Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 03. 2018 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Holčák Martin | VS | 1,188 | 1,188 | 12,000 | |
2. | Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš | SY | 1,196 | 1,196 | 2,490 | |
3. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 1,229 | 1,238 | 1,229 | |
4. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 1,233 | 1,233 | 1,260 | |
5. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 1,258 | 1,593 | 1,258 | |
6. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 1,265 | 1,285 | 1,265 | |
7. | Lhenice Loukota Petr | TP | 1,268 | 1,268 | 12,000 | |
8. | Hradiště Mrózek Samuel | KA | 1,271 | 1,471 | 1,271 | |
9. | Býškovice Mikulík Jakub | PR | 1,272 | 1,272 | 1,290 | |
10. | Spišská Teplica Nagy Radovan | PP | 1,310 | 1,310 | 1,864 | |
11. | Markovice Kratochvíl Marek | KH | 1,326 | 1,374 | 1,326 | |
12. | Raškovice Chovanec Michal | FM | 1,328 | 1,452 | 1,328 | |
12. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 1,328 | 1,358 | 1,328 | |
14. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 1,336 | 1,336 | 1,764 | |
15. | Zádveřice Bělíček Petr | ZL | 1,338 | 1,447 | 1,338 | |
16. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 1,351 | 1,354 | 1,351 | |
17. | Tvarožná Tinka Tomáš | BO | 1,354 | 1,436 | 1,354 | |
18. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 1,355 | 1,401 | 1,355 | |
19. | Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav | KT | 1,362 | 1,391 | 1,362 | |
20. | Kly-Větrušice Andrée Dominik | ME | 1,387 | 1,562 | 1,387 | |
21. | Malé Hoštice Pfleger Vít | OP | 1,389 | 1,389 | 1,482 | |
22. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,398 | 1,398 | 1,702 | |
23. | Zádveřice Pastyřík Vojtěch | ZL | 1,405 | 1,405 | 1,496 | |
24. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | 1,409 | 1,409 | 1,410 | |
25. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 1,411 | 1,411 | 1,445 | |
26. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 1,414 | 1,453 | 1,414 | |
27. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 1,417 | 1,426 | 1,417 | |
28. | Dřísy Schober Antonín | ME | 1,418 | 1,477 | 1,418 | |
29. | Francova Lhota Kabrhel Daniel | VS | 1,424 | 1,424 | 1,567 | |
29. | Dobroslavice Lišaník Ondřej | OP | 1,424 | 12,000 | 1,424 | |
31. | Dolní Měcholupy Popsimov Michal | AB | 1,426 | 1,461 | 1,426 | |
32. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 1,438 | 12,000 | 1,438 | |
32. | Kojetice Řehůřek Jakub | TR | 1,438 | 1,438 | 1,847 | |
32. | Štěpánkovice Balarin Zdeněk | OP | 1,438 | 1,438 | 1,494 | |
35. | Dolní Měcholupy Voříšek Petr | AB | 1,442 | 1,478 | 1,442 | |
36. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 1,447 | 12,000 | 1,447 | |
37. | Oznice Motalík Vojtěch | VS | 1,449 | 1,484 | 1,449 | |
38. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 1,452 | 1,452 | 1,466 | |
39. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 1,459 | 12,000 | 1,459 | |
40. | Kojetice Řehůřek Vojtěch | TR | 1,467 | 1,957 | 1,467 | |
41. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 1,483 | 1,483 | 1,559 | |
42. | Býškovice Pírek Filip | PR | 1,484 | 1,484 | 1,546 | |
43. | Veselá Baroš Václav | SM | 1,493 | 1,562 | 1,493 | |
44. | Býškovice Zdařil Jan | PR | 1,496 | 1,496 | 2,422 | |
45. | Rataje Svoboda Jan | TA | 1,498 | 2,016 | 1,498 | |
45. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 1,498 | 1,498 | 1,623 | |
47. | Výčapy Růžička Filip | TR | 1,508 | 1,758 | 1,508 | |
48. | Púchov Kucej Tomáš | PU | 1,510 | 2,034 | 1,510 | |
49. | Doloplazy Pergner Petr | OL | 1,511 | 1,511 | 1,561 | |
50. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 1,515 | 1,515 | 1,516 | |
51. | Lhotky Sport Sedlák Mikuláš | ZR | 1,518 | 1,551 | 1,518 | |
52. | Oznice Bětuňák Tomáš | VS | 1,521 | 1,521 | 1,653 | |
53. | Štětí Čecho Vojtěch | LT | 1,526 | 12,000 | 1,526 | |
54. | Michálkovice Svačina Ondřej | OV | 1,529 | 12,000 | 1,529 | |
55. | Rokytnice Adámek Erik | VS | 1,536 | 1,536 | 12,000 | |
56. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 1,539 | 12,000 | 1,539 | |
57. | Zličín Forejt Filip | AB | 1,541 | 1,724 | 1,541 | |
57. | Dub nad Moravou Kopeček Roman | OL | 1,541 | 1,541 | 1,609 | |
59. | Trusovice Arbeit Robin | SY | 1,544 | 1,544 | 1,771 | |
60. | Dolany Kulha Martin | PT | 1,549 | 1,647 | 1,549 | |
61. | Oznice Holčák Tomáš | VS | 1,553 | 1,553 | 12,000 | |
62. | Hovězí Dřevojánek Antonín | VS | 1,559 | 1,559 | 1,630 | |
63. | Čeperka Formánek Roman | PA | 1,562 | 1,562 | 1,585 | |
64. | - Robosz Tomáš Havířov Město | - | 1,564 | 1,564 | 1,608 | |
65. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 1,570 | 1,763 | 1,570 | |
66. | Býškovice Mikšánek David | PR | 1,573 | 1,698 | 1,573 | |
67. | Oznice Tkadlec Jaroslav | VS | 1,577 | 1,629 | 1,577 | |
68. | Valašská Polanka Kovář Martin | VS | 1,583 | 1,583 | 12,000 | |
69. | Juřinka Číž Jan | VS | 1,584 | 1,584 | 12,000 | |
69. | Svinov Jiránek Radim | OV | 1,584 | 1,584 | 1,673 | |
71. | Zličín Bittara Radovan | AB | 1,594 | 1,594 | 1,599 | |
72. | Staré Heřminovy Mikšík Erik | BR | 1,596 | 1,649 | 1,596 | |
72. | Oznice Bětuňák Marek | VS | 1,596 | 1,596 | 1,675 | |
74. | Letňany Jiroušek Matěj | AB | 1,601 | 12,000 | 1,601 | |
75. | Prostřední Bečva Žitník Petr | VS | 1,603 | 1,683 | 1,603 | |
76. | Seč Hynek Marcel | PV | 1,605 | 1,605 | 1,720 | |
77. | Kobeřice Švan Matěj | OP | 1,614 | 1,614 | 1,617 | |
78. | Heřmanice Doboš Roman | OV | 1,616 | 12,000 | 1,616 | |
79. | Doloplazy Šlosar Tomáš | OL | 1,621 | 1,626 | 1,621 | |
79. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 1,621 | 1,621 | 1,625 | |
81. | Lhotky Sport Bazala Jiří | ZR | 1,626 | 1,643 | 1,626 | |
81. | Byšice Hora Martin | ME | 1,626 | 1,626 | 1,629 | |
83. | Kobeřice Vyhnálek František | OP | 1,627 | 1,627 | 1,657 | |
84. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 1,631 | 1,631 | 1,659 | |
85. | Prostřední Bečva Mička Dominik | VS | 1,636 | 1,636 | 1,767 | |
86. | Valašská Polanka Mikuš Daniel | VS | 1,637 | 1,637 | 1,668 | |
87. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 1,642 | 1,642 | 1,792 | |
88. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 1,649 | 1,670 | 1,649 | |
89. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | 1,654 | 1,654 | 1,707 | |
90. | Oznice Trusina Václav | VS | 1,655 | 1,655 | 12,000 | |
91. | Bludov Fabiánek Jakub | SU | 1,658 | 1,745 | 1,658 | |
92. | - Robosz Daniel Havířov Město | - | 1,671 | 1,671 | 1,752 | |
93. | Heřmanice Zdražil Tomáš | OV | 1,672 | 2,243 | 1,672 | |
94. | Hněvošice Kubela Vojtěch | OP | 1,675 | 1,675 | 1,726 | |
95. | Uhlířské Janovice Rezner Michal | KH | 1,684 | 2,392 | 1,684 | |
96. | Starý Kolín Kupka Vojtěch | KO | 1,687 | 1,979 | 1,687 | |
97. | Třebovice Prokop Ondřej | OV | 1,695 | 1,695 | 2,379 | |
98. | Uhlířské Janovice Prchal Jiří | KH | 1,709 | 1,982 | 1,709 | |
99. | Koblov Mácha David | OV | 1,710 | 12,000 | 1,710 | |
100. | Malé Hoštice Müller Jindřich | OP | 1,711 | 1,711 | 1,750 | |
101. | Seč Kučera Daniel | PV | 1,722 | 1,893 | 1,722 | |
101. | Dolní Životice Polák Tomáš | OP | 1,722 | 1,778 | 1,722 | |
103. | Prostřední Bečva Polášek Daniel | VS | 1,728 | 12,000 | 1,728 | |
104. | Staré Heřminovy Pecháček Jaroslav | BR | 1,747 | 1,747 | 12,000 | |
105. | Štěpánkovice Tomíček Jan | OP | 1,749 | 1,767 | 1,749 | |
105. | Dolany Masařík Lukáš | PT | 1,749 | 1,749 | 12,000 | |
107. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 1,750 | 1,855 | 1,750 | |
108. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 1,754 | 1,756 | 1,754 | |
109. | Bludov Matějček David | SU | 1,764 | 1,833 | 1,764 | |
110. | Oznice Skýpala Radek | VS | 1,767 | 2,317 | 1,767 | |
111. | Veselá Mikula Filip | SM | 1,775 | 2,219 | 1,775 | |
112. | Kyjovice Krayzel Vojtěch | OP | 1,777 | 1,821 | 1,777 | |
113. | Letňany Běhůnek Tomáš | AB | 1,778 | 1,778 | 1,841 | |
114. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 1,780 | 1,826 | 1,780 | |
115. | Staré Heřminovy Palánek Jan | BR | 1,785 | 1,984 | 1,785 | |
116. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 1,810 | 2,057 | 1,810 | |
116. | Dolní Životice Volkmer Matyáš | OP | 1,810 | 1,810 | 2,088 | |
118. | Dolní Měcholupy Kronovetr Matyáš | AB | 1,817 | 1,817 | 2,543 | |
119. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 1,820 | 1,855 | 1,820 | |
120. | Hradiště Budzinski Marek | KA | 1,861 | 1,861 | 12,000 | |
121. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 1,918 | 12,000 | 1,918 | |
122. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 1,931 | 1,931 | 12,000 | |
123. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 1,933 | 1,933 | 2,099 | |
124. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 1,949 | 1,949 | 1,951 | |
125. | Velenka Štrynek Ondřej | NB | 1,954 | 2,277 | 1,954 | |
126. | Písnice Schwarz Jan | AB | 2,000 | 2,000 | 2,010 | |
127. | Tísek Luprich Román | NJ | 2,018 | 2,018 | 12,000 | |
128. | - Koňařík Richard Sklárna Karolinka | - | 2,028 | 12,000 | 2,028 | |
129. | Velenka Vrána Štěpán | NB | 2,036 | 2,120 | 2,036 | |
129. | Koblov Služy Dominik | OV | 2,036 | 12,000 | 2,036 | |
129. | Písnice Koubek Jakub | AB | 2,036 | 12,000 | 2,036 | |
132. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 2,065 | 2,065 | 3,042 | |
133. | Karolinka Sklárny Michálek Josef | VS | 2,151 | 2,898 | 2,151 | |
134. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 2,158 | 2,158 | 12,000 | |
135. | Závada Vitoň Filip | OP | 2,194 | 2,194 | 4,156 | |
136. | Tvarožná Tománek Michal | BO | 2,195 | 2,195 | 2,653 | |
137. | Býškovice Mikšánek Tomáš | PR | 2,266 | 2,589 | 2,266 | |
138. | - Hlubek Tomáš Lhota u Opavy | - | 2,299 | 2,299 | 2,418 | |
139. | Hradiště Škrobánek Daniel | KA | 2,397 | 12,000 | 2,397 | |
140. | Prostřední Bečva Frňka David | VS | 2,416 | 2,416 | 2,441 | |
141. | Písnice Dvořák Lukáš | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 1,168 | 1,168 | 1,379 | |
2. | Solanec pod Soláněm Kotulková Hana | VS | 1,198 | 1,237 | 1,198 | |
3. | Nová Ves Krempaská Viktória | OV | 1,218 | 1,218 | 1,388 | |
4. | Křešice Hudcová Klára | LT | 1,221 | 1,221 | 1,259 | |
5. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 1,243 | 1,696 | 1,243 | |
6. | Hostinné Šmídová Monika | TU | 1,249 | 1,271 | 1,249 | |
7. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 1,259 | 1,259 | 1,309 | |
8. | Tuhaň Vaculíková Johanka | CL | 1,260 | 1,260 | 1,501 | |
8. | Staré Heřminovy Žižková Vendula | BR | 1,260 | 1,271 | 1,260 | |
10. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 1,266 | 1,363 | 1,266 | |
11. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 1,274 | 3,016 | 1,274 | |
12. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 1,278 | 1,286 | 1,278 | |
13. | Tuhaň Veselá Natálie | CL | 1,298 | 1,339 | 1,298 | |
14. | Francova Lhota Beránková Nela | VS | 1,299 | 1,368 | 1,299 | |
15. | Hradiště Issiridirová Sofia | KA | 1,308 | 2,312 | 1,308 | |
16. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 1,315 | 1,315 | 1,470 | |
17. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 1,317 | 1,322 | 1,317 | |
18. | Rokytnice Horáková Alice | VS | 1,319 | 1,336 | 1,319 | |
19. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 1,322 | 1,326 | 1,322 | |
19. | Raškovice Kasincová Karolína | FM | 1,322 | 1,325 | 1,322 | |
21. | Nová Ves Ondráčková Julie | OV | 1,328 | 1,328 | 12,000 | |
22. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 1,337 | 12,000 | 1,337 | |
23. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 1,341 | 1,347 | 1,341 | |
24. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 1,342 | 1,342 | 2,574 | |
25. | Uhlířské Janovice Bílková Vendula | KH | 1,350 | 1,350 | 1,358 | |
26. | Hovězí Dukátová Michaela | VS | 1,351 | 1,351 | 12,000 | |
27. | Tuhaň Rychtaříková Michala | CL | 1,353 | 1,353 | 1,392 | |
28. | Nová Ves Strelová Kristína | OV | 1,359 | 1,460 | 1,359 | |
29. | Tuhaň Fabianová Klárka | CL | 1,370 | 1,465 | 1,370 | |
30. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 1,373 | 1,373 | 1,447 | |
31. | Starý Kolín Bížová Nela | KO | 1,375 | 1,375 | 12,000 | |
32. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 1,376 | 1,376 | 1,520 | |
33. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 1,377 | 1,377 | 1,413 | |
34. | Francova Lhota Matochová Monika | VS | 1,379 | 1,379 | 1,384 | |
35. | Velenka Košnářová Ivana | NB | 1,380 | 1,553 | 1,380 | |
35. | Skryje Jedličková Marie | ZR | 1,380 | 1,380 | 1,473 | |
37. | Bludov Čermáková Vendula | SU | 1,384 | 1,398 | 1,384 | |
38. | Zádveřice Kučíková Mariana | ZL | 1,389 | 1,460 | 1,389 | |
39. | Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka | KT | 1,390 | 1,887 | 1,390 | |
39. | Hradiště Kalová Marie | KA | 1,390 | 1,521 | 1,390 | |
41. | Bludov Jílková Vendula | SU | 1,391 | 1,474 | 1,391 | |
42. | Hradiště Stalmachová Renáta | KA | 1,392 | 1,392 | 1,396 | |
43. | Rokytnice Čtvrtlíková Libuše | VS | 1,393 | 1,844 | 1,393 | |
44. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 1,395 | 2,154 | 1,395 | |
45. | Spišská Teplica Ďurišová Bianka | PP | 1,399 | 1,399 | 1,677 | |
46. | Malé Hoštice Pflegrová Hana | OP | 1,401 | 1,401 | 1,415 | |
47. | Doloplazy Zbořilová Anna | OL | 1,403 | 1,403 | 1,527 | |
48. | Jezeřany-Maršovice Košíková Veronika | ZN | 1,405 | 1,433 | 1,405 | |
49. | Komárovice Bendová Anna | VS | 1,410 | 1,410 | 2,485 | |
50. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,411 | 1,411 | 12,000 | |
51. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 1,414 | 1,414 | 1,622 | |
51. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 1,414 | 1,968 | 1,414 | |
51. | Hradiště Rusnoková Gabriela | KA | 1,414 | 1,418 | 1,414 | |
54. | Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela | KT | 1,417 | 1,417 | 1,433 | |
55. | Zádveřice Jurčová Eva | ZL | 1,419 | 1,419 | 1,963 | |
55. | Oznice Kociánová Klára | VS | 1,419 | 1,431 | 1,419 | |
55. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 1,419 | 1,419 | 1,426 | |
55. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 1,419 | 1,438 | 1,419 | |
59. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,424 | 1,424 | 1,474 | |
60. | Michálkovice Lörinczová Marie | OV | 1,430 | 1,430 | 12,000 | |
61. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 1,432 | 1,696 | 1,432 | |
62. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 1,436 | 1,436 | 1,815 | |
63. | Malé Hoštice Wehowská Vendula | OP | 1,437 | 1,437 | 1,486 | |
64. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 1,438 | 2,396 | 1,438 | |
64. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 1,438 | 1,532 | 1,438 | |
66. | Markvartovice Horčičková Karolína | OP | 1,440 | 12,000 | 1,440 | |
67. | Zličín Fraňková Kamila | AB | 1,441 | 1,564 | 1,441 | |
68. | Roštění Polášková Nikola | KM | 1,442 | 1,442 | 12,000 | |
69. | Lhenice Antošová Tina | TP | 1,443 | 12,000 | 1,443 | |
70. | Libiš Ryšlavá Natálie | ME | 1,445 | 1,702 | 1,445 | |
71. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 1,446 | 1,470 | 1,446 | |
71. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 1,446 | 1,539 | 1,446 | |
73. | Lužná Matušková Nela | RA | 1,448 | 1,448 | 12,000 | |
74. | Staré Heřminovy Sobotíková Tereza | BR | 1,450 | 1,450 | 1,482 | |
75. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,453 | 1,453 | 1,595 | |
76. | Tuhaň Hladíková Adéla | CL | 1,459 | 12,000 | 1,459 | |
77. | Výčapy Stoklasová Nikola | TR | 1,472 | 1,472 | 1,479 | |
78. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 1,474 | 1,530 | 1,474 | |
79. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 1,477 | 1,500 | 1,477 | |
80. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 1,480 | 1,480 | 12,000 | |
81. | - Petríková Natálie Havířov Město | - | 1,486 | 1,486 | 2,351 | |
82. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 1,487 | 1,515 | 1,487 | |
83. | Trusovice Morkesová Tereza | SY | 1,489 | 1,489 | 1,602 | |
84. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 1,490 | 1,490 | 1,784 | |
85. | Francova Lhota Kroupová Karolína | VS | 1,491 | 1,491 | 12,000 | |
86. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 1,492 | 1,660 | 1,492 | |
86. | Dolní Bečva Pavelková Hana | VS | 1,492 | 1,566 | 1,492 | |
88. | Zličín Melicharová Eliška | AB | 1,499 | 1,607 | 1,499 | |
88. | Rokytnice Šťastná Karolína | VS | 1,499 | 1,538 | 1,499 | |
90. | Kobeřice Liberová Michaela | OP | 1,504 | 1,584 | 1,504 | |
91. | Raškovice Klementová Magdaléna | FM | 1,508 | 1,508 | 1,802 | |
92. | Staré Heřminovy Karafiatová Tereza | BR | 1,509 | 2,051 | 1,509 | |
93. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 1,510 | 12,000 | 1,510 | |
94. | Hovězí Surovčáková Andrea | VS | 1,516 | 1,516 | 1,526 | |
95. | Skryje Součková Michala | ZR | 1,520 | 1,520 | 12,000 | |
96. | Letňany Hospodková Anna | AB | 1,522 | 1,522 | 12,000 | |
97. | Dobroslavice Exnerová Eliana | OP | 1,533 | 1,533 | 1,723 | |
98. | Hradiště Goluchová Lucie | KA | 1,540 | 1,540 | 1,566 | |
99. | Skryje Jankovičová Nikol | ZR | 1,542 | 1,542 | 1,584 | |
100. | Lhenice Pauzová Štěpánka | TP | 1,544 | 1,568 | 1,544 | |
101. | Bludov Krystková Šárka | SU | 1,545 | 1,545 | 1,571 | |
102. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 1,556 | 12,000 | 1,556 | |
103. | Zádveřice Žambochová Alžběta | ZL | 1,557 | 12,000 | 1,557 | |
104. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 1,561 | 2,113 | 1,561 | |
105. | Kvasiny Čeplová Lucie | RK | 1,562 | 1,633 | 1,562 | |
105. | Býškovice Kodýtková Anita | PR | 1,562 | 1,562 | 1,569 | |
107. | Rokytnice Šťastná Marie | VS | 1,572 | 1,981 | 1,572 | |
108. | - Uhrová Hana Havířov Město | - | 1,578 | 1,578 | 2,315 | |
109. | Hovězí Šipulová Kateřina | VS | 1,580 | 1,741 | 1,580 | |
109. | Klapý Nagyová Blanka | LT | 1,580 | 1,768 | 1,580 | |
111. | Kobeřice Bitomská Tereza | OP | 1,586 | 1,627 | 1,586 | |
112. | Roštění Dudíková Daniela | KM | 1,589 | 1,964 | 1,589 | |
113. | Rokytnice Kašíková Martina | VS | 1,595 | 1,595 | 1,648 | |
114. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 1,598 | 1,640 | 1,598 | |
115. | Karolinka Sklárny Barabášová Veronika | VS | 1,606 | 1,609 | 1,606 | |
115. | Bludov Holinková Tereza | SU | 1,606 | 1,607 | 1,606 | |
117. | Kobeřice Kubná Barbora | OP | 1,610 | 1,610 | 1,749 | |
118. | Roštění Úlehlová Andrea | KM | 1,611 | 1,611 | 1,644 | |
119. | Starý Kolín Tyšerová Natálie | KO | 1,614 | 1,614 | 12,000 | |
119. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 1,614 | 1,614 | 2,871 | |
121. | Heřmanice Burdová Michaela | OV | 1,620 | 1,665 | 1,620 | |
122. | Malé Hoštice Silberová Klára | OP | 1,621 | 12,000 | 1,621 | |
123. | Lužná Lužná Elena | RA | 1,622 | 1,622 | 1,645 | |
124. | Třebovice Králová Laura | OV | 1,624 | 1,841 | 1,624 | |
125. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 1,625 | 1,625 | 12,000 | |
126. | Lužná Roučová Eliška | RA | 1,631 | 1,805 | 1,631 | |
127. | Roštění Hejníčková Petra | KM | 1,632 | 1,632 | 1,799 | |
128. | Svinov Bučková Eliška | OV | 1,636 | 1,636 | 12,000 | |
129. | Koblov Kopišová Kristýna | OV | 1,640 | 1,674 | 1,640 | |
130. | Hovězí Machalová Klára | VS | 1,642 | 1,719 | 1,642 | |
130. | Dolní Bečva Němcová Aneta | VS | 1,642 | 1,642 | 1,662 | |
132. | Hřivínův Újezd Čechová Michaela | ZL | 1,645 | 1,749 | 1,645 | |
133. | Heřmanice Vircová Vendula | OV | 1,648 | 1,699 | 1,648 | |
133. | Skryje Kleknerová Eliška | ZR | 1,648 | 12,000 | 1,648 | |
135. | Hradiště Hanzelková Karolína | KA | 1,653 | 1,653 | 12,000 | |
136. | Dolní Životice Losertová Gabriela | OP | 1,655 | 12,000 | 1,655 | |
137. | Heřmanice Bulavová Lucie | OV | 1,664 | 1,664 | 2,276 | |
138. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 1,673 | 1,673 | 1,731 | |
139. | Dolany Smilovská Kristýna | PT | 1,675 | 12,000 | 1,675 | |
140. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 1,682 | 1,682 | 12,000 | |
141. | Nová Ves Mamulová Viktorie | OV | 1,688 | 12,000 | 1,688 | |
142. | Dolany Keňová Svatava | PT | 1,697 | 2,562 | 1,697 | |
143. | Roštění Daďová Martina | KM | 1,709 | 1,709 | 1,759 | |
143. | Dolní Lhota Mošová Veronika | OV | 1,709 | 2,067 | 1,709 | |
145. | Komárovice Kindová Julie | VS | 1,715 | 1,979 | 1,715 | |
146. | Štěpánkovice Slivková Linda | OP | 1,719 | 1,788 | 1,719 | |
147. | Rokytnice Hanušová Klára | VS | 1,754 | 1,874 | 1,754 | |
148. | Heřmanice Dobošová Kristýna | OV | 1,764 | 2,170 | 1,764 | |
149. | Dolany Rychlá Denisa | PT | 1,774 | 1,774 | 12,000 | |
150. | Dobroslavice Stavinohová Beáta | OP | 1,776 | 2,128 | 1,776 | |
151. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 1,786 | 1,805 | 1,786 | |
152. | Bludov Maturová Michaela | SU | 1,790 | 1,959 | 1,790 | |
153. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 1,804 | 1,804 | 2,134 | |
154. | Křešice Kubizňáková Nikola | LT | 1,808 | 1,808 | 2,049 | |
155. | Prostřední Bečva Hýklová Lucie | VS | 1,837 | 1,984 | 1,837 | |
156. | Starý Kolín Komůrková Nela | KO | 1,839 | 12,000 | 1,839 | |
157. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | 1,844 | 1,844 | 1,877 | |
158. | Lužná Tothová Berenika | RA | 1,845 | 1,845 | 2,006 | |
159. | Hřivínův Újezd Hořáková Eliška | ZL | 1,859 | 2,137 | 1,859 | |
160. | Kyjovice Němcová Barbora | OP | 1,890 | 2,168 | 1,890 | |
161. | Heřmanice Vítková Natálie | OV | 1,894 | 1,894 | 12,000 | |
162. | Dolní Životice Pavelková Barbora | OP | 1,912 | 1,912 | 1,928 | |
163. | Hovězí Dřevojánková Zuzana | VS | 1,920 | 1,920 | 2,018 | |
164. | Hradiště Kudelňáková Eliška | KA | 1,937 | 1,937 | 1,962 | |
165. | Svinov Kopecká Anna | OV | 1,940 | 2,025 | 1,940 | |
166. | Dub nad Moravou Alfoldy Sára | OL | 1,965 | 1,992 | 1,965 | |
167. | Kobeřice Tomíčková Karolína | OP | 1,977 | 12,000 | 1,977 | |
168. | Výčapy Stuchlíková Zuzana | TR | 1,987 | 1,987 | 2,691 | |
169. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 2,066 | 12,000 | 2,066 | |
170. | Malé Hoštice Pflegrová Pavla | OP | 2,091 | 2,091 | 2,168 | |
171. | Rokytnice Škrabánková Nela | VS | 2,112 | 2,112 | 12,000 | |
172. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 2,114 | 12,000 | 2,114 | |
173. | Skryje Součková Andrea | ZR | 2,148 | 2,964 | 2,148 | |
174. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 2,160 | 12,000 | 2,160 | |
175. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 2,176 | 2,176 | 2,411 | |
176. | Oznice Tkadlecová Hana | VS | 2,321 | 2,334 | 2,321 | |
177. | Veselá Šamánková Darina | SM | 2,481 | 2,817 | 2,481 | |
178. | Prostřední Bečva Jurečková Michaela | VS | 2,487 | 12,000 | 2,487 | |
179. | - Minaříková Linda Praha-Zličín | - | 2,566 | 2,566 | 12,000 | |
180. | Dolany Lindnerová Natalie | PT | 2,739 | 2,739 | 12,000 | |
181. | Prostřední Bečva Poppová Tereza | VS | 3,166 | 3,166 | 12,000 | |
182. | Hněvošice Hertlová Martina | OP | 3,262 | 12,000 | 3,262 | |
183. | Bludov Divišová Michaela | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
183. | - Martináková Rozálie Tísňavy | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
183. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
183. | Brumovice Krusberská Pavlína | BV | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seč Šulc Martin | PV | 1,396 | 12,000 | 1,396 | |
2. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 1,485 | 1,485 | 12,000 | |
3. | Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš | VS | 1,500 | 1,500 | 1,507 | |
4. | Seč Konečný Matouš | PV | 1,514 | 2,082 | 1,514 | |
5. | Rokytnice Adámek Daniel | VS | 1,527 | 1,605 | 1,527 | |
6. | Komárovice Benda Jan | VS | 1,544 | 1,551 | 1,544 | |
6. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 1,544 | 1,781 | 1,544 | |
8. | Zádveřice Kratina Adam | ZL | 1,545 | 1,545 | 1,842 | |
9. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 1,570 | 1,570 | 1,632 | |
10. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 1,606 | 1,606 | 1,669 | |
11. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 1,613 | 1,828 | 1,613 | |
12. | Starý Lískovec Sport Novák Ondřej | BM | 1,616 | 1,616 | 1,898 | |
13. | Zádveřice Chromek Matěj | ZL | 1,636 | 1,696 | 1,636 | |
14. | Svinov Žákovský Adam | OV | 1,638 | 1,638 | 12,000 | |
15. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 1,645 | 1,686 | 1,645 | |
16. | Solanec pod Soláněm Kjeronský Jiří | VS | 1,646 | 12,000 | 1,646 | |
17. | Lužná Ullrich Radek | RA | 1,657 | 1,921 | 1,657 | |
18. | Zádveřice Rafaj Tomáš | ZL | 1,674 | 2,320 | 1,674 | |
19. | Hněvošice Pustelník Jakub | OP | 1,675 | 1,786 | 1,675 | |
20. | Hradiště Nogol Vilém | KV | 1,678 | 3,279 | 1,678 | |
21. | Prostřední Bečva Vardžák Štěpán | VS | 1,687 | 1,687 | 12,000 | |
22. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 1,699 | 1,980 | 1,699 | |
23. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 1,700 | 1,725 | 1,700 | |
24. | Solanec pod Soláněm Kaňák Martin | VS | 1,704 | 2,427 | 1,704 | |
25. | Hněvošice Burda Jakub | OP | 1,707 | 1,779 | 1,707 | |
26. | Nová Ves Bogus Martin | OV | 1,710 | 1,809 | 1,710 | |
27. | Štěpánkovice Pistorius Jan | OP | 1,717 | 1,717 | 1,954 | |
28. | Lužná Němec Petr | RA | 1,735 | 1,873 | 1,735 | |
29. | Seč Hofman Miroslav | PV | 1,760 | 1,834 | 1,760 | |
29. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 1,760 | 1,824 | 1,760 | |
31. | Skryje Klekner Matyáš | ZR | 1,766 | 1,766 | 1,834 | |
32. | Písková Lhota Crkal Ondřej | NB | 1,779 | 1,779 | 1,881 | |
33. | Nová Ves Sopkovič Adrián | OV | 1,784 | 12,000 | 1,784 | |
33. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 1,784 | 1,784 | 2,353 | |
35. | Prostřední Bečva Štůsek Marek | VS | 1,791 | 1,911 | 1,791 | |
36. | Letňany Salvet Michael | AB | 1,801 | 1,829 | 1,801 | |
37. | Dřísy Mališka Václav | ME | 1,803 | 2,406 | 1,803 | |
38. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 1,804 | 1,804 | 2,017 | |
38. | Dolní Bečva Solanský Vojtěch | VS | 1,804 | 2,041 | 1,804 | |
40. | Staré Heřminovy Monsport Josef | BR | 1,806 | 1,806 | 1,817 | |
41. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 1,825 | 1,942 | 1,825 | |
42. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 1,833 | 1,833 | 1,951 | |
43. | Výčapy Vašek Vojta | TR | 1,837 | 2,084 | 1,837 | |
44. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 1,859 | 1,859 | 1,998 | |
45. | Letňany Stabenow Martin | AB | 1,869 | 2,114 | 1,869 | |
46. | Trusovice Ambroz Jaroslav | SY | 1,872 | 1,872 | 2,020 | |
47. | Moravský Beroun Slovák Štěpán | BR | 1,876 | 1,882 | 1,876 | |
48. | Dolní Bečva Laža Vojtěch | VS | 1,877 | 1,877 | 2,811 | |
49. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 1,884 | 1,884 | 2,521 | |
50. | Starý Lískovec Sport Jenkut Šimon | BM | 1,885 | 2,134 | 1,885 | |
51. | Trusovice Siegel Filip | SY | 1,907 | 2,202 | 1,907 | |
52. | Dobroslavice Tománek Matyáš | OP | 1,909 | 1,909 | 12,000 | |
53. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 1,919 | 2,036 | 1,919 | |
54. | Prostřední Bečva Šenk Matyáš | VS | 1,948 | 2,344 | 1,948 | |
55. | Trusovice Streck Radim | SY | 1,966 | 1,966 | 1,971 | |
56. | Staré Heřminovy Krpec Tomáš | BR | 1,973 | 1,973 | 12,000 | |
57. | Dolní Životice Polák Václav | OP | 1,982 | 1,982 | 1,987 | |
58. | Lužná Kolbek Ondřej | RA | 1,991 | 1,991 | 2,199 | |
59. | Hradiště Heczko Vojtěch | KA | 1,994 | 1,994 | 3,315 | |
60. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 2,004 | 2,033 | 2,004 | |
61. | Oznice Januš David | VS | 2,005 | 2,878 | 2,005 | |
62. | Klopotovice Knapek Tomáš | PV | 2,035 | 2,131 | 2,035 | |
63. | Morkovice Štěpánek Matěj | KM | 2,067 | 3,630 | 2,067 | |
64. | Tvarožná Bartoš Lukáš | BO | 2,092 | 12,000 | 2,092 | |
65. | Raškovice Klanica Jakub | FM | 2,108 | 2,224 | 2,108 | |
66. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 2,127 | 2,127 | 12,000 | |
67. | Byšice Hora Ondřej | ME | 2,133 | 2,141 | 2,133 | |
68. | Trusovice Koutný Jan | SY | 2,171 | 3,410 | 2,171 | |
68. | Oznice Ramík Jan | VS | 2,171 | 2,171 | 2,202 | |
70. | Trusovice Šuba Filip | SY | 2,181 | 2,181 | 12,000 | |
71. | Oznice Plánka Kristián | VS | 2,189 | 2,259 | 2,189 | |
72. | Písková Lhota Kalferst Martin | NB | 2,215 | 2,240 | 2,215 | |
73. | Čeperka Žaloudek Šimon | PA | 2,249 | 2,249 | 2,276 | |
74. | Dolní Životice Harazín Aleš | OP | 2,280 | 2,280 | 2,341 | |
75. | Trusovice Kováč Dominik | SY | 2,290 | 2,290 | 3,390 | |
76. | Letňany Vlček Jakub | AB | 2,292 | 3,075 | 2,292 | |
77. | Morkovice Karásek Martin | KM | 2,321 | 2,355 | 2,321 | |
78. | Doloplazy Zbořil Adam | OL | 2,408 | 2,408 | 2,445 | |
79. | Štěpánkovice Tomíček Michal | OP | 2,503 | 2,503 | 12,000 | |
80. | Oznice Janírek Jan | VS | 2,522 | 2,760 | 2,522 | |
81. | Nová Ves Krempaský Andrej | OV | 2,547 | 12,000 | 2,547 | |
82. | Svinov Křížkovský Lukáš | OV | 2,550 | 3,156 | 2,550 | |
83. | Karolinka Sklárny Orság Maxmilián | VS | 2,695 | 2,695 | 4,099 | |
84. | Klopotovice Pospíšil Jan | PV | 2,712 | 2,712 | 10,734 | |
85. | Hradiště Guziur Matyáš | KA | 2,748 | 3,019 | 2,748 | |
86. | Karolinka Sklárny Pukýš Dominik | VS | 2,789 | 6,003 | 2,789 | |
87. | Letňany Komáčka Tomáš | AB | 2,968 | 2,968 | 3,021 | |
88. | Karolinka Sklárny Tureček Tadeáš | VS | 2,991 | 2,991 | 12,000 | |
89. | Oznice Štěpánek Martin | VS | 3,118 | 3,118 | 4,080 | |
90. | Štěpánkovice Tomíček František | OP | 3,225 | 3,225 | 4,523 | |
91. | Dolní Bečva Bok Břetislav | VS | 3,332 | 3,781 | 3,332 | |
92. | Karolinka Sklárny Drozd Lukáš | VS | 3,615 | 4,459 | 3,615 | |
93. | Klopotovice Pospíšil Štěpán | PV | 3,616 | 3,616 | 12,000 | |
94. | Oznice Štěpánek Radek | VS | 3,705 | 4,639 | 3,705 | |
95. | - Kalus Martin Lhota u Opavy | - | 3,770 | 4,276 | 3,770 | |
96. | Dolní Bečva Šimurda Luděk | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves Nováková Martina | OV | 1,472 | 1,472 | 1,574 | |
2. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 1,525 | 1,551 | 1,525 | |
3. | Tuhaň Kučerová Beata | CL | 1,540 | 1,540 | 1,741 | |
4. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | 1,542 | 1,557 | 1,542 | |
5. | Hřivínův Újezd Karpielová Anna | ZL | 1,594 | 1,594 | 12,000 | |
6. | Lužná Rácová Karolína | RA | 1,613 | 12,000 | 1,613 | |
7. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 1,615 | 1,698 | 1,615 | |
8. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 1,624 | 1,624 | 1,653 | |
9. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 1,625 | 1,628 | 1,625 | |
10. | Zádveřice Barotková Alexandra | ZL | 1,626 | 12,000 | 1,626 | |
11. | Písnice Lasevičová Kristýna | AB | 1,636 | 1,636 | 1,644 | |
12. | Dolní Životice Ulitzková Laura | OP | 1,656 | 1,785 | 1,656 | |
13. | Železná Ruda Mašková Marika | KT | 1,660 | 1,945 | 1,660 | |
14. | Uhlířské Janovice Trnková Justýna | KH | 1,670 | 1,670 | 1,745 | |
15. | Tuhaň Žežulková Vanesa | CL | 1,684 | 1,971 | 1,684 | |
16. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 1,701 | 1,701 | 1,719 | |
17. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 1,713 | 2,333 | 1,713 | |
18. | Čeperka Kožená Aneta | PA | 1,720 | 1,799 | 1,720 | |
19. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 1,726 | 1,726 | 1,813 | |
20. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 1,734 | 1,734 | 1,797 | |
21. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 1,744 | 1,744 | 1,956 | |
22. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 1,761 | 1,761 | 1,814 | |
23. | Čeperka Jarušková Tereza | PA | 1,764 | 1,781 | 1,764 | |
24. | Starý Kolín Horynová Kateřina | KO | 1,770 | 1,770 | 1,775 | |
25. | Dolní Bečva Lážová Natálie | VS | 1,782 | 1,964 | 1,782 | |
26. | Lužná Roučová Karolína | RA | 1,791 | 1,791 | 1,860 | |
27. | Dolní Životice Pavelková Jana | OP | 1,792 | 1,847 | 1,792 | |
28. | Dolní Bečva Slavíková Marie | VS | 1,800 | 1,854 | 1,800 | |
28. | Třebovice Králová Valerie | OV | 1,800 | 1,800 | 12,000 | |
30. | Štěpánovice Doležálková Tereza | KT | 1,808 | 2,138 | 1,808 | |
31. | Solanec pod Soláněm Adamcová Barbora | VS | 1,811 | 1,819 | 1,811 | |
31. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 1,811 | 1,966 | 1,811 | |
33. | Heřmanice Kociánová Martina | OV | 1,816 | 2,148 | 1,816 | |
34. | Štěpánovice Fikejzlová Andrea | KT | 1,821 | 1,821 | 1,852 | |
35. | Heřmanice Žmolíková Johanka | OV | 1,832 | 1,960 | 1,832 | |
36. | Písková Lhota Urbanová Adina | NB | 1,838 | 12,000 | 1,838 | |
37. | Dolní Životice Grabiášová Nikola | OP | 1,847 | 1,976 | 1,847 | |
38. | Zádveřice Hurtová Natálie | ZL | 1,869 | 1,869 | 2,023 | |
39. | Řídeč Žouželková Adéla | OL | 1,901 | 1,922 | 1,901 | |
40. | Nová Ves Jarolímová Aneta | OV | 1,902 | 1,902 | 1,958 | |
41. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 1,912 | 1,912 | 2,031 | |
42. | Výčapy Růžičková Aneta | TR | 1,920 | 1,920 | 1,978 | |
43. | Hradiště Guziurová Natálie | KA | 1,921 | 2,263 | 1,921 | |
44. | Hovězí Danielová Tereza | VS | 1,935 | 2,084 | 1,935 | |
45. | Písnice Černá Tereza | AB | 1,937 | 2,177 | 1,937 | |
46. | Hradiště Goluchová Karolina | KA | 1,944 | 1,944 | 1,977 | |
47. | Starý Lískovec Sport Kocmanová Natálka | BM | 2,002 | 2,002 | 12,000 | |
48. | Dolní Životice Volkmerová Justýna | OP | 2,008 | 2,239 | 2,008 | |
49. | Oznice Štěpánková Kateřina | VS | 2,014 | 2,067 | 2,014 | |
50. | Dolní Životice Pavelková Anna | OP | 2,034 | 2,034 | 12,000 | |
51. | Starý Kolín Tyšerová Sofie | KO | 2,040 | 2,040 | 2,210 | |
51. | Hradiště Čepová Sabina | KA | 2,040 | 2,090 | 2,040 | |
53. | Zádveřice Rožnovjáková Hana | ZL | 2,049 | 12,000 | 2,049 | |
54. | Třebovice Prokopová Barbora | OV | 2,050 | 2,050 | 2,240 | |
54. | Morkovice Doleželová Amálie | KM | 2,050 | 2,050 | 12,000 | |
56. | Dřísy Tintěrová Anna | ME | 2,055 | 2,055 | 12,000 | |
57. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 2,089 | 2,261 | 2,089 | |
58. | Hovězí Frydryšková Alžběta | VS | 2,129 | 2,400 | 2,129 | |
59. | Štěpánovice Vtípilová Karolína | KT | 2,132 | 2,167 | 2,132 | |
59. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 2,132 | 2,132 | 2,540 | |
61. | Zádveřice Žambochová Magdaléna | ZL | 2,149 | 2,642 | 2,149 | |
62. | Svinov Fronckeová Karin | OV | 2,151 | 2,151 | 2,310 | |
63. | Dřísy Krumphanzlová Adéla | ME | 2,156 | 2,156 | 12,000 | |
64. | Štěpánovice Kunhartová Kristýna | KT | 2,167 | 2,167 | 2,200 | |
65. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 2,168 | 2,168 | 2,288 | |
66. | Trusovice Hrbáčková Tereza | SY | 2,180 | 2,180 | 3,189 | |
67. | Výčapy Böhmová Anna | TR | 2,191 | 2,222 | 2,191 | |
68. | Heřmanice Sukupová Klára | OV | 2,204 | 2,351 | 2,204 | |
69. | Skuteč Zelenková Ema | CR | 2,218 | 2,218 | 2,260 | |
70. | Staré Heřminovy Szkanderová Kristýna | BR | 2,237 | 2,237 | 2,753 | |
71. | Kobeřice Brulíková Adéla | OP | 2,279 | 2,279 | 2,291 | |
72. | Svinov Mazzolini Petra | OV | 2,302 | 2,302 | 3,407 | |
73. | Dolní Bečva Němcová Tereza | VS | 2,303 | 2,832 | 2,303 | |
74. | Prostřední Bečva Žitníková Radka | VS | 2,328 | 2,328 | 12,000 | |
75. | Dobroslavice Tománková Michaela | OP | 2,329 | 2,718 | 2,329 | |
76. | Nová Ves Vydrželová Beata | OV | 2,332 | 12,000 | 2,332 | |
77. | Hovězí Pavlíková Nela | VS | 2,346 | 2,405 | 2,346 | |
78. | Karolinka Sklárny Michálková Nikol | VS | 2,385 | 12,000 | 2,385 | |
79. | Klopotovice Reznerová Michaela | PV | 2,415 | 12,000 | 2,415 | |
80. | Oznice Potěšilová Vendula | VS | 2,417 | 2,417 | 12,000 | |
81. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 2,437 | 2,437 | 2,654 | |
82. | Staré Heřminovy Molnárová Gita | BR | 2,446 | 7,221 | 2,446 | |
83. | Starý Lískovec Sport Dvořáková Magdaléna | BM | 2,460 | 3,125 | 2,460 | |
84. | - Kačenová Ema Lhota u Opavy | - | 2,485 | 12,000 | 2,485 | |
85. | Dřísy Krejzarová Tereza | ME | 2,571 | 2,571 | 2,828 | |
86. | Kobeřice Černá Ellen | OP | 2,714 | 12,000 | 2,714 | |
87. | Dřísy Urbánková Linda | ME | 2,742 | 3,358 | 2,742 | |
88. | Kobeřice Jašková Nikol | OP | 2,799 | 2,984 | 2,799 | |
89. | Štěpánovice Nováčková Veronika | KT | 2,916 | 12,000 | 2,916 | |
90. | Oznice Bednaříková Natálie | VS | 2,961 | 4,025 | 2,961 | |
91. | Moravský Beroun Červinková Elisabeta Marie | BR | 2,997 | 12,000 | 2,997 | |
92. | Karolinka Sklárny Michálková Rozárie | VS | 3,134 | 3,134 | 12,000 | |
93. | Heřmanice Zachodilová Zuzana | OV | 3,465 | 4,025 | 3,465 | |
94. | Skryje Staňková Anna | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
94. | Dobroslavice Stavinohová Bára | OP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
94. | Karolinka Sklárny Drozdová Tatiana | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře