Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 03. 2017 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 1,379 | 1,490 | 1,379 | |
2. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,380 | 1,391 | 1,380 | |
3. | Křešice Hudec Jan | LT | 1,438 | 1,438 | 1,477 | |
4. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 1,464 | 1,537 | 1,464 | |
5. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 1,483 | 1,668 | 1,483 | |
6. | Morkovice Janík Michal | KM | 1,489 | 1,489 | 1,578 | |
7. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 1,502 | 1,502 | 5,489 | |
8. | Seč Šulc Martin | PJ | 1,512 | 1,512 | 1,560 | |
9. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 1,542 | 1,542 | 1,845 | |
10. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 1,544 | 1,544 | 1,728 | |
11. | Skryje Hošek Jan | ZR | 1,572 | 1,860 | 1,572 | |
12. | Štěpánov Karafiát Vít | OL | 1,600 | 1,828 | 1,600 | |
13. | Lužany Lufínek Tomáš | PJ | 1,622 | 12,000 | 1,622 | |
14. | Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš | VS | 1,626 | 1,626 | 1,651 | |
14. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 1,626 | 1,681 | 1,626 | |
16. | Hrdlořezy Štěpánek Ladislav | MB | 1,649 | 1,732 | 1,649 | |
17. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 1,650 | 1,789 | 1,650 | |
18. | Bozkov Veselý Tomáš | SM | 1,656 | 1,656 | 1,968 | |
19. | Byšice Krejčí František | ME | 1,688 | 1,690 | 1,688 | |
20. | Všetaty Luňák Ondřej | ME | 1,690 | 1,690 | 2,295 | |
21. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 1,694 | 1,970 | 1,694 | |
22. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 1,695 | 1,695 | 12,000 | |
23. | Letňany Skoupý Adam | AB | 1,697 | 1,697 | 12,000 | |
24. | Svinov Žákovský Adam | OV | 1,722 | 1,728 | 1,722 | |
25. | Frýdlant Ptáček Matěj | LI | 1,728 | 1,728 | 2,244 | |
26. | Krouna Bělský Adam | CR | 1,729 | 2,281 | 1,729 | |
27. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 1,732 | 1,732 | 1,812 | |
28. | Křešice Sibera Jakub | LT | 1,734 | 1,734 | 2,000 | |
29. | Bludov Matějček David | SU | 1,738 | 1,738 | 1,958 | |
30. | Choustníkovo Hradiště Zechovský Ondřej | TU | 1,743 | 1,771 | 1,743 | |
30. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 1,743 | 1,830 | 1,743 | |
32. | Tuhaň Krautschneider Patrik | ME | 1,747 | 1,747 | 1,911 | |
33. | Čeperka Doležal Dominik | PA | 1,757 | 1,847 | 1,757 | |
34. | Tvarožná Moliš Ondřej | BO | 1,758 | 1,838 | 1,758 | |
35. | Dřísy Rejšek Jakub | ME | 1,761 | 1,761 | 2,202 | |
36. | Lučany nad Nisou Šruma Šimon | JN | 1,765 | 1,808 | 1,765 | |
36. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 1,765 | 1,819 | 1,765 | |
38. | Staré Heřminovy Žiška Eduard | BR | 1,779 | 1,868 | 1,779 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr | HK | 1,795 | 1,795 | 1,976 | |
40. | Tuhaň Klapka Matěj | ME | 1,807 | 1,968 | 1,807 | |
41. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 1,810 | 1,814 | 1,810 | |
42. | Choustníkovo Hradiště Medlík František | TU | 1,813 | 1,813 | 1,851 | |
42. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 1,813 | 1,813 | 2,255 | |
44. | Komárovice Benda Jan | VS | 1,825 | 1,907 | 1,825 | |
45. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 1,828 | 1,828 | 1,867 | |
46. | Raškovice Švrček Rostislav | FM | 1,841 | 1,841 | 2,233 | |
47. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 1,847 | 1,866 | 1,847 | |
48. | Písková Lhota Zradička Filip | NB | 1,848 | 1,848 | 1,878 | |
49. | Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel | HK | 1,867 | 2,056 | 1,867 | |
49. | Tuhaň Kopecký Václav | ME | 1,867 | 12,000 | 1,867 | |
51. | Uhlířské Janovice Prchal Jiří | KH | 1,880 | 12,000 | 1,880 | |
52. | Kvasejovice Žemlička Vojtěch | BN | 1,898 | 1,898 | 2,307 | |
53. | Kostomlátky Mládenka Daniel | NB | 1,909 | 1,909 | 2,034 | |
54. | Střezimíř Prucek Matěj | BN | 1,911 | 2,614 | 1,911 | |
55. | Kvasejovice Částka Vojtěch | BN | 1,914 | 1,956 | 1,914 | |
56. | Dolní Bečva Blinka Jan | VS | 1,915 | 1,915 | 2,265 | |
57. | Chlumec nad Cidlinou I Srdínko Jiří | HK | 1,927 | 12,000 | 1,927 | |
58. | Solanec pod Soláněm Kaňák Martin | VS | 1,940 | 1,940 | 12,000 | |
59. | Střezimíř Šimák David | BN | 1,943 | 1,943 | 1,978 | |
60. | Písková Lhota Crkal Ondřej | NB | 1,955 | 1,969 | 1,955 | |
61. | Vědomice Marek Jan | LT | 1,966 | 1,966 | 2,294 | |
62. | Lužná Ullrich Radek | RA | 1,967 | 1,967 | 2,034 | |
63. | Střezimíř Křemen Jarmil | BN | 1,975 | 12,000 | 1,975 | |
64. | Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj | AB | 1,981 | 1,981 | 12,000 | |
65. | Stráž nad Nisou Žampa Petr | LI | 1,983 | 2,252 | 1,983 | |
65. | Lužná Hamouz Václav | RA | 1,983 | 2,407 | 1,983 | |
67. | Tuhaň Reichl Filip | ME | 1,985 | 12,000 | 1,985 | |
68. | Hněvošice Burda Jakub | OP | 1,992 | 3,813 | 1,992 | |
69. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 2,003 | 12,000 | 2,003 | |
70. | Hrdlořezy Hofmann David | MB | 2,008 | 2,008 | 2,343 | |
71. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 2,025 | 2,080 | 2,025 | |
72. | Solanec pod Soláněm Kjeronský Jan | VS | 2,027 | 2,205 | 2,027 | |
73. | Bratříkov Petrášek Matěj | JN | 2,030 | 2,994 | 2,030 | |
74. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 2,041 | 2,041 | 6,720 | |
75. | Hněvošice Pustelník Jakub | OP | 2,042 | 3,475 | 2,042 | |
76. | Trusovice Streck Radim | SY | 2,080 | 2,164 | 2,080 | |
77. | Choustníkovo Hradiště Škrabánek Jan | TU | 2,099 | 2,099 | 2,194 | |
78. | Dřísy Mališka Václav | ME | 2,101 | 2,101 | 2,494 | |
79. | Letňany Salvet Michael | AB | 2,111 | 2,111 | 2,516 | |
80. | Choustníkovo Hradiště Čermák Jakub | TU | 2,113 | 2,840 | 2,113 | |
81. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 2,120 | 2,159 | 2,120 | |
82. | Kostomlátky Král Daniel | NB | 2,126 | 12,000 | 2,126 | |
83. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 2,127 | 2,195 | 2,127 | |
84. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 2,147 | 12,000 | 2,147 | |
85. | Lučany nad Nisou Havel Richard | JN | 2,149 | 2,149 | 12,000 | |
86. | Machnín, Liberec XXXIII Štork Jakub | LI | 2,213 | 12,000 | 2,213 | |
87. | Hrdlořezy Horyna Jakub | MB | 2,219 | 3,301 | 2,219 | |
88. | Trusovice Koutný Jan | SY | 2,222 | 2,222 | 12,000 | |
89. | Mělník Kukla Zdeněk | ME | 2,234 | 2,234 | 2,297 | |
90. | Letňany Komáčka Filip | AB | 2,237 | 2,237 | 12,000 | |
91. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 2,279 | 12,000 | 2,279 | |
92. | Vědomice Keř Kryštof | LT | 2,283 | 2,283 | 2,448 | |
93. | Byšice Hora Ondřej | ME | 2,291 | 12,000 | 2,291 | |
94. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 2,302 | 2,455 | 2,302 | |
95. | Nová Ves Tobiáš Michal | OV | 2,333 | 2,333 | 12,000 | |
96. | Dalešice Lukáš Matěj | JN | 2,338 | 12,000 | 2,338 | |
97. | Nová Ves Rozsíval Jan | OV | 2,409 | 2,409 | 2,761 | |
98. | Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan | TU | 2,430 | 2,515 | 2,430 | |
99. | Bratříkov Pfeifer Tomáš | JN | 2,439 | 2,439 | 12,000 | |
100. | Solanec pod Soláněm Kjeronský Jiří | VS | 2,440 | 2,440 | 8,296 | |
101. | Dolní Bečva Růčka Rychard | VS | 2,454 | 2,684 | 2,454 | |
102. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 2,476 | 12,000 | 2,476 | |
103. | Dolní Měcholupy Vojta Štěpán | AB | 2,484 | 2,484 | 2,642 | |
104. | Písková Lhota Kalferst Martin | NB | 2,495 | 2,635 | 2,495 | |
105. | Dolní Bukovsko Trančík Jiří | CB | 2,502 | 2,760 | 2,502 | |
106. | Dalešice Lucke Jan | JN | 2,509 | 12,000 | 2,509 | |
107. | Kvasejovice Částka Jakub | BN | 2,521 | 2,521 | 2,532 | |
108. | Mělník Veselý Matěj | ME | 2,541 | 2,849 | 2,541 | |
109. | Jáchymov Frei Jiří | KV | 2,545 | 2,545 | 2,645 | |
110. | Nová Ves Vymazal Matěj | OV | 2,554 | 12,000 | 2,554 | |
111. | Machnín, Liberec XXXIII Petřík Ondřej | LI | 2,574 | 2,655 | 2,574 | |
112. | Jáchymov Kožušník Patrik | KV | 2,577 | 2,577 | 2,612 | |
113. | Hrdlořezy Košek Vojtěch | MB | 2,656 | 2,656 | 12,000 | |
114. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 2,666 | 2,974 | 2,666 | |
115. | Machnín, Liberec XXXIII Papaj Ondřej | LI | 2,738 | 12,000 | 2,738 | |
116. | Střezimíř Füra Mikuláš | BN | 2,794 | 2,794 | 2,849 | |
117. | Krouna Bohatý David | CR | 2,795 | 2,958 | 2,795 | |
118. | Stráž nad Nisou Kafka Tomáš | LI | 2,846 | 2,846 | 2,857 | |
119. | Krouna Pytlík David | CR | 3,053 | 12,000 | 3,053 | |
120. | Byšice Jiráň Antonín | ME | 3,214 | 3,595 | 3,214 | |
121. | Alšovice Horna Petr | JN | 3,229 | 12,000 | 3,229 | |
122. | Nová Ves Rejzek Michal | OV | 3,348 | 3,348 | 12,000 | |
123. | Byšice Kern Jiří | ME | 3,703 | 3,703 | 9,416 | |
124. | Bratříkov Šilhán Ondřej | JN | 3,881 | 4,176 | 3,881 | |
125. | Dalešice Lukáš David | JN | 4,202 | 4,202 | 4,613 | |
126. | Střezimíř Křemen Tomáš | BN | 4,538 | 12,000 | 4,538 | |
127. | Byšice Červinka Ondřej | ME | 4,709 | 4,709 | 5,697 | |
128. | Bozkov Skrbek Vladimír | SM | 4,853 | 12,000 | 4,853 | |
129. | Frýdlant Pažout Petr | LI | 4,871 | 4,871 | 12,000 | |
130. | Letňany Lano Štěpán | AB | 9,038 | 12,000 | 9,038 | |
131. | Nová Ves Martuš Michal | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
131. | Zličín Christov Samuel | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
131. | Lučany nad Nisou Máslo Jan | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
131. | Skryje Šíma Jáchym | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
131. | Dalešice Šenk Ondřej | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
131. | Staré Heřminovy Palánek Jan | BR | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 1,489 | 1,603 | 1,489 | |
2. | Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna | SY | 1,524 | 1,528 | 1,524 | |
3. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 1,549 | 1,589 | 1,549 | |
4. | Komárovice Bendová Anna | VS | 1,574 | 1,631 | 1,574 | |
5. | Nová Ves Petrušková Michaela | OV | 1,597 | 1,611 | 1,597 | |
6. | Lužná Matušková Nela | RA | 1,614 | 1,658 | 1,614 | |
7. | Dolní Bukovsko Jindrová Anděla | CB | 1,621 | 3,625 | 1,621 | |
8. | Skryje Součková Michala | ZR | 1,622 | 1,807 | 1,622 | |
9. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 1,638 | 1,638 | 1,732 | |
10. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 1,641 | 1,641 | 12,000 | |
11. | Malé Hoštice Silberová Klára | OP | 1,668 | 1,780 | 1,668 | |
12. | Jáchymov Peteříková Pavla | KV | 1,676 | 1,676 | 1,690 | |
13. | Rokytnice v Orlických horách Kašíková Martina | RK | 1,680 | 1,680 | 1,752 | |
14. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 1,691 | 1,691 | 1,732 | |
15. | Hřibojedy Hillermannová Nela | TU | 1,693 | 1,856 | 1,693 | |
16. | Bludov Holinková Tereza | SU | 1,695 | 1,695 | 1,757 | |
17. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 1,697 | 12,000 | 1,697 | |
18. | Bludov Jílková Vendula | SU | 1,700 | 2,997 | 1,700 | |
19. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 1,718 | 1,864 | 1,718 | |
20. | Lužná Lužná Elena | RA | 1,720 | 12,000 | 1,720 | |
21. | Bludov Krystková Šárka | SU | 1,721 | 1,721 | 1,736 | |
22. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 1,724 | 1,756 | 1,724 | |
23. | Tuhaň Kučerová Beata | ME | 1,726 | 1,783 | 1,726 | |
24. | Stráž nad Nisou Křížová Lucie | LI | 1,729 | 1,857 | 1,729 | |
25. | Dolní Bečva Němcová Aneta | VS | 1,739 | 1,739 | 1,964 | |
26. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 1,760 | 1,919 | 1,760 | |
27. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 1,767 | 1,767 | 1,808 | |
28. | Střezimíř Eliášová Anna | BN | 1,785 | 1,993 | 1,785 | |
29. | Bozkov Budná Viktorie | SM | 1,788 | 1,788 | 12,000 | |
30. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | 1,791 | 1,791 | 12,000 | |
31. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 1,806 | 2,025 | 1,806 | |
32. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 1,821 | 1,942 | 1,821 | |
32. | Lužná Roučová Eliška | RA | 1,821 | 1,946 | 1,821 | |
34. | Solanec pod Soláněm Vardžáková Tereza | VS | 1,832 | 2,305 | 1,832 | |
35. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 1,843 | 1,843 | 12,000 | |
36. | Bludov Maturová Michaela | SU | 1,858 | 1,858 | 1,997 | |
37. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 1,862 | 2,239 | 1,862 | |
38. | Svinov Bonková Dora | OV | 1,868 | 1,947 | 1,868 | |
39. | Lužná Roučová Karolína | RA | 1,870 | 1,870 | 1,902 | |
40. | Raškovice Sloveňáková Adéla | FM | 1,872 | 1,997 | 1,872 | |
41. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 1,881 | 1,881 | 1,972 | |
42. | Čeperka Kožená Aneta | PA | 1,892 | 1,965 | 1,892 | |
43. | Hrdlořezy Kardošová Lucie | MB | 1,895 | 1,895 | 2,106 | |
44. | Vědomice Hodková Denisa | LT | 1,897 | 1,897 | 12,000 | |
45. | Dolní Bečva Slavíková Marie | VS | 1,916 | 2,905 | 1,916 | |
46. | Svinov Bučková Eliška | OV | 1,920 | 2,260 | 1,920 | |
47. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 1,932 | 1,932 | 1,981 | |
48. | Kostomlátky Mládenková Tereza | NB | 1,948 | 1,992 | 1,948 | |
49. | Lužná Tothová Berenika | RA | 1,953 | 2,035 | 1,953 | |
50. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 1,959 | 1,959 | 2,229 | |
51. | Všetaty Nebeská Marie | ME | 1,988 | 1,990 | 1,988 | |
52. | Trusovice Morkesová Eliška | SY | 1,995 | 1,995 | 2,067 | |
53. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 1,996 | 2,284 | 1,996 | |
53. | Kyjovice Němcová Barbora | OP | 1,996 | 1,996 | 2,469 | |
55. | Lučany nad Nisou Langová Eliška | JN | 2,000 | 2,925 | 2,000 | |
56. | Choustníkovo Hradiště Medlíková Anna | TU | 2,009 | 2,009 | 2,024 | |
57. | Dolní Bečva Pavelková Hana | VS | 2,010 | 2,010 | 2,033 | |
58. | Písková Lhota Urbanová Adina | NB | 2,015 | 2,015 | 12,000 | |
59. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 2,020 | 2,020 | 2,202 | |
60. | Vědomice Šidláková Zuzana | LT | 2,024 | 2,713 | 2,024 | |
61. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 2,037 | 2,037 | 2,070 | |
62. | Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza | HK | 2,041 | 2,041 | 2,137 | |
62. | Tuhaň Žežulková Vanesa | ME | 2,041 | 2,138 | 2,041 | |
64. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | 2,049 | 2,475 | 2,049 | |
65. | Bratříkov Šírková Anežka | JN | 2,063 | 2,063 | 2,100 | |
66. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 2,066 | 2,272 | 2,066 | |
67. | Výčapy Stuchlíková Zuzana | TR | 2,082 | 2,149 | 2,082 | |
68. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 2,086 | 2,086 | 12,000 | |
69. | Frýdlant Kančiová Tereza | LI | 2,110 | 2,218 | 2,110 | |
70. | Chlumec nad Cidlinou I Zborníková Milada | HK | 2,111 | 2,111 | 2,249 | |
71. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 2,142 | 2,179 | 2,142 | |
72. | Bozkov Kunceová Bára | SM | 2,143 | 2,199 | 2,143 | |
73. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 2,189 | 2,189 | 2,339 | |
74. | Všetaty Hadrbolcová Jana | ME | 2,218 | 2,218 | 6,142 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 2,239 | 2,239 | 2,402 | |
76. | Jáchymov Svitáková Veronika | KV | 2,242 | 2,242 | 2,665 | |
77. | Hněvošice Hertlová Martina | OP | 2,265 | 2,751 | 2,265 | |
78. | Bratříkov Štěpánová Bára | JN | 2,292 | 2,449 | 2,292 | |
79. | Štěpánov Kunhartová Kristýna | OL | 2,294 | 2,470 | 2,294 | |
80. | Jáchymov Galová Monika | KV | 2,298 | 12,000 | 2,298 | |
81. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 2,308 | 4,012 | 2,308 | |
82. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 2,324 | 2,347 | 2,324 | |
83. | Skuteč Šťastná Leontýna | CR | 2,327 | 12,000 | 2,327 | |
84. | Střezimíř Fürová Kristýna | BN | 2,347 | 2,417 | 2,347 | |
85. | Nová Ves Jarolímová Aneta | OV | 2,352 | 2,448 | 2,352 | |
86. | Uhlířské Janovice Janglová Kateřina | KH | 2,369 | 12,000 | 2,369 | |
87. | Byšice Javorská Dominika | ME | 2,379 | 2,570 | 2,379 | |
88. | Jáchymov Kneiflová Jitka | KV | 2,428 | 3,680 | 2,428 | |
89. | Dalešice Psotiaková Natali | JN | 2,436 | 2,944 | 2,436 | |
90. | Trusovice Hrbáčková Tereza | SY | 2,454 | 2,454 | 2,590 | |
91. | Všetaty Tomanová Veronika | ME | 2,490 | 2,490 | 2,773 | |
92. | Stráž pod Ralskem Kristlová Natálie | CL | 2,492 | 12,000 | 2,492 | |
93. | Štěpánov Vtípilová Karolína | OL | 2,512 | 2,524 | 2,512 | |
94. | Choustníkovo Hradiště Janáková Barbora | TU | 2,560 | 2,560 | 12,000 | |
95. | Nová Ves u Bakova Hašková Natalie | MB | 2,616 | 2,616 | 2,678 | |
96. | Dalešice Smolíková Pavlína | JN | 2,663 | 2,900 | 2,663 | |
97. | Letňany Čapková Adriana | AB | 2,681 | 12,000 | 2,681 | |
98. | Bratříkov Volprechtová Markéta | JN | 2,689 | 3,011 | 2,689 | |
99. | Stráž pod Ralskem Svobodová Sára | CL | 2,757 | 12,000 | 2,757 | |
100. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 2,789 | 3,566 | 2,789 | |
101. | Střezimíř Šimáková Markéta | BN | 2,800 | 12,000 | 2,800 | |
102. | Machnín, Liberec XXXIII Čiháčková Gabriela | LI | 2,855 | 12,000 | 2,855 | |
103. | Mělník Zikmundová Johana | ME | 2,971 | 2,971 | 3,191 | |
104. | Stráž pod Ralskem Šlehoferová Rozálie | CL | 3,036 | 3,259 | 3,036 | |
105. | Kvasejovice Zavadilová Žaneta | BN | 3,051 | 3,929 | 3,051 | |
106. | Lučany nad Nisou Štrynclová Anna | JN | 3,113 | 4,373 | 3,113 | |
107. | Jáchymov Peteříková Magdalena | KV | 3,199 | 3,253 | 3,199 | |
108. | Stráž pod Ralskem Mitašová Nikola | CL | 3,273 | 4,294 | 3,273 | |
109. | Machnín, Liberec XXXIII Turnová Natálie | LI | 3,464 | 3,609 | 3,464 | |
110. | Štěpánov Ročňová Petra | OL | 4,687 | 4,687 | 5,039 | |
111. | Alšovice Posledníková Natalie | JN | 4,784 | 4,784 | 12,000 | |
112. | Lučany nad Nisou Havlová Rozálie | JN | 5,057 | 12,000 | 5,057 | |
113. | Dalešice Roseová Leona | JN | 11,301 | 11,301 | 12,000 | |
114. | Byšice Benešová Kateřina | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
114. | Střelské Hoštice Cycoňová Petra | ST | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
114. | Alšovice Lelková Lucie | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
114. | Střelské Hoštice Koudelková Karolína | ST | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
114. | Zličín Melicharová Lenka | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře