střezimíř Lukáš Eliáš | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
54. | Michálkovice Václav Florián Čech | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
54. | Dolní Dobrouč Šimon Pecháček | UO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
54. | Manětín Jaroslav Hruška | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
54. | Bořitov Alexandr Hořava | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Střezimíř Lucie Pomahačová | BN | 1,224 | 12,000 | 1,224 | |
2. | Žlutice Štěpánka Horská | KV | 1,247 | 1,358 | 1,247 | |
3. | Dolní Dobrouč Tereza Peřinová | UO | 1,266 | 1,266 | 1,352 | |
4. | Bludov Dana Krabicová | SU | 1,295 | 12,000 | 1,295 | |
5. | Manětín Zuzana Šafrová | PS | 1,297 | 1,297 | 12,000 | |
6. | Písková Lhota Lenka Nováková | MB | 1,303 | 12,000 | 1,303 | |
7. | Písková Lhota Kateřina Martinová | MB | 1,307 | 1,307 | 1,326 | |
8. | Písková Lhota Eliška Němečková | MB | 1,329 | 1,410 | 1,329 | |
9. | Písková Lhota Valentýna Homolková | MB | 1,339 | 1,339 | 12,000 | |
10. | Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová | AB | 1,350 | 1,393 | 1,350 | |
11. | Velké Meziříčí Kateřina Mašková | ZR | 1,351 | 1,744 | 1,351 | |
12. | Bořitov Veronika Němcová | BK | 1,376 | 1,401 | 1,376 | |
13. | Oznice Klára Kociánová | VS | 1,398 | 1,398 | 12,000 | |
14. | Oznice Karolína Skýpalová | VS | 1,404 | 1,474 | 1,404 | |
15. | Stráž nad Nežárkou Eliška Hrodějová | JH | 1,405 | 1,637 | 1,405 | |
16. | Michálkovice Lucie Kučerová | OV | 1,423 | 12,000 | 1,423 | |
17. | Bořitov Anna Pernicová | BK | 1,426 | 1,426 | 1,490 | |
18. | Dolní Dobrouč Barbora Maixnerová | UO | 1,429 | 1,800 | 1,429 | |
19. | Žlutice Antonie Minářová | KV | 1,430 | 1,694 | 1,430 | |
19. | Dolní Dobrouč Michaela Švábová | UO | 1,430 | 12,000 | 1,430 | |
21. | Žlutice Eliška Slavíková | KV | 1,440 | 1,692 | 1,440 | |
22. | Žlutice Žaneta Řezáčová | KV | 1,460 | 1,467 | 1,460 | |
23. | Stráž nad Nežárkou Aneta Petrů | JH | 1,486 | 1,639 | 1,486 | |
24. | Písková Lhota Martina Kovaříková | MB | 1,488 | 2,998 | 1,488 | |
25. | Bludov Vendula Jílková | SU | 1,494 | 1,501 | 1,494 | |
26. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 1,506 | 1,506 | 12,000 | |
27. | Oznice Hana Rudolecká | VS | 1,532 | 1,532 | 3,808 | |
28. | Dolní Dobrouč Klára Nováková | UO | 1,563 | 12,000 | 1,563 | |
29. | Michálkovice Nikola Chobotová | OV | 1,683 | 12,000 | 1,683 | |
30. | Manětín Anna Vandrovcová | PS | 1,698 | 1,698 | 1,929 | |
31. | Stráž nad Nežárkou Andrea Kovářová | JH | 1,706 | 1,724 | 1,706 | |
32. | Bořitov Klára Beranová | BK | 1,755 | 12,000 | 1,755 | |
33. | Velké Meziříčí Tereza Konečná | ZR | 1,863 | 1,863 | 2,079 | |
34. | Dolní Měcholupy Anna Kolářová | AB | 2,497 | 12,000 | 2,497 | |
35. | Velké Meziříčí Kateřina Chlubnová | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
35. | Bludov Monika Kamlarová | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
35. | Bořitov Karolina Hořavová | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
35. | Střezimíř Linda Brázdová | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
35. | Střezimíř Eliška Nováková | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
35. | Bořitov Simona Páralová | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
35. | Velké Meziříčí Daniela Bíbrová | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře