Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 08. 2023 08:00 |
Kontakt: | DH.CZ |
Telefon: | |
Okres: | Sokolov |
Kraj: | Karlovarský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobřany B | PJ | 5,701 | - | - | |
2. | Slatiny B | JC | 5,703 | - | - | |
3. | Skuteč B | CR | 5,733 | - | - | |
4. | Skuteč A | CR | 5,825 | - | - | |
5. | Mistřín B | HO | 5,867 | - | - | |
6. | Líchovy B | PB | 5,899 | - | - | |
7. | Závišice A | NJ | 5,924 | - | - | |
8. | Dneboh B | MB | 6,002 | - | - | |
9. | Oznice B | VS | 6,057 | - | - | |
10. | Dalovice B | KV | 6,062 | - | - | |
11. | Mistřín A | HO | 6,104 | - | - | |
12. | Bludov B | SU | 6,124 | - | - | |
13. | Horní Měcholupy B | AB | 6,143 | - | - | |
14. | Bludov A | SU | 6,224 | - | - | |
15. | Závišice B | NJ | 6,231 | - | - | |
16. | Bransouze B | TR | 6,263 | - | - | |
17. | Brozany nad Ohří B | LT | 6,303 | - | - | |
18. | Líchovy A | PB | 6,325 | - | - | |
19. | Dobřany A | PJ | 6,390 | - | - | |
20. | Bozkov B | SM | 6,458 | - | - | |
21. | Běleč A | BK | 6,495 | - | - | |
22. | Oznice A | VS | 6,521 | - | - | |
23. | Dalovice A | KV | 6,534 | - | - | |
24. | Slatiny A | JC | 6,579 | - | - | |
25. | Dneboh A | MB | 6,595 | - | - | |
26. | Bransouze A | TR | 6,659 | - | - | |
27. | Brozany nad Ohří A | LT | 6,755 | - | - | |
28. | Bozkov A | SM | 6,801 | - | - | |
29. | Lobodice B | PR | 7,012 | - | - | |
30. | Horní Měcholupy A | AB | 7,303 | - | - | |
31. | Lobodice A | PR | 8,344 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice B | PJ | 6,213 | - | - | |
2. | Hvězdoňovice B | TR | 6,260 | - | - | |
3. | Dolní Měcholupy B | AB | 6,576 | - | - | |
4. | Nové Homole A | CB | 6,610 | - | - | |
5. | Letohrad - Kunčice B | UO | 6,635 | - | - | |
6. | Zahořany A | PZ | 6,729 | - | - | |
7. | Těškovice B | OP | 6,741 | - | - | |
8. | Bozkov B | SM | 6,775 | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy A | AB | 6,790 | - | - | |
10. | Letohrad - Kunčice A | UO | 6,835 | - | - | |
11. | Hvězdoňovice A | TR | 6,877 | - | - | |
12. | Slatiny B | JC | 6,929 | - | - | |
13. | Hlubočky A | OL | 6,963 | - | - | |
14. | Chválenice A | PJ | 6,977 | - | - | |
15. | Lužná A | RA | 7,004 | - | - | |
16. | Těškovice A | OP | 7,060 | - | - | |
17. | Žlutice A | KV | 7,106 | - | - | |
18. | Nové Homole B | CB | 7,108 | - | - | |
19. | Senetářov B | BK | 7,170 | - | - | |
20. | Pohořelice A | ZL | 7,202 | - | - | |
21. | Slatiny A | JC | 7,206 | - | - | |
22. | Hrobce B | LT | 7,274 | - | - | |
23. | Hlinsko B | PR | 7,582 | - | - | |
24. | Zahořany B | PZ | 7,726 | - | - | |
25. | Hrobce A | LT | 7,798 | - | - | |
26. | Senetářov A | BK | 7,905 | - | - | |
27. | Bozkov A | SM | 8,068 | - | - | |
28. | Hlinsko A | PR | 8,943 | - | - | |
29. | Žlutice B | KV | 10,064 | - | - | |
30. | Pohořelice B | ZL | 12,000 | - | - | |
31. | Lužná B | RA | 12,000 | - | - | |
32. | Hlubočky B | OL | 12,000 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2012/06/05 | Sokolov, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2012/06/05 | Sokolov, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2012/06/06 | Sokolov, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2012/06/06 | Sokolov, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2012/06/06 | Sokolov, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2023/08/25 | Sokolov, Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - Den 1 | |
2023/08/26 | Sokolov, Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - Den 2 | |
2023/08/26 | Sokolov, Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - 100m | |
2023/08/27 | Sokolov, Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - Den 3 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře