Liga: | Podkozákovská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 27. 09. 2014 10:00 |
Kontakt: | Miroslav Roubíček |
Telefon: | 702205699 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Miroslav Roubíček |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatobity | SM | 1,458 | 1,414 | 1,458 | |
2. | Podůlší | JC | 1,472 | 1,472 | 1,468 | |
3. | Veselá | SM | 1,499 | 1,499 | 1,483 | |
4. | Kosmonosy | MB | 1,522 | 1,522 | 1,494 | |
5. | Tuř | JC | 1,540 | 1,540 | 1,453 | |
6. | Malá Skála | JN | 1,558 | 1,534 | 1,558 | |
7. | Březová | LI | 1,597 | 1,597 | 1,594 | |
8. | Vlastiboř | JN | 1,605 | 1,579 | 1,605 | |
9. | Myštěves | HK | 1,609 | 1,609 | 1,519 | |
10. | Lestkov | SM | 1,620 | 1,514 | 1,620 | |
11. | Jílové u Držkova | JN | 1,644 | 1,644 | 1,597 | |
12. | Cetenov | LI | 1,657 | 1,657 | 1,626 | |
13. | Ploukonice | SM | 1,671 | 1,652 | 1,671 | |
14. | Janův Důl | LI | 1,698 | 1,610 | 1,698 | |
15. | Ploužnice | SM | 1,717 | 1,663 | 1,717 | |
16. | Obrubce | MB | 1,721 | 1,624 | 1,721 | |
17. | Příšovice | LI | 1,812 | 1,701 | 1,812 | |
18. | Kopidlno | JC | 1,929 | 1,929 | 1,658 | |
19. | Chyjice | JC | 2,181 | 2,181 | 1,605 | |
20. | Košťálov | SM | 2,354 | 2,354 | 2,097 | |
21. | Velké Hamry | JN | 2,403 | 2,403 | 2,393 | |
22. | Maršovice | JN | 3,107 | 2,960 | 3,107 | |
23. | Doubrava | MB | 3,512 | 3,512 | 3,287 | |
24. | Břehy | MB | 3,524 | 3,524 | 3,467 | |
25. | Jablonec nad Jizerou | SM | 12,000 | 1,510 | 1,397 | |
25. | Bozkov | SM | 12,000 | - | - | |
25. | Renmotor Jinolice | JC | 12,000 | 1,440 | 1,520 | |
25. | Hradčany | LI | 12,000 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jablonec nad Jizerou | SM | 1,735 | 1,735 | 1,713 | |
2. | Krásná Ves | MB | 1,794 | 1,794 | 1,937 | |
3. | Libuň | JC | 1,860 | 1,860 | 1,829 | |
4. | Malá Skála B | JN | 1,877 | 1,877 | 1,836 | |
5. | Bratříkov | JN | 1,998 | 1,873 | 1,998 | |
6. | Radimovice | LI | 2,016 | 2,016 | 1,998 | |
7. | Bozkov | SM | 2,024 | 1,953 | 2,024 | |
8. | Košťálov | SM | 2,202 | 2,202 | 1,849 | |
9. | Ploukonice Ploukonice A | SM | 2,358 | 2,194 | 2,358 | |
10. | Břehy | MB | 2,380 | 2,271 | 2,380 | |
11. | Ploukonice Ploukonice B | SM | 2,442 | 2,442 | 2,366 | |
12. | Veselá | SM | 2,473 | 2,473 | 2,305 | |
13. | Malá Skála A | JN | 2,672 | 2,672 | 2,226 | |
14. | Sychrov | MB | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře