Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bašnice | JC | 1,646 | 1,646 | 1,621 | |
2. | Nevcehle | JI | 1,687 | 1,629 | 1,687 | |
3. | Renmotor Jinolice | JC | 1,698 | 1,698 | 1,641 | |
4. | Pasohlávky | BO | 1,711 | 1,711 | 1,668 | |
5. | Hrobice | PA | 1,721 | 1,670 | 1,721 | |
6. | Chrášťany | LT | 1,726 | 1,704 | 1,726 | |
7. | Trnava | TR | 1,729 | 1,684 | 1,729 | |
8. | Oponešice | TR | 1,731 | 1,627 | 1,731 | |
9. | Obrubce | MB | 1,732 | 1,724 | 1,732 | |
10. | Velké Hoštice | OP | 1,795 | 1,795 | 1,755 | |
11. | Moravany | PA | 1,796 | 1,796 | 1,743 | |
12. | Stará Říše | JI | 1,804 | 1,804 | 1,790 | |
13. | Plumlov | PV | 1,818 | 1,818 | 1,763 | |
14. | Štrbice | TP | 1,833 | 1,833 | 1,814 | |
15. | Mladoňovice | TR | 1,896 | 1,890 | 1,896 | |
16. | Germany ( Německo ) Team Zella | - | 1,972 | 1,894 | 1,972 | |
17. | Chotěmice | TA | 1,974 | 1,974 | 1,900 | |
18. | Tatobity | SM | 1,992 | 1,821 | 1,992 | |
18. | Jeřmanice | LI | 1,992 | 1,900 | 1,992 | |
20. | Lavičky | ZR | 2,018 | 2,018 | 1,903 | |
21. | Březová | LI | 2,073 | 2,073 | 2,000 | |
22. | Trnov | RK | 2,107 | 2,107 | 1,940 | |
23. | Útušice | PJ | 2,229 | 2,229 | 2,158 | |
24. | Zeměchy | LN | 2,849 | 2,849 | 1,857 | |
25. | Letohrad - Jeleni | UO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Malá Skála | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Košťálov | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Zlatá Olešnice | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Mělník Blata | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Břehy | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Únětice 1911 | PJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Prchalov | NJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Jílové u Držkova | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Chářovice | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Louňovice pod Blaníkem | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | PR | 1,597 | 1,597 | 1,595 | |
2. | Chrášťany | LT | 1,660 | 1,655 | 1,660 | |
3. | Košťálov | SM | 1,668 | 1,668 | 1,642 | |
4. | Rokytno | PA | 1,700 | 1,700 | 1,682 | |
5. | Stará Říše | JI | 1,708 | 1,708 | 1,705 | |
6. | Skrochovice | OP | 1,711 | 1,652 | 1,711 | |
7. | Sloup | PZ | 1,790 | 1,729 | 1,790 | |
8. | Myštěves | HK | 1,846 | 1,846 | 1,628 | |
9. | Nové Dvory | LT | 1,883 | 1,775 | 1,883 | |
10. | Holice | PA | 1,912 | 1,912 | 1,799 | |
11. | Jeřmanice | LI | 1,941 | 1,889 | 1,941 | |
12. | Malá Skála Béčko | JN | 2,063 | 1,801 | 2,063 | |
13. | Libuň | JC | 2,133 | 2,133 | 2,053 | |
14. | Břehy | MB | 2,488 | 2,488 | 1,976 | |
15. | Bratříkov | JN | 2,633 | 2,633 | 2,563 | |
16. | Benešov u Semil | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
1996/08/24 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
1997/08/23 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
1998/08/22 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
1999/08/21 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
2007/08/19 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
JL |
2008/08/24 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
JL |
2010/08/29 |
Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR |
JL |
2013/08/17 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2014/08/23 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2015/08/22 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2016/08/20 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2017/08/19 |
Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2018/05/20 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2019/05/19 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2020/09/13 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2021/09/26 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2022/05/22 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2023/05/21 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2024/05/19 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře