Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 21. 08. 2021 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Daniel KLVAŇA | VS | 1,575 | 1,575 | 12,000 | |
2. | Polabiny Lukáš KROUPA | PA | 1,605 | 1,605 | 12,000 | |
3. | Karviná Jakub MICHALSKI | KA | 1,623 | 1,654 | 1,623 | |
4. | Skuteč Lukáš FLÉGR | CR | 1,633 | 12,000 | 1,633 | |
5. | Michálkovice Richard SVAČINA | OV | 1,639 | 1,678 | 1,639 | |
6. | Bořitov Filip PÁRAL | BK | 1,640 | 1,902 | 1,640 | |
7. | Lhenice Petr LOUKOTA | TP | 1,641 | 1,641 | 12,000 | |
8. | Skuteč Lukáš BUBENÍČEK | CR | 1,655 | 1,655 | 12,000 | |
9. | Hradec Patrik SNÁŠEL | PJ | 1,670 | 1,670 | 1,909 | |
10. | Tuhaň Jan RYCHTAŘÍK | CL | 1,686 | 12,000 | 1,686 | |
11. | Žebnice Dominik SOUKUP | PS | 1,698 | 2,462 | 1,698 | |
12. | Kly-Větrušice Dominik ANDRÉE | ME | 1,716 | 12,000 | 1,716 | |
13. | Holýšov Lukáš PUDIL | DO | 1,716 | 12,000 | 1,716 | |
14. | Tehovec Aleš HOŘICKÝ | PH | 1,725 | 1,755 | 1,725 | |
15. | Moravský Beroun Jiří ČERVINKA | BR | 1,730 | 1,730 | 12,000 | |
16. | Lanškroun Josef KOZEL | UO | 1,732 | 1,753 | 1,732 | |
17. | Skuteč Matěj KÁBELE | CR | 1,734 | 2,919 | 1,734 | |
18. | Dobřany Jan ŠVÁB | PJ | 1,735 | 1,735 | 2,783 | |
19. | Horní Těrlicko Samuel MRÓZEK | KA | 1,751 | 12,000 | 1,751 | |
20. | Mistřín Petr VAŠULKA | HO | 1,759 | 1,851 | 1,759 | |
21. | Obora Jiří MORÁVEK | LN | 1,772 | 12,000 | 1,772 | |
22. | Kyjovice Filip NĚMEC | OP | 1,774 | 1,774 | 12,000 | |
23. | Křešice Radek SIBERA | LT | 1,789 | 1,789 | 12,000 | |
24. | Bozkov Jan LAMPA | SM | 1,790 | 12,000 | 1,790 | |
25. | Raškovice Michal CHOVANEC | FM | 1,792 | 1,792 | 12,000 | |
26. | Bludov Daniel VYKOUPIL | SU | 1,798 | 1,798 | 12,000 | |
27. | Písková Lhota Jakub STÝBLO | NB | 1,801 | 1,801 | 12,000 | |
28. | Těchov Martin FOIT | BK | 1,807 | 1,807 | 12,000 | |
29. | Staré Město Ondřej HLAVÁČEK | FM | 1,809 | 1,895 | 1,809 | |
30. | Bořitov Pavel KARÁSEK | BK | 1,810 | 1,810 | 2,093 | |
31. | Dobřany Jan TOMÁŠEK | PJ | 1,812 | 1,916 | 1,812 | |
32. | Letňany Vojtěch HOSPODKA | AB | 1,815 | 1,815 | 12,000 | |
33. | Dobřany Jakub DOKULIL | PJ | 1,818 | 1,818 | 1,841 | |
34. | Nový Malín Michal KROBOT | SU | 1,821 | 2,196 | 1,821 | |
35. | Bořitov Patrik FOJT | BK | 1,827 | 12,000 | 1,827 | |
36. | Nová Role Dominik SVOBODA | KV | 1,832 | 1,832 | 2,500 | |
37. | Písková Lhota Tomáš PROCHÁZKA | NB | 1,837 | 1,837 | 2,243 | |
38. | Lišov František STEINBAUER | CB | 1,841 | 12,000 | 1,841 | |
39. | Bludov Vojtěch KOTRLÝ | SU | 1,843 | 1,843 | 12,000 | |
40. | Jílovice Tomáš NOVOTNÝ | RK | 1,871 | 2,080 | 1,871 | |
41. | Majetín Lukáš NAVRÁTIL | OL | 1,877 | 1,877 | 1,912 | |
42. | Lanškroun Jakub Alexandr POMAN | UO | 1,883 | 1,928 | 1,883 | |
43. | Bystřice nad Úhlavou Jakub KEPL | KT | 1,885 | 1,885 | 2,191 | |
44. | Hrobce Václav DOLEJŠÍ | LT | 1,887 | 12,000 | 1,887 | |
45. | Pikov Lukáš TEJNOR | TA | 1,897 | 2,239 | 1,897 | |
46. | Uhlířské Janovice Jiří VYHNÁNEK | KH | 1,903 | 1,980 | 1,903 | |
47. | Ledenice Michal PAŠEK | CB | 1,904 | 1,904 | 2,755 | |
48. | Dolní Studénky Martin RENDA | SU | 1,905 | 2,032 | 1,905 | |
49. | Manětín Lukáš PLEVKA | PS | 1,913 | 1,913 | 12,000 | |
50. | Skuteč Jan VEVERKA | CR | 1,915 | 2,808 | 1,915 | |
51. | Stanislavice Roman KUBIENA | KA | 1,927 | 12,000 | 1,927 | |
52. | Bozkov Tomáš BLAŽEK | SM | 1,929 | 1,929 | 2,810 | |
53. | Letkov David DRNEK | PJ | 1,932 | 2,026 | 1,932 | |
54. | Brozany nad Ohří Petr SVOBODA | LT | 1,932 | 1,932 | 2,247 | |
55. | Vědomice Zdeněk SAZEČEK | LT | 1,934 | 1,951 | 1,934 | |
56. | Svatý Jiří Marek ZASTOUPIL | UO | 1,938 | 1,958 | 1,938 | |
57. | Božkov Matěj VONDRÁŠEK | PM | 1,942 | 1,942 | 1,967 | |
58. | Nový Malín Vilém TOMÁŠEK | SU | 1,957 | 1,985 | 1,957 | |
59. | Újezd pod Troskami Josef ZIKMUND | JC | 1,966 | 1,966 | 1,974 | |
60. | Bludov David MATĚJČEK | SU | 1,971 | 12,000 | 1,971 | |
61. | Bystřice nad Úhlavou Petr KANTA | KT | 1,983 | 1,983 | 1,996 | |
62. | Bukovina u Čisté Jakub BOUKAL | SM | 1,989 | 2,071 | 1,989 | |
63. | Mistřín Tobiáš PEKÁREK | HO | 1,996 | 1,996 | 2,543 | |
64. | Bochov Ondřej KLABAN | KV | 2,005 | 2,005 | 2,030 | |
65. | Černčice Dominik FRAJT | LN | 2,021 | 2,021 | 12,000 | |
66. | Velký Třebešov Patrik MRKVIČKA | NA | 2,023 | 2,970 | 2,023 | |
67. | Písnice Ondřej KULHÁNEK | AB | 2,025 | 2,025 | 2,033 | |
68. | Býškovice Jakub MIKULÍK | PR | 2,031 | 2,031 | 12,000 | |
69. | Železný Brod Jan ŽILÍK | JN | 2,031 | 2,031 | 2,067 | |
70. | Výrovice Ondřej MÁLEK | ZN | 2,069 | 2,069 | 12,000 | |
71. | Velký Třebešov Vojtěch DEDEK | NA | 2,189 | 2,313 | 2,189 | |
72. | Stará Říše Marek SVAČINA | JI | 2,191 | 2,191 | 12,000 | |
73. | Řepy Václav HELMICH | AB | 2,203 | 2,203 | 2,401 | |
74. | Horní Datyně Václav Florian ČECH | FM | 2,216 | 2,216 | 12,000 | |
75. | Letňany Martin KNOTEK | AB | 2,256 | 2,262 | 2,256 | |
76. | Horní Slavkov Richard VAŠÍČEK | SO | 2,348 | 2,348 | 2,411 | |
77. | Uhlířské Janovice Jakub VYHNÁNEK | KH | 2,727 | 12,000 | 2,727 | |
78. | Tehovec Petr ZETEK | PH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
79. | Bludov Tomáš WEIDINGER | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
80. | Manětín Jiří KUPKA | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
81. | Závišice Ondřej KAHÁNEK | NJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
82. | Fulnek Richard NAVRÁTIL | NJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
83. | Markvartice Bořivoj FUČÍK | JI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
84. | Hajnice Patrik LINHART | TU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
85. | Choustníkovo Hradiště Dominik NOHEJL | TU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
86. | Dobřany Lukáš SNÁŠEL | PJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
87. | Velký Třebešov Matouš BREZINA | NA | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karviná Karolina VYVIALOVÁ | KA | 1,632 | 1,672 | 1,632 | |
2. | Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ | PE | 1,678 | 1,692 | 1,678 | |
3. | Bludov Vendula JÍLKOVÁ | SU | 1,679 | 1,757 | 1,679 | |
4. | Morkovice Kateřina BOROVIČKOVÁ | KM | 1,691 | 1,747 | 1,691 | |
5. | Ledenice Lenka ŠESTÁKOVÁ | CB | 1,693 | 1,724 | 1,693 | |
6. | Poniklá Dana BUTULOVÁ | SM | 1,707 | 1,707 | 2,256 | |
7. | Kvasejovice Klára HULÍNSKÁ | BN | 1,711 | 1,711 | 12,000 | |
8. | Úněšov Lucie LEDVINOVÁ | PS | 1,714 | 1,714 | 1,731 | |
9. | Malechov Lucie TŮMOVÁ | KT | 1,729 | 1,746 | 1,729 | |
10. | Nepomuky Nikola RAŠKOVÁ | UO | 1,734 | 1,776 | 1,734 | |
11. | Morkovice Kamila KREJČÍ | KM | 1,746 | 1,746 | 2,115 | |
12. | Tuhaň Johanka VACULÍKOVÁ | CL | 1,750 | 1,750 | 12,000 | |
13. | Raškovice Tereza CHOVANCOVÁ | FM | 1,762 | 1,762 | 1,785 | |
14. | Úněšov Šárka HÁJKOVÁ | PS | 1,763 | 2,750 | 1,763 | |
15. | Dobrá Apolena KASALOVÁ | HB | 1,774 | 1,978 | 1,774 | |
16. | Martinice Michaela VANCLOVÁ | KM | 1,779 | 1,796 | 1,779 | |
17. | Obora Štěpánka KLEINOVÁ | PS | 1,783 | 1,783 | 1,803 | |
18. | Horní Lukavice Zuzana HAUFOVÁ | PJ | 1,793 | 1,822 | 1,793 | |
19. | Kojetice Eliška NAVRÁTILOVÁ | TR | 1,796 | 1,819 | 1,796 | |
20. | Dobřany Anna UMNEROVÁ | PJ | 1,798 | 1,803 | 1,798 | |
21. | Roprachtice Eliška LUKEŠOVÁ | SM | 1,800 | 1,805 | 1,800 | |
22. | Nová Ves Julie ONDRÁČKOVÁ | OV | 1,817 | 1,817 | 12,000 | |
22. | Železná Ruda Kateřina MAŠKOVÁ | KT | 1,817 | 1,821 | 1,817 | |
24. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Michaela KNETTIGOVÁ | JN | 1,827 | 1,827 | 1,837 | |
25. | Želčany Kateřina ŠKALOVÁ | PJ | 1,828 | 1,828 | 2,017 | |
25. | Dolní Bukovsko Pavlína NEKOLOVÁ | CB | 1,828 | 1,828 | 1,894 | |
27. | Letohrad - Kunčice Kamila BABÁKOVÁ | UO | 1,831 | 3,921 | 1,831 | |
27. | Bystřice nad Úhlavou Iva BABKOVÁ | KT | 1,831 | 1,863 | 1,831 | |
29. | Kamenec u Poličky Daniela ŠVÁBOVÁ | SY | 1,835 | 1,842 | 1,835 | |
30. | Křešice Tereza OPAVOVÁ | LT | 1,850 | 1,867 | 1,850 | |
31. | Letohrad - Kunčice Karolína ŠULCOVÁ | UO | 1,851 | 1,870 | 1,851 | |
32. | Letohrad - Kunčice Michaela KOCÚROVÁ | UO | 1,854 | 1,911 | 1,854 | |
33. | Hvězdoňovice Marcela VRTALOVÁ | TR | 1,866 | 1,866 | 12,000 | |
34. | Letohrad - Kunčice Adéla PEŘINOVÁ | UO | 1,867 | 1,921 | 1,867 | |
35. | Vědomice Lucie ABRTOVÁ | LT | 1,882 | 2,364 | 1,882 | |
36. | Skuteč Leona NOVOTNÁ | CR | 1,885 | 1,925 | 1,885 | |
37. | Skuteč Tereza SLEZÁKOVÁ | CR | 1,888 | 12,000 | 1,888 | |
38. | Tuhaň Radka DVOŘÁKOVÁ | CL | 1,897 | 2,866 | 1,897 | |
39. | Želčany Alžběta JERMÁŘOVÁ | PJ | 1,898 | 1,994 | 1,898 | |
40. | Bořitov Simona PÁRALOVÁ | BK | 1,899 | 1,930 | 1,899 | |
41. | Hroznová Lhota Nikola ŠKOLAŘOVÁ | HO | 1,901 | 1,901 | 12,000 | |
42. | Tvrdonice Lucie STIBURKOVÁ | BV | 1,912 | 1,912 | 2,574 | |
43. | Markvartice Andrea MUSILOVÁ | JI | 1,916 | 1,916 | 1,929 | |
44. | Dolní Měcholupy Kristýna VOJTOVÁ | AB | 1,917 | 1,917 | 1,930 | |
45. | Dřísy Lucie ZUBALÍKOVÁ | ME | 1,924 | 1,924 | 12,000 | |
46. | Kojetice Hana KUČEROVÁ | TR | 1,928 | 1,994 | 1,928 | |
47. | Úněšov Sára KAPROVÁ | PS | 1,930 | 1,930 | 2,328 | |
48. | Bystřice nad Úhlavou Marcela BABKOVÁ | KT | 1,931 | 1,931 | 12,000 | |
49. | Opatovice Tereza KOSTRUCHOVÁ | PR | 1,932 | 2,000 | 1,932 | |
50. | Krouna Agáta CHLUPÁČOVÁ | CR | 1,935 | 1,935 | 12,000 | |
51. | Výčapy Nikola BULOVÁ | TR | 1,941 | 2,021 | 1,941 | |
52. | Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ | AB | 1,943 | 2,005 | 1,943 | |
52. | Bukovice Adéla LEPPELTOVÁ | BK | 1,943 | 1,943 | 2,113 | |
54. | Nová Ves Adéla BOBROVSKÁ | OV | 1,945 | 1,949 | 1,945 | |
55. | Kobylí Michaela MIKULICOVÁ | BV | 1,946 | 1,957 | 1,946 | |
56. | Mezirolí Adriana PETRIKOVÁ | KV | 1,947 | 12,000 | 1,947 | |
57. | Počátky Radka KADLECOVÁ | HB | 1,951 | 1,951 | 1,973 | |
58. | Skuteč Kamila TRUNCOVÁ | CR | 1,952 | 1,952 | 2,393 | |
59. | Želčany Lucie HAJŠMANOVÁ | PJ | 1,959 | 1,959 | 1,962 | |
60. | Dolní Měcholupy Klára VOJTOVÁ | AB | 1,969 | 1,976 | 1,969 | |
61. | Horní Studenec Barbora VANCLOVÁ | HB | 1,974 | 1,974 | 1,988 | |
62. | Morkovice Natálie PODRAZILOVÁ | KM | 1,975 | 1,975 | 2,039 | |
63. | Kolovraty Kateřina ŠACHOVÁ | AB | 1,977 | 3,540 | 1,977 | |
64. | Štěměchy Daniela ŠILHAVÁ | TR | 1,983 | 1,983 | 2,465 | |
64. | Těchov Viktorie NEČASOVÁ | BK | 1,983 | 1,990 | 1,983 | |
66. | Letohrad - Kunčice Tereza ŠÍPKOVÁ | UO | 1,986 | 4,313 | 1,986 | |
67. | Tuhaň Václava ŠŤASTNÁ | CL | 1,989 | 1,989 | 12,000 | |
68. | Střítež nad Ludinou Barobora TÓTHOVÁ | PR | 2,001 | 2,039 | 2,001 | |
69. | Skuteč Denisa BUBENÍČKOVÁ | CR | 2,007 | 2,007 | 2,508 | |
70. | Dalovice Klára KRUMHANZLOVÁ | KV | 2,012 | 2,673 | 2,012 | |
71. | Markvartice Petra URBANOVÁ | JI | 2,013 | 2,013 | 2,040 | |
71. | Skalice Natálie BOJKOVÁ | FM | 2,013 | 2,013 | 2,046 | |
73. | Raškovice Bára KOTÁSKOVÁ | FM | 2,014 | 2,014 | 2,040 | |
74. | Horní Studénky Karolína MINÁŘOVÁ | SU | 2,018 | 2,266 | 2,018 | |
75. | Markvartice Iva URBANOVÁ | JI | 2,019 | 2,056 | 2,019 | |
75. | Vladislav Iveta ŠTĚTINOVÁ | TR | 2,019 | 2,097 | 2,019 | |
77. | Těchov Vendula ŠENKOVÁ | BK | 2,020 | 2,020 | 2,055 | |
78. | Cítoliby Daniela VERNEROVÁ | LN | 2,027 | 2,027 | 2,038 | |
79. | Hrobce Kateřina MALÁ | LT | 2,035 | 2,035 | 2,401 | |
80. | Letňany Adéla FEGLAROVÁ | AB | 2,042 | 2,042 | 2,203 | |
81. | Raškovice Simona NĚMCOVÁ | FM | 2,045 | 2,045 | 2,736 | |
82. | Budíkovice Veronika VALÍKOVÁ | TR | 2,048 | 2,126 | 2,048 | |
83. | Lanškroun Tereza VOBORNÁ | UO | 2,066 | 2,364 | 2,066 | |
84. | Kojetice Veronika NAVRÁTILOVÁ | TR | 2,093 | 2,093 | 2,721 | |
85. | Solanec pod Soláněm Hana KOTULKOVÁ | VS | 2,098 | 2,098 | 2,651 | |
86. | Jáchymov Eliška KRBCOVÁ | KV | 2,113 | 2,140 | 2,113 | |
87. | Nová Ves Lucie JEDLIČKOVÁ | OV | 2,115 | 2,696 | 2,115 | |
88. | Vladislav Tereza SLÍVOVÁ | TR | 2,126 | 2,126 | 2,126 | |
89. | Zhoř u Tábora Kateřina MACKOVÁ | TA | 2,129 | 2,343 | 2,129 | |
90. | Jílovice Šárka VLČKOVÁ | RK | 2,131 | 2,131 | 12,000 | |
91. | Opatovice Karolína ROREČKOVÁ | PR | 2,193 | 2,193 | 2,345 | |
92. | Budíkovice Tereza KOTAČKOVÁ | TR | 2,276 | 2,276 | 2,355 | |
93. | Kvasiny Tereza KROUPOVÁ | RK | 2,349 | 2,359 | 2,349 | |
94. | Opatovice Hana KLANICOVÁ | PR | 2,451 | 2,695 | 2,451 | |
95. | Dolní Bukovsko Lada LANDOVÁ | CB | 3,212 | 3,212 | 12,000 | |
96. | Oprechtice Veronika KRPCOVÁ | FM | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře