Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 29. 06. 1996 13:00 |
Kontakt: | Ing. Tomáš Lefner, Paličkova 1 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlov | KM | 1,962 | - | - | |
1. | Svinov | OV | 2,132 | - | - | |
2. | Radíkov | PR | 1,968 | - | - | |
2. | Černovír | UO | 2,362 | - | - | |
3. | Radimovice | LI | 1,974 | - | - | |
3. | Krmelín | FM | 2,486 | - | - | |
4. | Trnov | RK | 1,994 | - | - | |
4. | Klokočov | OP | 2,722 | - | - | |
5. | Nová Ves | OV | 2,036 | - | - | |
5. | Kozlov | OL | 2,770 | - | - | |
6. | Mikulovice | TR | 2,046 | - | - | |
6. | Kobeřice | OP | 2,776 | - | - | |
7. | Mistřice | UH | 2,054 | - | - | |
7. | Starý Bohumín | KA | 2,864 | - | - | |
8. | Letohrad - Jeleni | UO | 2,082 | - | - | |
8. | Prchalov | NJ | 2,918 | - | - | |
9. | Karolinka | VS | 2,100 | - | - | |
9. | Jistebník | NJ | 3,152 | - | - | |
10. | Velké Hoštice | OP | 2,132 | - | - | |
10. | Chlebičov | OP | 3,640 | - | - | |
11. | Vacenovice | HO | 2,150 | - | - | |
11. | Martinov | OV | 4,726 | - | - | |
12. | Hlubočky | OL | 2,174 | - | - | |
12. | Petřkovice | OV | 12,000 | - | - | |
12. | Bobrová | ZR | 12,000 | - | - | |
12. | Karolinka B | VS | 12,000 | - | - | |
12. | Petřvald 1-Petřvald | NJ | 12,000 | - | - | |
12. | Velké Hoštice B | OP | 12,000 | - | - | |
12. | Odry | NJ | 12,000 | - | - | |
13. | Pustkovec | OV | 2,194 | - | - | |
14. | Opatovice | PR | 2,230 | - | - | |
15. | Odry B | NJ | 2,660 | - | - | |
16. | Čechtín | TR | 12,000 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karolinka | VS | 2,038 | - | - | |
2. | Radíkov | PR | 2,084 | - | - | |
3. | Mistřice | UH | 2,128 | - | - | |
4. | Opatovice | PR | 2,184 | - | - | |
5. | Rychlov | KM | 2,224 | - | - | |
7. | Krmelín | FM | 2,304 | - | - | |
8. | Radimovice | LI | 2,344 | - | - | |
9. | Pustkovec | OV | 2,452 | - | - | |
10. | Tečovice | ZL | 2,642 | - | - | |
11. | Kozlovice | FM | 2,708 | - | - | |
12. | Svinov | OV | 2,814 | - | - | |
13. | Černovír | UO | 3,444 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře