Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bystřice nad Úhlavou Šárka Hájková | KT | 1,864 | 1,864 | 1,973 | |
2. | Pačlavice Klára Vdolečková | KM | 1,875 | 1,875 | 2,652 | |
3. | Kojetice Veronika Navrátilová | TR | 1,906 | 1,906 | 1,952 | |
4. | Skuteč Leona Novotná | CR | 1,910 | 1,910 | 1,935 | |
5. | Mezirolí Adriana Petriková | KV | 1,955 | 2,006 | 1,955 | |
6. | Markvartovice Karolína Horčičková | OP | 1,965 | 1,965 | 2,058 | |
7. | Kobylí Michaela Mikulicová | BV | 2,011 | 2,039 | 2,011 | |
8. | Milenovice Marie Fürstová | PI | 2,012 | 2,012 | 2,061 | |
9. | Karlinky Johanka Novotná | LI | 2,072 | 2,072 | 2,321 | |
10. | Dolní Měcholupy Klára Popsimovová | AB | 2,079 | 2,079 | 2,079 | |
11. | Trusovice Michaela Wildungová | SY | 2,120 | 2,120 | 2,191 | |
12. | Rokytnice v Orlických horách Alice Horáková | RK | 2,163 | 2,163 | 3,641 | |
13. | Klapý Blanka Nagyová | LT | 2,167 | 2,238 | 2,167 | |
14. | Tuhaň Johanka Vaculíková | ME | 2,262 | 3,322 | 2,262 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dešenice Lucie Ledvinová | KT | 1,756 | 1,825 | 1,756 | |
2. | Dobrá Apolena Kasalová | HB | 1,762 | 1,762 | 12,000 | |
3. | Kvasejovice Lucie Pomahačová | BN | 1,774 | 1,774 | 1,787 | |
4. | Žlutice Štěpánka Horská | KV | 1,781 | 1,830 | 1,781 | |
5. | Staré Heřminovy Ester Žišková | BR | 1,834 | 12,000 | 1,834 | |
6. | Horní Lukavice Zuzana Haufová | PJ | 1,840 | 1,891 | 1,840 | |
7. | Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová | CB | 1,885 | 1,885 | 2,214 | |
8. | Česká Metuje Klára Svědíková | NA | 1,894 | 1,918 | 1,894 | |
9. | Frýdlant Nikola Nováková | LI | 1,894 | 1,978 | 1,894 | |
10. | Opatovice Tereza Kostruchová | PR | 1,943 | 2,321 | 1,943 | |
11. | Bořitov Simona Páralová | BK | 1,945 | 1,956 | 1,945 | |
12. | Křešice Klára Hudcová | LT | 1,967 | 2,344 | 1,967 | |
13. | Hovězí Michaela Dukátová | VS | 2,007 | 2,007 | 2,337 | |
14. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 2,067 | 2,067 | 2,194 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kvasejovice Klára Hulínská | BN | 1,771 | 1,771 | 2,099 | |
2. | Žernovník Eva Kašparcová | BK | 1,781 | 1,781 | 1,797 | |
3. | Slepotice Petra Kaplanová | PA | 1,811 | 1,811 | 2,379 | |
4. | Křešice Tereza Opavová | LT | 1,870 | 1,877 | 1,870 | |
5. | Hajnice Natálie Langerová | TU | 1,872 | 1,872 | 2,763 | |
6. | Chrášťany Veronika Kalinová | LT | 1,876 | 1,876 | 2,341 | |
7. | Hovězí Nikola Orságová | VS | 1,890 | 1,984 | 1,890 | |
8. | Česká Bělá Kristýna Parkanová | HB | 1,913 | 12,000 | 1,913 | |
9. | Klenová Natálie Presslová | KT | 1,958 | 2,189 | 1,958 | |
10. | Křižovatka Nikola Šmatová | CH | 1,974 | 1,974 | 1,981 | |
11. | Skalice Natálie Bojková | FM | 1,979 | 1,979 | 3,606 | |
12. | Radimovice Anna Rozkovcová | LI | 1,985 | 1,985 | 1,985 | |
13. | Letňany Tereza Dolejšová | AB | 1,992 | 1,992 | 2,229 | |
14. | Sudkov Veronika Barčíková | SU | 2,054 | 2,289 | 2,054 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Struhařov Martin Šourek | PH | 1,765 | 2,095 | 1,765 | |
2. | Býškovice Jakub Mikulík | PR | 1,781 | 1,836 | 1,781 | |
3. | Oznice Martin Gerža | VS | 1,826 | 1,826 | 12,000 | |
4. | Skuteč Lukáš Flégr | CR | 1,831 | 1,831 | 12,000 | |
5. | Kyjovice Filip Němec | OP | 1,836 | 2,545 | 1,836 | |
6. | Lučany nad Nisou Matěj Šruma | JN | 1,854 | 1,854 | 1,891 | |
7. | Bochov Ondřej Klaban | KV | 1,888 | 2,292 | 1,888 | |
8. | Kobeřice u Brna Martin Kamenský | VY | 1,891 | 1,891 | 2,567 | |
9. | Vědomice Zdeněk Sazeček | LT | 1,893 | 2,074 | 1,893 | |
10. | Slapy Štěpán Hach | TA | 1,938 | 2,218 | 1,938 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou Marek Šota | KT | 1,961 | 1,970 | 1,961 | |
12. | Dolní Měcholupy Michal Popsimov | AB | 1,965 | 2,420 | 1,965 | |
13. | Lhotky Sport Jiří Dobrovolný | ZR | 1,968 | 1,968 | 2,615 | |
14. | Velichovky Aleš Stradiot | NA | 2,117 | 2,384 | 2,117 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dobřany Jan Šváb | PJ | 1,607 | 1,676 | 1,607 | |
2. | Moravský Beroun Jiří Červinka | BR | 1,640 | 1,640 | 2,249 | |
3. | Skuteč Lukáš Bubeníček | CR | 1,657 | 1,765 | 1,657 | |
4. | Teplá Filip Hemza | KV | 1,681 | 1,987 | 1,681 | |
5. | Dolní Bukovsko Daniel Klouček | CB | 1,737 | 1,737 | 1,746 | |
6. | Francova Lhota Marek Šuta | VS | 1,747 | 1,747 | 2,597 | |
7. | Otín Ivo Březka | KT | 1,763 | 1,763 | 2,230 | |
8. | Letňany Vojtěch Hospodka | AB | 1,783 | 1,827 | 1,783 | |
9. | Běloves David Hoffman | NA | 1,785 | 1,785 | 2,118 | |
10. | Hájov Richard Matula | NJ | 1,813 | 1,813 | 12,000 | |
11. | Poniklá Vojtěch Holubec | SM | 1,815 | 1,872 | 1,815 | |
12. | Křešice Radek Sibera | LT | 1,838 | 1,838 | 2,261 | |
13. | Bořitov Patrik Fojt | BK | 1,903 | 2,000 | 1,903 | |
14. | Kly-Větrušice Dominik Andrée | ME | 2,418 | 2,418 | 12,000 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jetřichovec Lukáš Míka | PE | 1,694 | 1,694 | 12,000 | |
2. | Býškovice Lukáš Lesák | PR | 1,716 | 1,716 | 12,000 | |
3. | Doubek Tomáš Sirotek | PH | 1,767 | 1,838 | 1,767 | |
4. | Fulnek Richard Navrátil | NJ | 1,791 | 1,791 | 2,702 | |
5. | Obrnice Oldřich Žítek | MO | 1,822 | 1,822 | 12,000 | |
6. | Petrovice Jiří Plíhal | TR | 1,827 | 12,000 | 1,827 | |
7. | Svatý Jiří Daniel Horníček | UO | 1,892 | 1,892 | 2,825 | |
8. | Milenovice Martin Sháněl | PI | 1,952 | 2,788 | 1,952 | |
9. | Záříčí Alexandros Belis | KM | 1,954 | 1,959 | 1,954 | |
10. | Hajnice Matěj Vojtěch | TU | 1,984 | 12,000 | 1,984 | |
11. | Vilémovice Jan Nesvadba | BK | 1,990 | 2,286 | 1,990 | |
12. | Hradec Lukáš Snášel | PJ | 2,027 | 3,743 | 2,027 | |
13. | Horní Měcholupy Šimon Kučera | AB | 2,093 | 12,000 | 2,093 | |
14. | Jáchymov František Trefný | KV | 2,110 | 12,000 | 2,110 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2007/09/14 |
Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2007/09/15 |
Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2007/09/16 |
Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2012/05/26 |
Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012 |
ČP |
2014/05/23 |
Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka |
- |
2014/05/23 |
Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka |
- |
2014/05/31 |
Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu |
- |
2015/05/29 |
Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka |
- |
2016/05/07 |
Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016 |
- |
2018/05/12 |
Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové |
- |
2018/07/01 |
Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/02 |
Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/02 |
Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/02 |
Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/03 |
Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/03 |
Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/03 |
Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/04 |
Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/04 |
Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/05 |
Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/05 |
Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/05 |
Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2019/05/11 |
Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové |
FSCR |
2019/06/23 |
Stadion města Plzně, Krajské kolo dorostu |
CHL |
2022/09/10 |
Globus, Plzeň Košutka-Globus |
- |
2023/05/08 |
Globus, Plzeň-JUNIOR CUP-dětské útoky |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře