Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 05. 2015 09:00 |
Kontakt: | Milan Kučera |
Telefon: | 606232074 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Milan Kučera |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karolinka Sklárny Gášek Jan | VS | 1,655 | 1,655 | 12,000 | |
2. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 1,686 | 1,686 | 2,175 | |
3. | Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr | KT | 1,693 | 1,870 | 1,693 | |
4. | Karviná Kudrna Šimon | KA | 1,704 | 1,753 | 1,704 | |
5. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 1,705 | 1,754 | 1,705 | |
6. | Žebnice Bulín Michal | PS | 1,717 | 1,717 | 12,000 | |
7. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 1,718 | 1,718 | 12,000 | |
7. | Žebnice Soukup Michal | PS | 1,718 | 2,018 | 1,718 | |
9. | Karviná Gryč Jakub | KA | 1,719 | 1,750 | 1,719 | |
10. | Ostrava Mrozowski Libor | OV | 1,724 | 1,724 | 1,733 | |
10. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,724 | 1,724 | 12,000 | |
12. | Malechov Tůma Luboš | KT | 1,725 | 1,755 | 1,725 | |
13. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 1,733 | 1,965 | 1,733 | |
14. | Podvysoká Šulek Ján | CA | 1,734 | 1,830 | 1,734 | |
15. | Petrovice Kováč Petr | BK | 1,736 | 1,736 | 2,290 | |
16. | Karviná Drobisz Tomáš | KA | 1,739 | 1,818 | 1,739 | |
17. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 1,742 | 1,766 | 1,742 | |
18. | Ostrava Hrbáč Adam | OV | 1,750 | 1,750 | 12,000 | |
19. | Plzeň - město Provazník Martin | PM | 1,752 | 1,752 | 1,770 | |
20. | Mírová Váňa Marek | KV | 1,765 | 1,779 | 1,765 | |
21. | Plzeň - město Žák Vlastimil | PM | 1,770 | 1,964 | 1,770 | |
22. | Bozkov Lampa Jan | SM | 1,771 | 1,771 | 1,803 | |
23. | Trusovice Brodacký Michal | SY | 1,774 | 1,774 | 1,825 | |
24. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 1,783 | 1,783 | 12,000 | |
25. | Plzeň - město Herian Jiří | PM | 1,794 | 1,794 | 12,000 | |
26. | Žebnice Gross Pavel | PS | 1,796 | 1,796 | 12,000 | |
27. | Nová Ves u Světlé Janský Petr | HB | 1,797 | 1,868 | 1,797 | |
27. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 1,797 | 1,797 | 12,000 | |
29. | Pikov Tejnor Lukáš | TA | 1,800 | 1,800 | 12,000 | |
30. | Valašské Meziříčí Fiurášek Lukáš | VS | 1,814 | 1,975 | 1,814 | |
31. | Olešná Kuba Martin | HB | 1,816 | 1,816 | 12,000 | |
32. | Karviná Gryč Martin | KA | 1,831 | 1,831 | 12,000 | |
33. | Karviná Sikora David | KA | 1,833 | 2,087 | 1,833 | |
34. | - Genov Yordan Sofia | - | 1,847 | 1,923 | 1,847 | |
35. | Nepolisy Richter Lukáš | HK | 1,864 | 1,864 | 2,756 | |
36. | Nemyšl Smetana Pavel | TA | 1,870 | 1,908 | 1,870 | |
37. | Závišice Kuběna Jan | NJ | 1,873 | 1,873 | 12,000 | |
38. | Nemyšl Mazaný Jan | TA | 1,884 | 1,940 | 1,884 | |
39. | Dalovy Valošek Vojtěch | BN | 1,896 | 1,896 | 2,164 | |
40. | Smižany Rerko Marián | SN | 1,903 | 1,903 | 2,005 | |
41. | Pikov Vavřík Jan | TA | 1,915 | 1,915 | 1,930 | |
42. | Písková Lhota Novotný Lukáš | NB | 1,919 | 1,973 | 1,919 | |
43. | Smrkov Tomeček Jakub | TA | 1,921 | 1,921 | 12,000 | |
44. | Střezimíř Střelka Pavel | BN | 1,928 | 1,928 | 12,000 | |
45. | Makov Tuček Jaroslav | CA | 1,939 | 1,968 | 1,939 | |
46. | Otročín Strašil Martin | KV | 1,948 | 1,948 | 2,033 | |
47. | Řeporyje Wolf Ondřej | AB | 1,958 | 1,958 | 2,115 | |
48. | Nevřeň Matouš Lukáš | PS | 1,960 | 1,983 | 1,960 | |
49. | Krouna Kalous Tomáš | CR | 2,000 | 2,000 | 12,000 | |
50. | Skuteč Chmelík Radek | CR | 2,006 | 2,006 | 2,033 | |
51. | Makov Švec Jiří | CA | 2,007 | 2,007 | 2,670 | |
52. | Chrudim I Beer Lukáš | CR | 2,012 | 2,012 | 2,054 | |
53. | Střezimíř Holý René | BN | 2,024 | 2,073 | 2,024 | |
54. | Kostomlátky Walter Jiří | NB | 2,051 | 2,051 | 12,000 | |
55. | Kamenec u Poličky Nykl Michal | SY | 2,073 | 2,073 | 2,643 | |
56. | Žebnice Kepka Vojtěch | PS | 2,079 | 2,079 | 12,000 | |
57. | Střezimíř Volalík Jaroslav | BN | 2,083 | 2,083 | 2,714 | |
58. | Vratislavice nad Nisou Hanisch Viktor | LI | 2,088 | 2,088 | 2,495 | |
59. | Řeporyje Michl Robert | AB | 2,092 | 2,092 | 12,000 | |
60. | Krouna Spilko Tomáš | CR | 2,095 | 2,095 | 12,000 | |
61. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 2,097 | 2,097 | - | |
62. | Drahňovice Košata Filip | BN | 2,111 | 2,111 | - | |
63. | Makov Šitta Ondřej | CA | 2,139 | 2,139 | - | |
64. | Krouna Kunhart Marek | CR | 2,165 | 2,165 | - | |
65. | Nevřeň Calta Filip | PS | 2,171 | 2,171 | - | |
66. | Horní Cerekev Bartoška Jan | PE | 2,175 | 2,175 | - | |
67. | Horní Cerekev Kroupa Jiří | PE | 2,183 | 2,183 | - | |
68. | Choltice Mňuk Ondřej | PA | 2,197 | 2,197 | - | |
69. | Řeporyje Jiras Daniel | AB | 2,268 | 2,268 | - | |
70. | Kutná Hora Viktora Martin | KH | 2,290 | 2,290 | - | |
71. | Drahňovice Paszyc Matouš | BN | 2,298 | 2,298 | - | |
72. | Štítné Urban Petr | PE | 2,308 | 2,308 | - | |
73. | Závišice Melnar David | NJ | 2,379 | 2,379 | - | |
74. | Desná Kuchta František | SY | 2,410 | 2,410 | - | |
75. | Nová Ves u Světlé Kšána Petr | HB | 2,529 | 2,529 | - | |
76. | Horní Slavkov Vašíček Richard | SO | 2,538 | 2,538 | - | |
77. | Tehovec Moša Matěj | PH | 2,556 | 2,556 | - | |
78. | Řeporyje Jarolím Petr | AB | 2,578 | 2,578 | - | |
79. | Rosovice Mužík Martin | PB | 2,607 | 2,607 | - | |
80. | Velenka Samek David | NB | 2,659 | 2,659 | - | |
81. | Písková Lhota Adam Josef | NB | 2,747 | 2,747 | - | |
82. | Otročín Hazmuka Roman | KV | 2,839 | 2,839 | - | |
83. | Rohovládova Bělá Kmoníček Václav | PA | 3,658 | 3,658 | - | |
84. | Široký Důl Paulíček Jakub | SY | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Budilov Novotný Radek | PT | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Desná Boštík Jaroslav | SY | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Dobrá Hospodka Jakub | HB | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Nevřeň Kravjanský Roman | PS | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Zderaz Šimon Dušan | RA | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Choltice Dušek Martin | PA | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Radimovice Iker Dušan | LI | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Otročín Diviš Michal | KV | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Podmoklany Eis Martin | HB | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Karviná Dal Marcel | KA | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Řeporyje Růžička Jan | AB | 12,000 | 12,000 | - | |
84. | Desná Rosypal Josef | SY | 12,000 | 12,000 | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,670 | 1,715 | 1,670 | |
2. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,732 | 1,769 | 1,732 | |
3. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,772 | 2,330 | 1,772 | |
4. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,787 | 1,802 | 1,787 | |
5. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,790 | 1,793 | 1,790 | |
6. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 1,824 | 1,824 | 1,829 | |
7. | Krchleby Malá Jana | DO | 1,836 | 1,850 | 1,836 | |
8. | Poniklá Pajerová Karolína | SM | 1,848 | 1,848 | 1,901 | |
9. | Ledenice Šestáková Lenka | CB | 1,857 | 1,875 | 1,857 | |
10. | Klučov Čiháková Jana | KO | 1,858 | 1,874 | 1,858 | |
11. | Alojzov Pekrová Martina | PV | 1,860 | 1,894 | 1,860 | |
12. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 1,875 | 1,875 | 1,892 | |
13. | Louňovice pod Blaníkem Kirchner Berlová Tereza | BN | 1,883 | 1,896 | 1,883 | |
14. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda | CB | 1,887 | 1,887 | 2,067 | |
15. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,893 | 1,906 | 1,893 | |
16. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 1,897 | 1,897 | 2,875 | |
17. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 1,924 | 12,000 | 1,924 | |
18. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 1,947 | 1,983 | 1,947 | |
19. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 1,949 | 1,949 | 12,000 | |
20. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 1,961 | 1,972 | 1,961 | |
21. | Horní Lánov Hartigová Marcela | TU | 1,965 | 1,991 | 1,965 | |
22. | Mistřovice Foltynová Klára | KA | 1,982 | 1,982 | 2,111 | |
23. | Kamenec u Poličky Doležalová Michaela | SY | 1,985 | 2,028 | 1,985 | |
24. | Tuhaň Fibichová Alena | CL | 1,988 | 2,023 | 1,988 | |
25. | Bozkov Kafková Lucie | SM | 1,992 | 2,062 | 1,992 | |
26. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 1,998 | 2,049 | 1,998 | |
27. | Dolní Měcholupy Volmutová Blanka | AB | 2,006 | 2,354 | 2,006 | |
28. | Úvaly Tesařová Alena | PH | 2,015 | 2,288 | 2,015 | |
29. | Písková Lhota Nezbedová Magda | NB | 2,022 | 2,076 | 2,022 | |
30. | Hrdlořezy Čermáková Lucie | MB | 2,040 | 2,106 | 2,040 | |
30. | Skalice Sirotková Kamila | FM | 2,040 | 3,629 | 2,040 | |
32. | Tuhaň Dvořáková Radka | CL | 2,043 | 2,047 | 2,043 | |
32. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 2,043 | 2,043 | 12,000 | |
34. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 2,056 | 2,065 | 2,056 | |
35. | Všechlapy Adamovská Klára | BN | 2,059 | 2,207 | 2,059 | |
36. | Makov Michalová Pavla | CA | 2,076 | 2,076 | 12,000 | |
37. | Makov Samcová Martina | CA | 2,088 | 12,000 | 2,088 | |
38. | Skalice Černá Nela | FM | 2,091 | 2,487 | 2,091 | |
39. | Písková Lhota Friedlová Eliška | NB | 2,094 | 2,094 | 2,366 | |
40. | Střezimíř Pejšová Eliška | BN | 2,104 | 2,275 | 2,104 | |
41. | Velenka Červená Veronika | NB | 2,111 | 2,111 | 2,151 | |
42. | Dolní Čermná Holubářova Michala | UO | 2,122 | 2,201 | 2,122 | |
42. | Úněšov Joudalová Denisa | PS | 2,122 | 2,122 | 2,309 | |
44. | Morkovice Jarošová Adéla | KM | 2,130 | 2,130 | 2,093 | |
45. | Horní Lánov Roudná Aneta | TU | 2,136 | 2,136 | 2,174 | |
45. | Krouna Kropáčková Anna | CR | 2,136 | 3,298 | 2,136 | |
47. | Makov Špalová Kateřina | CA | 2,177 | 2,411 | 2,177 | |
48. | Písková Lhota Pavlová Tereza | NB | 2,215 | 2,225 | 2,215 | |
49. | Horní Lánov Mikulcová Lucie | TU | 2,221 | 2,303 | 2,221 | |
50. | Dalovy Frauenterková Simona | BN | 2,250 | 2,250 | 2,349 | |
51. | Slatiny Žitná Kateřina | JC | 2,258 | 2,259 | 2,258 | |
52. | Písková Lhota Pavlová Šárka | NB | 2,261 | 3,129 | 2,261 | |
53. | Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára | PB | 2,269 | 2,269 | 2,279 | |
54. | Horní Lánov Hůlková Petra | TU | 4,643 | 4,643 | 12,000 | |
55. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/05/10 | Praha, O pohár HVP, a.s. Praha | |
2014/06/01 | Stromovka, PRAŽSKÝ POHÁR, CTIF | |
2014/10/04 | Praha - Suchdol, Memoriál Františka Malého | |
2015/05/02 | Praha, Pražský pohár CTIF | |
2015/05/03 | Praha, Český pohár REBEL | |
2019/08/01 | Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře