Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kecerovský Lipovec | KE | 1,447 | 1,447 | 1,443 | |
2. | Bijacovce | LE | 1,466 | 1,462 | 1,466 | |
3. | Sveržov | BJ | 1,490 | 1,490 | 1,436 | |
4. | Hrabovec | BJ | 1,493 | 1,493 | 1,484 | |
5. | Zlaté | BJ | 1,498 | 1,498 | 1,431 | |
6. | Spišská Sobota | PP | 1,537 | 1,537 | 1,494 | |
7. | Terňa | PO | 1,538 | 1,538 | 1,526 | |
8. | Chrastné | KE | 1,549 | 1,523 | 1,549 | |
9. | Reľov | KK | 1,579 | 1,526 | 1,579 | |
10. | Kravany | PP | 1,594 | 1,541 | 1,594 | |
10. | Spišský Štvrtok | LE | 1,594 | 1,463 | 1,594 | |
12. | Vtáčkovce | KE | 1,599 | 1,599 | 1,500 | |
13. | Markušovce | SN | 1,613 | 1,613 | 1,577 | |
14. | Bertotovce | PO | 1,619 | 1,469 | 1,619 | |
15. | Spišská Stará Ves | KK | 1,632 | 1,632 | 1,622 | |
15. | Slovenské Nové Mesto | TV | 1,632 | 1,626 | 1,632 | |
17. | Belarus ( Bělorusko )
Šuňava | - | 1,652 | 1,652 | 1,543 | |
18. | Svidník | SK | 1,759 | 1,759 | 1,528 | |
19. | Jakubovany | SB | 1,765 | 1,765 | 1,651 | |
20. | Žakovce | KK | 1,905 | 1,824 | 1,905 | |
21. | Bystré | VT | 1,911 | 1,872 | 1,911 | |
22. | Spišská Nová Ves | SN | 2,202 | 2,180 | 2,202 | |
23. | Dúbrava | LE | 2,257 | 2,257 | 1,967 | |
24. | Hermanovce | PO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
24. | Nižné Ružbachy | SL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
24. | Danišovce | SN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
24. | Lúčka | SB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
24. | Krivany | SB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lúčka | SB | 1,795 | 1,795 | 1,720 | |
2. | Terňa | PO | 1,878 | 1,878 | 1,754 | |
3. | Gregorovce | PO | 1,966 | 1,966 | 1,965 | |
4. | Bijacovce | LE | 1,971 | 1,971 | 1,936 | |
5. | Odorín | SN | 2,008 | 2,008 | 1,997 | |
6. | Spišský Štvrtok | LE | 2,016 | 1,890 | 2,016 | |
7. | Markušovce | SN | 2,089 | 1,790 | 2,089 | |
8. | Belarus ( Bělorusko )
Ihľany | - | 2,277 | 2,257 | 2,277 | |
9. | Rakúsy | KK | 2,304 | 2,175 | 2,304 | |
10. | Vtáčkovce | KE | 2,325 | 1,870 | 2,325 | |
11. | Torysa | SB | 2,423 | 2,423 | 2,325 | |
12. | Belarus ( Bělorusko )
Šuňava | - | 2,828 | 2,726 | 2,828 | |
13. | Danišovce | SN | 2,871 | 2,475 | 2,871 | |
14. | Spišská Sobota | PP | 12,000 | 12,000 | 1,675 | |
14. | Čižatice | KE | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
14. | Sveržov | BJ | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bijacovce | LE | 1,441 | 1,424 | 1,441 | |
2. | Zlaté | BJ | 1,443 | 1,417 | 1,443 | |
3. | Nižné Ružbachy | SL | 1,462 | 1,462 | 1,382 | |
4. | Reľov | KK | 1,496 | 1,468 | 1,496 | |
5. | Spišská Sobota | PP | 1,499 | 1,408 | 1,499 | |
6. | Hermanovce | PO | 1,501 | 1,491 | 1,501 | |
7. | Svidník | SK | 1,523 | 1,508 | 1,523 | |
8. | Spišská Nová Ves | SN | 1,530 | 1,527 | 1,530 | |
9. | Hrabovec | BJ | 1,534 | 1,534 | 1,441 | |
10. | Žakovce | KK | 1,564 | 1,530 | 1,564 | |
11. | Markušovce | SN | 1,565 | 1,565 | 1,539 | |
12. | Kravany | PP | 1,575 | 1,507 | 1,575 | |
13. | Belarus ( Bělorusko )
Šuňava | - | 1,605 | 1,605 | 1,506 | |
14. | Terňa | PO | 1,613 | 1,613 | 1,545 | |
15. | Vtáčkovce | KE | 1,629 | 1,629 | 1,526 | |
16. | Danišovce | SN | 1,703 | 1,621 | 1,703 | |
17. | Sveržov | BJ | 1,755 | 1,755 | 1,727 | |
18. | Bystré | VT | 1,840 | 1,840 | 1,743 | |
19. | Spišská Stará Ves | KK | 1,867 | 1,820 | 1,867 | |
20. | Chrastné | KE | 1,896 | 1,826 | 11,896 | |
21. | Slovenské Nové Mesto | TV | 2,088 | 1,900 | 2,088 | |
22. | Dúbrava | LE | 2,263 | 2,263 | 2,004 | |
23. | Kecerovský Lipovec | KE | 2,521 | 1,406 | 1,521 | |
24. | Spišský Štvrtok | LE | 3,231 | 2,895 | 3,231 | |
25. | Lúčka | SB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Jakubovany | SB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Bertotovce | PO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Vtáčkovce | KE | 1,819 | 1,819 | 1,805 | |
2. | Spišská Sobota | PP | 1,829 | 1,829 | 1,774 | |
3. | Čižatice | KE | 1,834 | 1,819 | 1,834 | |
4. | Spišský Štvrtok | LE | 1,866 | 1,866 | 1,800 | |
5. | Sveržov | BJ | 1,886 | 1,717 | 1,886 | |
6. | Bijacovce | LE | 1,986 | 1,986 | 1,857 | |
7. | Belarus ( Bělorusko )
Šuňava | - | 2,154 | 2,154 | 2,068 | |
8. | Belarus ( Bělorusko )
Ihľany | - | 2,454 | 2,409 | 2,454 | |
9. | Torysa | SB | 3,189 | 3,189 | 1,821 | |
10. | Danišovce | SN | 3,544 | 3,544 | 3,479 | |
11. | Rakúsy | KK | 3,651 | 3,651 | 2,746 | |
12. | Odorín | SN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
12. | Markušovce | SN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
12. | Lúčka | SB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
12. | Gregorovce | PO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
12. | Terňa | PO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2013/09/28 |
Bijacovce, štadión, finále Východoslovenskej hasičskej ligy |
- |
2014/08/31 |
Bijacovce, 10.kolo RHLS |
RHLS |
2014/08/31 |
Bijacovce, 10.kolo RHLS Finále |
- |
2014/08/31 |
Bijacovce, 6.ročník NOČNEJ hasičskej súťaže |
- |
2014/08/31 |
Bijacovce, futbalové ihrisko, 6. ročník Nočnej hasičskej súťaže Bijacovce |
FSSK |
2015/08/31 |
Bijacovce, Nočná súťaž Bijacovce 2015 |
FSSK |
2015/10/10 |
Bijacovce, SLOVENSKÝ SUPERPOHÁR 2015 |
FSSK |
2020/08/29 |
Bijacovice, Finále RHLS 2020 |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře