Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 1,615 | 1,594 | 1,615 | |
2. | Prchalov | NJ | 1,616 | 1,616 | 1,610 | |
3. | Krotějov Sport | TA | 1,632 | 1,632 | 1,601 | |
4. | Nevcehle | JI | 1,636 | 1,636 | 1,617 | |
5. | Březová | LI | 1,660 | 1,660 | 1,655 | |
6. | Plumlov | PV | 1,678 | 1,678 | 1,616 | |
7. | Olešnice | SM | 1,690 | 1,690 | 1,651 | |
8. | Budeč | JH | 1,694 | 1,694 | 1,645 | |
9. | Žižkovo Pole B | HB | 1,695 | 1,694 | 1,695 | |
10. | Mysločovice | ZL | 1,698 | 1,697 | 1,698 |
|
10. | Lavičky | ZR | 1,698 | 1,698 | 1,621 | |
12. | Sychotín | BK | 1,701 | 1,664 | 1,701 | |
12. | Obrubce | MB | 1,701 | 1,681 | 1,701 | |
14. | Letohrad - Kunčice D | UO | 1,702 | 1,662 | 1,702 | |
14. | Karolín | KM | 1,702 | 1,684 | 1,702 | |
16. | Žižkovo Pole | HB | 1,713 | 1,705 | 1,713 | |
17. | Olešnice X | OL | 1,718 | 1,665 | 1,718 | |
18. | Sychotín B | BK | 1,720 | 1,685 | 1,720 | |
19. | Sedlčany | PB | 1,723 | 1,700 | 1,723 | |
20. | Letohrad - Orlice B | UO | 1,727 | 1,727 | 1,715 | |
21. | Dubenec | TU | 1,730 | 1,686 | 1,730 | |
22. | Zahnašovice | KM | 1,738 | 1,738 | 1,688 | |
23. | Ratiboř | VS | 1,763 | 1,709 | 1,763 | |
24. | Velký Ořechov | ZL | 1,771 | 1,759 | 1,771 | |
25. | Moravany | PA | 1,777 | 1,777 | 1,716 | |
26. | Bezděčí u Trnávky | SY | 1,780 | 1,780 | 1,720 | |
27. | Netín | ZR | 1,787 | 1,717 | 1,787 | |
28. | Hrabůvka | PR | 1,793 | 1,672 | 1,793 | |
29. | Pomezí | SY | 1,797 | 1,797 | 1,733 | |
30. | Třebnouševes | JC | 1,799 | 1,684 | 1,799 | |
31. | Záchlumí | UO | 1,807 | 1,807 | 1,679 | |
32. | Pohled | HB | 1,816 | 1,809 | 1,816 | |
33. | Čechtín B | TR | 1,820 | 1,804 | 1,820 | |
34. | Pasohlávky B | BO | 1,829 | 1,743 | 1,829 | |
34. | Starý Jičín | NJ | 1,829 | 1,829 | 1,647 | |
36. | Drahňovice | BN | 1,835 | 1,646 | 1,835 | |
37. | Prchalov B | NJ | 1,840 | 1,675 | 1,840 | |
38. | Pěnčín | JN | 1,846 | 1,846 | 1,771 | |
39. | Indivindi | NA | 1,867 | 1,867 | 1,805 | |
40. | Srch | PA | 1,872 | 1,745 | 1,872 | |
41. | Petrovice | HB | 1,904 | 1,863 | 1,904 | |
42. | Nahořany B | NA | 1,969 | 1,867 | 1,969 | |
43. | Cerekvice nad Loučnou | SY | 1,988 | 1,988 | 1,882 | |
44. | Stradouň | UO | 2,002 | 2,002 | 1,987 | |
45. | Bystré | SY | 2,029 | 1,883 | 2,029 | |
46. | Doubrava | MB | 2,039 | 2,028 | 2,039 | |
47. | Havlovice | TU | 2,137 | 2,035 | 2,137 | |
48. | Zbožnov | CR | 2,183 | 1,944 | 2,183 | |
49. | Bystřička | VS | 2,498 | 2,407 | 2,498 | |
50. | Seč | CR | 2,553 | 2,553 | 2,453 | |
51. | Maršovice | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
51. | Stýskaly | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
51. | Rašín | JC | 12,000 | 2,042 | 12,000 | |
51. | Trnava | TR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
51. | Oldřiš | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
51. | Zderaz | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
51. | Jílové u Držkova | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krasice - Prostějov | PV | 1,579 | 1,558 | 1,579 | |
2. | Plumlov | PV | 1,593 | 1,593 | 1,535 | |
3. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,631 | 1,631 | 1,627 | |
4. | Ploukonice | SM | 1,640 | 1,640 | 1,636 | |
5. | Česká Bělá | HB | 1,669 | 1,669 | 1,608 | |
6. | Volenice | PB | 1,670 | 1,670 | 1,645 | |
7. | Budíkovice | TR | 1,676 | 1,676 | 1,577 | |
8. | Benetice | TR | 1,681 | 1,621 | 1,681 | |
9. | Pšánky | HK | 1,683 | 1,649 | 1,683 | |
10. | Kamenec u Poličky B | SY | 1,706 | 1,706 | 1,680 | |
11. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 1,724 | 1,620 | 1,724 | |
12. | Úněšov | PS | 1,728 | 1,728 | 1,643 | |
13. | Výrava | HK | 1,759 | 1,640 | 1,759 | |
14. | Stařeč | TR | 1,785 | 1,729 | 1,785 | |
15. | Hartmanice | SY | 1,805 | 1,805 | 1,706 | |
16. | Pomezí | SY | 1,810 | 1,697 | 1,810 | |
17. | Bezděčí u Trnávky | SY | 1,916 | 1,898 | 1,916 | |
18. | Zdislavice | BN | 2,487 | 2,076 | 2,487 | |
19. | Oldřiš | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Olšovec | PR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2016/05/28 |
Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ) |
- |
2017/05/27 |
Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty) |
- |
2017/09/09 |
Zderaz, 12. kolo VČHL |
VČHL |
2018/05/26 |
Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) |
- |
2018/06/17 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2019/05/18 |
Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) |
- |
2019/06/15 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2020/09/05 |
Zderaz - Hřiště, Zderaz |
OLSY |
2020/09/05 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2021/09/05 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2022/09/03 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2023/09/03 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2024/09/08 |
Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře