Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Babice | VS | 2,319 | 2,316 | 2,319 | |
2. | Pravčice | KM | 2,398 | 2,123 | 2,398 | |
3. | Salaš | UH | 2,451 | 2,451 | 2,351 | |
4. | Částkov | UH | 2,894 | 2,602 | 2,894 | |
5. | Mistřice | UH | 2,922 | 2,922 | 2,859 | |
6. | Lidečko | VS | 2,931 | 2,931 | 2,747 | |
7. | Hovězí - dorost | VS | 2,933 | 2,668 | 2,933 | |
8. | Karolín | KM | 2,955 | 2,955 | 2,447 | |
9. | Kunovice | VS | 3,264 | 3,264 | 2,370 | |
10. | Karolinka Sklárny | VS | 3,460 | 2,768 | 3,460 | |
11. | Hradčovice | UH | 3,476 | 2,663 | 3,476 | |
12. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 3,602 | 3,602 | 2,959 | |
13. | Velký Ořechov | ZL | 5,489 | 5,489 | 4,998 | |
15. | Podhradní Lhota | KM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
15. | Velké Karlovice ZOD | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kunovice | VS | 2,297 | 2,254 | 2,297 | |
2. | Babice | VS | 2,689 | 2,689 | 2,337 | |
3. | Pravčice | KM | 2,725 | 2,725 | 2,323 | |
4. | Hradčovice | UH | 2,746 | 2,693 | 2,746 | |
5. | Velký Ořechov | ZL | 2,801 | 2,656 | 2,801 | |
6. | Salaš | UH | 2,893 | 2,823 | 2,893 | |
7. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 2,933 | 2,933 | 2,553 | |
8. | Podhradní Lhota | KM | 3,035 | 2,920 | 3,035 | |
9. | Mistřice | UH | 3,076 | 2,343 | 3,076 | |
10. | Karolín | KM | 3,347 | 2,544 | 3,347 | |
11. | Hovězí - dorost | VS | 3,528 | 3,528 | 2,826 | |
12. | Velké Karlovice ZOD | VS | 4,036 | 3,661 | 4,036 | |
15. | Částkov | UH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
15. | Lidečko | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
15. | Karolinka Sklárny | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Muži kolo soutěže číslo 3, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kunovice | VS | 2,297 | - | - | |
2. | Babice | VS | 2,319 | - | - | |
3. | Pravčice | KM | 2,398 | - | - | |
4. | Salaš | UH | 2,450 | - | - | |
5. | Hradčovice | UH | 2,746 | - | - | |
6. | Velký Ořechov | ZL | 2,801 | - | - | |
7. | Částkov | UH | 2,894 | - | - | |
8. | Mistřice | UH | 2,922 | - | - | |
9. | Lidečko | VS | 2,931 | - | - | |
10. | Hovězí - dorost | VS | 2,933 | - | - | |
11. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 2,933 | - | - | |
12. | Karolín | KM | 2,955 | - | - |
|
13. | Podhradní Lhota | KM | 3,035 | - | - | |
14. | Karolinka Sklárny | VS | 3,460 | - | - | |
15. | Velké Karlovice ZOD | VS | 4,036 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře