Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 11. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lhenice Loukota Petr | TP | 1,113 | 1,218 | 1,113 | |
2. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 1,131 | 1,173 | 1,131 | |
3. | Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš | SY | 1,140 | 1,156 | 1,140 | |
4. | Raškovice Chovanec Michal | FM | 1,191 | 1,191 | 1,694 | |
5. | Křížkový Újezdec Rubeš Adam | PH | 1,195 | 1,195 | 2,182 | |
6. | Křešice Sibera Radek | LT | 1,197 | 1,229 | 1,197 | |
7. | Kyjovice Němec Filip | OP | 1,198 | 1,226 | 1,198 | |
8. | Oznice Holčák Martin | VS | 1,199 | 1,356 | 1,199 | |
8. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 1,199 | 1,253 | 1,199 | |
10. | - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště | - | 1,208 | 1,208 | 12,000 | |
11. | Zádveřice Bělíček Petr | ZL | 1,214 | 1,233 | 1,214 | |
12. | Sestrouň Pšenička David | PB | 1,216 | 1,216 | 2,363 | |
13. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 1,229 | 1,631 | 1,229 | |
14. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 1,233 | 1,580 | 1,233 | |
15. | Býškovice Mikulík Jakub | PR | 1,236 | 1,318 | 1,236 | |
16. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 1,246 | 1,246 | 1,260 | |
17. | Petrovice Šejba Petr | TR | 1,257 | 1,257 | 1,325 | |
18. | - Adámek Erik Rokytnice-Vsetín | - | 1,261 | 12,000 | 1,261 | |
19. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 1,262 | 12,000 | 1,262 | |
20. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 1,263 | 1,263 | 1,324 | |
21. | Dolany Kulha Martin | PT | 1,264 | 1,264 | 12,000 | |
22. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 1,274 | 1,475 | 1,274 | |
22. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 1,274 | 1,274 | 1,794 | |
24. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 1,282 | 1,282 | 12,000 | |
25. | Kojetice Řehůřek Jakub | TR | 1,286 | 1,286 | 1,338 | |
26. | Byšice Hora Martin | ME | 1,287 | 1,287 | 1,408 | |
27. | Zádveřice Pastyřík Vojtěch | ZL | 1,289 | 1,320 | 1,289 | |
27. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 1,289 | 1,289 | 12,000 | |
29. | Vědomice Čecho Vojtěch | LT | 1,294 | 1,294 | 1,541 | |
30. | Spišská Teplica Nagy Radovan | PP | 1,302 | 1,577 | 1,302 | |
31. | Zaječov Rydrych Jan | BE | 1,304 | 1,398 | 1,304 | |
32. | - Prokop Ondřej Ostrava-Třebovice | - | 1,308 | 1,308 | 1,365 | |
33. | Doloplazy Pergner Petr | PV | 1,311 | 1,311 | 1,466 | |
34. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 1,313 | 1,313 | 12,000 | |
34. | Střezimíř Eliáš Michal | BN | 1,313 | 1,313 | 12,000 | |
36. | Dolní Měcholupy Popsimov Michal | AB | 1,318 | 1,318 | 12,000 | |
37. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 1,322 | 1,322 | 1,431 | |
38. | Dobroslavice Švestka Matyáš | OP | 1,323 | 1,324 | 1,323 | |
39. | Lužná Valenta Adam | RA | 1,327 | 1,352 | 1,327 | |
39. | Nalžovice Švec Jakub | PB | 1,327 | 1,351 | 1,327 | |
41. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 1,329 | 1,347 | 1,329 | |
42. | Oznice Bětuňák Tomáš | VS | 1,330 | 2,056 | 1,330 | |
43. | Frýdek Soukup Ondřej | FM | 1,332 | 1,332 | 1,960 | |
43. | Lhenice Vlček Jan | TP | 1,332 | 1,339 | 1,332 | |
43. | - Šuba Samuel ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | - | 1,332 | 1,450 | 1,332 | |
46. | Zličín Forejt Filip | AB | 1,335 | 1,335 | 1,364 | |
47. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 1,341 | 1,341 | 12,000 | |
48. | Rataje Svoboda Jan | TA | 1,344 | 12,000 | 1,344 | |
49. | Francova Lhota Kabrhel Daniel | VS | 1,345 | 1,345 | 1,420 | |
50. | Hrdlořezy Bělský Tomáš | MB | 1,346 | 1,418 | 1,346 | |
51. | Dobroslavice Lišaník Ondřej | OP | 1,348 | 1,409 | 1,348 | |
52. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 1,349 | 12,000 | 1,349 | |
53. | Velenka Ševčík Vojtěch | NB | 1,350 | 1,350 | 1,364 | |
53. | Francova Lhota Filgas Martin | VS | 1,350 | 1,367 | 1,350 | |
55. | Skryje Mikušík Matouš | ZR | 1,361 | 1,361 | 1,424 | |
55. | Prostřední Bečva Lejska Vojtěch | VS | 1,361 | 1,361 | 12,000 | |
57. | Dolní Měcholupy Kronovetr Matyáš | AB | 1,362 | 12,000 | 1,362 | |
58. | Veselá Číž Jan | SM | 1,364 | 1,614 | 1,364 | |
59. | - Bém Stanislav Semily I | - | 1,366 | 1,464 | 1,366 | |
60. | Oznice Gerža Martin | VS | 1,372 | 1,372 | 1,921 | |
61. | Hrobce Dolejší Václav | LT | 1,375 | 1,430 | 1,375 | |
61. | Střezimíř Talpa Šimon | BN | 1,375 | 1,385 | 1,375 | |
63. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 1,378 | 1,378 | 1,383 | |
64. | Třtice Kořán Jakub | NA | 1,381 | 1,381 | 1,416 | |
65. | Dolní Měcholupy Voříšek Petr | AB | 1,384 | 1,620 | 1,384 | |
66. | Markovice Kratochvíl Marek | KH | 1,386 | 1,464 | 1,386 | |
66. | - Stolař Lukáš Ostrava-Třebovice | - | 1,386 | 1,386 | 1,602 | |
66. | Řeporyje Schneider Daniel | AB | 1,386 | 3,076 | 1,386 | |
69. | Malé Hoštice Pfleger Vít | OP | 1,387 | 1,502 | 1,387 | |
70. | Nová Role Svoboda Dominik | KV | 1,389 | 1,531 | 1,389 | |
71. | Štěpánkovice Balarin Zdeněk | OP | 1,390 | 1,479 | 1,390 | |
72. | Oznice Trusina Václav | VS | 1,391 | 1,391 | 1,812 | |
73. | Letkov Drnek David | PJ | 1,393 | 1,807 | 1,393 | |
74. | Kolovraty Franc Pavel | AB | 1,395 | 12,000 | 1,395 | |
75. | Čeperka Formánek Roman | PA | 1,404 | 1,465 | 1,404 | |
76. | Drnovice Jílek Martin | ZL | 1,405 | 1,634 | 1,405 | |
77. | Jemniště Benák Matěj | BN | 1,408 | 12,000 | 1,408 | |
78. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 1,411 | 1,411 | 1,413 | |
78. | Klamoš Petrovický Jakub | HK | 1,411 | 1,411 | 12,000 | |
80. | Oznice Bětuňák Marek | VS | 1,413 | 1,524 | 1,413 | |
81. | Výčapy Růžička Filip | TR | 1,414 | 1,541 | 1,414 | |
82. | Počepice Habart Jonáš | PB | 1,420 | 1,420 | 2,967 | |
83. | Písková Lhota Stýblo Jakub | NB | 1,424 | 1,468 | 1,424 | |
84. | Doloplazy Šlosar Tomáš | PV | 1,426 | 1,483 | 1,426 | |
85. | Krouna Švanda Ondřej | CR | 1,427 | 1,452 | 1,427 | |
86. | Choustníkovo Hradiště Medlík Petr | TU | 1,429 | 1,429 | 1,430 | |
87. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 1,434 | 1,434 | 12,000 | |
88. | Uhlířské Janovice Rezner Michal | KH | 1,435 | 1,435 | 1,604 | |
89. | Bludov Soural Patrik | SU | 1,436 | 1,436 | 1,437 | |
90. | Oznice Holčák Tomáš | VS | 1,440 | 1,440 | 1,440 | |
91. | Tvarožná Tinka Tomáš | BO | 1,447 | 1,449 | 1,447 | |
92. | Hrdlořezy Štěpánek Ladislav | MB | 1,450 | 1,450 | 1,815 | |
93. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 1,451 | 1,637 | 1,451 | |
94. | Stará Říše Svačina Marek | JI | 1,453 | 1,586 | 1,453 | |
95. | Počepice Přibylský Jan | PB | 1,457 | 1,457 | 1,532 | |
95. | Býškovice Mikšánek David | PR | 1,457 | 1,566 | 1,457 | |
97. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 1,464 | 1,614 | 1,464 | |
98. | Býškovice Pírek Filip | PR | 1,466 | 1,466 | 2,164 | |
99. | - Mach Adam Semily I | - | 1,469 | 1,592 | 1,469 | |
100. | Hovězí Dřevojánek Antonín | VS | 1,473 | 1,940 | 1,473 | |
100. | - Novák Zdeněk Starý Lískovec-SPORT | - | 1,473 | 1,473 | 1,485 | |
102. | - Děček Jakub Rokytnice-Vsetín | - | 1,474 | 1,721 | 1,474 | |
103. | Dřísy Schober Antonín | ME | 1,476 | 1,993 | 1,476 | |
103. | Trusovice Arbeit Robin | SY | 1,476 | 1,565 | 1,476 | |
105. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 1,477 | 12,000 | 1,477 | |
106. | Malé Hoštice Müller Jindřich | OP | 1,482 | 1,482 | 1,537 | |
107. | Jarcová Kozák Lukáš | VS | 1,484 | 1,484 | 1,580 | |
108. | Písková Lhota Meišner Samuel | NB | 1,489 | 1,555 | 1,489 | |
109. | Brumovice Meissel Ondřej | BV | 1,492 | 1,587 | 1,492 | |
110. | Kolovraty Vosáhlo Šimon | AB | 1,496 | 1,507 | 1,496 | |
111. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 1,502 | 1,522 | 1,502 | |
112. | Dolní Životice Polák Tomáš | OP | 1,503 | 1,503 | 1,548 | |
113. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 1,504 | 1,566 | 1,504 | |
113. | Tuhaň Kopecký Václav | ME | 1,504 | 1,590 | 1,504 | |
115. | Prostřední Bečva Žitník Petr | VS | 1,509 | 12,000 | 1,509 | |
116. | Prostřední Bečva Mička Jakub | VS | 1,511 | 1,578 | 1,511 | |
117. | Zličín Berezněv Matěj | AB | 1,525 | 1,592 | 1,525 | |
117. | Kolovraty Heřmánek Jakub | AB | 1,525 | 1,678 | 1,525 | |
119. | Mojžíř Kadlec Tomáš | UL | 1,526 | 1,955 | 1,526 | |
120. | Písnice Koubek Jakub | AB | 1,529 | 1,719 | 1,529 | |
120. | Krouna Bělský Adam | CR | 1,529 | 12,000 | 1,529 | |
122. | Dolní Měcholupy Kolář Josef | AB | 1,531 | 12,000 | 1,531 | |
123. | Střezimíř Nováček Jan | BN | 1,532 | 1,574 | 1,532 | |
123. | Zličín Bittara Radovan | AB | 1,532 | 1,532 | 2,242 | |
125. | Oznice Tkadlec Jaroslav | VS | 1,534 | 1,614 | 1,534 | |
126. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 1,536 | 1,657 | 1,536 | |
126. | Vědomice Berky Matěj | LT | 1,536 | 1,802 | 1,536 | |
128. | Bludov Fabiánek Jakub | SU | 1,538 | 1,604 | 1,538 | |
129. | - Gelnar Matěj Ostrava-Třebovice | - | 1,539 | 1,539 | 1,754 | |
130. | Duchcov Šíp Adam | TP | 1,543 | 1,543 | 12,000 | |
130. | Satalice Houška Daniel | AB | 1,543 | 1,543 | 12,000 | |
132. | Bludov Matějček David | SU | 1,546 | 1,546 | 1,623 | |
133. | - Jiránek Radim Ostrava-Svinov | - | 1,547 | 1,625 | 1,547 | |
134. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 1,548 | 12,000 | 1,548 | |
134. | Svojšovice Šach Matěj | PH | 1,548 | 1,548 | 1,722 | |
136. | Zličín Kocián Šimon | AB | 1,552 | 1,586 | 1,552 | |
137. | Stará Říše Tomek David | JI | 1,556 | 1,556 | 1,624 | |
138. | Hřebeč Materna Jakub | KL | 1,557 | 1,630 | 1,557 | |
139. | Oznice Skýpala Radek | VS | 1,558 | 1,558 | 1,888 | |
140. | Čeperka Doležal Dominik | PA | 1,561 | 1,938 | 1,561 | |
141. | Byšice Krejčí František | ME | 1,562 | 1,755 | 1,562 | |
142. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,563 | 1,563 | 1,668 | |
143. | Hostinné Šmíd Petr | TU | 1,564 | 1,564 | 12,000 | |
144. | Veselá Molek David | SM | 1,568 | 12,000 | 1,568 | |
144. | Počepice Bejšovec Martin | PB | 1,568 | 1,650 | 1,568 | |
146. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 1,572 | 1,572 | 2,032 | |
146. | Prostřední Bečva Fiurášek Lukáš | VS | 1,572 | 1,752 | 1,572 | |
146. | Dřísy Malška Jakub | ME | 1,572 | 1,772 | 1,572 | |
149. | Písnice Dvořák Lukáš | AB | 1,574 | 1,605 | 1,574 | |
150. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | 1,575 | 1,575 | 1,663 | |
151. | Mojžíř Bystrý Richard | UL | 1,587 | 1,587 | 1,943 | |
152. | Řeporyje Ryba Adam | AB | 1,588 | 1,622 | 1,588 | |
153. | Kojetice Řehůřek Vojtěch | TR | 1,595 | 1,595 | 1,642 | |
154. | Kolovraty Souček Filip | AB | 1,599 | 1,724 | 1,599 | |
155. | Čeperka Hruboň Tobias | PA | 1,600 | 1,600 | 1,789 | |
156. | Choustníkovo Hradiště Zechovský Ondřej | TU | 1,602 | 1,602 | 12,000 | |
156. | Mojžíř Nosek Jakub | UL | 1,602 | 1,602 | 1,662 | |
156. | Řeporyje Stopka Matěj | AB | 1,602 | 1,656 | 1,602 | |
159. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 1,604 | 1,700 | 1,604 | |
160. | Kostomlátky Král Matěj | NB | 1,610 | 1,639 | 1,610 | |
161. | Hřebeč Materna Jan | KL | 1,613 | 1,613 | 1,624 | |
162. | Francova Lhota Michálek Robin | VS | 1,614 | 1,817 | 1,614 | |
163. | Nýřany Egermayer Jan | PS | 1,615 | 1,615 | 1,753 | |
164. | Hřebeč Chýský Karel | KL | 1,622 | 1,680 | 1,622 | |
165. | Dolany Masařík Štěpán | PT | 1,624 | 1,684 | 1,624 | |
166. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 1,625 | 1,625 | 2,565 | |
167. | Břehy Hataš Lukáš | MB | 1,627 | 1,627 | 2,569 | |
168. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 1,628 | 1,663 | 1,628 | |
169. | Lochkov Horáček Tomáš | AB | 1,630 | 1,702 | 1,630 | |
170. | Chlum Válek Leoš | CK | 1,635 | 1,858 | 1,635 | |
171. | Žehrov Marek Vojtěch | MB | 1,637 | 1,637 | 12,000 | |
172. | Ovčáry Vodička Matěj | KO | 1,640 | 1,640 | 2,011 | |
173. | Srbice Kejval Martin | DO | 1,645 | 1,645 | 1,730 | |
174. | Dolany Bednář Radek | PT | 1,651 | 1,651 | 2,131 | |
175. | Velenka Štrynek Ondřej | NB | 1,655 | 1,655 | 1,850 | |
176. | Prostřední Bečva Polášek Daniel | VS | 1,663 | 1,874 | 1,663 | |
177. | Satalice Švarc Petr | AB | 1,666 | 1,679 | 1,666 | |
178. | Letňany Běhůnek Tomáš | AB | 1,667 | 1,919 | 1,667 | |
179. | - Soukup Ondřej Semily I | - | 1,679 | 1,679 | 1,709 | |
180. | - Honus Jaroslav Ostrava-Třebovice | - | 1,685 | 1,685 | 2,305 | |
181. | Střezimíř Eliáš Lukáš | BN | 1,689 | 1,708 | 1,689 | |
182. | Francova Lhota Liška Marek | VS | 1,692 | 2,304 | 1,692 | |
183. | Křešice Sibera Jakub | LT | 1,700 | 1,700 | 2,223 | |
184. | Dolany Kulha David | PT | 1,703 | 1,703 | 12,000 | |
185. | Štěpánkovice Pistorius Ondřej | OP | 1,709 | 1,939 | 1,709 | |
185. | Počepice Šíbal David | PB | 1,709 | 1,989 | 1,709 | |
187. | Choustníkovo Hradiště Čermák Jakub | TU | 1,710 | 1,710 | 1,925 | |
188. | Tvarožná Tománek Michal | BO | 1,712 | 1,712 | 1,797 | |
189. | Choustníkovo Hradiště Medlík František | TU | 1,715 | 2,306 | 1,715 | |
190. | Skryje Hošek Jan | ZR | 1,716 | 1,896 | 1,716 | |
191. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 1,717 | 1,943 | 1,717 | |
192. | Francova Lhota Švirák David | VS | 1,719 | 2,682 | 1,719 | |
193. | Výčapy Chrástecký Zdeněk | TR | 1,730 | 1,782 | 1,730 | |
193. | Tuhaň Klapka Matěj | ME | 1,730 | 1,730 | 1,759 | |
195. | Písková Lhota Zradička Filip | NB | 1,731 | 1,878 | 1,731 | |
196. | Střezimíř David Šimák | BN | 1,732 | 1,740 | 1,732 | |
196. | Dolní Životice Volkmer Matyáš | OP | 1,732 | 1,732 | 4,890 | |
198. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 1,744 | 1,744 | 1,810 | |
199. | Nýřany Gründl Lukáš | PS | 1,745 | 3,038 | 1,745 | |
200. | Zbůch Hrabák Dominik | PS | 1,749 | 1,751 | 1,749 | |
201. | Horní Bělá Plevka Lukáš | PS | 1,754 | 12,000 | 1,754 | |
202. | Řeporyje Schneider Patrik | AB | 1,757 | 1,991 | 1,757 | |
203. | Horní Bělá Nový David | PS | 1,762 | 2,220 | 1,762 | |
204. | Tvarožná Moliš Ondřej | BO | 1,775 | 2,027 | 1,775 | |
205. | Krouna Janko Lukáš | CR | 1,781 | 1,781 | 2,154 | |
206. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 1,785 | 2,013 | 1,785 | |
207. | Kostomlátky Krpata Michal | NB | 1,791 | 1,791 | 4,384 | |
208. | Krouna Janko Ondřej | CR | 1,797 | 2,005 | 1,797 | |
209. | Skryje Hošek Václav | ZR | 1,799 | 1,799 | 1,892 | |
210. | Nýřany Mahdal Jan | PS | 1,801 | 1,801 | 12,000 | |
210. | Srbice Kubiš Ondřej | DO | 1,801 | 2,208 | 1,801 | |
212. | Drnovice Hruška Adam | ZL | 1,803 | 1,803 | 12,000 | |
213. | Cítoliby Žovinec Ondřej | LN | 1,806 | 12,000 | 1,806 | |
214. | Staré Heřminovy Palánek Jan | BR | 1,810 | 1,810 | 12,000 | |
215. | Tuhaň Krautschneider Patrik | ME | 1,816 | 2,402 | 1,816 | |
216. | Kojetice Hobza Tadeáš | TR | 1,817 | 1,841 | 1,817 | |
217. | Lochkov Štěpán Matěj | AB | 1,834 | 1,843 | 1,834 | |
218. | Veselá Vaigl Ondřej | SM | 1,842 | 1,936 | 1,842 | |
219. | Srbice Srb Jindřich | DO | 1,857 | 1,857 | 1,934 | |
220. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 1,866 | 1,866 | 2,408 | |
221. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 1,870 | 2,066 | 1,870 | |
222. | Jemniště Rudolský Petr | BN | 1,874 | 1,874 | 12,000 | |
223. | Klučov Vycpálek Vojtěch | KO | 1,878 | 1,878 | 12,000 | |
224. | Všetaty Hybš Vítek | ME | 1,893 | 1,893 | 2,289 | |
225. | Veselá Baroš Václav | SM | 1,899 | 2,309 | 1,899 | |
226. | Byšice Pikula Ondřej | ME | 1,901 | 2,181 | 1,901 | |
227. | Lhenice Petrlík Dominik | TP | 1,914 | 1,920 | 1,914 | |
228. | Písnice Schwarz Jan | AB | 1,916 | 1,916 | 12,000 | |
229. | Střezimíř Khalil Adam | BN | 1,928 | 2,371 | 1,928 | |
230. | Lužná Hamouz Václav | RA | 1,933 | 2,136 | 1,933 | |
231. | Letňany Melč Patrik | AB | 1,938 | 2,902 | 1,938 | |
232. | Mojžíř Višňák Jakub | UL | 1,954 | 1,954 | 2,157 | |
233. | Lochkov Syrovátka Jan | AB | 1,955 | 1,955 | 2,060 | |
234. | Nýřany Jindra Viktor | PS | 1,956 | 3,010 | 1,956 | |
235. | Francova Lhota Silvestr Jiří | VS | 1,958 | 2,021 | 1,958 | |
236. | Býškovice Mikšánek Tomáš | PR | 1,962 | 2,321 | 1,962 | |
237. | Řepy Švábenský Alexandr | AB | 1,977 | 1,977 | 2,156 | |
238. | Veselá Pavlík Jiří | SM | 2,028 | 2,028 | 12,000 | |
239. | Cholupice Nekovář Filip | AB | 2,033 | 2,033 | 2,474 | |
240. | Lužná Drlík Max Jiří | RA | 2,055 | 2,055 | 2,103 | |
241. | Řeporyje Hendrych Petr | AB | 2,062 | 2,175 | 2,062 | |
242. | - Adamus Jakub Ostrava-Třebovice | - | 2,064 | 3,432 | 2,064 | |
243. | Písková Lhota Baťa Tomáš | NB | 2,071 | 2,071 | 2,393 | |
244. | Srbice Belej Denis | DO | 2,083 | 2,083 | 12,000 | |
245. | Letňany Kovář Jan | AB | 2,143 | 2,206 | 2,143 | |
246. | Veselá Koláček Filip | SM | 2,215 | 4,392 | 2,215 | |
247. | Prostřední Bečva Frňka David | VS | 2,219 | 2,219 | 3,519 | |
248. | Klučov Šmejkal Dominik | KO | 2,232 | 12,000 | 2,232 | |
249. | Nalžovice Petřina Martin | PB | 2,470 | 2,470 | 12,000 | |
250. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Řeporyje Košťál Jan | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Jarcová Latta Marek | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Srbice Kanta Ondřej | DO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Cholupice Krátký Daniel | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Štěpánkovice Tomíček Jan | OP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | - Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Štěpánkovice Trnečka Tomáš | OP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Horní Bělá Pergl Lukáš | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Písková Lhota Zdradička Martin | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | - Kotulková Hana Hutisko-Solanec | - | 1,182 | 1,205 | 1,182 | |
2. | - Krempaská Viktória ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | - | 1,235 | 1,263 | 1,235 | |
3. | - Mašková Kateřina - Ruda | - | 1,242 | 1,283 | 1,242 | |
4. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 1,243 | 1,262 | 1,243 | |
5. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 1,251 | 1,251 | 1,654 | |
6. | Křešice Hudcová Klára | LT | 1,255 | 1,356 | 1,255 | |
7. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 1,257 | 1,792 | 1,257 | |
8. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 1,258 | 1,308 | 1,258 | |
9. | - Lefnerová Karolína Ostrava-Nová Ves | - | 1,262 | 1,328 | 1,262 | |
10. | Hovězí Dukátová Michaela | VS | 1,268 | 1,310 | 1,268 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 1,272 | 1,316 | 1,272 | |
12. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 1,279 | 1,332 | 1,279 | |
13. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 1,280 | 1,340 | 1,280 | |
14. | - Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště | - | 1,281 | 1,281 | 2,248 | |
15. | Hostinné Šmídová Monika | TU | 1,282 | 1,282 | 1,333 | |
16. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 1,286 | 1,785 | 1,286 | |
17. | Skuteč Novotná Leona | CR | 1,286 | 1,423 | 1,286 | |
18. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 1,288 | 1,288 | 1,335 | |
19. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 1,291 | 1,291 | 12,000 | |
20. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 1,292 | 1,513 | 1,292 | |
21. | Staré Heřminovy Žižková Vendula | BR | 1,293 | 1,409 | 1,293 | |
22. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 1,298 | 2,259 | 1,298 | |
23. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 1,301 | 1,301 | 1,312 | |
24. | Bystřice nad Úhlavou Hájková Štěpánka | KT | 1,302 | 1,412 | 1,302 | |
25. | Komárovice Bendová Anna | VS | 1,304 | 1,304 | 1,400 | |
26. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,312 | 1,312 | 1,354 | |
27. | Starý Kolín Bížová Nela | KO | 1,314 | 1,325 | 1,314 | |
28. | Roštění Polášková Nikola | KM | 1,317 | 1,322 | 1,317 | |
29. | Proseč Šlégrová Denisa | HB | 1,322 | 1,347 | 1,322 | |
30. | - Ondráčková Julie Ostrava-Nová Ves | - | 1,327 | 1,327 | 1,363 | |
31. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,328 | 1,328 | 1,531 | |
32. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 1,328 | 1,426 | 1,328 | |
33. | Doloplazy Zbořilová Anna | PV | 1,329 | 1,329 | 1,493 | |
34. | Petrovice Lesáková Eliška | TR | 1,331 | 1,423 | 1,331 | |
35. | Zaječov Braunová Aneta | BE | 1,333 | 12,000 | 1,333 | |
36. | Lužná Matušková Nela | RA | 1,333 | 12,000 | 1,333 | |
37. | - Petrušková Michaela ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | - | 1,333 | 1,333 | 1,941 | |
38. | Bludov Jílková Vendula | SU | 1,337 | 1,361 | 1,337 | |
39. | Skuteč Brandová Michaela | CR | 1,338 | 2,279 | 1,338 | |
40. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 1,338 | 1,338 | 1,373 | |
41. | Hovězí Surovčáková Andrea | VS | 1,342 | 1,342 | 1,370 | |
42. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 1,344 | 2,671 | 1,344 | |
43. | Oznice Kociánová Klára | VS | 1,344 | 1,344 | 1,880 | |
44. | Nalžovice Kotrbáčková Kateřina | PB | 1,345 | 1,398 | 1,345 | |
45. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 1,347 | 1,347 | 1,861 | |
46. | Raškovice Dolechová Michaela | FM | 1,349 | 1,372 | 1,349 | |
47. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 1,349 | 1,370 | 1,349 | |
48. | - Stalmachová Renáta Těrlicko-Hradiště | - | 1,350 | 1,377 | 1,350 | |
49. | Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka | KT | 1,351 | 1,648 | 1,351 | |
50. | Skryje Jedličková Marie | ZR | 1,356 | 1,394 | 1,356 | |
51. | - Bucková Jaroslava Semily I | - | 1,358 | 1,381 | 1,358 | |
52. | Radvanice Zubričanová Nikola | PR | 1,361 | 1,361 | 1,437 | |
53. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 1,364 | 1,932 | 1,364 | |
54. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 1,364 | 1,364 | 1,365 | |
55. | - Šuterová Lucie Hostěrádky - Rešov | - | 1,364 | 1,943 | 1,364 | |
56. | Roštění Hejníčková Petra | KM | 1,365 | 1,365 | 1,636 | |
57. | - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | - | 1,367 | 1,367 | 2,106 | |
58. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 1,370 | 1,401 | 1,370 | |
59. | Krouna Chlupáčová Agáta | CR | 1,373 | 1,435 | 1,373 | |
60. | Hostinné Kovářová Kateřina | TU | 1,379 | 1,379 | 1,419 | |
61. | Klamoš Matoušová Viktorie | HK | 1,379 | 1,379 | 12,000 | |
62. | Řeporyje Šimáčková Aneta | AB | 1,381 | 1,381 | 1,413 | |
63. | Horní Měcholupy Vacková Lucie | AB | 1,382 | 1,427 | 1,382 | |
64. | Skryje Jankovičová Nikol | ZR | 1,383 | 1,402 | 1,383 | |
65. | Zádveřice Žambochová Alžběta | ZL | 1,383 | 1,442 | 1,383 | |
66. | Spišská Teplica Ďurišová Bianka | PP | 1,385 | 1,385 | 1,386 | |
67. | Zličín Fraňková Kamila | AB | 1,385 | 1,427 | 1,385 | |
68. | Křižovatka Krbcová Eliška | CH | 1,388 | 2,078 | 1,388 | |
69. | - Strelová Kristína ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | - | 1,388 | 1,388 | 1,390 | |
70. | Hrobce Malá Kateřina | LT | 1,388 | 1,388 | 1,681 | |
71. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 1,389 | 12,000 | 1,389 | |
72. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 1,390 | 1,390 | 2,426 | |
73. | Kolovraty Šachová Kateřina | AB | 1,393 | 12,000 | 1,393 | |
74. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 1,394 | 1,747 | 1,394 | |
75. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 1,395 | 1,554 | 1,395 | |
76. | Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela | KT | 1,396 | 1,431 | 1,396 | |
77. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 1,402 | 1,402 | 1,528 | |
78. | Malé Hoštice Silberová Klára | OP | 1,403 | 1,452 | 1,403 | |
79. | - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště | - | 1,403 | 1,439 | 1,403 | |
80. | Výčapy Stoklasová Nikola | TR | 1,405 | 1,426 | 1,405 | |
81. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 1,406 | 1,406 | 1,606 | |
82. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,407 | 1,414 | 1,407 | |
83. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 1,409 | 1,428 | 1,409 | |
84. | Kšely Handanagić Kimi | KO | 1,414 | 1,414 | 1,449 | |
85. | Dolní Měcholupy Kolářová Anna | AB | 1,414 | 1,604 | 1,414 | |
86. | Zádveřice Jurčová Eva | ZL | 1,415 | 1,415 | 12,000 | |
87. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 1,417 | 2,524 | 1,417 | |
88. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 1,417 | 1,417 | 1,536 | |
89. | Dobroslavice Stavinohová Beáta | OP | 1,421 | 1,558 | 1,421 | |
90. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | 1,421 | 1,421 | 12,000 | |
91. | Skryje Součková Michala | ZR | 1,426 | 1,538 | 1,426 | |
92. | - Šťastná Marie Vsetín-Rokytnice | - | 1,429 | 1,447 | 1,429 | |
93. | Francova Lhota Beránková Nela | VS | 1,429 | 2,442 | 1,429 | |
94. | Klamoš Křížová Barbora | HK | 1,431 | 1,574 | 1,431 | |
95. | Malé Hoštice Wehowská Vendula | OP | 1,437 | 1,678 | 1,437 | |
96. | Rokytnice v Orlických horách Hanušová Klára | RK | 1,438 | 1,849 | 1,438 | |
97. | - Šťastná Karolína Vsetín-Rokytnice | - | 1,443 | 1,474 | 1,443 | |
98. | Roštění Škrabalová Veronika | KM | 1,443 | 12,000 | 1,443 | |
99. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 1,443 | 1,443 | 1,683 | |
100. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 1,446 | 1,566 | 1,446 | |
101. | - Králová Laura Ostrava-Třebovice | - | 1,448 | 1,466 | 1,448 | |
102. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 1,449 | 1,504 | 1,449 | |
103. | Dolní Město Šimanovská Klára | HB | 1,450 | 1,484 | 1,450 | |
104. | Cítoliby Vernerová Daniela | LN | 1,450 | 1,450 | 12,000 | |
105. | Mojžíř Rulíková Barbora | UL | 1,450 | 1,450 | 1,482 | |
106. | Brumovice Kružberská Pavlína | BV | 1,452 | 1,452 | 1,466 | |
107. | Skryje Kleknerová Eliška | ZR | 1,454 | 1,566 | 1,454 | |
108. | Roštění Pospíšilíková Ivana | KM | 1,459 | 1,568 | 1,459 | |
109. | Klučov Šmejkalová Nela | KO | 1,460 | 1,460 | 1,617 | |
110. | Starý Kolín Tyšerová Natálie | KO | 1,461 | 1,461 | 12,000 | |
111. | Choustníkovo Hradiště Klímová Terezie | TU | 1,464 | 1,688 | 1,464 | |
112. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 1,470 | 1,555 | 1,470 | |
113. | Jemniště Benáková Eliška | BN | 1,478 | 1,478 | 1,601 | |
114. | Dobroslavice Exnerová Eliana | OP | 1,480 | 1,491 | 1,480 | |
115. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 1,480 | 1,480 | 4,171 | |
116. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 1,482 | 1,482 | 1,914 | |
117. | Choustníkovo Hradiště Medlíková Anna | TU | 1,485 | 1,485 | 1,492 | |
118. | Drnovice Dvořáková Lenka | ZL | 1,489 | 1,529 | 1,489 | |
119. | Roštění Daďová Martina | KM | 1,490 | 1,608 | 1,490 | |
120. | Prostřední Bečva Fárková Kristýna | VS | 1,493 | 1,493 | 1,580 | |
121. | Stará Říše Fejková Šarlota | JI | 1,495 | 1,659 | 1,495 | |
122. | - Lindáková Radka Kostelec nad Č. lesy | - | 1,495 | 12,000 | 1,495 | |
123. | Roštění Dudíková Daniela | KM | 1,495 | 1,865 | 1,495 | |
124. | Malšice Kupková Nela | TA | 1,497 | 12,000 | 1,497 | |
125. | Starý Kolín Benešová Sabina | KO | 1,498 | 1,734 | 1,498 | |
126. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 1,499 | 1,499 | 1,682 | |
127. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 1,501 | 1,501 | 1,823 | |
128. | - Šustová Nikol Ostrava-Nová Ves | - | 1,504 | 1,504 | 1,925 | |
129. | Letňany Hospodková Anna | AB | 1,505 | 1,505 | 1,698 | |
130. | Kšely Masařová Eliška | KO | 1,506 | 1,543 | 1,506 | |
131. | Stodůlky Röderová Eliška | AB | 1,508 | 1,508 | 12,000 | |
132. | Řeporyje Melicharová Eliška | AB | 1,510 | 1,662 | 1,510 | |
133. | Dolní Bukovsko Kloučková Marie | CB | 1,510 | 1,510 | 12,000 | |
134. | Byšice Korousová Nela | ME | 1,513 | 1,899 | 1,513 | |
135. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 1,517 | 1,818 | 1,517 | |
136. | Klučov Tomášková Anna | KO | 1,520 | 1,550 | 1,520 | |
137. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 1,521 | 1,521 | 2,339 | |
138. | - Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště | - | 1,526 | 1,526 | 12,000 | |
139. | Skryje Batalová Andrea | ZR | 1,531 | 1,531 | 1,683 | |
140. | Bludov Holinková Tereza | SU | 1,532 | 1,693 | 1,532 | |
141. | Břehy Uhrecká Eliška | MB | 1,533 | 1,776 | 1,533 | |
142. | Drnovice Kosíková Natálie | ZL | 1,540 | 1,540 | 1,928 | |
143. | Bludov Kvapilová Natálie | SU | 1,544 | 1,752 | 1,544 | |
144. | Francova Lhota Matochová Nikola | VS | 1,544 | 1,544 | 1,579 | |
145. | Stodůlky Buřilová Veronika | AB | 1,544 | 2,345 | 1,544 | |
146. | - Kašíková Martina Rokytnice-Vsetín | - | 1,545 | 2,083 | 1,545 | |
147. | Tuchoraz Rudlofová Barbora | KO | 1,551 | 1,551 | 1,821 | |
148. | Dolní Měcholupy Jurčová Julie | AB | 1,553 | 2,398 | 1,553 | |
149. | Jarcová Kuráňová Kristýna | VS | 1,555 | 1,632 | 1,555 | |
150. | Lhenice Poláková Adéla | TP | 1,557 | 12,000 | 1,557 | |
151. | Kšely Bláhová Tereza | KO | 1,559 | 1,669 | 1,559 | |
152. | - Skrbková Anna Semily I | - | 1,560 | 12,000 | 1,560 | |
153. | Křešice Kubizňáková Nikola | LT | 1,562 | 1,601 | 1,562 | |
154. | Malé Hoštice Kravarová Veronika | OP | 1,563 | 1,563 | 12,000 | |
155. | Trusovice Morkesová Tereza | SY | 1,564 | 1,564 | 1,600 | |
156. | Lužná Roučová Eliška | RA | 1,566 | 1,566 | 1,599 | |
157. | Lužná Lužná Elena | RA | 1,567 | 1,567 | 12,000 | |
158. | Choustníkovo Hradiště Hillermannová Nela | TU | 1,568 | 1,568 | 1,621 | |
159. | Dobroslavice Knýblová Bára | OP | 1,573 | 1,660 | 1,573 | |
160. | Bludov Krystková Šárka | SU | 1,574 | 1,574 | 3,394 | |
161. | Hřebeč Veronika Müllerová | KL | 1,577 | 1,577 | 1,725 | |
162. | Lužná Tothová Berenika | RA | 1,583 | 1,583 | 12,000 | |
163. | Hrdlořezy Kardošová Lucie | MB | 1,584 | 1,584 | 12,000 | |
164. | Malé Hoštice Fialová Sabina | OP | 1,587 | 1,587 | 1,750 | |
165. | Radvanice Stonjeková Adéla | PR | 1,590 | 1,727 | 1,590 | |
166. | Štěpánkovice Slivková Linda | OP | 1,594 | 12,000 | 1,594 | |
167. | Stodůlky Jabůrková Michaela | AB | 1,595 | 2,020 | 1,595 | |
168. | Dobroslavice Schimánková Monika | OP | 1,597 | 1,989 | 1,597 | |
169. | - Bučková Eliška Ostrava-Svinov | - | 1,598 | 1,598 | 1,599 | |
170. | Dolní Město Průšová Markéta | HB | 1,599 | 1,947 | 1,599 | |
171. | Zádveřice Kučíková Mariana | ZL | 1,614 | 12,000 | 1,614 | |
172. | Malé Hoštice Pflegrová Hana | OP | 1,618 | 3,529 | 1,618 | |
173. | Jemniště Venderová Saša | BN | 1,619 | 1,779 | 1,619 | |
174. | Jablonecké Paseky Vaněčková Anežka | JN | 1,623 | 1,778 | 1,623 | |
175. | Štěpánkovice Schiedková Jana | OP | 1,624 | 1,624 | 1,812 | |
176. | Nechvalice Peštová Rozálie | TP | 1,626 | 1,626 | 1,696 | |
177. | Stodůlky Podroužková Leontýna | AB | 1,627 | 1,721 | 1,627 | |
178. | Jemniště Venderová Naďa | BN | 1,629 | 2,364 | 1,629 | |
179. | Choustníkovo Hradiště Vtípilová Alice | TU | 1,631 | 1,659 | 1,631 | |
180. | Prostřední Bečva Hýklová Lucie | VS | 1,632 | 1,678 | 1,632 | |
181. | Všetaty Hadrbolcová Jana | ME | 1,633 | 1,902 | 1,633 | |
182. | Řepy Slaninová Štěpánka | AB | 1,633 | 1,633 | 12,000 | |
183. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 1,634 | 12,000 | 1,634 | |
184. | Brumovice Podlovská Pavlína | BV | 1,637 | 1,640 | 1,637 | |
185. | Petrovice Šejbová Tereza | TR | 1,638 | 1,705 | 1,638 | |
186. | Hovězí Leskovjanová Gabriela | VS | 1,648 | 1,686 | 1,648 | |
187. | Tuchoraz Snášelová Nela | KO | 1,649 | 1,649 | 1,992 | |
188. | Dolní Životice Pavelková Barbora | OP | 1,651 | 1,741 | 1,651 | |
189. | Zličín Minaříková Linda | AB | 1,653 | 2,407 | 1,653 | |
190. | Dolní Město Vencová Tereza | HB | 1,662 | 2,142 | 1,662 | |
191. | Dolany Keňová Svatava | PT | 1,664 | 1,724 | 1,664 | |
192. | Dobroslavice Lazarová Eliška | OP | 1,666 | 1,666 | 2,690 | |
193. | Tuchoraz Boumová Veronika | KO | 1,669 | 1,669 | 2,124 | |
194. | Petrovice Vanišová Daniela | TR | 1,669 | 1,774 | 1,669 | |
195. | Bludov Čermáková Vendula | SU | 1,679 | 1,887 | 1,679 | |
196. | Miškovice Vancová Elen | AB | 1,691 | 1,922 | 1,691 | |
197. | - Ceé Tereza Semily I | - | 1,693 | 1,693 | 12,000 | |
198. | Ovčáry Ernygerová Kristýna | KO | 1,694 | 1,745 | 1,694 | |
199. | Bludov Maturová Michaela | SU | 1,696 | 1,753 | 1,696 | |
200. | Bystřice nad Úhlavou Korčíková Karolína | KT | 1,697 | 1,697 | 2,210 | |
201. | Kosmonosy Jelínková Jana | MB | 1,700 | 1,700 | 1,704 | |
202. | Řepy Kopečná Daniela | AB | 1,702 | 2,040 | 1,702 | |
203. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 1,703 | 1,749 | 1,703 | |
204. | Dolní Životice Losertová Gabriela | OP | 1,705 | 1,705 | 1,757 | |
205. | Všetaty Nebeská Marie | ME | 1,706 | 1,706 | 1,858 | |
206. | Malé Hoštice Pflegrová Pavla | OP | 1,712 | 1,750 | 1,712 | |
207. | Horní Měcholupy Štěpánová Justýna | AB | 1,716 | 1,725 | 1,716 | |
208. | Hřebeč Pokorná Adéla | KL | 1,719 | 1,719 | 1,838 | |
209. | Lhenice Pauzová Štěpánka | TP | 1,722 | 12,000 | 1,722 | |
210. | Prostřední Bečva Jurečková Michaela | VS | 1,729 | 1,733 | 1,729 | |
211. | Lochkov Syrovátková Kamila | AB | 1,736 | 2,526 | 1,736 | |
212. | Hovězí Dřevojánková Zuzana | VS | 1,737 | 1,761 | 1,737 | |
213. | Bludov Divišová Michaela | SU | 1,739 | 1,739 | 1,747 | |
214. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 1,751 | 1,751 | 12,000 | |
215. | Dolní Město Vebrová Michaela | HB | 1,755 | 1,755 | 2,407 | |
216. | Hovězí Šipulová Kateřina | VS | 1,755 | 1,847 | 1,755 | |
217. | Kosmonosy Dlouhá Lucie | MB | 1,765 | 1,765 | 1,976 | |
218. | - Ročárková Stella Semily I | - | 1,766 | 12,000 | 1,766 | |
219. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 1,773 | 1,773 | 3,088 | |
220. | Satalice Jeřábková Zuzana | AB | 1,809 | 1,936 | 1,809 | |
221. | Veselá Šamánková Darina | SM | 1,815 | 1,815 | 1,871 | |
222. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 1,818 | 1,818 | 2,008 | |
223. | Všetaty Trnková Soňa | ME | 1,819 | 1,819 | 12,000 | |
224. | - Kopecká Anna Ostrava-Svinov | - | 1,823 | 1,823 | 1,921 | |
225. | Satalice Jeřábková Alena | AB | 1,837 | 1,837 | 2,495 | |
226. | - Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště | - | 1,840 | 12,000 | 1,840 | |
227. | Jemniště Fürbacherová Michaela | BN | 1,854 | 1,854 | 2,347 | |
228. | Byšice Chalupová Klára | ME | 1,867 | 1,867 | 12,000 | |
229. | Klapý Nagyová Blanka | LT | 1,900 | 1,900 | 2,218 | |
230. | Výčapy Stuchlíková Zuzana | TR | 1,925 | 1,925 | 1,963 | |
231. | Řepy Kovrzková Adéla | AB | 1,951 | 1,989 | 1,951 | |
232. | Kyjovice Křístková Natálie | OP | 1,983 | 1,983 | 2,151 | |
233. | Veselá Krčmářová Ema | SM | 1,989 | 1,989 | 12,000 | |
234. | - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | - | 2,015 | 2,015 | 2,470 | |
235. | Dolní Město Bolešová Lucie | HB | 2,024 | 12,000 | 2,024 | |
236. | Skryje Součková Andrea | ZR | 2,034 | 2,917 | 2,034 | |
237. | Jarcová Stummerová Julie | VS | 2,036 | 2,036 | 2,119 | |
238. | Lipence Jandová Anna | AB | 2,058 | 2,086 | 2,058 | |
239. | Rokytnice v Orlických horách Čtvrtlíková Libuše | RK | 2,093 | 2,305 | 2,093 | |
240. | Býškovice Kodýtková Anita | PR | 2,109 | 12,000 | 2,109 | |
241. | Prostřední Bečva Poppová Tereza | VS | 2,187 | 2,527 | 2,187 | |
242. | - Vágnerová Natalie Trutnov-Horní Staré Město | - | 2,329 | 2,528 | 2,329 | |
243. | Malé Hoštice Klingerová Sabina | OP | 2,527 | 2,527 | 12,000 | |
244. | Dolní Bukovsko Jindrová Anděla | CB | 2,891 | 12,000 | 2,891 | |
245. | Nechvalice Skalická Eliška | TP | 3,059 | 12,000 | 3,059 | |
246. | Horní Měcholupy Hradecká Anna | AB | 3,064 | 3,064 | 12,000 | |
247. | Dolany Lindnerová Natalie | PT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
248. | Proseč Poslušná Liliana | HB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
249. | Kšely Tatárová Natálie | KO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
250. | Francova Lhota Hanslíková Natálie | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2017/08/25 | Praha, Olymp, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2017/08/26 | Praha, Olymp, 100 m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2017/08/26 | Praha, Olymp, štafeta, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2017/08/27 | Praha, Olymp, požární útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2018/11/03 | Praha, ČHP v běhu na 60m překážek | |
2018/11/04 | Praha, ČHP v běhu na 60m překážek | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře