Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 24. 03. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš | SY | 1,192 | 2,409 | 1,192 | |
2. | Lhenice Loukota Petr | TP | 1,194 | 1,194 | 12,000 | |
3. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 1,222 | 1,222 | 1,379 | |
4. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 1,230 | 1,260 | 1,230 | |
5. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 1,247 | 1,294 | 1,247 | |
6. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 1,248 | 12,000 | 1,248 | |
7. | Oznice Holčák Martin | VS | 1,252 | 1,252 | 1,406 | |
8. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 1,255 | 1,591 | 1,255 | |
8. | - Sibera Radek Křešice | - | 1,255 | 12,000 | 1,255 | |
10. | Raškovice Chovanec Michal | FM | 1,269 | 1,326 | 1,269 | |
11. | Zádveřice Bělíček Petr | ZL | 1,273 | 1,287 | 1,273 | |
12. | Třebovice Prokop Ondřej | OV | 1,279 | 12,000 | 1,279 | |
13. | - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště | - | 1,293 | 1,293 | 1,720 | |
14. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 1,295 | 1,373 | 1,295 | |
15. | Markovice Kratochvíl Marek | KH | 1,314 | 1,314 | 1,579 | |
16. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 1,319 | 1,360 | 1,319 | |
17. | Tvarožná Tinka Tomáš | BO | 1,326 | 1,326 | 1,467 | |
18. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 1,327 | 1,340 | 1,327 | |
18. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 1,327 | 1,327 | 1,714 | |
18. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 1,327 | 1,327 | 1,415 | |
21. | - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště | - | 1,331 | 1,331 | 1,331 | |
22. | Kly-Větrušice Andrée Dominik | ME | 1,337 | 1,609 | 1,337 | |
23. | Dolní Měcholupy Popsimov Michal | AB | 1,340 | 1,368 | 1,340 | |
24. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 1,343 | 12,000 | 1,343 | |
24. | Nižná Šuňava Dravecký Filip | PP | 1,343 | 1,343 | 1,370 | |
26. | Střezimíř Eliáš Michal | BN | 1,350 | 1,396 | 1,350 | |
27. | Střelské Hoštice Rejžek Roman | ST | 1,358 | 1,425 | 1,358 | |
28. | Zádveřice Pastyřík Vojtěch | ZL | 1,371 | 12,000 | 1,371 | |
29. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 1,375 | 1,375 | 1,384 | |
30. | Štěpánkovice Balarin Zdeněk | OP | 1,377 | 1,405 | 1,377 | |
31. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 1,383 | 1,383 | 12,000 | |
32. | Byšice Macháček Martin | ME | 1,385 | 1,431 | 1,385 | |
33. | Hrdlořezy Bělský Tomáš | MB | 1,390 | 1,390 | 1,409 | |
34. | Lužná Valenta Adam | RA | 1,392 | 1,399 | 1,392 | |
35. | Karlinky Brázda Lukáš | LI | 1,398 | 1,443 | 1,398 | |
35. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 1,398 | 1,398 | 1,540 | |
37. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 1,403 | 1,403 | 1,719 | |
38. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 1,407 | 1,407 | 1,616 | |
39. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 1,408 | 1,408 | 1,419 | |
40. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 1,412 | 1,412 | 1,416 | |
41. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 1,413 | 12,000 | 1,413 | |
41. | Letňany Jiroušek Matěj | AB | 1,413 | 1,597 | 1,413 | |
43. | Horní Bělá Pergl Lukáš | PS | 1,417 | 1,417 | 1,422 | |
44. | Velenka Ševčík Vojtěch | NB | 1,418 | 1,451 | 1,418 | |
45. | Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav | KT | 1,420 | 1,420 | 12,000 | |
45. | Dub nad Moravou Kopeček Roman | OL | 1,420 | 1,434 | 1,420 | |
47. | Rataje Svoboda Jan | TA | 1,423 | 2,630 | 1,423 | |
48. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 1,426 | 12,000 | 1,426 | |
49. | Zličín Forejt Filip | AB | 1,427 | 1,427 | 1,487 | |
50. | Kojetice Řehůřek Vojtěch | TR | 1,436 | 1,436 | 1,478 | |
51. | - Bětuňák Tomáš Oznice | - | 1,443 | 1,661 | 1,443 | |
52. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,445 | 1,445 | 12,000 | |
53. | Malé Hoštice Pfleger Vít | OP | 1,446 | 1,446 | 1,492 | |
54. | Byšice Hora Martin | ME | 1,448 | 2,493 | 1,448 | |
55. | Doloplazy Šlosar Tomáš | OL | 1,453 | 1,561 | 1,453 | |
56. | Střezimíř Talpa Šimon | BN | 1,454 | 1,613 | 1,454 | |
57. | Lhenice Vlček Jan | TP | 1,458 | 1,489 | 1,458 | |
58. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 1,462 | 1,512 | 1,462 | |
59. | Oznice Motalík Vojtěch | VS | 1,463 | 1,463 | 1,593 | |
60. | Nižná Šuňava Marton Michal | PP | 1,470 | 1,549 | 1,470 | |
61. | Jáchymov Plaček Kamil | KV | 1,471 | 12,000 | 1,471 | |
62. | Seč Hynek Marcel | PJ | 1,473 | 1,582 | 1,473 | |
63. | Dolany Kulha Martin | PT | 1,480 | 1,480 | 1,603 | |
64. | Byšice Vlček Radim | ME | 1,481 | 1,481 | 12,000 | |
65. | Střezimíř Torkel Jan | BN | 1,484 | 1,484 | 1,717 | |
66. | Oznice Bětuňák Marek | VS | 1,486 | 1,486 | 1,500 | |
67. | Frýdlant Razska Roman | LI | 1,490 | 1,514 | 1,490 | |
68. | Štětí Čecho Vojtěch | LT | 1,491 | 1,495 | 1,491 | |
69. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 1,493 | 1,493 | 2,380 | |
70. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 1,495 | 1,495 | 12,000 | |
70. | - Pergner Petr Doloplazy | - | 1,495 | 1,500 | 1,495 | |
72. | Dolní Měcholupy Voříšek Petr | AB | 1,501 | 1,617 | 1,501 | |
72. | Lhotky Sport Sedlák Mikuláš | ZR | 1,501 | 1,501 | 1,641 | |
74. | Výčapy Růžička Filip | TR | 1,508 | 1,604 | 1,508 | |
75. | Čeperka Formánek Roman | PA | 1,512 | 1,512 | 12,000 | |
76. | Staré Heřminovy Mikšík Erik | BR | 1,522 | 12,000 | 1,522 | |
77. | Dřísy Schober Antonín | ME | 1,524 | 12,000 | 1,524 | |
78. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 1,534 | 1,631 | 1,534 | |
79. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 1,549 | 1,549 | 2,084 | |
80. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 1,552 | 1,604 | 1,552 | |
81. | Zličín Berezněv Matěj | AB | 1,568 | 1,610 | 1,568 | |
82. | Zličín Bittara Radovan | AB | 1,573 | 2,000 | 1,573 | |
83. | Tuhaň Janeček Vojtěch | ME | 1,579 | 1,579 | 1,601 | |
83. | Bludov Fabiánek Jakub | SU | 1,579 | 1,579 | 1,742 | |
85. | Malé Hoštice Müller Jindřich | OP | 1,588 | 1,588 | 1,630 | |
86. | Bludov Matějček David | SU | 1,592 | 1,619 | 1,592 | |
87. | Choustníkovo Hradiště Medlík Petr | TU | 1,596 | 12,000 | 1,596 | |
88. | Mojžíř Urban Daniel | UL | 1,597 | 1,597 | 1,886 | |
89. | Střezimíř Eliáš Lukáš | BN | 1,604 | 1,660 | 1,604 | |
89. | Hostinné Šmíd Petr | TU | 1,604 | 1,867 | 1,604 | |
91. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 1,608 | 1,608 | 1,667 | |
92. | Letňany Běhůnek Tomáš | AB | 1,627 | 1,627 | 1,790 | |
93. | Písková Lhota Stýblo Jakub | NB | 1,628 | 1,628 | 1,800 | |
94. | Tuhaň Kopecký Václav | ME | 1,630 | 2,874 | 1,630 | |
94. | Seč Kučera Daniel | PJ | 1,630 | 1,630 | 1,657 | |
96. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 1,632 | 1,830 | 1,632 | |
97. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 1,635 | 4,697 | 1,635 | |
97. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 1,635 | 1,635 | 12,000 | |
99. | Krouna Janko Lukáš | CR | 1,638 | 1,677 | 1,638 | |
100. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 1,643 | 1,643 | 1,648 | |
101. | Bludov Kubíček Vojtěch | SU | 1,647 | 1,713 | 1,647 | |
101. | Kolovraty Heřmánek Jakub | AB | 1,647 | 12,000 | 1,647 | |
103. | - Soukup Ondřej Semily 1 | - | 1,654 | 1,693 | 1,654 | |
104. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 1,659 | 1,659 | 1,685 | |
105. | Horní Bělá Nový David | PS | 1,661 | 1,661 | 2,058 | |
106. | Křešice Hudec Jan | LT | 1,662 | 1,662 | 1,687 | |
107. | Dolní Životice Polák Tomáš | OP | 1,666 | 1,666 | 1,676 | |
108. | Štěpánkovice Tomíček Jan | OP | 1,670 | 1,765 | 1,670 | |
109. | Český Dub I Meduna Václav | LI | 1,675 | 1,728 | 1,675 | |
110. | Štěpánov Zelenka Ondřej | OL | 1,678 | 1,678 | 1,704 | |
111. | Kolovraty Franc Pavel | AB | 1,682 | 12,000 | 1,682 | |
112. | Horní Bělá Nágr Pavel | PS | 1,688 | 2,044 | 1,688 | |
113. | Mojžíř Kadlec Tomáš | UL | 1,691 | 1,862 | 1,691 | |
114. | Dalešice Psotiak Max | JN | 1,694 | 1,694 | 12,000 | |
115. | Bratříkov Beneš Jakub | JN | 1,701 | 1,701 | 12,000 | |
116. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 1,707 | 12,000 | 1,707 | |
117. | Kostomlátky Král Matěj | NB | 1,709 | 1,709 | 12,000 | |
118. | Tuhaň Kužel Filip | ME | 1,711 | 1,814 | 1,711 | |
119. | Český Dub I Švarc Jakub | LI | 1,720 | 1,750 | 1,720 | |
120. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 1,725 | 1,725 | 1,807 | |
120. | Písnice Dvořák Lukáš | AB | 1,725 | 1,725 | 1,761 | |
122. | Bozkov Veselý Tomáš | SM | 1,732 | 1,732 | 1,778 | |
123. | Hrobce Dolejší Václav | LT | 1,736 | 1,736 | 12,000 | |
123. | - Krayzel Vojtěch Kyjovice | - | 1,736 | 1,736 | 1,799 | |
125. | Dolní Životice Volkmer Matyáš | OP | 1,742 | 1,742 | 1,791 | |
125. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 1,742 | 1,742 | 1,820 | |
127. | Kolovraty Vosáhlo Šimon | AB | 1,749 | 12,000 | 1,749 | |
128. | Třebovice Gelnar Matěj | OV | 1,753 | 1,753 | 2,102 | |
129. | Nižná Šuňava Gazda Štefan | PP | 1,757 | 2,093 | 1,757 | |
130. | Kolovraty Bartoš Lukáš | AB | 1,759 | 1,759 | 1,840 | |
131. | Krouna Bělský Adam | CR | 1,763 | 1,842 | 1,763 | |
132. | - Štěpánek Ladislav Hrdlořezy | - | 1,764 | 2,103 | 1,764 | |
132. | Machnín, Liberec XXXIII Čiháček Dominik | LI | 1,764 | 1,821 | 1,764 | |
134. | Byšice Krejčí František | ME | 1,769 | 1,769 | 1,787 | |
134. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 1,769 | 1,849 | 1,769 | |
136. | Střezimíř Nováček Jan | BN | 1,775 | 1,825 | 1,775 | |
137. | Krouna Švanda Ondřej | CR | 1,777 | 12,000 | 1,777 | |
138. | Velenka Štrynek Ondřej | NB | 1,779 | 1,779 | 2,151 | |
139. | Nižná Šuňava Fridman Marek | PP | 1,786 | 1,786 | 12,000 | |
140. | Kvasejovice Mašek Jaroslav | BN | 1,796 | 1,818 | 1,796 | |
141. | Písnice Koubek Jakub | AB | 1,801 | 12,000 | 1,801 | |
142. | Velenka Soukup Václav | NB | 1,804 | 1,804 | 12,000 | |
143. | Machnín, Liberec XXXIII Štork Jakub | LI | 1,819 | 2,111 | 1,819 | |
143. | Lhotky Sport Bazala Jiří | ZR | 1,819 | 1,819 | 12,000 | |
145. | Krouna Janko Ondřej | CR | 1,821 | 12,000 | 1,821 | |
146. | Kvasejovice Částka Vojtěch | BN | 1,870 | 1,914 | 1,870 | |
147. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 1,875 | 12,000 | 1,875 | |
148. | Dalešice Drapák Daniel | JN | 1,886 | 1,886 | 1,997 | |
149. | Tvarožná Moliš Ondřej | BO | 1,888 | 1,888 | 2,405 | |
150. | Písnice Schwarz Jan | AB | 1,904 | 12,000 | 1,904 | |
151. | Křešice Sibera Jakub | LT | 1,907 | 2,071 | 1,907 | |
152. | Choustníkovo Hradiště Medlík František | TU | 1,912 | 1,912 | 2,407 | |
153. | Velenka Vrána Štěpán | NB | 1,921 | 2,151 | 1,921 | |
154. | Čeperka Doležal Dominik | PA | 1,923 | 2,054 | 1,923 | |
155. | Byšice Pikula Ondřej | ME | 1,924 | 2,132 | 1,924 | |
156. | Kolovraty Souček Filip | AB | 1,925 | 1,925 | 2,456 | |
157. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 1,944 | 12,000 | 1,944 | |
158. | Stráž pod Ralskem Horník Patrik | CL | 1,950 | 1,950 | 2,289 | |
159. | Zličín Houžvička Lukáš | AB | 1,959 | 1,959 | 2,022 | |
160. | Střezimíř Khalil Adam | BN | 1,989 | 2,045 | 1,989 | |
161. | Tuhaň Klapka Matěj | ME | 1,992 | 1,992 | 2,208 | |
162. | Kolovraty Vlastník Jan | AB | 2,003 | 12,000 | 2,003 | |
163. | Dalešice Jurík Jakub | JN | 2,026 | 2,163 | 2,026 | |
164. | Dolní Měcholupy Kolář Josef | AB | 2,064 | 12,000 | 2,064 | |
165. | Lučany nad Nisou Janovič Tomáš | JN | 2,066 | 12,000 | 2,066 | |
166. | Lučany nad Nisou Bouda Karel | JN | 2,077 | 2,718 | 2,077 | |
166. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr | HK | 2,077 | 2,265 | 2,077 | |
168. | - Tománek Michal Tvarožná | - | 2,141 | 2,141 | 2,647 | |
169. | Frýdlant Rajský Jan | LI | 2,158 | 2,158 | 12,000 | |
170. | Mojžíř Bystrý Richard | UL | 2,196 | 2,196 | 2,370 | |
171. | Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel | HK | 2,203 | 2,222 | 2,203 | |
172. | Lučany nad Nisou Havel Richard | JN | 2,259 | 2,385 | 2,259 | |
173. | Semily Mach Adam | SM | 2,351 | 2,351 | 12,000 | |
174. | Hrdlořezy Horyna Jakub | MB | 2,426 | 2,471 | 2,426 | |
175. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 2,508 | 12,000 | 2,508 | |
176. | Lhotky Sport Dobrovolný Jiří | ZR | 3,520 | 12,000 | 3,520 | |
177. | Uhlířské Janovice Prchal Jiří | KH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš | HK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Dalešice Kerhart Filip | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Býškovice Pirek Filip | PR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Semily Bém Stanislav | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Býškovice Zdařil Jan | PR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Byšice Maňo Vojtěch | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Hrdlořezy Fait Jan | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Bratříkov Petrášek Matěj | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Frýdlant Mráz Jan | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Býškovice Mikšánek David | PR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
177. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves Krempaská Viktória | OV | 1,201 | 1,216 | 1,201 | |
2. | - Kotulková Hana Hutisko-Solanec | - | 1,214 | 1,236 | 1,214 | |
3. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 1,220 | 1,243 | 1,220 | |
4. | Křešice Hudcová Klára | LT | 1,231 | 1,275 | 1,231 | |
5. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 1,263 | 1,289 | 1,263 | |
6. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,266 | 1,281 | 1,266 | |
7. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 1,272 | 12,000 | 1,272 | |
8. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 1,285 | 1,285 | 1,626 | |
9. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 1,287 | 1,287 | 1,302 | |
10. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 1,292 | 12,000 | 1,292 | |
11. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,300 | 1,351 | 1,300 | |
12. | Semily Bucková Jaroslava | SM | 1,305 | 1,308 | 1,305 | |
13. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,312 | 1,312 | 1,400 | |
14. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 1,315 | 2,828 | 1,315 | |
14. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 1,315 | 1,478 | 1,315 | |
16. | Horní Bělá Kaprová Sára | PS | 1,316 | 1,316 | 1,326 | |
17. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 1,317 | 1,389 | 1,317 | |
17. | Hostinné Šmídová Monika | TU | 1,317 | 1,990 | 1,317 | |
19. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 1,318 | 1,670 | 1,318 | |
20. | Raškovice Kasincová Karolína | FM | 1,320 | 1,320 | 12,000 | |
21. | Tuhaň Fabianová Klárka | ME | 1,329 | 1,329 | 1,387 | |
22. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 1,337 | 1,337 | 1,381 | |
23. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 1,339 | 1,339 | 1,553 | |
24. | Nová Ves Petrušková Michaela | OV | 1,343 | 1,343 | 12,000 | |
25. | Oznice Kociánová Klára | VS | 1,348 | 1,349 | 1,348 | |
26. | Skryje Jedličková Marie | ZR | 1,349 | 1,349 | 2,319 | |
27. | Staré Heřminovy Sobotíková Tereza | BR | 1,351 | 1,351 | 12,000 | |
27. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 1,351 | 1,351 | 2,012 | |
27. | - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | - | 1,351 | 1,351 | 1,554 | |
30. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 1,352 | 1,357 | 1,352 | |
31. | Velenka Košnářová Ivana | NB | 1,355 | 1,459 | 1,355 | |
31. | - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | - | 1,355 | 1,355 | 1,406 | |
33. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 1,357 | 1,357 | 1,396 | |
34. | Nová Ves Ondráčková Julie | OV | 1,359 | 1,359 | 1,513 | |
35. | Zádveřice Kučíková Mariana | ZL | 1,360 | 1,360 | 1,363 | |
35. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 1,360 | 1,360 | 1,453 | |
37. | Nová Ves Marušinská Linda | OV | 1,361 | 1,385 | 1,361 | |
38. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 1,362 | 1,368 | 1,362 | |
39. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 1,364 | 1,387 | 1,364 | |
40. | Bludov Čermáková Vendula | SU | 1,366 | 1,436 | 1,366 | |
41. | Bludov Jílková Vendula | SU | 1,370 | 1,408 | 1,370 | |
42. | Nová Ves Strelová Kristína | OV | 1,371 | 1,378 | 1,371 | |
42. | Doloplazy Zbořilová Anna | OL | 1,371 | 1,394 | 1,371 | |
44. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 1,374 | 1,390 | 1,374 | |
44. | Dolní Měcholupy Kolářová Anna | AB | 1,374 | 1,374 | 2,034 | |
46. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 1,375 | 1,378 | 1,375 | |
46. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 1,375 | 1,808 | 1,375 | |
48. | Starý Kolín Bížová Nela | KO | 1,379 | 1,379 | 1,462 | |
49. | Malé Hoštice Pflegrová Hana | OP | 1,383 | 1,383 | 1,508 | |
50. | Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela | KT | 1,387 | 1,558 | 1,387 | |
51. | Skuteč Brandová Michaela | CR | 1,389 | 1,389 | 1,391 | |
52. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 1,394 | 1,394 | 1,462 | |
53. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 1,400 | 1,400 | 12,000 | |
53. | Střelské Hoštice Štrynclová Nikola | ST | 1,400 | 12,000 | 1,400 | |
55. | Třebovice Králová Laura | OV | 1,403 | 1,497 | 1,403 | |
55. | Zádveřice Žambochová Alžběta | ZL | 1,403 | 1,512 | 1,403 | |
57. | Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka | KT | 1,405 | 1,405 | 1,557 | |
58. | Nová Ves Hanková Klaudia | OV | 1,411 | 1,411 | 1,440 | |
59. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 1,414 | 1,414 | 1,446 | |
60. | Střelské Hoštice Pechlátová Michaela | ST | 1,418 | 12,000 | 1,418 | |
61. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 1,420 | 1,420 | 1,430 | |
62. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 1,421 | 1,541 | 1,421 | |
63. | Výčapy Stoklasová Nikola | TR | 1,424 | 1,424 | 1,481 | |
64. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 1,432 | 1,432 | 1,522 | |
65. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 1,433 | 1,433 | 1,510 | |
65. | - Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště | - | 1,433 | 1,523 | 1,433 | |
67. | Dobroslavice Stavinohová Beáta | OP | 1,442 | 1,543 | 1,442 | |
67. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 1,442 | 1,532 | 1,442 | |
69. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 1,443 | 12,000 | 1,443 | |
70. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 1,444 | 2,098 | 1,444 | |
71. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 1,448 | 2,186 | 1,448 | |
72. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 1,451 | 1,451 | 1,539 | |
73. | Malé Hoštice Wehowská Vendula | OP | 1,452 | 1,456 | 1,452 | |
74. | Lužná Matušková Nela | RA | 1,457 | 1,475 | 1,457 | |
75. | Trusovice Morkesová Tereza | SY | 1,458 | 1,978 | 1,458 | |
76. | Rokytnice v Orlických horách Čtvrtlíková Libuše | RK | 1,463 | 1,653 | 1,463 | |
77. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 1,464 | 1,574 | 1,464 | |
78. | Komárovice Bendová Anna | VS | 1,468 | 12,000 | 1,468 | |
79. | Zádveřice Jurčová Eva | ZL | 1,469 | 1,773 | 1,469 | |
80. | Raškovice Dolechová Michaela | FM | 1,474 | 1,474 | 1,506 | |
80. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 1,474 | 1,626 | 1,474 | |
80. | Dobroslavice Exnerová Eliana | OP | 1,474 | 1,474 | 12,000 | |
83. | Letňany Hospodková Anna | AB | 1,478 | 1,478 | 1,487 | |
84. | Skryje Jankovičová Nikol | ZR | 1,479 | 1,503 | 1,479 | |
85. | Řeporyje Šimáčková Aneta | AB | 1,484 | 12,000 | 1,484 | |
86. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 1,486 | 1,581 | 1,486 | |
87. | Kosmonosy Dlouhá Lucie | MB | 1,489 | 1,622 | 1,489 | |
87. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 1,489 | 1,675 | 1,489 | |
89. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice | RK | 1,492 | 1,492 | 12,000 | |
90. | Jezeřany-Maršovice Košíková Veronika | ZN | 1,493 | 1,493 | 1,494 | |
91. | Skryje Součková Michala | ZR | 1,498 | 1,498 | 1,602 | |
92. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 1,502 | 1,838 | 1,502 | |
93. | Dobroslavice Fialová Tereza | OP | 1,506 | 1,506 | 1,793 | |
94. | Nová Ves Bůžková Tereza | OV | 1,509 | 1,509 | 1,526 | |
95. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 1,510 | 1,524 | 1,510 | |
96. | - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště | - | 1,511 | 1,531 | 1,511 | |
97. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 1,523 | 1,523 | 12,000 | |
98. | Zličín Melicharová Eliška | AB | 1,524 | 1,617 | 1,524 | |
98. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 1,524 | 1,524 | 1,549 | |
100. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 1,527 | 2,217 | 1,527 | |
101. | Kosmonosy Halasová Erika | MB | 1,529 | 1,538 | 1,529 | |
102. | Hrobce Malá Kateřina | LT | 1,531 | 1,531 | 1,584 | |
103. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 1,534 | 1,858 | 1,534 | |
104. | Střelské Hoštice Pánková Adéla | ST | 1,540 | 1,540 | 1,596 | |
105. | - Goluchová Lucie Těrlicko-Hradiště | - | 1,542 | 1,617 | 1,542 | |
106. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 1,544 | 1,573 | 1,544 | |
107. | Byšice Korousová Nela | ME | 1,549 | 1,549 | 1,605 | |
108. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 1,552 | 1,749 | 1,552 | |
109. | Malé Hoštice Klingerová Sabina | OP | 1,553 | 1,684 | 1,553 | |
110. | Lhenice Pauzová Štěpánka | TP | 1,556 | 1,565 | 1,556 | |
111. | Nová Ves Mamulová Viktorie | OV | 1,569 | 1,569 | 1,666 | |
112. | Bludov Holinková Tereza | SU | 1,573 | 1,573 | 1,593 | |
113. | Bozkov Marková Anna | SM | 1,584 | 1,618 | 1,584 | |
114. | Český Dub I Olšanská Kristina | LI | 1,587 | 2,178 | 1,587 | |
114. | Jáchymov Peteříková Pavla | KV | 1,587 | 1,587 | 1,866 | |
116. | Bludov Krystková Šárka | SU | 1,592 | 12,000 | 1,592 | |
117. | Lužná Roučová Eliška | RA | 1,593 | 1,700 | 1,593 | |
118. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 1,599 | 1,792 | 1,599 | |
119. | Lužná Lužná Elena | RA | 1,602 | 1,654 | 1,602 | |
120. | Malé Hoštice Kravarová Veronika | OP | 1,604 | 1,604 | 12,000 | |
121. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 1,608 | 1,678 | 1,608 | |
122. | Řeporyje Podroužková Leontýna | AB | 1,615 | 1,653 | 1,615 | |
122. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 1,615 | 1,615 | 12,000 | |
124. | Starý Kolín Komůrková Nela | KO | 1,618 | 12,000 | 1,618 | |
125. | Dobroslavice Lazarová Eliška | OP | 1,623 | 1,623 | 1,843 | |
126. | Dub nad Moravou Alfoldy Sára | OL | 1,631 | 1,631 | 1,807 | |
127. | Skryje Kleknerová Eliška | ZR | 1,634 | 1,634 | 12,000 | |
128. | Všetaty Nebeská Marie | ME | 1,646 | 1,646 | 1,782 | |
129. | - Koudelková Karolína mimo soutěž | - | 1,656 | 1,794 | 1,656 | |
130. | Choustníkovo Hradiště Hillermannová Nela | TU | 1,662 | 1,662 | 12,000 | |
131. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 1,663 | 1,690 | 1,663 | |
131. | Jáchymov Brachová Sára | KV | 1,663 | 1,696 | 1,663 | |
133. | Horní Růžodol, Liberec VII Svačinková Zuzana | LI | 1,676 | 1,676 | 1,700 | |
134. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 1,681 | 1,681 | 12,000 | |
135. | Křešice Kubizňáková Nikola | LT | 1,699 | 1,935 | 1,699 | |
136. | Choustníkovo Hradiště Klímová Terezie | TU | 1,700 | 1,700 | 1,798 | |
137. | Brumovice Krusberská Pavlína | BV | 1,702 | 1,712 | 1,702 | |
138. | Dolany Keňová Svatava | PT | 1,705 | 1,731 | 1,705 | |
139. | Byšice Maňová Apolena | ME | 1,713 | 1,754 | 1,713 | |
140. | Hrobce Šašková Petra | LT | 1,726 | 1,726 | 2,593 | |
141. | Byšice Chalupová Klára | ME | 1,732 | 1,774 | 1,732 | |
142. | Lučany nad Nisou Langová Eliška | JN | 1,751 | 3,056 | 1,751 | |
143. | Lužná Tothová Berenika | RA | 1,753 | 1,753 | 1,874 | |
143. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 1,753 | 1,753 | 12,000 | |
145. | Všetaty Hadrbolcová Jana | ME | 1,756 | 1,994 | 1,756 | |
146. | Raškovice Klementová Magdaléna | FM | 1,765 | 1,765 | 12,000 | |
147. | Horní Bělá Červená Kristýna | PS | 1,776 | 1,776 | 2,043 | |
148. | Kolovraty Šachová Kateřina | AB | 1,778 | 1,778 | 1,798 | |
149. | - Svobodová Hana Mělník Blata | - | 1,786 | 1,790 | 1,786 | |
150. | Frýdlant Himmelová Dominika | LI | 1,802 | 1,802 | 12,000 | |
151. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 1,818 | 1,818 | 2,024 | |
152. | Choustníkovo Hradiště Vtípilová Alice | TU | 1,819 | 1,847 | 1,819 | |
153. | Rokytnice v Orlických horách Hanušová Klára | RK | 1,834 | 2,038 | 1,834 | |
154. | Bratříkov Lukešová Kristýna | JN | 1,837 | 12,000 | 1,837 | |
155. | Jáchymov Svitáková Veronika | KV | 1,863 | 1,863 | 2,075 | |
156. | Frýdlant Koktová Natálie | LI | 1,865 | 1,865 | 2,461 | |
157. | Libiš Ryšlavá Natálie | ME | 1,873 | 12,000 | 1,873 | |
158. | Mojžíř Rulíková Barbora | UL | 1,879 | 12,000 | 1,879 | |
159. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 1,896 | 1,983 | 1,896 | |
160. | Machnín, Liberec XXXIII Vašinová Zuzana | LI | 1,909 | 2,045 | 1,909 | |
161. | Dalešice Psotiaková Natali | JN | 1,911 | 2,518 | 1,911 | |
162. | Machnín, Liberec XXXIII Hancová Nikola | LI | 1,918 | 1,918 | 2,646 | |
163. | Bozkov Kunceová Bára | SM | 1,921 | 1,940 | 1,921 | |
164. | Stráž pod Ralskem Kristlová Natálie | CL | 1,925 | 1,965 | 1,925 | |
165. | Starý Kolín Tyšerová Natálie | KO | 1,926 | 12,000 | 1,926 | |
166. | - Novotná Klára Mělník Blata | - | 1,938 | 1,938 | 2,277 | |
167. | Dolní Životice Pavelková Barbora | OP | 1,942 | 12,000 | 1,942 | |
168. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 1,947 | 1,947 | 1,952 | |
169. | Choustníkovo Hradiště Medlíková Anna | TU | 1,952 | 2,174 | 1,952 | |
170. | Výčapy Stuchlíková Zuzana | TR | 1,954 | 1,954 | 2,014 | |
171. | Dolní Životice Losertová Gabriela | OP | 1,961 | 2,394 | 1,961 | |
172. | Starý Kolín Benešová Sabina | KO | 1,964 | 12,000 | 1,964 | |
173. | Skryje Součková Andrea | ZR | 1,978 | 1,978 | 12,000 | |
174. | Hrobce Jelínková Zuzana | LT | 1,997 | 2,194 | 1,997 | |
175. | Bratříkov Daničková Daniela | JN | 2,011 | 2,095 | 2,011 | |
175. | Choustníkovo Hradiště Vodičková Viktorie | TU | 2,011 | 2,011 | 2,054 | |
177. | Hrdlořezy Kardošová Lucie | MB | 2,029 | 2,088 | 2,029 | |
178. | Dub nad Moravou Zapletalová Valérie | OL | 2,060 | 2,060 | 12,000 | |
179. | Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza | HK | 2,093 | 2,093 | 12,000 | |
180. | Český Dub I Špátová Aneta | LI | 2,097 | 12,000 | 2,097 | |
181. | Frýdlant Kančiová Tereza | LI | 2,112 | 2,112 | 2,608 | |
182. | Malé Hoštice Pflegrová Pavla | OP | 2,175 | 2,175 | 12,000 | |
183. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 2,236 | 2,991 | 2,236 | |
184. | Bozkov Svačková Karolina | SM | 2,272 | 2,272 | 12,000 | |
185. | Bratříkov Šírková Anežka | JN | 2,570 | 2,570 | 12,000 | |
186. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Preislerová Josefína | JN | 2,699 | 2,699 | 12,000 | |
187. | Dalešice Smolíková Pavlína | JN | 2,748 | 2,748 | 12,000 | |
188. | Bludov Maturová Michaela | SU | 3,115 | 3,115 | 12,000 | |
189. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 3,248 | 3,248 | 12,000 | |
190. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 3,593 | 3,593 | 12,000 | |
191. | Bozkov Budná Viktorie | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Zličín Fraňková Kamila | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Roztoky u Jilemnice Jerjeová Simona | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Radvanice Zubričanová Nikola | PR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Kostomlátky Mládenková Tereza | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Desná II Kusá Kateřina | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Všetaty Trnková Soňa | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Klapý Nagyová Blanka | LT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Uhlířské Janovice Beranová Tereza | KH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Kolovraty Stárková Štěpána | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Uhlířské Janovice Bílková Vendula | KH | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře