Liga: | Velká cena Ústeckoorlicka |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 04. 06. 2016 11:00 |
Kontakt: | Petr Jirásek |
Telefon: | 774 707 602 |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Martin Valda |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Orlice A | UO | 2,100 | - | - | |
2. | Pšánky | HK | 2,200 | - | - | |
3. | Trnov | RK | 2,300 | - | - | |
4. | Myštěves | HK | 2,400 | - | - | |
5. | Letohrad - Kunčice B | UO | 2,500 | - | - | |
6. | Mostek | UO | 2,600 | - | - | |
7. | Letohrad - Kunčice C | UO | 2,700 | - | - | |
8. | Lukavice A | UO | 2,800 | - | - | |
9. | Nepomuky | UO | 2,900 | - | - | |
10. | Dubenec | TU | 3,000 | - | - | |
11. | Bystřec A | UO | 3,100 | - | - | |
12. | Horní Čermná A | UO | 3,200 | - | - | |
13. | Jeníkovice | HK | 3,300 | - | - | |
14. | Brandýs nad Orlicí | UO | 3,400 | - | - | |
15. | Velichovky | NA | 3,500 | - | - | |
16. | Moravany | PA | 3,600 | - | - | |
17. | Roudnice | HK | 3,700 | - | - | |
18. | Letohrad - Kunčice D | UO | 3,800 | - | - | |
19. | Bystřec B | UO | 3,900 | - | - | |
20. | Letohrad - Orlice B | UO | 4,000 | - | - | |
21. | Bošín | UO | 4,100 | - | - | |
22. | Lanšperk | UO | 4,200 | - | - | |
23. | Dolní Čermná | UO | 4,300 | - | - | |
24. | Horní Třešňovec A | UO | 4,400 | - | - | |
25. | Záchlumí | UO | 4,500 | - | - | |
26. | Rohovládova Bělá | PA | 4,600 | - | - | |
27. | Choustníkovo Hradiště | TU | 4,700 | - | - | |
28. | Dolní Dobrouč | UO | 4,800 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Třešňovec A | UO | 2,100 | - | - | |
2. | Letohrad - Orlice | UO | 2,200 | - | - | |
3. | Vitiněves | JC | 2,300 | - | - | |
4. | Lanšperk | UO | 2,400 | - | - | |
5. | Rokytno | PA | 2,500 | - | - | |
6. | Myštěves | HK | 2,600 | - | - | |
7. | Roudnice | HK | 2,700 | - | - | |
8. | Dlouhá Ves | RK | 2,800 | - | - | |
9. | Libuň | JC | 2,900 | - | - | |
10. | Česká Rybná | UO | 3,000 | - | - | |
11. | Letohrad - Kunčice B | UO | 3,100 | - | - | |
12. | Nepomuky | UO | 3,200 | - | - | |
13. | Lukavice | UO | 3,300 | - | - | |
14. | Bystřec | UO | 3,400 | - | - | |
15. | Nekoř | UO | 3,500 | - | - | |
16. | Letohrad - Červená | UO | 3,600 | - | - | |
17. | Horní Čermná | UO | 3,700 | - | - | |
18. | Hylváty | UO | 3,800 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Kunčice C | UO | - | - | 4,297 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Letohrad - Orlice | UO | - | - | 4,339 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Bystřec A | UO | - | - | 4,468 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Horní Třešňovec A | UO | - | - | 4,927 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Lukavice A | UO | - | - | 4,995 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Bošín | UO | - | - | 5,037 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Mostek | UO | - | - | 5,859 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Horní Čermná A | UO | - | - | 5,860 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Brandýs nad Orlicí | UO | - | - | 5,871 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Lukavice B | UO | - | - | 7,922 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Horní Třešňovec B | UO | - | - | 7,923 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Horní Čermná B | UO | - | - | 7,924 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Bystřec B | UO | - | - | 7,925 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Lanšperk | UO | - | - | 9,072 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Nepomuky | UO | - | - | 14,550 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Dolní Čermná | UO | - | - | 24,000 | 2014/06/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myštěves | HK | 1,610 | 1,645 | 1,645 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Letohrad - Orlice | UO | 1,650 | 1,614 | 1,650 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Přívrat | UO | 1,669 | 1,661 | 1,669 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Letohrad - Orlice | UO | 1,700 | 1,700 | 1,700 | 2018/06/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Renmotor Jinolice | JC | 1,702 | 1,587 | 1,702 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,684 | 1,708 | 1,708 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Letohrad - Orlice | UO | 1,712 | 1,682 | 1,712 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Rokytno | PA | 1,716 | 1,709 | 1,716 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Letohrad - Červená | UO | 1,709 | 1,748 | 1,748 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Vitiněves | JC | 1,682 | 1,749 | 1,749 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Dolní Přím | HK | 1,766 | 1,762 | 1,766 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 1,783 | 1,739 | 1,783 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Libuň | JC | 1,756 | 1,784 | 1,784 | 2018/06/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Hrobice Explosia | PA | 1,768 | 1,787 | 1,787 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Letohrad - Kunčice D | UO | 1,788 | 1,815 | 1,815 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Roudnice | HK | 1,798 | 1,816 | 1,816 | 2017/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Libuň | JC | 1,820 | 1,746 | 1,820 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Roudnice | HK | 1,797 | 1,821 | 1,821 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,827 | 1,807 | 1,827 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Dolní Přím | HK | 1,799 | 1,842 | 1,842 | 2017/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Dlouhá Ves | RK | 1,828 | 0,185 | 1,850 | 2023/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Horní Třešňovec | UO | 1,776 | 1,853 | 1,853 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Letohrad - Kunčice B | UO | 1,852 | 1,855 | 1,855 | 2016/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Dlouhá Ves | RK | 1,779 | 1,866 | 1,866 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Nepomuky | UO | 1,770 | 1,877 | 1,877 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Česká Rybná | UO | - | - | 1,890 | 2018/06/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Výrava | HK | 1,732 | 1,893 | 1,893 | 2023/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Horní Třešňovec | UO | 1,856 | 1,902 | 1,902 | 2019/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Vysokov | NA | 1,903 | 1,914 | 1,914 | 2023/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Česká Rybná | UO | 1,928 | 1,895 | 1,928 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/06/07 | Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár | |
2009/06/06 | Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár | |
2013/06/01 | Horní Třešňovec, O pohár | |
2014/06/07 | Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár | |
2015/06/06 | Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár | |
2015/06/06 | Horní Třešňovec, Horní Třešňovec | |
2016/06/04 | Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL | |
2016/06/04 | Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár | |
2017/06/17 | Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL | |
2017/06/17 | Horní Třešňovec, Horní Třešňovec | |
2018/06/02 | Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL | |
2018/06/02 | Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár | |
2019/06/01 | Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL | |
2019/06/01 | Horní Třešňovec, Horní Třešňovec | |
2022/06/04 | Horní Třešňovec, VČHL 2022, 3.kolo, Horní Třešňovec | |
2023/05/13 | Horní Třešňovec, VČHL Horní Třešňovec | |
2024/06/02 | Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře