Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 23. 09. 2007 13:00 |
Kontakt: | Josef Menšík, Benešov u Semil |
Telefon: | +420 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jizerská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 1,727 | - | - | |
2. | Dneboh | MB | 1,759 | - | - | |
3. | Svijany | LI | 1,839 | - | - | |
3. | Pšánky | HK | 1,839 | - | - | |
5. | Lestkov | SM | 1,846 | - | - | |
6. | Bříšťany | JC | 1,849 | - | - | |
7. | Podůlší | JC | 1,874 | - | - | |
8. | Kosmonosy | MB | 1,887 | - | - | |
9. | Benešov u Semil | SM | 1,889 | - | - | |
10. | Libuň | JC | 1,909 | - | - | |
11. | Jirkov | CV | 1,929 | - | - | |
12. | Bratříkov | JN | 1,971 | - | - | |
13. | Veselá | VS | 1,978 | - | - | |
14. | Huť | JN | 1,986 | - | - | |
15. | Mříčná | SM | 2,017 | - | - | |
16. | Nouzov | TU | 2,028 | - | - | |
17. | Vesec | SM | 2,029 | - | - | |
18. | Maršovice | JN | 2,042 | - | - | |
19. | Veselá | SM | 2,075 | - | - | |
20. | Bříšťany B | JC | 2,179 | - | - | |
21. | Sychrov | MB | 2,200 | - | - | |
22. | Bukovina | HK | 2,221 | - | - | |
23. | Krásná Ves | MB | 2,581 | - | - | |
24. | Podůlší B | JC | 2,673 | - | - | |
25. | Malá Skála | JN | 3,035 | - | - | |
26. | Raspenava | LI | 3,090 | - | - | |
27. | Vesec | PI | 3,240 | - | - | |
28. | Martinice | KM | 5,244 | - | - | |
29. | Svijany | LI | 1,697 | - | - | |
29. | Pšánky | HK | 1,803 | - | - | |
29. | Frýdlant | LI | 12,000 | - | - | |
29. | Sychrov B | MB | 12,000 | - | - | |
29. | Dneboh | MB | 12,000 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jizerská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huť | JN | 1,778 | - | - | |
2. | Bříšťany | JC | 1,808 | - | - | |
3. | Sychrov | MB | 1,831 | - | - | |
4. | Břehy | MB | 1,886 | - | - | |
5. | Benešov u Semil | SM | 1,907 | - | - | |
6. | Borovice | MB | 2,015 | - | - | |
7. | Ploukonice | SM | 2,040 | - | - | |
8. | Bratříkov | JN | 2,161 | - | - | |
9. | Jeřmanice | LI | 2,166 | - | - | |
10. | Jirkov | CV | 2,172 | - | - | |
11. | Kosmonosy | MB | 2,115 | - | - | |
12. | Mříčná | SM | 2,294 | - | - | |
13. | Pěnčín | JN | 3,188 | - | - | |
14. | Malá Skála | JN | 10,241 | - | - | |
15. | Frýdlant | LI | 12,000 | - | - | |
15. | Bukovina | HK | 12,000 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře