Liga: | Západočeská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 02. 06. 2019 10:00 |
Kontakt: | Jaroslav Mareš |
Telefon: | +420 607 550 003 |
Okres: | Prachatice |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šipoun | PT | 1,733 | 1,715 | 1,733 | |
2. | Dehtín | KT | 1,774 | 1,774 | 1,766 | |
3. | Nevřeň | PS | 1,794 | 1,737 | 1,794 | |
3. | Štítary | DO | 1,794 | 1,794 | 1,752 | |
5. | Horní Lukavice | PJ | 1,822 | 1,822 | 1,771 | |
5. | Horní Kamenice | DO | 1,822 | 1,822 | 1,784 | |
7. | Slavošovice | CB | 1,860 | 1,860 | 1,746 | |
8. | Mokrouše | PJ | 1,867 | 1,867 | 1,771 | |
9. | Zahorčice | ST | 1,872 | 1,872 | 1,681 | |
10. | Budilov B | PT | 1,929 | 1,898 | 1,929 | |
11. | Ledenice | CB | 1,933 | 1,894 | 1,933 | |
12. | Nové Kestřany | ST | 1,952 | 1,913 | 1,952 | |
13. | Únětice 1911 A | PJ | 1,975 | 1,952 | 1,975 | |
14. | Zahořany | PZ | 1,995 | 1,995 | 1,968 | |
15. | Bolkov | PJ | 2,001 | 2,001 | 1,808 | |
16. | Zahorčice | KT | 2,105 | 2,067 | 2,105 | |
17. | Štichovice | PS | 2,135 | 1,794 | 2,135 | |
18. | Únětice 1911 B | PJ | 2,207 | 1,939 | 2,207 | |
19. | Chrást | PB | 2,565 | 1,516 | 2,565 | |
20. | Útušice | PJ | 3,660 | 3,660 | 3,587 | |
21. | Robčice | PJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
21. | Novosedly | ST | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
21. | Žebnice | PS | 12,000 | 1,890 | 1,708 | |
21. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
21. | Stýskaly | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
21. | Mochtín | KT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
21. | Úněšov | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec | PJ | 1,783 | 1,783 | 1,763 | |
2. | Úněšov | PS | 1,815 | 1,815 | 1,757 | |
3. | Únětice 1911 | PJ | 1,843 | 1,843 | 1,798 | |
4. | Poděvousy | DO | 1,854 | 1,774 | 1,854 | |
5. | Dehtín | KT | 1,939 | 1,939 | 1,782 | |
6. | Štichovice | PS | 1,969 | 1,919 | 1,969 | |
7. | Sloup | PZ | 2,047 | 1,686 | 2,047 | |
8. | Hlubyně | PB | 2,081 | 2,081 | 1,969 | |
9. | Chotíkov | PS | 2,504 | 2,504 | 2,453 | |
10. | Zahořany | PZ | 5,633 | 5,633 | 5,355 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Hlubyně - Ženy | 2,081 | https://youtu.be/3ndmrBgCSqE | Dana Hrzalová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře