Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 04. 2015 10:00 |
Kontakt: | OSH Jablonec nad Nisou |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,681 | - | - | |
2. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,750 | - | - | |
3. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,784 | - | - | |
4. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,796 | - | - | |
5. | Chválenice Marešová Monika | PJ | 1,804 | - | - | |
6. | Chválenice Reinwartová Lucie | PJ | 1,805 | - | - | |
7. | Petrovice Polová Nikola | TR | 1,808 | - | - | |
8. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 1,843 | - | - | |
9. | Rychaltice Mifkovičová Petra | FM | 1,848 | - | - | |
10. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,862 | - | - | |
11. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,882 | - | - | |
12. | Poniklá Pajerová Karolína | SM | 1,884 | - | - | |
13. | Klučov Čiháková Jana | KO | 1,896 | - | - | |
14. | Chválenice Tůmová Lucie | PJ | 1,898 | - | - | |
15. | Kvasiny Kulštejnová Tereza | RK | 1,899 | - | - | |
16. | Petrovice Kloudová Kateřina | TR | 1,899 | - | - | |
17. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 1,905 | - | - | |
18. | Vlčnov Martina Mertová | UH | 1,906 | - | - | |
19. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 1,907 | - | - | |
20. | Krchleby Malá Jana | DO | 1,912 | - | - | |
21. | Zibohlavy Kirchner-Berlová Tereza | KO | 1,915 | - | - | |
22. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 1,916 | - | - | |
23. | Poniklá Prchlíková Lenka | SM | 1,918 | - | - | |
24. | Horní Lánov Hůlková Petra | TU | 1,922 | - | - | |
25. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 1,926 | - | - | |
26. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,932 | - | - | |
27. | - Betáková Patrícia Slovakia Firefighters Team | - | 1,932 | - | - | |
28. | Vysoká Staňková Barbora | PR | 1,939 | - | - | |
29. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 1,939 | - | - | |
30. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,940 | - | - | |
31. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 1,946 | - | - | |
32. | Velké Meziříčí Štěpánková Marie | ZR | 1,948 | - | - | |
33. | Partutovice Janičková Adriana | PR | 1,950 | - | - | |
34. | Dolní Bukovsko Venčovská Barbora | CB | 1,959 | - | - | |
35. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 1,961 | - | - | |
36. | Horní Lánov Hartigová Marcela | TU | 1,963 | - | - | |
37. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 1,970 | - | - | |
38. | Zibohlavy Adamovská Klára | KO | 1,976 | - | - | |
39. | Poniklá Kavánová Barbora | SM | 1,982 | - | - | |
40. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Knettigová Michaela | JN | 1,982 | - | - | |
41. | Těpeře Masná Anežka | JN | 1,989 | - | - | |
42. | Česká Bělá Dipoldová Kateřina | HB | 1,992 | - | - | |
43. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 2,000 | - | - | |
44. | Útvina Krpalová Blanka | KV | 2,001 | - | - | |
45. | Petrovice Vodičková Kateřina | TR | 2,002 | - | - | |
46. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 2,003 | - | - | |
47. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 2,006 | - | - | |
48. | Bozkov Kafková Lucie | SM | 2,007 | - | - | |
49. | - Putalová Lucia Slovakia Firefighters Team | - | 2,012 | - | - | |
50. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 2,014 | - | - | |
51. | Poniklá Butulová Dana | SM | 2,017 | - | - | |
52. | Velké Meziříčí Jágriková Kristýna | ZR | 2,020 | - | - | |
53. | - Betáková Zuzana Slovakia Firefighters Team | - | 2,024 | - | - | |
54. | Dolní Měcholupy Kmuchová Petra | AB | 2,030 | - | - | |
55. | - Miháliková Barbora Slovakia Firefighters Team | - | 2,034 | - | - | |
56. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 2,038 | - | - | |
57. | Velké Meziříčí Kutlvašrová Kateřina | ZR | 2,052 | - | - | |
58. | Horní Lánov Borůvková Veronika | TU | 2,057 | - | - | |
59. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 2,062 | - | - | |
60. | Zibohlavy Vlachová Šárka | KO | 2,064 | - | - | |
61. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 2,068 | - | - | |
62. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Knettigová Zuzana | JN | 2,070 | - | - | |
63. | Běloves Zvoníčková Klára | NA | 2,081 | - | - | |
64. | Ledenice Řepová Kristýna | CB | 2,082 | - | - | |
65. | Ledenice Čížková Pavlína | CB | 2,084 | - | - | |
66. | Tuhaň Dvořáková Lenka | ME | 2,086 | - | - | |
67. | Smržovka Votočková Sabina | JN | 2,091 | - | - | |
68. | Michálkovice Zemánková Lucie | OV | 2,094 | - | - | |
69. | Petrovice Pospíšilová Kristýna | TR | 2,096 | - | - | |
70. | Lhota za Červeným Kostelcem Peterová Zdeňka | NA | 2,101 | - | - | |
71. | - Dušánková Simona Kvasiny B | - | 2,105 | - | - | |
72. | Púchov Kalmanová Zuzana | PU | 2,111 | - | - | |
73. | Velké Meziříčí Konečná Monika | ZR | 2,118 | - | - | |
74. | Poniklá Hájková Daniela | SM | 2,128 | - | - | |
75. | Vidochov Medlíková Adéla | JC | 2,135 | - | - | |
76. | Nová Ves pod Pleší Černá Nela | PB | 2,135 | - | - | |
77. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda | CB | 2,137 | - | - | |
78. | Horní Lánov Roudná Aneta | TU | 2,139 | - | - | |
79. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Sochová Barbora | JN | 2,140 | - | - | |
80. | Těpeře Hasenkopfová Iveta | JN | 2,143 | - | - | |
81. | Český Těšín Urbanczyková Alexandra | KA | 2,144 | - | - | |
82. | Skalice Sirotková Kamila | FM | 2,147 | - | - | |
83. | - Bujanová Petronela Slovakia Firefighters Team | - | 2,151 | - | - | |
84. | Petrovice Ševčíková Daniela | BK | 2,165 | - | - | |
85. | Dolní Bukovsko Švecová Sára | CB | 2,165 | - | - | |
86. | Písková Lhota Nezbedová Magdalena | NB | 2,168 | - | - | |
87. | - Mešová Alžběta Slovakia Firefighters Team | - | 2,169 | - | - | |
88. | Petrovice Vyskočilová Monika | TR | 2,169 | - | - | |
89. | Český Těšín Branná Karolína | KA | 2,178 | - | - | |
90. | Písková Lhota Štoková Jana | NB | 2,184 | - | - | |
91. | Podvysoká Vráblová Žanet | CA | 2,184 | - | - | |
92. | Kvasiny Faltová Anežka | RK | 2,196 | - | - | |
93. | Krupina Šulajová Veronika | KA | 2,199 | - | - | |
94. | Krouna Nádvorníková Nela | CR | 2,202 | - | - | |
95. | Horní Lánov Capoušková Tereza | TU | 2,207 | - | - | |
96. | Kosova Hora Mulačová Lenka | PB | 2,215 | - | - | |
97. | Krupina Slicka Pavla | KA | 2,221 | - | - | |
98. | - Bujanová Soňa Slovakia Firefighters Team | - | 2,225 | - | - | |
99. | Krouna Kropáčková Anna | CR | 2,233 | - | - | |
100. | Písková Lhota Červená Veronika | NB | 2,235 | - | - | |
101. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | 2,239 | - | - | |
102. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Talacková Lenka | JN | 2,247 | - | - | |
103. | Velké Meziříčí Kundelová Natálie | ZR | 2,252 | - | - | |
104. | Kvasiny Kulhavá Karolína | RK | 2,257 | - | - | |
105. | Písková Lhota Pavlová Tereza | NB | 2,257 | - | - | |
106. | Hřibojedy Čížková Markéta | TU | 2,258 | - | - | |
107. | Tuhaň Fiboichová Alena | ME | 2,259 | - | - | |
108. | Hřibojedy Vodehnalová Lenka | TU | 2,262 | - | - | |
109. | Michálkovice Urbancová Gabriela | OV | 2,271 | - | - | |
110. | Petrovice Dvořáková Adriana | BK | 2,284 | - | - | |
111. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Knettigová Petra | JN | 2,293 | - | - | |
112. | Velké Meziříčí Konečná Veronika | ZR | 2,298 | - | - | |
113. | Hřibojedy Jaklová Natalie | TU | 2,299 | - | - | |
114. | Krupina Česneková Barbora | KA | 2,299 | - | - | |
115. | Dolní Bukovsko Dudlíčková Tereza | CB | 2,317 | - | - | |
116. | Mezirolí Kubíková Klára | KV | 2,321 | - | - | |
117. | Břehy Černá Veronika | MB | 2,328 | - | - | |
118. | Otročín Hazmuková Klára | KV | 2,332 | - | - | |
119. | Slatiny Žitná Kateřina | JC | 2,340 | - | - | |
120. | Veselý Žďár Zemanová Vendula | HB | 2,352 | - | - | |
121. | Slatiny Boukalová Adéla | JC | 2,359 | - | - | |
122. | Michálkovice Moldrzyková Karolína | OV | 2,362 | - | - | |
123. | Břehy Jirčáková Anna | MB | 2,366 | - | - | |
124. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Talacková Hana | JN | 2,374 | - | - | |
125. | Horní Lánov Hrnčířová Zuzana | TU | 2,374 | - | - | |
126. | Dolní Měcholupy Horáková Marta | AB | 2,383 | - | - | |
127. | Tuhaň Dvořáková Radka | ME | 2,383 | - | - | |
128. | Těpeře Hasenkopfová Šárka | JN | 2,392 | - | - | |
129. | Tvrdonice Stiburková Lucie | BV | 2,406 | - | - | |
130. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 2,414 | - | - | |
131. | Vidochov Erlebachová Petra | JC | 2,418 | - | - | |
132. | Krouna Jánová Marie | CR | 2,424 | - | - | |
133. | Vidochov Wagenknechtová Hana | JC | 2,426 | - | - | |
134. | Petrovice Nikrmajerová Markéta | TR | 2,432 | - | - | |
135. | Rokytnice v Orlických horách Kleinová Kristýna | RK | 2,434 | - | - | |
136. | Vidochov Nešvarová Kristýna | JC | 2,456 | - | - | |
137. | Útvina Turková Kamila | KV | 2,472 | - | - | |
138. | Michálkovice Torčíková Adéla | OV | 2,482 | - | - | |
139. | Petrovice Havlenová Aneta | TR | 2,486 | - | - | |
140. | Frýdštejn Vavřichová Andrea | JN | 2,572 | - | - | |
141. | - Židová Petra Kvasiny B | - | 2,577 | - | - | |
142. | Tuhaň Šandová Markéta | ME | 2,579 | - | - | |
143. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 2,582 | - | - | |
144. | Otročín Michálková Nikola | KV | 2,667 | - | - | |
145. | Veselý Žďár Korejtková Jana | HB | 2,670 | - | - | |
146. | Rokytnice v Orlických horách Fricová Denisa | RK | 2,685 | - | - | |
147. | Otročín Matoušová Michaela | KV | 2,700 | - | - | |
148. | Útvina Gluzová Kristýna | KV | 2,730 | - | - | |
149. | Petrovice Vanclová Michaela | BK | 2,757 | - | - | |
150. | Český Dub I Medunová Růžena | LI | 2,813 | - | - | |
151. | Rokytnice v Orlických horách Doležalová Daniela | RK | 2,843 | - | - | |
152. | Ledenice Matoušová Karolína | CB | 3,111 | - | - | |
153. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Pešková Hana | JN | 3,113 | - | - | |
154. | Petrovice Březnová Tereza | TR | 3,260 | - | - | |
155. | Senica nad Myjavou Petrášová Zuzana | SE | 3,479 | - | - | |
156. | Horní Čermná Kulhavá Daniela | UO | 3,929 | - | - | |
157. | Břehy Hatašová Anežka | MB | 12,000 | - | - | |
157. | Otročín Jonášová Denisa | KV | 12,000 | - | - | |
157. | Český Těšín Foltýnová Klára | KA | 12,000 | - | - | |
157. | Michálkovice Illichmannová Ester | OV | 12,000 | - | - | |
157. | Nová Ves pod Pleší Římalová Karolína | PB | 12,000 | - | - | |
157. | Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára | PB | 12,000 | - | - | |
157. | Otročín Kaňková Pavla | KV | 12,000 | - | - | |
157. | Český Dub I Laufková Simona | LI | 12,000 | - | - | |
157. | Tísek Jedličková Lucie | NJ | 12,000 | - | - | |
157. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 12,000 | - | - | |
157. | Bozkov Černohorská Lucie | SM | 12,000 | - | - | |
157. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 12,000 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře