Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | http://stovky.cz/ostrava_poruba/ostrava_poruba.htm |
Kdy: | 28. 05. 2016 09:00 |
Kontakt: | Pavel Krpec |
Telefon: | +420 732 971 447 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 1,550 | 1,596 | 1,550 | |
2. | Turčianske Teplice Pěkný Jakub | TR | 1,603 | 1,603 | 1,626 | |
3. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 1,611 | 1,611 | 12,000 | |
4. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 1,615 | 1,644 | 1,615 | |
5. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 1,630 | 1,630 | 12,000 | |
6. | Široký Důl Flídr Karel | SY | 1,631 | 1,673 | 1,631 | |
7. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 1,632 | 1,655 | 1,632 | |
8. | Morašice Škodný Jiří | SY | 1,633 | 1,714 | 1,633 | |
9. | HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub | PA | 1,646 | 1,646 | 12,000 | |
10. | HZS Pardubického kraje Flach Lukáš | PA | 1,649 | 1,683 | 1,649 | |
11. | Mistřín Vašulka MIchal | HO | 1,666 | 1,666 | 12,000 | |
12. | Michálkovice Peterek Marek | OV | 1,669 | 12,000 | 1,669 | |
13. | Liberec Jirouš Zdeněk | LI | 1,670 | 12,000 | 1,670 | |
14. | Hradec Králové Zhříval Jan | HK | 1,673 | 1,673 | 12,000 | |
15. | Praha Viktora Martin | AB | 1,678 | 1,726 | 1,678 | |
16. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 1,684 | 1,733 | 1,684 | |
17. | Plzeň - město Harasimovič Jindřich | PM | 1,697 | 1,697 | 12,000 | |
18. | Budíkovice Peštál Marek | TR | 1,707 | 1,936 | 1,707 | |
19. | Prostřední Bečva Lejska Michal | VS | 1,710 | 1,710 | 12,000 | |
20. | Praha Zajan Jakub | AB | 1,713 | 1,713 | 2,149 | |
21. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 1,716 | 1,716 | 12,000 | |
22. | Polabiny Krupka Michal | PA | 1,723 | 1,755 | 1,723 | |
23. | Skalice Grygar Jan | FM | 1,734 | 1,734 | 12,000 | |
24. | Nepolisy Richter Lukáš | HK | 1,735 | 2,799 | 1,735 | |
25. | Mistřín Bezucha Vojtěch | HO | 1,736 | 2,053 | 1,736 | |
26. | Karviná Kudrna Šimon | KA | 1,737 | 1,737 | 12,000 | |
27. | Karviná Gryč Martin | KA | 1,742 | 1,924 | 1,742 | |
28. | - Maňas Pavel SČK | - | 1,746 | 1,746 | 1,750 | |
29. | Malechov Tůma Luboš | KT | 1,746 | 1,746 | 12,000 | |
30. | Bořitov Páral Filip | BK | 1,746 | 1,746 | 12,000 | |
31. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 1,751 | 1,751 | 12,000 | |
32. | Mistřín Marada Vojtěch | HO | 1,754 | 1,754 | 12,000 | |
33. | Michálkovice Svačina Richard | OV | 1,756 | 1,756 | 2,353 | |
34. | Dobrá Kasal Matěj | HB | 1,761 | 1,761 | 3,019 | |
35. | Praha Čermák Jakub | AB | 1,763 | 1,763 | 12,000 | |
36. | Praha Daněk Tomáš | AB | 1,768 | 3,112 | 1,768 | |
37. | HZS kraje Vysočina Hons Lukáš | JI | 1,768 | 1,768 | 12,000 | |
38. | Valašské Meziříčí Skalka Tomáš | VS | 1,774 | 12,000 | 1,774 | |
39. | Kamenec u Poličky Teplý Jan | SY | 1,775 | 3,715 | 1,775 | |
40. | Ostrava Bezruč Kamil | OV | 1,784 | 12,000 | 1,784 | |
41. | Trusovice Brodacký Michal | SY | 1,789 | 1,789 | 12,000 | |
42. | Mistřín Vašulka Petr | HO | 1,790 | 1,856 | 1,790 | |
43. | Jaroměřice nad Rokytnou Nechvátal Radek | TR | 1,791 | 1,791 | 12,000 | |
44. | Frýdek Žurovec Tomáš | FM | 1,792 | 1,792 | 12,000 | |
45. | Třebovice Pluskal Dominik | OV | 1,798 | 1,905 | 1,798 | |
46. | Morašice Juren František | SY | 1,798 | 1,798 | 12,000 | |
47. | Starý Bohumín Pacal Filip | KA | 1,799 | 1,806 | 1,799 | |
48. | HZS Ústeckého kraje Váňa Marek | UL | 1,799 | 1,799 | 12,000 | |
49. | Ostrava Mrozowski Libor | OV | 1,803 | 12,000 | 1,803 | |
50. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 1,813 | 1,813 | 12,000 | |
51. | Liberec Kulhavý Martin | LI | 1,814 | 1,843 | 1,814 | |
52. | Ivanovice na Hané Kusala Dušan | VY | 1,815 | 1,815 | 2,958 | |
53. | Velký Ořechov Jurák Ondřej | ZL | 1,820 | 2,193 | 1,820 | |
54. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David | DO | 1,821 | 1,891 | 1,821 | |
55. | Hartmanice Doskočil Ondřej | SY | 1,825 | 1,856 | 1,825 | |
56. | Stolín Vondra Jakub | NA | 1,826 | 1,826 | 12,000 | |
57. | Oznice Bartoň Adam | VS | 1,831 | 1,831 | 12,000 | |
58. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Hrdlička Jaroslav | DO | 1,842 | 1,842 | 12,000 | |
59. | Běloves Kligl Patrik | NA | 1,853 | 1,853 | 12,000 | |
60. | Moravský Beroun Kukla Michal | BR | 1,859 | 1,859 | 12,000 | |
61. | Dolní Marklovice Chrobok Jiří | KA | 1,859 | 1,859 | 2,176 | |
62. | Bohuslavice u Zlína Lasák Jiří | ZL | 1,860 | 2,103 | 1,860 | |
63. | Železná Ruda Mašek Dominik | KT | 1,866 | 1,866 | 4,843 | |
64. | Louky Masný Aleš | ZL | 1,877 | 12,000 | 1,877 | |
65. | Kuřim Přikryl Jiří | BO | 1,892 | 1,940 | 1,892 | |
66. | Mistřín Marada Petr | HO | 1,893 | 1,893 | 12,000 | |
67. | Dobrá Hospodka Jakub | HB | 1,894 | 1,894 | 1,913 | |
68. | Mistřín Horák Kuba | HO | 1,910 | 2,018 | 1,910 | |
69. | Frýdek Alexovič Richard | FM | 1,915 | 12,000 | 1,915 | |
70. | Město Havířov Hudec Lukáš | KA | 1,921 | 1,921 | 3,312 | |
71. | Frýdek Krpec Josef | FM | 1,927 | 2,674 | 1,927 | |
72. | Stolín Paťha Martin | NA | 1,928 | 12,000 | 1,928 | |
73. | Karviná Sikora David | KA | 1,942 | 1,942 | 12,000 | |
74. | Karolinka Sklárny Paška Pavel | VS | 1,948 | 1,948 | 2,316 | |
75. | Šunychl Jóba Daniel | KA | 1,951 | 12,000 | 1,951 | |
76. | - Žáček Tomáš Karviná‐Louky | - | 1,952 | 1,952 | 12,000 | |
77. | HZS Ústeckého kraje Hovorka Martin | UL | 1,971 | 1,971 | 12,000 | |
78. | Karviná Motyka Jiří | KA | 1,973 | 12,000 | 1,973 | |
79. | Pardubice Ceral Radek | PA | 1,991 | 1,991 | 2,476 | |
80. | Liberec Novotný Vladimír | LI | 1,994 | 1,994 | 2,219 | |
81. | - Kresáň Ivan Maršová‐Rašov | - | 2,002 | 2,002 | 2,780 | |
82. | Mosty Trentin Tomáš | KA | 2,029 | 12,000 | 2,029 | |
83. | Turčianske Teplice Sojčík Pavel | TR | 2,032 | 2,032 | 3,005 | |
84. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 2,034 | 12,000 | 2,034 | |
85. | Hartmanice Pachovský Vít | SY | 2,062 | 2,221 | 2,062 | |
86. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 2,071 | 2,071 | 12,000 | |
87. | Liberec Němec Lukáš | LI | 2,151 | 2,151 | 12,000 | |
88. | Česká Bělá Chrobaczek Štěpán | HB | 2,237 | 2,705 | 2,237 | |
89. | Třebovice Janáček Michal | OV | 2,408 | 2,774 | 2,408 | |
90. | Závišice Melnar David | NJ | 2,491 | 2,503 | 2,491 | |
91. | Bohuslavice u Zlína Dominik Lukáš | ZL | 2,662 | 12,000 | 2,662 | |
92. | Bohuslavice u Zlína Pašek Jiří | ZL | 2,696 | 12,000 | 2,696 | |
93. | Ostrava Kunovský František | OV | 2,775 | 2,775 | 12,000 | |
94. | Karviná Vyvial Jan | KA | 2,883 | 2,883 | 12,000 | |
95. | Kozlovice Tabach Lukáš | FM | 3,749 | 3,749 | 12,000 | |
96. | Hradec Králové Divoš Václav | HK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
97. | HZS Zlínského kraje Chmela Radek | ZL | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,674 | 1,674 | 3,053 | |
2. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,685 | 1,685 | 1,730 | |
3. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,699 | 1,783 | 1,699 | |
4. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 1,715 | 1,715 | 1,763 | |
5. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 1,717 | 2,966 | 1,717 | |
6. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,719 | 12,000 | 1,719 | |
7. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,723 | 1,745 | 1,723 | |
8. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,730 | 1,730 | 12,000 | |
9. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,744 | 12,000 | 1,744 | |
10. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,749 | 1,750 | 1,749 | |
11. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 1,754 | 2,137 | 1,754 | |
12. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 1,755 | 1,755 | 1,756 | |
13. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 1,766 | 1,766 | 1,980 | |
14. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,770 | 1,950 | 1,770 | |
15. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 1,784 | 1,784 | 2,022 | |
16. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 1,798 | 1,798 | 1,816 | |
17. | Oprechtice Pastorková Hana | FM | 1,831 | 1,962 | 1,831 | |
18. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,833 | 2,101 | 1,833 | |
19. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 1,841 | 1,841 | 2,199 | |
20. | Martinice Vanclová Michaela | KM | 1,860 | 1,860 | 2,284 | |
21. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 1,861 | 1,864 | 1,861 | |
22. | Moravský Beroun Červinková Sandra | BR | 1,861 | 1,861 | 2,173 | |
23. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 1,895 | 2,204 | 1,895 | |
24. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 1,900 | 1,936 | 1,900 | |
25. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 1,900 | 1,958 | 1,900 | |
26. | Dolní Měcholupy Kmůchová Petra | AB | 1,907 | 1,907 | 2,367 | |
27. | Mistřovice Foltynová Klára | KA | 1,919 | 1,919 | 2,013 | |
28. | Morkovice Žemžulová Zuzana | KM | 1,922 | 2,484 | 1,922 | |
29. | Třebovice Zemánková Lucie | OV | 1,931 | 1,971 | 1,931 | |
30. | Skuteč Kropáčková Anna | CR | 1,944 | 1,955 | 1,944 | |
31. | Bohuslavice u Zlína Rochovanská Adéla | ZL | 1,951 | 2,067 | 1,951 | |
32. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 1,987 | 2,009 | 1,987 | |
33. | Albrechtice Palowská Johana | KA | 1,996 | 1,996 | 12,000 | |
34. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 2,004 | 2,004 | 2,100 | |
35. | Věšín Hrušová Simona | PB | 2,033 | 2,033 | 12,000 | |
36. | Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda | BM | 2,135 | 12,000 | 2,135 | |
37. | Skalice Onderková Lucie | FM | 2,142 | 2,159 | 2,142 | |
38. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 2,206 | 2,206 | 12,000 | |
39. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 2,381 | 2,381 | 12,000 | |
40. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
41. | Třebovice Torčíková Adéla | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
42. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
43. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře