Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | http://www.dh.cz/ |
Kdy: | 10. 07. 2015 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Anežka Švrčková | FM | 1,316 | 1,316 | 1,617 | |
2. | Písková Lhota Kateřina Martinová | NB | 1,320 | 1,320 | 1,542 | |
3. | Čeperka Karolína Kožená | PA | 1,336 | 1,336 | 1,757 | |
4. | Písková Lhota Věra Říhová | NB | 1,357 | 1,358 | 1,357 | |
5. | Písková Lhota Klára Staňková | NB | 1,359 | 1,413 | 1,359 | |
6. | Bludov Lenka Strouhalová | SU | 1,365 | 1,365 | 1,419 | |
7. | Sloup Lenka Kaňková | PZ | 1,377 | 12,000 | 1,377 | |
8. | Manětín Zuzana Šafrová | PS | 1,379 | 1,404 | 1,379 | |
9. | Čeperka Zdeňka Novotná | PA | 1,406 | 12,000 | 1,406 | |
10. | Písková Lhota Anna Kadeřávková | NB | 1,407 | 1,435 | 1,407 | |
11. | Bludov Štěpánka Březinová | SU | 1,415 | 12,000 | 1,415 | |
12. | Raškovice Kristýna Kasincová | FM | 1,420 | 1,494 | 1,420 | |
13. | Manětín Monika Jírová | PS | 1,424 | 1,424 | 1,547 | |
14. | Brada - Rybníček Lucie Zachovalová | JC | 1,426 | 1,426 | 1,450 | |
15. | Písková Lhota Lenka Nováková | NB | 1,448 | 1,448 | 1,574 | |
16. | Bludov Eliška Březinová | SU | 1,453 | 1,762 | 1,453 | |
17. | Raškovice Nicola Jančíková | FM | 1,455 | 1,587 | 1,455 | |
18. | Bludov Karolína Kotrlá | SU | 1,485 | 1,485 | 1,559 | |
19. | Čeperka Kristýna Sedláková | PA | 1,485 | 1,485 | 1,862 | |
20. | Mistřín Regina Urubková | HO | 1,488 | 1,488 | 1,996 | |
21. | Lišov Karin Kašparová | CB | 1,502 | 1,502 | 2,719 | |
22. | Manětín Michaela Maršánová | PS | 1,505 | 1,505 | 1,519 | |
23. | Velké Meziříčí Eliška Bártová | ZR | 1,508 | 1,508 | 1,605 | |
24. | Mysločovice Dagmar Marie Kulíšková | ZL | 1,510 | 1,554 | 1,510 | |
25. | Raškovice Leona Michnová | FM | 1,515 | 1,599 | 1,515 | |
26. | Bludov Tereza Tylová | SU | 1,519 | 1,519 | 3,326 | |
27. | Lišov Nikola Opolzerová | CB | 1,528 | 1,528 | 1,579 | |
28. | Poniklá Sandra Šperlová | SM | 1,535 | 1,535 | 1,662 | |
29. | Písková Lhota Valentýna Homolková | NB | 1,535 | 1,535 | 1,605 | |
30. | Mysločovice Eliška Vítková | ZL | 1,540 | 1,582 | 1,540 | |
31. | Brada - Rybníček Natálie Langerová | JC | 1,542 | 1,542 | 12,000 | |
32. | Žlutice Antonie Minářová | KV | 1,565 | 1,697 | 1,565 | |
33. | Čeperka Nikol Šmejzová | PA | 1,569 | 1,610 | 1,569 | |
34. | Žlutice Eliška Slavíková | KV | 1,569 | 1,569 | 1,749 | |
35. | Čeperka Eliška Dvořáková | PA | 1,579 | 1,667 | 1,579 | |
36. | Sloup Kateřina Dufková | PZ | 1,590 | 1,657 | 1,590 | |
37. | Litoměřice Veronika Klokočníková | LT | 1,592 | 1,592 | 2,271 | |
38. | Raškovice Bára Kotásková | FM | 1,619 | 12,000 | 1,619 | |
39. | Mistřín Kateřina Fricová | HO | 1,653 | 1,653 | 1,896 | |
40. | Manětín Karolína Smutná | PS | 1,668 | 12,000 | 1,668 | |
41. | Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová | AB | 1,695 | 1,772 | 1,695 | |
42. | Manětín Martina Pašková | PS | 1,698 | 1,698 | 1,734 | |
43. | Mistřín Anna Hajná | HO | 1,752 | 1,752 | 1,839 | |
44. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 1,763 | 1,763 | 2,336 | |
45. | Velké Meziříčí Daniela Bíbrová | ZR | 1,776 | 2,030 | 1,776 | |
46. | Litoměřice Tereza Nováková | LT | 1,779 | 1,928 | 1,779 | |
47. | Čeperka Barbora Víšková | PA | 1,842 | 12,000 | 1,842 | |
48. | Henčlov - Přerov VIII Petra Mužíková | PR | 2,056 | - | 2,056 | |
49. | Raškovice Barbora Nytrová | FM | 12,000 | 12,000 | 99,900 | |
50. | Sloup Dominika Holubová | PZ | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Písková Lhota Radim Stýblo | NB | 2,561 | 2,561 | - | |
2. | Kostomlátky Daniel Král | NB | 2,717 | 2,717 | - | |
3. | Písková Lhota Adina Urbanová | NB | 2,801 | 2,801 | - | |
4. | Kostomlátky Barbora Krpatová | NB | 2,883 | 2,883 | - | |
5. | Dolní Měcholupy Štěpán Vojta | AB | 2,895 | 2,895 | - | |
6. | Písková Lhota Barbora Martinová | NB | 3,076 | 3,076 | - | |
7. | Písková Lhota Anna Pšeničková | NB | 3,142 | 3,142 | - | |
8. | Třebonice Jana Zlochová | AB | 3,657 | 3,657 | - | |
9. | Třebonice Jakub Berezněv | AB | 3,871 | 3,871 | - | |
10. | Řeporyje Denis Brož | AB | 4,389 | 4,389 | - | |
11. | Řeporyje Petr Kranát | AB | 4,521 | 4,521 | - | |
12. | Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský | AB | 4,862 | 4,862 | - | |
13. | Třebonice Petr Strnad | AB | 5,396 | 5,396 | - | |
14. | Cholupice Anna Kosíková | AB | 7,021 | 7,021 | - | |
15. | Cholupice František Bartoš | AB | 7,510 | 7,510 | - | |
16. | Třebonice Kristýna Jiříková | AB | 8,631 | 8,631 | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře